۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

اخذ وقت سفارت هلند

همان‌طورکه می‌دانید برای ورود به هر کشوری باید ویزای آن کشور را داشت و درمورد کشورهای عضو اتحاد شینگن، نیاز به اخذ ویزای شینگن است. هلند هم یکی از کشورهای اروپایی و عضو اتحاد شینگن است که برای سفرهای مختلف توریستی، کاری و تحصیلی مقصدی جذاب بشمارمی‌رود. اگر شما هم قصد دارید به این کشور زیبا سفر کنید، باید برای دریافت ویزای شینگن هلند اقدام‌کنید و اولین گام برای دریافت این ویزا، اخذ وقت سفارت هلند است.

 از آن‌جاکه تعداد درخواست برای تعیین و اخذ وقت سفارت هلند زیاد است و کشورهای عضو شینگن در رسیدگی به پرونده متقاضیان آسیایی حساسیت زیادی دارند، لازم است دقت بیشتری داشته‌باشید تا به‌اصطلاح ریجکت نشوید و درخواست شما ردنشود. برای آن‌که کوچک‌ترین نگرانی در این زمینه نداشته‌باشید و تمام امور شما درست پیش‌روند، می‌توانید پروسه‌ی دریافت وقت سفارت هلند را به ساحل شنی درخشان بسپارید. کارشناسان ما می‌توانند در زمان کوتاه‌تری برای شما وقت سفارت را دریافت‌کنند.

شما می‌توانید جهت استفاده از خدمات مرکز معتبر ساحل شنی یا کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در ارتباط با وقت سفارت هلند، با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کارشناسان این مرکز شما را راهنمایی‌کنند. در همین راستا این توضیحاتی در باب وقت سفارت کشور هُلند داده خواهد شد.

وقت سفارت برای کشور هلند

مراحل تعیین وقت سفارت هلند

همانطور که در بالا گفته شد، شما می‌توانید تمام مراحل دریافت وقت سفارت هلند را به مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید تا کوچکترین ایرادی در کار نباشد و در زمان کوتاه‌تری تاریخ دقیق مراجعه به سفارت را به اطلاع شما برسانند. کافی ست اطلاعات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تصویر شناسنامه و گذرنامه خود را برای ساحل شنی درخشان ارسال کنید تا کارشناسان ما فرم‌های مربوطه را برای شما را بصورت حرفه‌ای پرکنند و به سفارت هلند ارسال کنند. خوشبختانه سفارت هلند در تهران VFS فعال دارد. در صورت تایید وقت سفارت هلند برای انجام مصاحبه با آفیسر، انگشت‌نگاری و ارائه مدارک مورد نیاز، در تاریخی که به اطلاع شما می‌رسد در مرکز  VFS global هلند حاضر‌می‌شوید.

برای آن‌که با ترافیک کاری VFS هلند روبه‌رو نشوید و در برنامه‌ریزی سفرتان تاخیری پیش‌نیاید، توصیه‌ی ما این است که ۳ ماه قبل از زمان برنامه سفرتان اقدام به دریافت وقت سفارت هلند کنید.

لیست مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت هلند

برای اخذ ویزای توریستی هر کشوری، به‌خصوص کشورهای عضو اتحاد شینگن، فرد متقاضی باید بتواند مدارکی ارائه‌دهد که این مدارک ثابت کنند وی قصد بازگشت و مراجعت به کشور خودش را دارد و این سفر کوتاه‌مدت یا موقت خواهدبود. این کار برای جلوگیری از ورود افرادی است که بعد از اخذ ویزای توریستی کشور مقصد و ورود به آن کشور، قصد اخذ اقامت آن کشور و ماندن دائمی در آن کشور را دارند.

مدارک مورد نیاز برای ویزا

مدارکی که برای دریافت ویزای هلند یا برای اخذ وقت سفارت هلند باید ارائه دهید باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند. توصیه ما این است که در تهیه‌ی مدارک لازم برای دریافت ویزا شینگن دقت بالایی داشته باشید تا درنهایت بتوانید در جلسه مصاحبه هم به‌خوبی ظاهرشوید. چراکه اگر نتوانید نظر مسئول موردنظر را جلب کنید و یا مدارکی که بری دریافت ویزای هلند و تعیین وقت سفارت هلند ارائه داده‌اید با هم متناقض باشند یا نقصی در آن‌ها وجود داشته‌باشد، طبق آئین‌نامه‌ها و قوانین کشوری، متأسفانه ریجکت شده و به زبان عامیانه در مصاحبه رد می‌شوید. این ریجکت شدن فرصت دریافت ویزا را برای مدتی از شما می‌گیرد و برنامه‌ی سفر شما را با اختلال مواجه‌می‌کند. با درخواست استفاده از خدمات مرکز ساحل شنی، شما این شانس را دارید تا با راهنمایی و مشاوره متخصصان و کارشناسان ما، هرآنچه در مصاحبه حضوری لازم است بگویید را بدانید.

مدارک موردنیاز برای اخذ وقت سفارت هلند به شرح زیر است:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا شینگن
 • اصل پاسپورت با حداقل زمان ۶ ماه اعتبار به انضمام پاسپورت‌های قبلی
 • دو قطعه عکس ۵/۳×۵/۴ که در سه ماه اخیر گرفته شده‌باشد
 • مدارک مالی (نامه تمکن بانک، گردش ۳ ماهه حساب بانکی)
 • اسناد ملکی
 • مدارک شغلی ( گواهی اشتغال به کار با سربرگ شرکت، پروانه کسب، حکم بازنشستگی و… برای ویزای تجاری)
 • مدارک تحصیلی (گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی و… برای ویزای تحصیلی)
 • رزرو بلیت هتل در کشور هلند
 • بیمه مسافرتی

بعد از حضور شما و تشکیل پرونده، مدارک شما مورد بررسی قرار می‌گیرند و درصورتی‌که نقصی در مدارک شما نباشد، ویزای شما صادر می‌شود. توجه کنید که تمام مدارک ارائه‌شده توسط شما باید دارای ترجمه هم باشند. بهتر است مدارک خود را برای ترجمه به دارالترجمه‌های رسمی بسپارید.

netherlands flag map

چند نکته در ارتباط با تهیه‌ی مدارک

 • ترجمه مدارک خود را به زبان انگلیسی یا هلند به همراه داشته‌باشید.
 • در تهیه مدارک نهایت دقت را داشته‌باشید تا مدرکی ناقص نباشد یا تناقض و اشتباهی در این مدارک وجود نداشته باشد که باعث اتلاف وقت نگردد.
 • در وارد کردن شماره پاسپورت خود دقت داشته باشید چراکه وقت سفارت هلند با شماره پاسپورت شما ثبت می‌شود و قابل انتقال به شماره‌ی دیگری نیست.

کادر مجرب ساحل شنی درخشان در این حوزه آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به شما است تا هیچ مشکلی در روند اخذ وقت سفارت و دریافت ویزا شینگن برای شما پیش نیاید. همچنین درصورتی‌که نیاز به دریافت وقت سفارت هلند فوری دارید، می‌توانید با مرکز ساحل درخشان شنی تماس بگیرید و این کار را به متخصصان باتجربه این مرکز بسپارید.

هنگامی که قصد مراجعه به سفارت هلند را دارید لیست وسایل زیر را همراه نداشته باشید تا توسط حراست از ورود شما به داخل سفارت هلند جلوگیری نشود:

 • هر نوع سلاح گرم حتی با داشتن مجوز حمل
 • انواع شوکرهای برقی و…
 • وسایل تیز مثل قیچی، کاتر، چاقو و…
 • دوربین‌های عکاسی و فیلم‌برداری، لپ‌تاپ و گوشی تلفن همراه
 • انواع اسپری شامل اسپری فلفل و…
 • انواع مختلف فندک برقی، اتمی و…

گرفتن وقت سفارت هلند چه قدر طول‌می‌کشد؟

زمان دقیقی برای مشخص‌شدن وقت سفارت هلند نمی‌توان بیان کرد چراکه این زمان به عوامل مختلفی ازجمله میزان درخواست‌های اخذ ویزای هلند در بازه‌ی اقدام شما بستگی دارد. برای مثال در فصل‌هایی که فصل گردشگری هلند محسوب می‌شوند و یا فصل‌هایی که تعطیلات بیشتری دارند، تعداد درخواست بیشتری برای سفر وجود دارد و در این زمان‌ها مسلماً تعیین وقت سفارت بیشتر طول می‌کشد.

 اما در کل – به طور معمول – دریافت وقت سفارت بین ۲ تا ۳ هفته‌ی کاری زمان می‌برد. اما اگر مدارک کافی نباشند ممکن است این زمان بیش‌تر شود؛ بنابراین برای جلوگیری از هرگونه اتلاف وقت بیشتری حتما در جمع‌آوری مدارک خود نهایت دقت را داشته‌باشید.

توجه داشته‌باشید که برای هر شخص باید جداگانه درخواست وقت سفارت داشته باشید؛ اما برای افراد زیر ۱۲ سال نیازی به حضور در روز مصاحبه وجود ندارد و فقط باید برای تحویل مدارک آن‌ها تعیین وقت شده‌باشند.

برای آن دسته از عزیزانی که به علت نداشتن وقت کافی و یا اطلاعات لازم توانایی دریافت وقت سفارت را ندارند و یا سفرشان فوری است این امکان وجود دارد تا با مشاوران ما در مرکز ساحل شنی درخشان تماس بگیرند و این امور را به متخصصان این مرکز بسپارند.

وقت سفارت هلند

خدمات وقت سفارت هلند

آژانس مسافرتی، گردشگری ساحل شنی درخشان، نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران است و از کارشناسان اجرایی باتجربه در اخذ ویزای کشورهای حوزه شینگن‌ برخوردار است؛ کارشناسانی با دانش و اطلاعات بروز در زمینه‌ی قوانین ویزای حوزه شینگن.

کادر مجرب مرکز ساحل شنی درخشان آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستند و خدمات تخصصی برای اخذ وقت سفارت را به شما عزیزان ارائه‌می‌دهند. خدمات ارائه‌شونده از سوی مجموعه ساحل شنی درخشان:

 • اخذ وقت سفارت هلند
 • ایجاد حساب کاربری با استفاده از کانال‌های تعیین وقت سفارت
 • تکمیل اطلاعات شما متناسب با برنامه سفرتان
 • مشاوره برای تکمیل فرم‌های مربوطه در پروسه دریافت وقت سفارت و ویزای شینگن هلند
 • ارائه خدمات VIP به مشتریانی که مایل باشند از این خدمات بهره‌ببرند

شما می‌توانید پروسه تعیین وقت سفارت هلند را از صفر تا صد به مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید و سوالات خود را در این باره مطرح کنید تا کارشناسان مرکز به شما پاسخ‌‎دهند.

ارسال پاسخ

2 × چهار =