۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

بلیط هواپیما بندرعباس

ارائه‌‌ی بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی، به‌صورت چارتری و سیستمی و در کلاس‌های پروازی مختلف، از جمله خدماتی ست که ساحل شنی در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای خرید و رزرو بلیط هواپیما بندرعباس و یا هر مقصد داخلی دیگری به بخش فروش بلیط هواپیما داخلی ساحل شنی مراجعه نمایید و با همکاری کارشناسان ما مناسب‌ترین بلیط برای مقصد مورد نظر خود را رزرو کنید.

برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه و رزرو بلیط هواپیما می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما ارتباط برقرار کنید.

اطلاعات پروازهای فرودگاه بین‌المللی بندرعباس

بندرعباس، بزرگ‌ترین بندر ایران، یکی از مهم‌ترین مناطق کشور در زمینه‌ی حمل‌ونقل کالا، بازرگانی، صنعت و تولید است. جایگاه مهم این شهر از این نظر همراه با جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی بسیار باعث شده‌اند مسافران پرشماری بین این شهر و دیگر شهرهای داخلی و خارجی تردد داشته باشند. گذشته از این بندرعباس دارای دانشگاه‌های معتبری مانند دانشگاه هرمزگان، دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و دانشگاه صنعتی امیرکبیر واحد بندرعباس است و دانشجویان زیادی از سراسر شهرهای کشور برای تحصیل در این دانشگاه‌ها به بندرعباس می‌آیند و این نیز خود باعث افزایش شمار سفرها به این شهر می‌شود. در این بین فرودگاه بندرعباس نقش مهمی در سیستم حمل‌ونقل این شهر دارد و بسیاری از سفرها از طریق آن صورت می‌گیرند.

فرودگاه بین‌المللی بندرعباس از جمله فرودگاه‌های پرتردد کشور به‌شمار می‌آید و در حال حاضر در هر هفته نزدیک به ۲۵۰ پرواز در آن انجام می‌شوند. پروازهای داخلی بین این فرودگاه و دیگر فرودگاه‌های کشور شامل پروازهای رفت‌وبرگشت تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، اهواز، کیش، تبریز، رشت، ساری، چابهار، ابوموسی، کرمانشاه، آبادان، یزد، سیری و زاهدان، و پروازهای خارجی این فرودگاه نیز شامل پروازهای مسیر بندرعباس به دبی و برعکس هستند. علاوه بر این در فصل حج پروازهای فصلی به مقصد فرودگاه‌های ملک عبدالعزیز جده و شاهزاده محمد بن عبدالعزیز مدینه نیز از این فرودگاه انجام می‌شوند.

فرودگاه بندرعباس

ایرلاین‌های آتا، کاسپین، اترک، ایران ایر، آسمان، کیش ایر، ماهان، ایران ایرتور، نفت ایران، قشم، معراج و زاگرس ایرلاین‌های داخلی‌ای هستند که در فرودگاه بین‌المللی بندرعباس پرواز دارند. در حال حاضر تنها ایرلاین خارجی‌ای که در این فرودگاه تردد دارد فلای دبی، مجری پروازهای بندعباس به دبی و برعکس، است. البته به غیر از فلای دبی ایرلاین‌های نفت ایران، کیش ایر و آسمان نیز به دبی پرواز دارند.

چنان‌چه شما نیز از جمله افرادی هستید که سفرهای متعددی به این شهر دارید و حتی قصد دارید تنها یک بار برای گذراندن اوقات فراغت و یا هر هدف دیگری به این شهر سفر کنید می‌توانید با استفاده از پروازهای متعددی که بین شهرهای مختلف کشور و این شهر برقرار شده‌اند سفری آسوده، کم‌خطر و ایمن و سریع به بندرعباس داشته باشید. اما برای داشتن پروازی رضایت‌بخش با ویژگی‌های ذکرشده انتخاب و خرید بلیطی مناسب ضروری ست و درصورت انتخاب بلیطی نامناسب این امکان وجود دارد که سفری حتی دشوارتر از سفرهای زمینی داشته باشید.

بهترین راه برای انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس استفاده از راهنمایی کارشناسان آگاه و باتجربه در این زمینه است و همکاران ما در بخش فروش بلیط‌های داخلی در همین راستا آماده‌ی ارائه‌ی راهنمایی‌های لازم به شما عزیزان هستند. کارشناسان ما با درنظرگرفتن کلیه‌ی شرایط شما و با همکاری خودتان بهترین و ارزان‌ترین بلیط‌ های هواپیما بندرعباس را به شما پیشنهاد خواهند داد و در نهایت مناسب‌ترین گزینه را برای‌تان رزرو خواهند کرد.

برای آگاهی کامل در این زمینه و دریافت راهنمایی از کارشناسان ما می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

گذشته از راهنمایی‌های همکاران ما، اطلاع از برخی نکات می‌تواند به شما در انتخاب بهترین بلیط هواپیما بندرعباس کمک کند و ما در ادامه به همین نکات خواهیم پرداخت.

فرودگاه بندرعباس

راهنمای خرید و رزرو بلیط هواپیما بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی ست که تقریباً هر مسافری هنگام خرید آن را مدنظر دارد، اما نکته‌ی مهم این‌جا ست که توجه صرف به قیمت بلیط و بی‌توجهی به فاکتورهای دیگر می‌تواند به تجربه‌ی سفری نامطلوب بینجامد و در واقع مناسب‌ترین بلیط مترادف با ارزان‌ترین بلیط نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای رزرو بلیط هواپیما بندرعباس بلافاصله پس از مشاهده‌ی ارزان‌ترین بلیط نسبت به رزرو آن اقدام نکنید و دیگر جوانب، که در ادامه به‌طور ضمنی به آن‌ها خواهیم پرداخت، را نیز در نظر داشته باشید. برای خرید و رزرو بهترین بلیط هواپیما بندرعباس نکات زیر را درنظر داشته باشید:

۱- انتخاب کلاس پروازی مناسب

کلاس پرواز یکی از مهم‌ترین عواملی ست که بر قیمت بلیط هواپیما بندرعباس تأثیرگذار است و توجه به آن در رزرو بهترین بلیط هواپیما به مقصد این شهر اهمیت ویژه دارد. کلاس پروازی نشان‌دهنده‌ی کیفیت پرواز و امکاناتی است که شما حین سفر در اختیار دارید. کلاس‌های پروازی با توجه به استاندارد بین‌المللی و به‌ترتیب در چند سطح فرست (درجه یک)، بیزنس (تجاری)، پریمیوم اکونومی و اکونومی (اقتصادی) تعریف شده‌اند. مسلماً با بهبود کیفیت پرواز و افزایش امکاناتی که حین سفر در اختیار مسافر قرار داده می‌شوند قیمت بلیط نیز افزایش می‌یابد.

مسلماً برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما باید بلیطی با کلاس اکونومی را رزرو کنید. در عمل نیز قیمت پایین کلاس پروازی اکونومی باعث شده تا بیش‌تر مسافران، به‌ویژه در پروازهای کوتاه‌مدت داخلی، بلیط‌های این کلاس را رزرو کنند. اما همان‌طور که گفتیم قیمت بلیط تنها فاکتور مهم در انتخاب بهترین بلیط هواپیما بندرعباس نیست و عوامل دیگر نیز در این میان حائز اهمیت هستند. صندلی‌های کلاس اکونومی حداقل فاصله، نسبت به دیگر کلاس‌ها، را با یکدیگر دارند و مسافران این کلاس به امکانات خاصی، به غیر از یک وعده غذای سرد مختصر و احتمالاً چند مجله، دسترسی ندارند. در پروازهای برخی از ایرلاین‌ها مسافران کلاس اکونومی می‌توانند با پرداخت مبلغ اضافه به تجهیزات صوتی و تصویری هم دسترسی داشته باشند.

مسافرانی که ترجیح می‌دهند از امکانات بیش‌تری هنگام سفر برخوردار باشند و راحت‌تر سفر کنند بلیط‌های کلاس بیزنس را انتخاب می‌کنند. صندلی‌های مسافران کلاس بیزنس در قسمتی جدا از صندلی‌های اکونومی قرار دارند. فاصله‌ی صندلی‌های کلاس بیزنس بیش‌تر از فاصله‌ی صندلی‌های کلاس اکونومی است و مسافران این کلاس با فضای بیش‌تری که در اختیار دارند می‌توانند حین سفر استراحتی آسوده داشته باشند، امور کاری یا تحصیلی خود را انجام دهند، مطالعه کنند و در مجموع در فضایی بهتر و با امکانات بیش‌تر سفر کنند. مسافران کلاس بیزنس به تجهیزات صوتی و تصویری دسترسی دارند و منوی غذای آن‌ها با غذایی که در کلاس اکونومی ارائه می‌شود تفاوت دارد. مسافران کلاس بیزنس گاه از امتیازات دیگری مانند ترانسفر ویژه، اولویت در ورود و خروج و … بهره‌مند می‌شوند.

کلاس پریمیوم اکونومی که بین دو کلاس اکونومی و بیزنس قرار دارد کیفیتی بهتر از کلاس اکونومی دارد و اگرچه از نظر امکانات به پای کلاس بیزنس نمی‌رسد، عموماً و از نظر بسیاری از مسافران کلاسی مناسب‌ترین گزینه برای پروازهایی ست که زیاد طولانی نیستند.

کلاس فرست یا درجه‌یک بهترین کلاس پروازی ست، بیش‌تر در سفرهای خارجی کاربرد دارد و بلیط آن عموماً از سوی افراد خاص، تاجران، سیاست‌مداران و نظایر آن‌ها خریداری می‌شود. اتاق مبله‌ی مجزا، تجهیزات صوتی و تصویری، منوی غذای متنوع، سرویس بهداشتی مجزا، ترانسفر ویژه، گیت‌های ویژه‌ی دریافت کارت پرواز، تحویل بار مجزا و … از جمله امتیازات مسافران این کلاس هستند.

توجه داشته باشید که خدماتی که ایرلاین‌های مختلف در یک کلاس پروازی خاص ارائه می‌دهند دقیقاً شبیه به هم نیستند و به‌عنوان نمونه ممکن است خدمات یک ایرلاین برای مسافران کلاس بیزنس بهتر از خدمات ایرلاین دیگر برای مسافران بیزنس باشد، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پیش از رزرو بلیط به ایرلاین مجری پرواز نیز دقت کنید.

نکته‌ی مهمی دیگری که بهتر است در انتخاب کلاس پروازی مورد توجه قرار دهید شرایط جسمی و روانی خود و همراهان‌تان است. این امکان وجود دارد که استفاده از بلیط کلاس اکونومی برای برخی از افراد مثل بیمارانی که در نواحی کمر، زانو و … دچار مشکل هستند، سالمندان، کودکان با شرایط خاص، زنان باردار و … مناسب نباشد. پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که قصد رزرو بلیط کلاس اکونومی را دارید پیش از این کار درباره‌ی خدمات و امکانات این کلاس در ایرلاین مجری پرواز مدنظرتان تحقیق کنید و درصورت لزوم ایرلاین دیگری را برای پرواز انتخاب کنید یا از کلاس‌های پریمیوم اکونومی و بیزنس استفاده نمایید.

برای رزرو بلیط هواپیما بندرعباس در کلاس‌های پروازی مختلف، به‌ویژه کلاس پریمیوم اکونومی می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ساحل شنی تماس بگیرید.

۲- دقت به چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط

یکی از فاکتورهای دیگری که در رزرو بلیط هواپیما بندرعباس با مناسب‌ترین قیمت نقش دارد چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط است. برخلاف تصور عموم بلیط‌های چارتری همواره ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی نیستند و البته همیشه مناسب‌ترین انتخاب هم نیستند. انتخاب بین بلیط‌های چارتری و سیستمی بایستی با توجه به مشخصات هر یک از این دو و با درنظرداشتن شرایط مسافر صورت گیرد. آشنایی با پروازهای چارتری و سیستمی می‌تواند به انتخاب مناسب بین این دو کمک کند.

پروازهای چارتری پروازهایی هستند که توسط آژانس مسافرتی‌ای که چارترکننده نامیده می‌شود اجرا می‌شوند. چارترکننده با پرداخت مبلغی بخشی از پروازهای یک ایرلاین را برای مدت مشخصی اجاره می‌کند و پس از آن خود مسئولیت فروش بلیط‌های آن پروازها را بر عهده دارد و سود و زیان ناشی از فروش بلیط‌ها نیز متوجه خودِ چارترکننده است. افزایش و کاهش قیمت بلیط‌های چارتری به افزایش و کاهش تقاضا برای یک پرواز چارتری خاص بستگی دارد. چنان‌چه تقاضا برای یک پرواز چارتری کم باشد، به‌طوری که در روزهای نزدیک به پرواز هنوز صندلی‌های خالی وجود داشته باشند، چارترکننده با کاهش قیمت بلیط‌ها سعی می‌کند تا از زیان ناشی از خالی‌ماندن صندلی‌ها بکاهد. بدیهی ست که در شرایطی که تقاضا برای یک پرواز چارتری زیاد باشد چارترکننده قیمت بلیط‌های آن را افزایش خواهد داد و این افزایش ممکن است قیمت بلیط چارتری را حتی از قیمت بلیط‌های سیستمی نیز بیش‌تر کند.

بلیط‌های چارتری با نزدیک‌شدن زمان پرواز ارزان‌تر می‌شوند. خریداران بلیط‌های چارتری عموماً نمی‌توانند پرواز خود را کنسل و وجه پرداختی را دریافت کنند. علاوه بر این قیمت بلیط‌های چارتری برای افراد بین ۲ تا ۱۲ سال هم برابر بزرگ‌سالان است، در حالی‌که قیمت بلیط‌های سیستمی برای این گروه سنی کم‌تر از قیمت بلیط‌های سیستمی برای بزرگ‌سالان است.

پروازهای سیستمی پروازهایی هستند که به‌صورت روتین در تاریخ و ساعت‌های مشخص از سوی یک ایرلاین اجرا می‌شوند و قیمت بلیط‌های آن‌ها تحت تأثیر تغییرات کوتاه‌مدت تقاضا، با سیستم بلیط‌های چارتری، قرار ندارد. قیمت بلیط پروازهای سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز کاهش نمی‌یابد و برعکس قیمت این بلیط‌ها در ساعات پایانی نزدیک به سفر به بیش‌ترین مقدار خود می‌رسد. قیمت بلیط‌های سیستمی برای گروه‌های سنی نوزادان زیر ۲ سال، خردسالان بین ۲ تا ۱۲ سال و بزرگ‌سالان بالای ۱۲ سال متفاوت است. گذشته از این مسافرانی که بلیط‌های سیستمی رزرو می‌کنند می‌توانند درصورت لزوم پرواز خود را کنسل کنند و با پرداخت مبلغی به‌عنوان جریمه مابقی وجه پرداخت‌شده را پس بگیرند.

با توجه به این تعاریف و با درنظرداشتن شرایط خود می‌توانید مناسب‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس از نظر قیمت را رزرو و خریداری کنید. به‌عنوان نمونه اگر هم‌‎سفران شما چند کودک زیر ۱۲ سال هستند شاید بهتر باشد به جای خرید بلیط‌های چارتری از بلیط‌های سیستمی، و تخفیف‌های این نوع بلیط برای کودکان، استفاده کنید یا مثلاً اگر قصد دارید مدتی را برای تفریح در این شهر بگذرانید و از نظر زمانی محدودیت ندارید می‌توانید با صبر و پیگیری پروازهای چارتری بندرعباس ارزران‌ترین بلیط را پیدا و رزرو کنید.

۳- توجه به کلاس نرخی بلیط

کلاس نرخی بلیط هم بر قیمت بلیط و هم بر شرایط پرواز تأثیر می‌گذارد. درصورتی‌که میزان بار مجاز رایگان برای هر مسافر برای شما مهم است و یا این احتمال را می‌دهید که سفرتان را کنسل کنید بهتر است هنگام خرید بلیط هواپیما به کلاس نرخی توجه ویژه داشته باشید. کلاس نرخی علاوه بر این موارد مشخص‌کننده جنبه‌های دیگری از مشخصات پرواز مرتبط با بلیط هستند؛ به عبارت دیگر ایرلاین‌های مختلف کلاس‌های نرخی را به‌صورت‌های مختلف و برای تشخیص بلیط‌ها از هم تعریف می‌کنند.

۴- انتخاب زمان مناسب برای رزرو بلیط

زمان مناسب رزرو بلیط هواپیما بندرعباس نیز می‌تواند در رزرو مناسب‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس از نظر قیمت نقش داشته باشد. به‌عنوان نمونه همان‌طور که گفتیم قیمت بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش می‌یابد و بنابراین درصورتی‌که قصد دارید از بلیط‌های سیستمی استفاده کنید بهتر است رزرو بلیط را هرچه سریع‌تر انجام دهید و آن را به روزهای نزدیک به سفر موکول نکنید. گذشته از این قیمت بلیط هواپیما بندرعباس در روزهای پایان هفته و دیگر روزهای تعطیل بیش‌تر است و بنابراین درصورتی‌که مشکلی از نظر زمان ندارید بهتر است بلیط خود را برای روزهای میانی هفته رزرو کنید.

در برخی موارد قیمت بلیط پروازهایی که در روز انجام می‌شوند بیش‌تر از بلیط‌ پروازهای شبانه هستند، شما می‌توانید با استفاده از این مشخصه و با خرید بلیط هواپیما برای پروازهای شبانه از هزینه‌های مربوط به خرید بلیط کم کنید. همان‌طور که گفتیم مناسب‌ترین بلیط لزوماً ارزان‌ترین بلیط نیست و این سخن در این‌جا نیز مصداق دارد. مثلاً ممکن است پرواز در شب، یا رسیدن به مقصد در شب بنا به هر علتی برای شما مناسب نباشد؛ در چنین شرایطی بهتر است با پرداخت مبلغ اندکی بیش‌تر، بلیطی با پرواز روزانه، که مناسب‌تر برای شرایط شما ست، را رزرو کنید.

بلیط هواپیما بندرعباس

سایر نکات مهم در انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس

مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم مهم‌ترین فاکتورهایی هستند که باید هنگام رزرو بلیط هواپیما بندرعباس مورد توجه قرار دهید؛ اما در شرایط مختلف فاکتورهای دیگری نیز در انتخاب درست بلیط هواپیما بندرعباس دخیل خواهند بود. به‌عنوان مثال درصورتی‌که همراه با حیوان خانگی خود سفر می‌کنید بهتر است پیش از رزرو بلیط درباره‌ی امکانات و شرایط ایرلاین مجری پرواز برای حیوانات خانگی تحقیق کنید. بررسی خدمات ایرلاین مجری پرواز در موارد دیگری مانند ابتلای مسافر به بیماری‌هایی که نیاز به توجه ویژه حین پرواز دارند نیز توصیه می‌شود. در پروازهای طولانی غذاهایی که توسط ایرلاین ارائه می‌شوند اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کنند و در این شرایط بهتر است مسافرانی که دارای رژیم‌های غذایی خاص هستند، مانند افراد مبتلا به دیابت، گیاه‎‌خواران و …، از پروازهای ایرلاین‌هایی استفاده کنند که امکانات مخصوص این دسته افراد را در اختیارشان قرار می‌دهد.

معرفی برخی از دیگر خدمات ساحل شنی

شرکت ساحل شنی علاوه بر ارائه‌ی بلیط هواپیما بندرعباس و سایر مقصدهای داخلی، انواع بلیط هواپیما به مقصد شهرهای مختلف خارجی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاع از به‌روزترین آفرهای ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی و رزرو بهترین بلیط مناسب خود از خدمات بخش فروش بلیط پروازهای خارجی ما استفاده کنید. ساحل شنی علاوه بر این تورهای مختلف داخلی و خارجی را با قیمت‌های بسیار مناسب و شرایط ویژه در شهرهایی مثل اصفهان، شیراز، دبی، استانبول، بانکوک و … برگزار می‌کند. دریافت وقت سفارت کشورهای مختلف در ایران، دریافت وقت فوری سفارت‌ها، دریافت وقت کنسولگری، پیکاپ ویزا، دریافت ویزا و … از جمله سایر خدمات ساحل شنی هستند.

بلیط هواپیما بندرعباس

رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس | رزرو بلیط چارتری بندرعباس

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی ارزان‌ترین پروازهای چارتری و سیستمی بندرعباس و رزرو بلیط به مقصد و یا از مبدأ این شهر با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید. همکاری ما با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی این امکان را برای‌مان فراهم ساخته تا بتوانیم بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما بندرعباس را در اختیار شما قرار داده و برای‌تان رزرو کنیم.

ارسال پاسخ

18 − 16 =