۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

در این نوشتار قصد داریم به یکی از مهم‌ترین مقدمات سفر هوایی بین اصفهان و سایر شهرها، یعنی خرید و رزرو بلیط هواپیما اصفهان بپردازیم. فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان، نکاتی که لازم است هنگام خرید هواپیما مورد توجه قرار گیرند و … از جمله مواردی هستند که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

اصفهان یکی از بزرگ‌ترین استان‌های کشور است و مرکز آن، یعنی شهر اصفهان، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد به‌شمار می‌رود. جمعیت استان اصفهان بیش از ۵ میلیون نفر و جمعیت مرکز آن بیش از ۲ میلیون نفر است. اصفهان یکی از مراکز گردشگری ایران است و شمار زیادی از آثار تاریخی کشور در این شهر قرار دارند. اصفهان همچنین دارای دانشگاه‌های معتبر و موقعیت‌های شغلی نسبتاً خوبی ست و از همین روی یکی از بهترین شهرهای ایران برای تفریح و زندگی هم هست. استقبال گردشگران ایرانی و خارجی از اصفهان و مهاجرت بسیاری به قصد تحصیل و کار به این شهر، در کنار جمعیت نسبتاً بالای آن باعث تردد زیاد بین این شهر و دیگر شهرها شده‌اند و در این بین سفرهای هوایی از اهمیت خاصی برخوردار هستند. در ادامه به همین موضوع یعنی پروازهای بین اصفهان و شهرهای دیگر خواهیم پرداخت.

بلیط هواپیما اصفهان

خرید بلیط هواپیما اصفهان

مسلماً یکی از مهم‌ترین اقدامات اولیه برای سفر هوایی به اصفهان یا از مبدأ اصفهان، تهیه‌ی بلیط هواپیما ست. درنظرداشتن برخی نکات برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما اصفهان با بهترین کیفیت پرواز ضروری است و در این بین آشنایی با برخی اصطلاحاتی که هنگام خرید بلیط هواپیما به آن‌ها برمی‌خورید بسیار کارآمد خواهد بود. در ادامه به نکاتی که برای خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما اصفهان باید مورد توجه قرار گیرند اشاره خواهیم کرد و هم‌زمان بعضی از اصطلاحاتی که هنگام تهیه بلیط هواپیما با آن‌ها مواجه می‌شوید را تعریف می‌کنیم.

اما پیش از آن‌که به موارد یادشده بپردازیم بهتر است ابتدا متذکر شویم که خرید یک بلیط مناسب برای سفر به اصفهان یا از مبدأ این شهر، مستلزم مراجعه به مراکز و مراجع معتبر فروش بلیط هواپیما است و در غیر این صورت این امکان وجود دارد که بلیطی با کیفیت پرواز نامناسب و یا با قیمتی گران‌تر از آن‌چه باید خریداری شود. از همین روی پیشنهاد می‌کنیم که حتماً پیش از اقدام به خرید بلیط هواپیما اصفهان از اعتبار فروشنده‌ی آن اطمینان حاصل کنید.

شرکت ساحل شنی با تجربه‌ای بالا در زمینه‌ی فروش انواع بلیط هواپیما برای مسیرهای داخلی و خارجی مناسب‌ترین بلیط هواپیما اصفهان را در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. همکاری ما با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی این امکان را فراهم ساخته تا بتوانیم پیشنهادهای متنوعی را پیش روی مشتریان خود قرار دهیم و برای تمامی مسافران، متناسب با شرایط و امکانات خود، بلیطی مناسب را ارائه دهیم. شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل درخصوص پروازهای اصفهان از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان فروش بلیط پروازهای داخلی ما در ساحل شنی درخشان تماس بگیرید و پرسش‌های خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

نکاتی که لازم است هنگام خرید و رزرو بلیط هواپیما اصفهان مورد توجه قرار گیرند شامل موارد زیر هستند:

قیمت بلیط هواپیما اصفهان

بدیهی ست که یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید هنگام رزرو بلیط هواپیما مورد توجه قرار گیرد قیمت آن است. اما قیمت بلیط هواپیما اصفهان خود تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد که درنظرداشتن‌شان می‌تواند به رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما اصفهان کمک کند. مهم‌ترین فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیمای اصفهان به شرح زیر هستند:

۱- چارتری‌بودن یا سیستمی‌بودن بلیط هواپیما

یکی از فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان نوع بلیط از نظر چارتری یا سیستمی‌بودن است. با آشنایی با تعریف این دو نوع بلیط می‌توانید تأثیر آن‌ها بر قیمت بلیط هواپیما را نیز تشخیص دهید.

بلیط‌های چارتری بلیط‌های مربوط به پروازهای چارتری هستند. زمانی که یک آژانس مسافرتی قسمتی از پروازهای یک ایرلاین را با پرداخت مبلغی خریداری می‌کند، خود مسئولیت فروش بلیط‌های پروازهای چارتر شده، یا همان اجاره‌شده، را بر عهده خواهد داشت و تعیین قیمت بلیط‌ها نیز در اختیار آژانس مسافرتی چارترکننده است. آژانس‌های مسافرتی چارترکننده برای تک‌تک صندلی‌هایی که تحت اجاره دارند پول پرداخت کرده‌اند و مسلماً نمی‌خواهند پرواز با صندلی‌های خالی انجام شود، چرا که در این شرایط آژانس به ازای هر صندلی خالی متضرر خواهد شد. از همین رو با نزدیک‌شدن زمان پروازهای چارتری آژانس‌های مسافرتی قیمت بلیط‌های خود را کاهش می‌دهند تا به این ترتیب ضرر خالی‌ماندن صندلی‌ها را کم‌تر کنند. به‌همین سبب است که با نزدیک‌شدن به زمان پروازهای چارتری قیمت بلیط آن‌ها کم‌تر و کم‌تر می‌شود.

البته باید توجه داشت که قیمت بلیط‌های چارتری لزوماً پایین‌تر از بلیط‌های سیستمی، که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت، نیست. درصورتی‌که تقاضا برای یک پرواز زیاد باشد، به‌عنوان مثال تقاضا برای پرواز به اصفهان طی برگزاری یک رویداد ورزشی مهم، دیگر صندلی خالی‌ای وجود نخواهد داشت و درنتیجه آژانس چارترکننده مجبور نیست قیمت بلیط‌های خود را کاهش دهد و حتی ممکن است آن‌ها را با قیمتی بیش‌تر از قیمت بلیط‌های سیستمی به فروش برساند.

دقت داشته باشید که مبلغ پرداخت‌شده برای رزرو پروازهای چارتری قابل استرداد نیستند. علاوه بر این قیمت بلیط پروازهای چارتری برای تمامی سنین، به غیر از کودکان زیر دو سال، برابر است و کودکان مشمول تخفیف نیستند.

اما بلیط پروازهای سیستمی توسط ایرلاین مجری پرواز به فروش می‌رسد و خود ایرلاین قیمت بلیط این پروازها را مشخص می‌کند. البته قیمت‌گذاری بلیط‌های سیستمی دارای محدودیت‌های قانونی است و اعمال تغییر در آن، به شکلی که در بلیط‌های چارتری گفتیم، معمولاً امکان‌پذیر نیست. مسافرانی که بلیط سیستمی خریداری می‌کنند می‌توانند با پرداخت مبلغی به‌عنوان جریمه باقی وجه پرداخت‌شده را پس بگیرند و همچنین قیمت بلیط‌های سیستمی، خلاف بلیط‌های چارتری، برای کودکان کم‌تر از بزرگ‌سالان است. قیمت بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش می‌یابد.

با توجه به تعاریف دو نوع بلیط چارتری و سیستمی می‌توان مناسب‌ترین بلیط در شرایط مختلف را، از این نظر، انتخاب و رزرو کرد. مثلاً استفاده از بلیط‌های چارتری برای سفرهای تفریحی در روزهایی که سفر به اصفهان چندان زیاد نیست بهتر است، چرا که در این شرایط قیمت بلیط طی چند روز مانده به پرواز بسیار کم‌تر از بلیط‌های سیستمی می‌شود.

به عنوان نمونه‌ای دیگر درصورتی‌که مسافر باید در یک روز و ساعت مشخص در اصفهان حضور داشته باشد، مثلاً برای حضور در یک گردهمایی، موکول‌کردن زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان به روزهای نزدیک به سفر به امید پیداشدن یک بلیط چارتری با قیمت مناسب اقدامی اشتباه است و علت این است که با توجه به افزایش قیمت بلیط‌های سیستمی در روزهای نزدیک به سفر و احتمال پیدانشدن بلیط چارتری مناسبی در آن روزها، مسافر در نهایت مجبور خواهد بود از پروازهای سیستمی، اگر وجود داشته باشند، استفاده کند و مسلماً به‌سبب نزدیک‌شدن زمان پرواز باید مبلغ بیشتری را هم پرداخت کند.

درهرصورت این شما هستید که باید با توجه به مجموع شرایط خود بین دو نوع بلیط چارتری و سیستمی یکی را انتخاب کنید. چنان‌چه در انتخاب مناسب‌ترین بلیط از این نظر دچار مشکل هستید و یا پرسش دیگری در این زمینه دارید می‌توانید از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ساحل شنی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی کارشناسان ما در این زمینه استفاده کنید.

بلیط هواپیما اصفهان
نمایی از فرودگاه اصفهان

۲- انواع کلاس‌های پروازی

یکی از دیگر فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان کلاس پرواز مربوط به بلیط است. کلاس‌های پروازی با توجه به استانداردهای بین‌المللی تعریف شده‌اند و شامل موارد زیر هستند:

 • فرست کلاس یا درجه‌یک (First Class)

کلاس درجه‌یک (F)، همان‌طور که از نام آن پیدا ست، بهترین کلاس پروازی ست. اگرچه تعداد کمی از پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان دارای کلاس درجه‌یک هستند، اما برای کامل‌بودن بحث، مختصری پیرامون این کلاس پروازی توضیح خواهیم داد.

مسافرانی که با بلیط فرست کلاس سفر می‌کنند دارای امکانات ویژه‌ای مانند، اتاق مخصوص مجزا، سرویس بهداشتی مجزا، مبلمان، وسایل صوتی و تصویری، منوی غذای گرم و دیگر خدمات رفاهی هستند. این مسافران با ماشین‌های مخصوصی از ساختمان فرودگاه به هواپیما انتقال داده می‌شوند و همچنین به ترانسفرهای آن‌ها اجازه داده می‌شود که در مقصد با خودروی مخصوص، مسافران را از هواپیما به هتل یا هر محل اقامت دیگری منتقل کنند. جایگاه مسافران فرست کلاس نزدیک‌ترین قسمت به کابین خلبان در نوک هواپیما ست و البته برای استفاده از آن بایستی مبلغی به مراتب بیشتر نسبت به سایر کلاس‌های پروازی پرداخت کرد.

 • بیزنس کلاس یا کلاس پروازی تجاری (Bussiness Class)

کلاس پروازی بیزنس (C) در بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. درحالی‌که مسافران کلاس تجاری به امکانات کلاس درجه‌یک دسترسی ندارند اما امکاناتی که به آن‌ها تعلق می‌گیرد برای عموم مسافران سخت‌گیر قابل قبول است. منوی غذایی این کلاس پروازی محدودتر است اما همچنان کیفیت خوبی دارد. مسافران کلاس تجاری به وسایل صوتی و تصویری دسترسی دارند و فضای اطراف صندلی‌های آن‌ها آن‌قدر هست که با آسودگی استراحت کنند، به مطالعه بپردازند، فیلم ببینند و … .

 •  کلاس پروازی پریمیوم اکونومی (Premium Economy Class)

کلاس پریمیوم اکونومی بین دو کلاس بیزنس و اکونومی، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، قرار دارد. امکانات این کلاس پروازی کم‌تر از کلاس بیزنس اما بهتر از کلاس اکونومی است. فضای بین صندلی‌ها در پریمیوم اکونومی بیشتر از اکونومی است، مسافران امکان حمل بار بیشتری را دارند و … . در حال حاضر تنها برخی از ایرلاین‌ها این کلاس پروازی را ارائه می‌دهند.

 • کلاس پروازی اکونومی (Economy Class)

کلاس پروازی اکونومی (Y) ارزان‌ترین کلاس پروازی است و در بیشتر پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اصفهان استفاده می‌شود. قیمت پایین‌تر بلیط‌های این کلاس باعث شده تا بسیاری از مسافران، به‌ویژه در پروازهای داخلی، از این کلاس پروازی استقبال زیادی کنند. مسافرانی که با کلاس اکونومی پرواز می‌کنند فضای کم‌تری بین صندلی‌ها دارند، غذای متنوعی ندارند و معمولاً به سیستم‌های صوتی و تصویری دسترسی نیز دسترسی ندارند.

*****************************************

همان‌طور که گفتیم کلاس پرواز بر قیمت بلیط آن اثرگذار است و مسلماً برای تهیه‌ی ارزان‌ترین بلیط باید از بلیط اکونومی استفاده کرد. اما روشن است که قیمت تنها فاکتور مهم نیست و کیفیت پرواز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است استفاده از صندلی‌های اکونومی برای افراد کم‌توان جسمی، سالمندان، کودکان، زنان باردار، بیماران و … چندان مناسب نباشد و این دسته افراد را خصوصاً در سفرهای طولانی‌مدت دچار مشکل سازد. در برخی موارد بهتر است با پرداخت مبلغی نه چندان بیشتر از صندلی‌های بیزنس و درصورت امکان از صندلی‌های پریمیوم اکونومی استفاده شود.

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی تنها کلاس‌های پروازی بیزنس و اکونومی را در اختیار مراجعان خود قرار می‌دهند، اما شما می‌توانید با رزرو بلیط‌های پریمیوم اکونومی از ساحل شنی با پرداخت مبلغ کمی بیشتر از کلاس اکونومی پرواز راحت‌تری را تجربه کنید. برای کسب اطلاع از پروازهای با مبدأ و مقصد اصفهان که دارای کلاس پریمیوم اکونومی هستند با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ ما با تماس بگیرید.

 انواع بلیط هواپیما اصفهان از نظر مبدأ و مقصد

انواع بلیط هواپیما اصفهان از این نظر شامل موارد زیر هستند:

۱- بلیط‌های یک‌طرفه

بلیط‌های یک‌طرفه، همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است، تنها شامل یک پرواز هستند. این نوع بلیط برای مسافرانی که قصد دارند برای مدت نامعین و یا نسبتاً زیادی در اصفهان بمانند مناسب است و معمولاً به افرادی که برای گردشگری به این شهر می‌روند و تاریخ بازگشت مشخصی دارند پیشنهاد نمی‌شود.

بلیط‌های یک‌طرفه برای پروازهای داخلی مشمول قوانین مربوط به ویزا نیستند، اما توجه داشته باشید که برای تهیه‌ی بلیط یک‌طرفه برای برخی از پروازهای خارجی از مبدأ اصفهان لازم است تا هنگام خرید بلیط مدارک و ویزای لازم را ارائه دهید.

مدت زمان تقریبی پروازهای یک‌طرفه از مبدأ شهرهای پرتردد به اصفهان به صورت زیر است:

 • تهران به مشهد: حدود ۱ ساعت و نیم
 • شیراز به اصفهان: حدود ۱ ساعت و نیم
 • اهواز به اصفهان: حدود ۱ ساعت
 • مشهد به اصفهان: حدود ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
 • تبریز به اصفهان: حدود ۱ ساعت و نیم
 • بندرعباس به اصفهان: حدود ۱ ساعت و نیم
 • کیش به اصفهان: حدود ۱ ساعت

مدت زمان تقریبی پروازهای یک‌طرفه از مبدأ بعضی از شهرهای خارجی به اصفهان به صورت زیر است:

 • دبی به اصفهان (بدون توقف): ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه
 • استانبول به اصفهان (بدون توقف): حدود ۳ ساعت و نیم
 • فرانکفورت به اصفهان (باتوقف): حداقل ۱۰ ساعت

۲- بلیط‌های دوطرفه

بلیط‌های دوطرفه شامل دو پرواز رفت‌وبرگشت، از مبدأ به مقصد و از مقصد اولیه به مبدأ اولیه، هستند. این نوع بلیط برای افرادی که برای گردشگری سفر می‌کنند و تاریخ بازگشت آن‌ها به مبدأ اولیه مشخص است گزینه‌ی مناسبی ست چرا که مسافران را از خرید و رزرو مجدد بلیط برای بازگشت معاف می‌کند.

۳- بلیط‌های دارای توقف برنامه‌ریزی‌شده

همان‌طور که اشاره کردیم برخی از پروازها در مسیر خود دارای توقف هستند و این بیشتر در مسیرهای خارجی رخ می‌دهد. مثلاً پروازهای نجف به اصفهان اغلب در استانبول و یا دبی توقف دارند. مدت زمان توقف در این شهرها متغیر و به‌صورتی ست که گاه کل زمان از مبدأ به مقصد بیش از ۲۴ ساعت می‌شود. مسلماً توجه به مجموع زمان پرواز در شرایطی مانند محدودیت زمان پرواز برای بیماران و زنان باردار و سایر مسافران با شرایط خاص ضروری است.

۳- بلیط‌های دومقصدی

بلیط‌های دومقصدی شامل ۲ پرواز هستند: از مبدأ به مقصد اول، از مقصد اول به مقصد دوم. به‌طور کلی بلیط‌های دو و چندمقصدی برای پروازهای خارجی ارائه می‌شوند و در پروازهای داخلی کاربرد زیادی ندارند.

استفاده از بلیط دومقصدی مستلزم ارائه‌ی پرواز، بر اساس مبدأ و مقصدهای مدنظر شما، از سوی ایرلاین‌های مجری پروازها ست. برای کسب اطلاع از پروازهای دومقصدی به مقصد یا از مبدأ اصفهان با ما تماس بگیرید.

۴- بلیط‌های چندمقصدی

بلیط‌های چندمقصدی مشابه بلیط‌های دومقصدی هستند و تنها تعداد پروازها و مقصدهای آن‌ها متفاوت است.

*************************************

در برخی از پروازهای دو مقصدی به بالا مسافران این امکان را دارند که برای هر یک از پروازهای خود کلاس پروازی جدایی تعیین کنند. به این نوع بلیط‌ها، بلیط با کلاس متغیر گفته می‌شود. البته در حال حاضر تعداد پروازها با کلاس متغیر در ایران زیاد نیست.

 زمان رزرو بلیط هواپیما اصفهان

در مورد بهترین زمان رزرو و خرید بلیط هواپیما اصفهان در قسمت مربوط به پروازهای چارتری و سیستمی اندکی توضیح دادیم. بهترین زمان خرید و رزرو بلیط هواپیما اصفهان به شرایط هر مسافر بستگی دارد و نمی‌توان قاعده‌ای کلی برای آن ارائه داد، اما می‌توان گفت در مجموع با به تعویق انداختن رزرو هر بلیط سیستمی مجبور خواهید بود که مبلغ بیشتری را برای رزرو همان بلیط پرداخت کنید؛ بنابراین رزرو بلیط‌های سیستمی را تنها درصورت ضرورت به آینده موکول کنید.

درصورتی‌که با هدف گردشگری به اصفهان سفر می‌کنید، و البته از پیش هتل رزرو نکرده‌اید، و می‌توانید در مدت کوتاهی آماده‌ی سفر شوید بهتر است رزرو بلیط را به آخرین روزهای یک پرواز چارتری موکول کنید تا بتوانید ارزان‌ترین بلیط ممکن را بخرید. دقت داشته باشید که به‌طور کلی بلیط‌های ارزان‌قیمت پروازهای چارتری زود فروخته می‌شوند و بهتر است با پیگیری مداوم برنامه‌ی پروازهای چارتری اصفهان بلافاصله پس از یافتن موقعیت مناسب نسبت به زررو و خرید بلیط اقدام کنید.

کلاس نرخی

کلاس نرخی از جمله اصطلاحاتی ست که هنگام خرید بلیط هواپیما با آن مواجه می‌شوید. کلاس نرخی مشخص‌کننده‌ی میزان بار مجاز رایگان مسافر، برنامه‌ی جریمه درصورت استرداد بلیط سیستمی و موارد این‌چنینی است. اگرچه کلاس‌های نرخی اشتراکاتی با هم دارند، اما به‌طور کلی هر ایرلاین کلاس‌های نرخی خود را دارد و از آن برای تشخیص بلیط‌ها از هم استفاده می‌‌کند.

بلیط هواپیما اصفهان

معرفی برخی از خدمات ساحل شنی

ساحل شنی علاوه بر ارائه‌ی انواع بلیط‌ها با مقصد اصفهان و یا از مبدأ این شهر، خدمات دیگری از جمله تورهای گردشگری اصفهان را در اختیار مراجعان محترم قرار می‌دهد. برای کسب اطلاع از تورهای اصفهان ساحل شنی می‌توانید به منوی تورهای داخلی این وب‌سایت مراجعه کنید و یا با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

ساحل شنی علاوه بر ارائه‌ی خدمات گردشگری، رزرو بلیط هواپیما، برگزاری تور و … در داخل کشور، خدمات گسترده‌ای را در ارتباط با مسافرات و مهاجرت به کشورهای خارجی به شما ارائه می‌دهد که در ادامه نمونه‌هایی از آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

۱-صدور پرواز و قطارهای داخلی اروپا

مسافرانی که قصد دارند حین سفر به یکی از کشورهای اروپایی با استفاده از هواپیما یا قطار به دیگر نقاط اروپا، البته با توجه به محدودیت‌های مربوط به ویزا، سفر کنند، می‌توانند از خدمات ساحل شنی برای رزرو بلیط هواپیما و قطار در اروپا استفاده کنند. برای کسب اطلاعات کامل در این خصوص با ما تماس بگیرید.

۲- ارائه‌ی به‌روزترین نرخ‌های آفری ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی

شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از آفرهای آپدیتِ تقریباً همه‌ی ایرلاین‌های داخلی و خارجی برای مسیرهای خارجی با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید. همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا مناسب و ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای مسیرهای خارجی را با توجه به بودجه و شرایط خود خریداری و رزرو کنید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما اصفهان | رزرو بلیط چارتر هواپیما اصفهان

فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه‌های کشور است که روزانه نزدیک به ۶۰ پرواز ورودی و خروجی دارد و در هر هفته حدود ۴۰ هزار مسافر از طریق آن سفر می‌کنند. پروازهای ورودی و خروجی مسیرهای داخلی این فرودگاه شامل مسیرهای بین اصفهان و شهرهای تهران، مشهد، اهواز، عسلویه، خارک، دزفول، بندرعباس، دزفول، آبادان، کیش، بوشهر، لاوان، کرمان، ایلام، زاهدان، تبریز و … و پروازهای ورودی و خروجی مسیرهای خارجی این فرودگاه شامل مسیرهای بین اصفهان و نجف، استانبول، دبی و … هستند.

برای رزرو ارزان‌ترین بلیط‌های چارتری اصفهان در کلاس‌های پروازی مختلف، خصوصاً کلاس پریمیوم اکونومی، و همچنین بلیط‌های سیستمی ایرلاین‌های مختلف به مقصد یا از مبدأ اصفهان با شماره‌ی ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید و از مشاوره‌ی کارشناسان باتجربه‌ی ما استفاده کنید.

ارسال پاسخ

هفده − شش =