۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت یونان

اخذ وقت فوری سفارت یونان برای بسیاری از افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که در اختیار داشتن این زمان ملاقات پروسه‌ی صدور ویزا برای ورود به این کشور را کوتاه‌تر می‌کند. در این نوشته به این موضوع و خدمات ساحل شنی در دریافت وقت فوری سفارت یونان خواهیم پرداخت.

یونان از جمله کشورهای عضو پیمان شنگن است و پیش از ورود به این کشور لازم است تا برای دریافت ویزای شینگن یونان اقدام شود. دریافت ویزای شنگن یونان مستلزم اخذ وقت سفارت یونان برای ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا از سوی مسئولان این امر است. اما بهترین روش برای دریافت وقت فوری سفارت کدام است؟ در ادامه به بررسی و پاسخ این پرسش خواهیم پرداخت.

برای ثبت سفارش نوبت فوری جهت ملاقات با مسئولان سفارت کشور یونان می‌توانید از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

وقت فوری چیست؟

همان‌طور که گفتیم یونان از جمله کشورهایی ست که به پیمان شنگن پیوسته و دریافت ویزای شینگن یونان برای سفر به این کشور ضروری ست. برای دریافت ویزای کشور یونان لازم است تا متقاضیِ ویزا مدارکی که سفارت یونان برای صدور ویزا درخواست کرده را به مسئولان صدور ویزا ارائه کند و این خود مستلزم اخذ وقت سفارت یونان است. رزور نوبت ارائه‌ی مدارک برای هر نوع ویزایی ضروری ست و درنتیجه هیچ فردی نمی‌تواند بدون در اختیار داشتن وقت سفارت، ویزا دریافت کند. متقاضیان باید در روز و ساعتی که برای ارائه‌ی مدارک رزرو می‌کنند به مکان تعیین شده مراجعه کرده و مدارک کامل را در اختیار مسئولان صدور ویزای کشور یونان قرار دهند.

نقشه یونان

وقت فوری سفارت به معنی رزرو زمان ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن یونان در کوتاه‌ترین زمان ممکن است. درصورت تغییر زمان سفر، نیاز به سفر بدون داشتن برنامه‌ی قبلی و … متقاضی به صدور هرچه سریع‌تر ویزا نیاز دارد و به‌تبع بایستی نسبت به دریافت نوبت فوری از سفارت یونان اقدام کند. اگرچه صدور وقت سفارت یونان به‌طور میانگین به ۲ تا ۳ هفته زمان نیاز دارد، اما احتمال طولانی‌تر شدن زمان ملاقات چندان کم نیست و این خبر خوبی برای افرادی که نیاز به دریافت فوری ویزا دارند نیست. اما خوشبختانه کارشناسان ساحل شنی درخشان می‌توانند با دریافت وقت فوری سفارت یونان این مشکل را برطرف کرده و پس از ثبت سفارش در زمان کوتاهی وقت سفارت کشور یونان را در اختیار شما قرار دهند.

مراحل اخذ وقت سفارت یونان

هر کشور برای تنظیم وقت سفارت و همچنین صدور ویزا قوانین و شرایط خاص خود را دارد. گاه روال این امور طولانی و پیچیده می‌شود و این امکان وجود دارد که متقاضی نتواند در زمانی که در اختیار دارد ویزای کشور مورد نظر خود را دریافت کند و این در مورد کشور یونان نیز صادق است. برای دریافت وقت فوری سفارت یونان لازم است تا فرمی شامل اطلاعات درخواست شده از سوی سفارت یونان تکمیل شده و به مسئولان صدور وقت این سفارت تحویل داده شود. چنان‌چه مراحل دریافت وقت فوری سفارت یونان به‌درستی طی نشوند ممکن است متقاضی موفق به دریافت وقت سفارت در زمان مناسب نشده و با مشکلات متعاقب آن مواجه شود.

بهترین روش برای اخذ نوبت فوری مراجعه به افراد باتجربه و کارشناس در این زمینه است. کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان پس از ثبت سفارش شما بلافاصله نسبت به دریافت وقت ملاقات سفارت یونان اقدام کرده و به‌صورت فوری وقت سفارت این کشور را در اختیارتان قرار می‌دهند. کافی ست با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس گرفته، اطلاعات مورد نیاز برای دریافت وقت فوری سفارت را در اختیار کارشناسان ما قرار داده و سفارش خود را ثبت کنید. اما مدارک مورد نیاز برای دریافت وقت فوری سفارت چه مواردی هستند؟

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری سفارت یونان

برای دریافت وقت فوری لازم است تا اطلاعاتی مانند تاریخ پرواز، نوع ویزای درخواستی، شماره‌ی گذرنامه، شماره‌ی مدارک شناسایی، مشخصات فردی و … را در اختیار کارشناسان ساحل شنی قرار دهید. آن‌چه در ارائه‌ی اطلاعات برای رزرو وقت ملاقات با مسئولان صدور ویزای کشور یونان از اهمیت بسیاری برخوردار است دقت در ارائه‌ی دقیق و درست اطلاعات است تا کارشناسان ما بتوانند بدون برخوردن به هیچ مشکلی در سریع‌ترین زمان ممکن وقت فوری را برای شما دریافت کنند.

پس از مشخص شدن تاریخ و ساعت ملاقات لازم است مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را به مسئولان صدور ویزا ارائه کنید. این مدارک شامل موارد زیر هستند:

 • عکس جدید تمام‌رخ با اندازه‌ی استاندارد
 • ترجمه‌ی کارت ملی
 • ترجمه‌ی شناسنامه
 • ترجمه‌ی سند مالکیت
 • ترجمه‌ی گواهی اشتغال به تحصیل
 • ترجمه‌ی مدارک شغلی
 • گواهی حساب بانکی
 • مدرک رزرو هتل
 • پرینت سابقه‌ی بیمه‌ی ترجمه شده
 • حساب‌ جاری با حداقل مانده‌ی تعیین شده
 • و …

لازم است در ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای یونان نهایت دقت صورت گیرد، چرا که درصورت ناقص بودن مدارک این احتمال وجود دارد که ویزای درخواستی برای کشور یونان برای فرد متقاضی صادر نشود. پیشنهاد می‌شود پیش از مراجعه به محل ملاقات با افراد باتجربه و کارشناس درخصوص مدارک مورد نیاز برای ارائه به سفارت کشور یونان مشورت کنید. کارشناسان ساحل شنی درخشان علاوه بر دریافت وقت فوری اطلاعات ضروری در مورد ارائه‌ی مدارک به مسئولان صدور ویزای این کشور را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.

هزینه اخذ وقت فوری سفارت یونان

شما می‌توانید با پرداخت مبلغی نسبتاً ناچیز نوبت فوری را برای ملاقات صدور ویزای یونان در اختیار داشته باشید. با سپردن پروسه‌ی دریافت وقت فوری سفارت کشور یونان به کارشناسان ما می‌توانید با خاطری آسوده نسبت به دریافت وقت سریع و تضمینی، به دیگر کارهای مربوط به سفرتان بپردازید و می‌توان گفت ارزش وقت بیشتری که بدین ترتیب به‌دست می‌آورید در برابر مبلغی که برای دریافت وقت فوری سفارت کشور یونان پرداخت کرده‌اید بسیار بیشتر است. برای اطلاع از هزینه‌ی اخذ نوبت ملاقات سفارت کشور یونان با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ساحل شنی درخشان تماس بگیرید.

اخذ وقت سفارت یونان

 

چند نکته

۱- برای هر مورد ویزا لازم است وقت ملاقات جداگانه‌ای تنظیم شود.

۲- تا حد امکان در انتخاب روز و ساعت پیشنهادی خود دقت کنید. حضور در تاریخ و ساعت تعیین شده می‌تواند روال دریافت ویزای شنگن یونان را سریع‌تر کند.

۳- شما می‌توانید تا ۹۰ روز پیش از تاریخ سفر خود نسبت به ثبت سفارش دریافت نوبت فوری در ساحل شنی اقدام کنید.

مختصری در مورد کشور یونان

کشور یونان یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی است و با توجه به موقعیت جغرافیایی خاص خود، قرار گرفتن در محل تلاقی سه قاره‌ی آسیا، اروپا و آفریقا، و همچنین به‌سبب قدمت تاریخی یکی از مقاصد بسیاری از گردشگران، به‌خصوص افرادی که علاقه‌ی زیادی به آثار باستانی دارند، است. کشور یونان علاوه بر این دارای دانشگاه‌های معتبری ست و شمار زیادی از دانشجویان به قصد ادامه‌ی تحصیل در این دانشگاه‌ها به یونان مهاجرت می‌کنند. اکروپولیس، دلفی، شهر کوفور، جزیره‌ی میکونوس و … از جمله جاذبه‌های گردشگری یونان هستند.

اخذ وقت سفارت یونان

خدمات ساحل شنی

همان‌طور که گفتیم کارشناسان ساحل شنی برای دریافت وقت فوری سفارت کشور یونان همراه شما هستند و تمامی مراحل این کار را از آغاز تا پایان انجام داده و وقت ملاقات سفارت این کشور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما دریافت خواهند کرد. برای ثبت سفارش دریافت نوبت فوری سفارت با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نوزده − 6 =