۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

آپلود مدارک ویزای کانادا و نحوۀ پیگیری

چطور می‌توان در مراحل بعد از ثبت‌نام، مدارک آپلود شدۀ ویزای کانادا را پیگیری کرد؟

انجام امور مربوط به ویزای کانادا که شامل تکمیل مدارک، ثبت‌نام ویزای کانادا، وقت سفارت کانادا، امور انگشت‌نگاری، اطلاع از نتیجهٔ سفارت و پیکاپ ویزا می‌باشد، همواره از دغدغه‌های مسافرانی است که قصد سفر به این کشور زیبا و پهناور را دارند. ازجمله مواردی که متقاضیان به سختی می‌توانند درباره‌اش اطلاعات کسب کنند و کمتر کسی قادر به کمک کردن به آنهاست، دسترسی به آپلود مدارک ویزای کانادا شده در زمان ثبت‌نام است. این مدارک در شرایط مختلفی مورد نیاز متقاضیان است و دسترسی به آنها، متقاضیان را یک گام به هدف نزدیک می‌کند. حال باید پرسید دغدغه‌های متقاضیان ویزای کانادا به طور خاص چیست؟ چه مراحلی در راه رسیدن به ویزای کانادا وجود دارد؟ متقاضیان در چه شرایطی نیاز پیگیری آپلود مدارک ویزای کانادا دارند؟ برای دسترسی به آنها چه باید کرد؟ ما در این مقاله تمام آنچه نیاز دارید در این مقوله بدانید را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا با دید بازتری مراحل اخذ ویزای کانادا را طی کنید. در ادامه به پرسش‌های متداول شما پاسخ خواهیم داد.

مراحل اخذ ویزای کانادا کدامند؟

 

اقدام برای اخذ ویزای کانادا می‌تواند به صورت آنلاین یا حضوری انجام می‌شود. باید بدانید که حالت آنلاین امروزه مرسوم‌تر بوده و دارای مزایای بیشتری از جمله امکان ویرایش مدارک است. به همین دلیل شرکت ساحل شنی با روش آنلاین اقدام به اخذ ویزای شما خواهد کرد. در این روش ابتدا لازم است با توجه به نوع ویزای درخواستی مدارک مورد نیاز خود را تهیه کنید. سپس باید مدارک را به صورت رسمی به انگلیسی ترجمه کرده و به صورت رسمی در اختیار داشته باشید. البته در مورد آپلود مدارک ویزای کانادا و ترجمهٔ مدارک می‌توانید به شرکت مسافرتی ساحل شنی اعتماد کنید تا این کار را در اسرع وقت برای شما انجام دهد. سپس با متخصصان ما در شرکت ساحل شنی همراه می‌شوید تا با ایجاد حساب کاربری در سایت سفارت کانادا، امور مورد نیاز را برایتان انجام داده و کد کاربری شما را جهت واریز مبلغ مورد نیاز به سفارت دریافت کنند. واریزی این مبلغ به صورت آنلاین و با کارت‌های معتبر بین‌المللی قابل انجام است. در این مورد هم نیاز به نگرانی نیست؛ چرا که شرکت ساحل شنی می‌تواند با خدمات خود در این مرحله نیز همراه شما باشد. در این بخش ثبت‌نام ویزای کانادا به پایان رسیده است. شما رسیدی در اختیار خواهید داشت که برای انجام امور انگشت‌نگاری به آن نیاز دارید. در مرحلهٔ بعدی یک ماه فرصت دارید تا به کنسولگری‌های کانادا در آنکارا، استانبول، دبی، امارات، باکو، ایروان و سایر کشورهای ازجمله حوزۀ شنگن بروید و مراحل انگشت‌نگاری را انجام دهید. در مرحلهٔ نهایی مدارک شما بررسی شده و نتیجه از سوی سفارت به اطلاع شما خواهد رسید. در زمینهٔ پیکاپ ویزا نیز می‌توانید از طریق ساحل شنی کار خود را به اتمام برسانید.

در روش دوم که به صورت حضوری انجام می‌شود، شما مدارک خود را آماده کرده و به صورت رسمی ترجمه می‌کنید. سپس به کنسولگری‌های سفارت کانادا رفته و مدارک را به صورت دستی تحویل داده و انگشت‌نگاری انجام می‌دهید. در واقع آپلود مدارک ویزای کانادا در روش حضوری انجام نمی شود. در این مرحله یک کد پیگیری به شما ارائه می‌شود که می‌توانید توسط آن امور خود را پیگیری کنید. مبلغ واریزی سفارت در روش حضوری از طریق سیستم بانکی انجام می‌شود. شما می توانید با مراجعه به بانک وجه را واریز کرده و یا در کنسولگری به طور دستی پرداخت نمایید. رسید پرداختی نیز باید همراه با مدارک به سفارت تحویل داده شود. ایراد بزرگی که به این روش وارد است نیاز به سفر به یک کشور ثالث از همان ابتدای کار و نیز عدم امکان ویرایش مدارک است. این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است و به همین دلیل امروزه از روش حضوری استفاده نمی‌شود.

برای ثبت‌نام ویزای کانادا به چه مدارکی نیاز داریم؟

 

ابتدا باید بدانید که مدارک درخواستی با توجه به نوع ویزای درخواستی متفاوت است. برای مثال اگر ویزای درمانی نیاز دارید، باید مدارک پزشکی خود را در اختیار داشته باشید و اگر ویزای تحصیلی می‌خواهید، باید مدارک تحصیلی خاصی را آماده کنید. اما در این میان یک سری مدارک کلی وجود دارد که باید به صورت پیش‌فرض در هر نوع ویزایی در اختیار داشته باشید. این مدارک عبارتند از:

مدارک شناسایی که شامل پاسپورت، شناسنامه و یک قطعه عکس رنگی با زمینهٔ سفید و بدون روتوش می‌شود.

مدارک مالی که شامل اسناد ملکی به نام متقاضی، سند سپردهٔ بانکی، گواهی بانکی، سند اجاره و گردش حساب حداکثر چهار ماهه می‌باشد.

مدارک شغلی که شامل گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی یا بازنشستگی، پروانهٔ کسب، کارت بازرگانی، مدارک مالیاتی، اطلاعات دقیق از شرکت، پروانهٔ وکالت یا پروانهٔ مطب می‌شود.
چنانچه دعوت‌نامه هم دارید باید اطلاعات دقیق فرد دعوت کننده و نیز برگهٔ دعوت‌نامه را نیز در اختیار داشته باشید.

در چه شرایطی فرد متقاضی نیاز به مدارک آپلود شده دارد؟

همان‌طور که گفته شد، شما باید مدارک بالا را در مؤسسات دارالترجمهٔ رسمی به زبان انگلیسی ترجمه کرده و به صورت رسمی آماده کنید. سپس مدارک را به کارشناسان ما در شرکت ساحل شنی تحویل می‌دهید تا اسکن آنها را در سایت سفارت وارد کنند. شرایط گفته شده از جمله امن‌ترین و سریع‌ترین راه برای اخذ ویزای کاناداست.

حال آنکه ممکن است چنین پیش نرود. گاهی پیش می‌آید که متقاضی نزد شخص یا شرکت ثالثی اقدام به ثبت‌نام ویزای کانادا کرده است و اکنون به اکانت خود در سفارت هیچ‌گونه دسترسی ندارد. برای مثال فرض کنید شما به شرکت ثالثی مراجعه نموده‌اید و نسبت به مدارک آپلود شدهٔ خود دچار تردید هستید. حتی ممکن است بخواهید ترتیب آپلود مدارک را چک کنید تا مطمئن شوید تمام مدارک آپلود شده‌اند و چیزی از قلم نیفتاده است. گاهی نیز پیش می‌آید که درخواست ویزای شما ریجکت شده، نامهٔ ریجکتی در اختیار شما قرار ندارد و شما برای اصلاح مدارک و اقدام مجدد، نیاز به در اختیار داشتن این نامه دارید. در تمام این موارد و نمونه‌هایی از این دست شما نیاز به بازیابی اطلاعات آپلود شده خواهید داشت. در این صورت است که دسترسی به اکانت موجود در سایت سفارت کانادا و بررسی تمامی فایل‌های موجود کمک شایانی به شما خواهد کرد.

باید بدانید که انجام امور اخذ ویزای کانادا کاری بسیار تخصصی است. در این زمینه می‌توانید از متخصصان و مشاوران مجرب، کارآزموده و باتجربهٔ ما در شرکت ساحل شنی کمک بگیرید تا با بررسی تمامی موارد، پروندهٔ شما را پیش از ارسال به سفارت جهت بررسی، به طور کامل آنالیز کنند تا هرگونه ابهام از پرونده‌تان حذف و درصد پذیرش ویزا به مراتب بالا برود. برای این کار فقط کافی است با شمارهٔ ۵۷۹۳۸ در تماس باشید.

برای دسترسی به آپلود مدارک ویزای کانادا چه باید کرد؟

 

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی مفتخر است که در این زمینه راهگشای شما متقاضیان محترم باشد. چنانچه به هر دلیل به اکانت خود در سایت سفارت کانادا دسترسی ندارید، می‌توانید مشکل را با متخصصان ما در میان بگذارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن وارد عمل شده و مدارک آپلود شده را برای شما به دست آورند. این بخش از خدمات شرکت ساحل شنی برای شما متقاضیان محترم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تصور کنید به هر دلیلی ویزای شما ریجکت شده باشد. اسکن مدارک ازجمله مواردی است که دسترسی به آن موجب تسریع روند درخواست می‌شود. همان‌طور که می‌دانید از زمان ارائهٔ مدارک به سفارت تا زمان اعلام نتیجه مدتی را باید منتظر بمانید. از سوی دیگر ترجمهٔ مدارک شما دارای تاریخ اعتبار مشخصی است و اگر از زمان اعتبار ترجمهٔ مدارک بگذرد، ارزش قانونی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل است که اقدام سریع برای درخواست مجدد از نیازهای ضروری شما محسوب می‌شود. چراکه معطل کردن شما ممکن است با اتمام اعتبار مدارک همراه شود و در این صورت باید زمانی را دوباره به ترجمهٔ مجدد اختصاص دهید. حال آنکه با بهره‌مندی از این خدمات شرکت ساحل شنی می‌توانید اطلاعات خود را در اسرع وقت به دست آورید.

 

اگر قصد سفر به کانادا و بهره‌مندی از مزایای این کشور را دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از ابتدا با متخصصان و مشاوران ما در شرکت ساحل شنی در ارتباط باشید. کارشناسان ما با اطلاعات به‌روز خود و نیز تجربهٔ کارآمدی که در زمینهٔ اخذ ویزای کانادا دارند، می‌توانند شما را در مسیر تکمیل مدارک یاری کنند تا شما با بالاترین شانس پذیرش نسبت به درخواست ویزای خود اقدام کنید. علاوه بر این اگر به هر دلیلی دسترسی شما به اکانت خود در سایت سفارت کانادا محدود شده و نیاز به فایل‌های آپلود شدهٔ خود دارید، بدون معطلی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل را حل و تمامی مدارک را در قالب یک فایل به شما تحویل دهند.

ما در شرکت ساحل شنی همواره در تلاش هستیم تا شما مسافران محترم بتوانید در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را بگیرید. برای اخذ انواع ویزا و اطلاع از شرایط و قوانین مسافرتی در هر کشور می‌توانید با مشاوران و متخصصان ما در تماس باشید. پل ارتباطی ما با شما شمارهٔ ۰۲۱۵۷۹۳۸ است.

ارسال پاسخ

پنج × 3 =