۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

اخذ وقت سفارت اتریش

اتریش از بهترین کشورهای اروپاست و از همین روست که تعداد متقاضیان جهت گرفتن اقامت این کشور زیاد است. این کشور جزو منطقه‌ی شینگن یا شنگن به‌حساب می‌آید و از همین رو برای آن که بتوان به آن سفر کرد و یا در آن اقامت نمود به ویزای شینگن اتریش نیاز است. برای دریافت ویزای شینگن اتریش نیز باید ابتدا وقت سفارش اتریش اخذ شود. جهت دریافت وقت سفارت اتریش و یا ویزای اتریش می‌توانید از تخصص و تجربه‌ی کارشناسان مرکز ساحل شنی درخشان استفاده کنید. برای این کار کافی‌ست با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کارشناسان ما تمامی موارد لازم را برای‌تان توضیح دهند.

در این نوشتار تماماً روی موضوع اخذ وقت سفارت اتریش تمرکز داریم و خواهیم گفت که چه مدارکی برای اخذ وقت سفارت نیاز است و چه مراحلی بایستی طی شوند؟

وقت سفارت اتریش چیست؟

پیش از آن که به مدارک و مراحل اخذ وقت سفارت اتریش پرداخته شود، بهتر است برای کسانی که دقیقاً نمی‌دانند وقت سفارت چیست، توضیحی مختصر در ارتباط با وقت سفارت اتریش داده شود. اخذ وقت سفارت اتریش به‌منظور فراهم‌آوردن شرایط جهت ارائه‌ی یک‌سری توضیحات و مدارک به سفارت است. کلاً این جلسه برای روشن‌سازی علت سفر به اتریش و از مهم‌تر ارائه‌ی مدارک لازم جهت اخذ ویزا است.

مراحل اخذ وقت سفارت اتریش

به هر دلیلی که بخواهید به اتریش سفر کنید، حتی سفر تفریحی، باید ابتدا ویزای این کشور و البته وقت سفارت را اخذ کنید. بدون اخذ وقت سفارت، هیچ امکان آن که بتوان ویزای این کشور را دریافت کرد و وارد آن شد وجود ندارد.

عمدتاً به سه دلیل ممکن است به کشور اتریش سفر شود:

 • تجاری
 • دانشجویی
 • توریستی

برای هر سه‌ی این سفرها باید ویزای شینگن اتریش تهیه شود و برای ویزا نیز حتماً نیاز به اخذ وقت سفارت اتریش است. اما چه مراحلی باید برای اخذ وقت سفارش طی شوند؟

باید ابتدا فرم مربوطه پر شده و سپس برای سفارت ارسال شود تا سفارت زمانی را جهت مصاحبه تعیین کند. البته در این بین، به مدارک و یک‌سری خرده‌کاری‌ها نیاز است که بهتر است برای انجام کار به صورت حرفه‌ای و بدون نقص، با کارشناسان ساحل شنی درخشان تماس بگیرید. تمامی توضیحات لازم خدمت شما ارائه خواهد شد و تمامی کارها توسط ساحل شنی درخشان انجام خواهند گرفت و شما می‌توانید پس از انجام کارها با در دست داشتن مدارک، به سفارت اتریش در تهران بروید و مصاحبه را انجام دهید.

اما برای مراجعه به سفارت به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت اتریش

برای آن که وقت سفارت گرفته شود، نیاز به مدرک خاصی نیست و صرفاً باید یک سری از اطلاعات خودتان، از جمله نام و تاریخ تولد و جنسیت و شماره ملی و کپی پاسپورت، را برای ساحل شنی درخشان ارسال کنید تا کارهای لازم انجام شوند.

پس از این، زمانی که وقت سفارت تعیین شد و قرار بر حضور شما در مقر سفارت اتریش در ایران شد، باید مدارک زیر را در دست داشته باشید:

 • پرینت فرم قبلی [به زبان آلمانی]
 • دو قطعه عکس بیومتریک [یعنی عکس ۳٫۵ * ۴٫۵، رنگی و مربوط به ماه‌های اخیر]
 • گذرنامه یا پاسپورت معتبر به همراه کپی
 • مدارک اثبات تمکن مالی [گردش حساب ۶ ماه اخیر]
 • ترجمه آلمانی مدارک [اگر قصد سفر تحصیلی است مدارک تحصیلی، اگر قصد سفر شغلی است مدارک شغلی و به همین ترتیب]
 • ارائه‌ی مدرک رزرو هتل

از بابت مدارک نگران نباشید، کارشناسان ساحل شنی شما را به طور کامل راهنمایی خواهند کرد. ضمناً به خاطر داشته باشید که ترجمه‌ی مدارک باید حتماً از دارالترجمه‌های رسمی و دارای مجوز از قوه قضاییه انجام گرفته باشد.

اخذ وقت سفارت اتریش

 

هزینه اخذ وقت سفارت اتریش

امید ما در ساحل شنی این است که خیلی فوری و بدون دردسر خاصی بتوانید وقت سفارت و ویزای شینگن اتریش را دریافت کنید و سفری آسوده به این کشور داشته باشید. این قضیه در واقع اولویت اصلی ما در کارهای مربوط به سفارت اتریش است. هزینه اخذ وقت سفارت که ما از شما دریافت می‌کنیم هزینه‌ی زیادی نیست و نسبت به تضمینی‌شدن اخذ وقت سفارت هزینه‌ی ناچیزی است.

برای آگاهی از هزینه، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ در همین راستا در اختیار شماست.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سفارت اتریش

 • هنگام پر کردن فرم کاملاً دقت کنید که اطلاعات وارد شده با اطلاعات شما منطبق باشند.
 • باری دیگر تأکید می‌کنیم که مدارک باید حتماً به زبان آلمانی و از طریق دارالترجمه‌های رسمی مورد تأیید وزارت امور خارجه ترجمه شده باشند.
 • چنان‌چه به دنبال بردن یک خردسال با خود به اتریش هستید، باید حتماً فرم اظهارنامه‌ی خردسال که به‌وسیله‌ی والدین او پر شده را به همراه داشته باشید.
 • بدون تعیین وقت سفارت، امکان مصاحبه وجود ندارد. بدون مصاحبه و ارائه‌ی مدارک به سفارت نیز امکان درخواست ویزا وجود ندارد.
 • لازم است که از بابت انگشت‌نگاری و موارد این قبیل هزینه‌هایی را به سفارت پرداخت کنید.
 • به تمامی سوالات سفارت، بدون استرس و کاملاً شفاف پاسخ دهید.
 • دریافت وقت سفارت اتریش ممکن است حتی تا دو ماه هم طول بکشد. اما به طور معمول ۳ الی ۶ هفته زمان می‌برد.

مختصری در باب کشور اتریش

اتریش از بهترین و آرام‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است. این کشور در مرکز اروپا واقع شده و دسترسی خوبی به سایر کشورهای قاره‌ی سبز دارد. اتریش جمعیتی حول و حوش ۹ میلیون دارد و از لحاظ اقتصاد، نرخ بیکاری، توریست، سیاست، شاخص کیفیت زندگی و بسیاری موارد مثبت دیگر در وضعیتی عالی است.

وین، ژنو و زوریخ از مهم‌ترین شهرهای اتریش هستند که هر سه در زمره‌ی ده شهر اول جهان در ارتباط با شاخص کیفیت زندگی قرار دارند. اکثر مردم کشور اتریش مسیحی بوده و ۹۸ درصدشان به زبان آلمانی سخن می‌گویند.

اخذ وقت سفارت اتریش

اخذ وقت سفارت اتریش | دریافت وقت سفارت تضمینی و فوری

برای آن که کارهای اخذ وقت سفارت را به بهترین شکل پیش ببرید و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید، بهتر است کارها را به مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید. کارشناسان ما با دارا بودن تجربه و تخصص لازم، به بهترین شکل و در زمانی مناسب تمامی کارهای لازم را انجام داده و پس از تعیین وقت سفارت، زمان آن را به شما خواهند گفت و خیلی راحت می‌توانید در سفارت حضور پیدا کنید. ضمناً نکات لازم جهت مصاحبه‌ای حرفه‌ای و مثمر ثمر را نیز به شما خواهند گفت.

برای دریافت مشاوره از بابت اخذ وقت سفارت و رزرو سفارش‌تان، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. کارشناسان ما توضیحات تکمیلی را به شما ارائه خواهند داد.

ارسال پاسخ

20 − یازده =