۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

موقعیت جغرافیایی دوسلدورف، جاذبه‌های گردشگری متنوع، فستیوال‌های متعددی که در آن برگزار می‌شوند، شرایط خوب تحصیلی و تجاری و بسیاری موارد دیگر باعث شده‌اند تا تردد هوایی بین این شهر و سایر شهرهای جهان، از جمله شهرهای ایران، تقریباً زیاد باشد و پروازهای نسبتاً پرشماری از فرودگاه‌های بین‌المللی کشور به این شهر انجام شوند. در این مطلب می‌خواهیم به موضوع سفرهای هوایی به شهر دوسلدورف در آلمان و نکاتی که در خرید بلیط هواپیما دوسلدورف حائز اهمیت هستند بپردازیم.

دوسلدورف مرکز ایالت نوردراین- وستفالن در غرب آلمان، که خود پرجمعیت‌ترین ایالت آلمان به‌شمار می‌آید، است. دوسلدورف پس از کلن بزرگ‌ترین شهر این ایالت است و از این حیث در بین کلیه‌ی شهرهای آلمان رتبه‌ی هفتم را دارا ست. فرودگاه شهر دوسلدورف پس از فرودگاه‌های فرانکفورت و مونیخ مهم‌ترین فرودگاه بین‌المللی در آلمان، به‌ویژه برای ناحیه‌ی رور با جمعیتی نزدیک به ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر، است. فرودگاه دوسلدورف به ۱۸۰ فرودگاه در شهرهای مختلف جهان پرواز دارد و با نزدیک به ۷۰ ایرلاین همکاری می‌کند. ۲۱٫۸۵۰٫۴۸۹ مسافر در سال ۲۰۱۴ از این فرودگاه برای سفرهای هوایی خود استفاده کردند.

بلیط هواپیما دوسلدورف

خرید بلیط هواپیما دوسلدورف

همان‌طور که گفتیم قصد داریم در این نوشته به نکاتی بپردازیم که توجه به آن‌ها می‌تواند در انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما دوسلدورف مؤثر باشد. کم‌تر مسافری هست که نسبت به کیفیت پرواز و قیمت آن بی‌تفاوت باشد و از همین رو ست که مسافران پیش از رزرو بلیط هواپیما سعی می‌کنند با بررسی گزینه‌های مختلف، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین پرواز را انتخاب کنند.

اولین نکته‌ای که توجه به آن در انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما دوسلدورف اهمیت دارد مراجعه به مراکز و مراجع معتبر فروش بلیط هواپیما به مقصد این شهر است. احتمال بروز مشکل در سفر و یا تجربه‌ی پروازی فاقد کیفیت، در صورت استفاده از خدمات مراکز نامعتبر و حتی گاه غیرمجاز فروش بلیط پروازهای خارجی کم نیست و به همین سبب پیشنهاد می‌کنیم که قبل از اقدام به خرید و رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف از اعتبار فروشنده‌ی بلیط اطمینان حاصل کنید.

شرکت ساحل شنی با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی بلیط هواپیما برای مسیرهای مختلف داخلی و خارجی آماده‌ است تا بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما دوسلدورف را در اختیار شما مراجعان محترم قرار دهد. همکاری ما با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی باعث شده تا بتوانیم پیشنهادهای متنوعی را پیش روی شما قرار دهیم و به شما در انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما به مقصد دوسلدورف، یا هر مقصد دیگر، با توجه به بودجه، زمان سفر، کلاس پروازی و دیگر فاکتورهای مدنظرتان کمک کنیم. برای کسب اطلاعات کامل از بلیط‌های هواپیما دوسلدورف با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

بلیط هواپیما دوسلدورف
فرودگاه دوسلدورف

و اما نکاتی که بهتر است پیش از خرید و رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف مورد توجه قرار گیرند شامل موارد زیر هستند:

قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف

مسلماً قیمت بلیط هواپیما از اولین فاکتورهایی ست که اکثر غریب‌به‌اتفاق مسافران هنگام خرید بلیط به آن توجه می‌کنند. چنان‌چه اهل سفرهای هوایی باشید احتمالاً متوجه شده‌اید که قیمت بلیط‌های هواپیما به یک مقصد واحد گستره‌ی نسبتاً زیادی دارد و حتی ممکن است قیمت دو بلیط یک پرواز هم مساوی نباشند. عوامل متعددی بر قیمت بلیط هواپیما اثرگذار هستند و ما در این‌جا به بررسی مهم‌ترین این عوامل روی قیمت بلیط هواپیما دوسلدورف خواهیم پرداخت:

۱- چارتری‌بودن یا سیستمی‌بودن بلیط هواپیما دوسلدورف

چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط هواپیما دوسلدورف بر قیمت آن تأثیر می‌گذارد. با آشنایی با این دو نوع بلیط و تفاوت‌های آن‌ها می‌توانید اثر این فاکتور را بر قیمت بلیط هواپیما بررسی کرده و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب و رزرو کنید.

زمانی که یک آژانس مسافرتی قسمتی از پروازهای یک ایرلاین را با پرداخت مبلغی مشخص برای مدتی معین اجاره می‌کند به آن چارترکننده و به پروازهای اجاره‌شده پروازهای چارتر می‌گویند. آژانس مسافرتی چارترکننده خود مسئول فروش و قیمت‌گذاری بلیط پروازهایی ست که اجاره کرده و مسلماً برای جلوگیری از زیان و کسب سود بیشتر ترجیح می‌دهد که تا حد امکان این پروازها با حداکثر ظرفیت صورت پذیرند. از همین روی درصورتی‌که تقاضا برای پروازهای چارترشده کم باشد، آژانس مسافرتی با نزدیک‌شدن زمان پرواز قیمت بلیط‌ها را کاهش می‌دهد تا به‌خاطر خالی‌ماندن صندلی‌ها متضرر نشود. برعکس زمانی که تقاضا برای پروازهای چارترشده زیاد باشد، آژانس مسافرتی می‌تواند قیمت بلیط‌های مربوط به آن را افزایش دهد. بلیط‌های چارتری عموماً قابل استرداد نیستند و همچنین قیمت آن‌ها برای تمامی مسافران، به‌غیر از کودکان زیر دو سال، برابر است.

بلیط‌های سیستمی بلیط‌هایی هستند که خود ایرلاین مجری پرواز آن‌ها را  قیمت‌گذاری می‌کند و البته این قیمت‌گذاری در محدوده‌ی قوانین تعریف‌شده است و برعکس بلیط‌های چارتری در کوتاه‌مدت تغییرات زیادی ندارد. پس قیمت بلیط‌های سیستمی در کوتاه‌مدت چندان تحت تأثیر تقاضا برای یک پرواز خاص نیست. بلیط‌های سیستمی عموماً قابلیت استرداد دارند و شرایط استرداد وجه پرداخت‌شده درصورت انصراف مسافر از پرواز هنگام خرید بلیط به او اعلام می‌شود. در بیشتر موارد با نزدیک‌شدن به زمان پرواز خسارتی که بابت کنسل‌کردن بلیط از مسافر دریافت می‌شود، بیشتر خواهد شد. گذشته از این قیمت بلیط‌های سیستمی برای کودکان کمتر از بزرگ‌سالان است. قیمت بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش می‌یابد.

با توجه به این تعاریف می‌توانید هنگام رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف درمورد چارتری یا سیستمی‌بودن آن تصمیم بگیرید. به‌عنوان مثال چنان‌چه احتمال زیادی می‌دهید که نتوانید در روز پرواز در فرودگاه حاضر باشید، بهتر است از بلیط‌های سیستمی استفاده کنید تا بتوانید درصورت انصراف قسمتی از وجه پرداخت‌شده را پس بگیرید. به‌عنوان نمونه‌ای دیگر درصورتی‌که همراه با چند کودک به دوسلدورف سفر می‌کنید شاید بهتر باشد از بلیط‌های سیستمی و تخفیف‌های آن‌ها برای کودکان استفاده کنید. در ادامه و در قسمت مربوط به زمان خرید بلیط هواپیما دوسلدورف بیشتر در مورد این دو نوع بلیط توضیح خواهیم داد.

۲- کلاس‌های پروازی مختلف به دوسلدورف

زمانی که اقدام به خرید بلیط هواپیما دوسلدورف می‌کنید با گزینه‌هایی مثل اکونومی، بیزنس، فرست و … مواجه می‌شوید. این موارد نشان‌دهنده‌ی کلاس پروازی بلیط بوده و مستقیماً بر قیمت بلیط و کیفیت پرواز اثرگذار هستند.

  • کلاس پروازی فرست یا درجه‌یک (First Class)

کلاس پروازی درجه‌یک یا F بهترین و گران‌ترین بلیط هواپیما ست و مسافرانی که با آن سفر می‌کنند به امکانات ویژه‌ای مانند اتاق مخصوص جدا از دیگر مسافران، مبلمان، منوی غذای گرم، سرویس‌های بهداشتی مجزا و … دسترسی دارند. برخی از پروازهای ایران به دوسلدورف فرست کلاس هستند اما به‌سبب قیمت بسیار بالای آن‌ها تنها عده‌ی معدودی توانایی خرید این بلیط‌ها را دارند.

  • کلاس پروازی بیزنس یا تجاری (Bussiness Class)

بلیط کلاس پروازی بیزنس یا C که کاربرد زیادی در پروازهای خارجی از جمله پرواز به دوسلدورف دارد، نسبت به کلاس درجه‌یک، قیمت بسیار پایین‌تری دارد اما کیفیت پرواز و خدماتی که به مسافران این کلاس پروازی اختصاص داده می‌شود عموماً، حتی از نظر مسافران سخت‌گیر، قابل قبول هستند. صندلی‌های کلاس بیزنس به‌طور کلی فاصله‌ی نسبتاً زیادی با هم دارند و مسافران می‎‌توانند به‌راحتی در طول زمان پرواز استراحت کنند. مسافرانی که با کلاس بیزنس سفر می‌کنند به سیستم‌های صوتی و تصویری، منوی غذای تقریباً متنوع و برخی امکانات دیگر، بسته به ایرلاین مجری پرواز، دسترسی دارند.

  • کلاس پروازی پریمیوم اکونومی (Premium Economy Class)

برخی از ایرلاین‌ها بلیط‌های کلاس پروازی پریمیوم اکونومی را که امکانات بیشتری نسبت به کلاس پایین‌تر خود، یعنی کلاس اکونومی، دارد به مسافران ارائه می‌کنند. مسافرانی که با کلاس پریمیوم اکونومی سفر می‌کنند به امکانات پروازهای بیزنس دسترسی ندارند اما امکانات بیشتری نسبت به کلاس اکونومی در اختیارشان قرار داده می‌شود.

شرکت ساحل شنی بلیط‌های کلاس پریمیوم اکونومی را برای شماری از پروازها در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید با تهیه‌ی بلیط هواپیما از ساحل شنی از بلیط‌های کلاس پریمیوم اکونومی استفاده کنید و با پرداخت مبلغ نه‌چندان بیشتری نسبت به کلاس اکونومی از خدمات بهتری حین سفر بهره‌مند شوید.

  • کلاس پروازی اکونومی (Economy Class)

کلاس پروازی اکونومی یا Y ارزان‌ترین کلاس پروازی است و همین قیمت پایین باعث شده تا بیشتر مسافران از این کلاس برای سفرهای هوایی خود استفاده کنند. فاصله‌ی بین صندلی‌های کلاس اکونومی کمتر از کلاس‌های بالاتر است، مسافران به منوی غذای متنوع دسترسی ندارند، در بیشتر موارد سیستم‌های صوتی و تصویری، دست‌کم به‌صورت رایگان، در اختیار مسافران اکونومی قرار نمی‌گیرد و … .

**********************************

این شما هستید که باید با توجه به مجموع شرایط خود، که شاید مهم‌ترین آن‌ها بودجه‌ای ست که برای پرواز در نظر گرفته‌اید، تصمیم به خرید و رزرو بلیط یکی از کلاس‌‌های پروازی برای سفر به دوسلدورف بگیرید. اما مسلماً قیمت تنها فاکتور حائز اهمیت در انتخاب کلاس پروازی نیست و در این میان باید فاکتورهای دیگری نیز مورد توجه قرار گیرند. به‌عنوان مثال استفاده از صندلی‌های کلاس اکونومی برای مسافرانی که به علت بیماری قادر نیستند برای مدت طولانی روی صندلی بنشینند مشکل‌ساز خواهد شد و درنتیجه این مسافران بهتر است از کلاس‌های بالاتر مثل کلاس بیزنس که صندلی‌های آن‌ها قابلیت تخت‌خواب‌شدن را دارند استفاده کنند. سالمندان، کم‌توانان جسمی، زنان باردار، کودکان و … از جمله دیگر گروه‌هایی هستند که باید در انتخاب کلاس پروازی دقت بیشتری به خرج دهند.

بلیط هواپیما دوسلدورف

انواع بلیط هواپیما دوسلدورف از نظر مبدأ و مقصد

انواع بلیط هواپیما دوسلدورف از این نظر شامل موارد زیر هستند:

۱- بلیط‌های یک‌طرفه به دوسلدورف

بلیط‌های یک‌طرفه همان‌گونه که از نام آن‌ها مشخص است بلیط‌هایی هستند که تنها برای یک پرواز صادر شده‌اند. بلیط‌های یک‌طرفه برای افرادی که از مقیم دوسلدورف هستند یا از زمان بازگشت خود اطمینان ندارند مناسب هستند. مسافرانی که قصد دارند برای مدتی نسبتاً کوتاه در این شهر اقامت کنند و سپس در تاریخی مشخص برگردند بهتر است به جای استفاده از بلیط‌های یک‌طرفه از بلیط‌های دوطرفه یا رفت‌وبرگشت، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت، استفاده کنند. شهروندان ایرانی برای خرید بلیط یک‌طرفه به دوسلدورف بایستی دست‌کم گذرنامه‌ی کشور آلمان یا کارت اقامت در آلمان یا ویزای شنگن نوع D یا ویزای بالای ۶ ماه آلمان و احتمالاً برخی مدارک دیگر را ارائه دهند.

۲- بلیط‌های دوطرفه به دوسلدورف

بلیط‌های دوطرفه مناسب مسافرانی هستند که از زمان بازگشت خود اطمینان دارند. استفاده از بلیط‌های دوطرفه مسافر را از زحمت جست‌وجو و خرید بلیطی مناسب برای بازگشت معاف می‌کند. در حال حاضر (تابستان ۱۳۹۸) هیچ پرواز مستقیمی از ایران به دوسلدورف وجود ندارد و تمامی پروازها حداقل یک بار توقف دارند.

۳- بلیط با توقف برنامه‌ریزی‌شده به دوسلدورف

پروازهای مربوط به این بلیط‌ها به مقصد دوسلدورف پیش از رسیدن به مقصد دست‌کم در یک شهر مثل استانبول، وین، مسکو، کیِف و دبی توقف دارند. پروازهایی که دارای توقف برنامه‌ریزی‌شده هستند طولانی‌تر از پروازهای مستقیم اند و این نکته باید هنگام خرید بلیط هواپیما دوسلدورف مورد توجه قرار گیرد. توقف برخی از پروازهای دوسلدورف در شهرهای بین مسیر گاه آن‌قدر طولانی ست که مدت زمان پرواز را به ۴ و حتی ۵ برابر زمان پرواز مستقیم می‌رساند و بهتر است این نکته خصوصاً برای مسافرانی که توانایی تحمل سفرهای درازمدت را ندارند یا باید در زمان معینی به این شهر برسند مورد توجه خاص قرار گیرد.

نکته‌ی مهم دیگر هنگام خرید بلیط‌هایی که دارای توقف برنامه‌ریزی شده هستند توجه به شهرهایی ست که هواپیما در آن‌ها توقف دارد. شهروندان ایرانی برای ورود به بسیاری از شهرهایی که محل توقف پروازها به دوسلدورف هستند نیاز به ارائه‌ ویزا دارند و بنابراین باید پیش از سفر نسبت به دریافت ویزای ترانزیت برای ورود به فرودگاه‌های محل توقف اقدام نمایند.

۴- بلیط‌های دومسیره

بلیط‌های دومسیره بلیط‌هایی هستند که امکان دو پرواز با دو مبدأ متفاوت را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. به‌عنوان مثال مسافران می‌توانند با استفاده از یک پرواز دومسیره ابتدا از تهران به استانبول رفته و پس از مدتی اقامت در این شهر از استانبول به دوسلدورف بروند بدون این‌که مجبور به خرید یک بلیط استانبول-دوسلدورف باشند. درصورتی‌که هر یک از پروازها دارای توقفی در یکی از شهرهای بین مسیر باشد، آن‌چه در مورد ویزای ترانزیت در مورد قبل گفته شد در این موقعیت نیز صادق خواهد بود.

۵- بلیط‌های چندمسیره

بلیط‌های چندمسیره مشابه بلیط‌های دو مسیره هستند و تنها تعداد پروازها در آن‌ها فرق دارد. قوانین مربوط به ویزای ترانزیت در توقف‌های بین مسیر پروازهای چندمسیره نیز برقرار هستند.

**************************************

با استفاده از بلیط‌های با کلاس متغیر می‌توان برای پروازهای دو و چندمسیره کلاس‌های پروازی مختلفی را انتخاب کرد گرچه در حال حاضر امکان استفاده از این قابلیت برای بسیاری از پروازها وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات کامل درخصوص بلیط‌های دو و چند مسیره که مقصد یکی از آن‌ها شهر دوسلدورف است می‌توانید از مشاوره‌ی کارشناسان ما در ساحل شنی استفاده کنید. همکاران ما شما را در انتخاب مناسب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلیط‌های چندمسیره، با توجه به شرایط خودتان، کمک خواهند کرد.

زمان رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف

با توجه به آن‌چه در مورد بلیط‌های چارتری و سیستمی گفتیم می‌توان نتیجه گرفت که زمان خرید بلیط هواپیما بر قیمت آن اثر می‌گذارد و از همین روی باید به آن توجه کرد. به‌عنوان مثال بهتر است برای خرید بلیط هواپیما دوسلدورف در شرایطی که به قصد گذراندن اوقات فراغت به این شهر سفر می‌کنید، و از نظر پاسپورت و ویزا مشکلی ندارید، از بلیط‌های چارتری استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که بلیط‌های چارتری خیلی زود فروش می‌روند، پس بهتر است درصورت پیداکردن یک بلیط چارتری مناسب بلافاصله نسبت به خرید آن اقدام کنید.

به‌عنوان مثالی دیگر موقعیتی را تصور کنید که در آن به‌سبب تقاضای زیاد پرواز بلیط چارتری مناسبی برای پرواز به دوسلدورف در اختیارتان نباشد. همان‌طور که گفتیم قیمت بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش می‌یابند و بنابراین بهتر است در این موقعیت هر چه سریع‌تر نسبت به رزرو بلیط اقدام کنید و خرید آن را تنها در شرایط ضروری به تعویق اندازید، چرا که حتی یک روز تأخیر در رزرو بلیط می‌تواند باعث افزایش قیمت قابل توجه آن شود.

مناسب‌ترین زمان خرید بلیط هواپیما دوسلدورف بستگی به شرایط شما دارد. پیشنهاد می‌کنیم با درنظرگرفتن تمامی نکاتی که در این نوشته به آن‌ها اشاره کردیم، خود موقعیت را به‌خوبی بسنجید و مناسب‌ترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف را انتخاب کنید.

کلاس نرخی

یکی از نکاتی که توجه به آن هنگام خرید بلیط هواپیما، به‌خصوص در پروازهای سیستمی توصیه می‌شود کلاس نرخی بلیط است. کلاس نرخی مشخص‌کننده‌ی حداکثر باری ست که مسافر می‌تواند به‌صورت رایگان همراه داشته باشد. میزان جریمه‌ای که درصورت کنسل‌کردن بلیط از سوی مسافر از او دریافت می‌شود هم در کلاس نرخی مشخص می‌شود. کلاس‌های نرخی به‌طور کلی تعریف واحدی ندارند و هر ایرلاین تعاریف خاصی را از کلاس‌های نرخی مربوط به بلیط‌های خود دارد. برای اطلاع از مفاهیم کلاس‌های نرخی مربوط به بلیط‌های هر ایرلاین می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

بلیط هواپیما دوسلدورف

فرودگاه‌های مبدأ و مقصد

درصورتی‌که فرودگاه‌های مبدأ و مقصد برای‌تان اهمیت دارند، بهتر است هنگام خرید بلیط حتماً به اسامی فرودگاه‌ها توجه کنید. اسامی فرودگاه‌ها معمولاً با کد فرودگاهی یاتا نوشته می‌شوند  نه به‌شکل اسم کامل فرودگاه. کد فرودگاهی یاتا سه حرف بزرگ انگلیسی است که انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی برای هر فرودگاه در نظر گرفته است. بیشتر پروازهای ایران به دوسلدورف در فرودگاه بین‌المللی دوسلدورف با کد DUS فرود می‌آیند و شماری نیز در فرودگاه کلن بن با کد CGN به زمین می‌نشینند. پروازهای ایران به دوسلدورف از فرودگاه‌های امام خمینی تهران (IKA)، فرودگاه شهید دستغیب شیراز (SYZ)، فرودگاه شهید بهشتی اصفهان (IFN)، فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد (MHD)، فرودگاه تبریز (TBZ)، فرودگاه اهواز (AWZ) و … انجام می‌شوند. چنان‌چه در شهرهایی غیر از شهرهایی که دارای فرودگاه بین‌المللی با پرواز به مقصد دوسلدورف زندگی می‌کنید، بهتر است هنگام خرید بلیط به فرودگاه مبدأ نیز دقت کنید.

ایرلاین مجری پرواز

در حال حاضر ایرلاین‌های مختلفی از جمله اوکراین اینترنشنال، پگاسوس ایرلاینز، ترکیش ایرلاینز، ایرفلوت راشن ایرلاینز، امارات ایرلاین، اطلس جت، لوفتانزا، آسترین ایرلاینز، ایر فرانس ایرلاینز، بریتیش ایرویز ایرلاینز و … از ایران به شهر دوسلدورف پرواز دارند. برخی از پروازهای ایران به دوسلدورف توسط چند ایرلاین اجرا می‌شوند. خدمات پرواز، توقف‌ها و … از جمله تفاوت‌های بین ایرلاین‌های مختلف هستند. درصورتی‌که قصد پرواز با یک ایرلاین خاص را دارید بهتر است هنگام رزرو بلیط دوسلدورف به ایرلاین مجری پرواز دقت کنید.

اوکراین اینترنشنال از جمله ایرلاین‌های پرطرف‌دار برای مسیر تهران-دوسلدورف است. قیمت پروازهای این ایرلاین از دیگر ایرلاین‌ها کمتر است و توقف‌های کوتاه‌مدت آن باعث می‌شوند مسافران سریع‌تر به مقصد برسند. از جمله دیگر مزایای سفر با این ایرلاین به دوسلدورف عدم نیاز به دریافت ویزای ترانزیت درصورت توقف هواپیما در کشور اوکراین است؛ پروازهای این ایرلاین در بیشتر موارد در فرودگاه بوریپسیل (KBP) در استان کیف اوکراین توقف دارند. درصورتی‌که قصد خرید بلیط‌های اوکراین اینترنشنال به مقصد دوسلدورف را دارید دقت داشته باشید که در بسیاری از موارد پروازهای این ایرلاین برای کلاس اکونومی با محدودیت بار اجرا می‌شوند.

پگاسوس از دیگر ایرلاین‌های پرتردد در مسیر تهران-دوسلدورف است. این ایرلاین همه روزه از تهران به دوسلدورف پرواز دارد. قیمت بلیط‌های این ایرلاین نیز نسبت به سایر ایرلاین‌ها ارزان‌تر است. در حالی‌‌که برخی از پروازهای پگاسوس تنها توقفی کوتاه‌مدت در استانبول دارند، با این حال شمار زیادی از پروازهای این ایرلاین برای ساعات طولانی‌تری در این شهر توقف می‌کنند و این توقف‌ها گاه مدت ‌زمان سفر را به بیش از ۲۴ ساعت نیز می‌رسانند.

یکی از دیگر ایرلاین‌های پرتردد بین شهرهای مختلف ایران به دوسلدورف ترکیش ایرلاینز است. مسافران ایرانی می‌توانند همه روزه از شهرهای تهران، شیراز، مشهد، اهواز، اصفهان و کرمانشاه به دوسلدورف سفر کنند. پروازهای این ایرلاین نیز در استانبول توقف دارند. اطلس‌جت ایرلاین ترکی دیگری است که در همین مسیر پرواز دارد و در استانبول توقف می‌کند.

هواپیمایی امارات نیز از سه شهر تهران (همه روزه)، شیراز و مشهد به مقصد دوسلدورف پرواز دارد. از جمله مزایای استفاده از پروازهای این ایرلاین برای سفر به دوسلدورف عدم نیاز به دریافت ویزای ترانزیت و همچنین امنیت بالای پروازها ست. پروازهای هواپیمایی امارات در مسیر شهرهای ذکرشده در ایران به دوسلدورف در دبی توقف دارند.

درصورتی‌که قصد دارید با هواپیماهای مدرن سفر کنید بهتر است از پروازهای ایرفلوت روسیه استفاده کنید. پروازهای تهران-دوسلدورف ایرفلوت توقف‌های نسبتاً کوتاهی در مسکو دارند. چنان‌چه قصد دارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد برسید و امکان پرداخت مبلغ بیشتری برای بلیط هواپیما را دارید پیشنهاد می‌کنیم از پروازهای لوفتهانزا ایرلاینز استفاده کنید. ایرلاین لوفتهانزا همراه با آوسترین ایرلاینز از جمله گران‌ترین و لوکس‌ترین ایرلاین‌ها و پروازهای فرست‌کلاس آن‌ها از امکانات بی‌نظیری برخوردار هستند.

برای کسب اطلاعات کامل درخصوص ایرلاین‌های مجری پرواز از شهرهای مختلف ایران به دوسلدورف می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما ارتباط برقرار کرده و پرسش‌های خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

معرفی برخی از خدمات ساحل شنی

ساحل شنی علاوه بر صدور و رزرو بلیط هواپیما دوسلدورف آلمان خدمات متنوع دیگری را در اختیار شما مراجعان محترم قرار می‌دهد. ساحل شنی ارائه‌دهنده‌ی به‌روزترین آفرهای ایرلاین‌های مختلف برای مسیرهای خارجی است. همکاری ما با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی این فرصت را در اختیارمان قرار داده تا بتوانیم مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما برای مسیرهای خارجی و داخلی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. صدور بلیط هواپیما و قطار داخل اروپا، دریافت وقت سفارت، دریافت وقت فوری سفارت، برگزاری تورهای مختلف و متنوع داخلی و خارجی، دریافت ویزای کشورهای مختلف و … از جمله دیگر خدمات ساحل شنی هستند.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما دوسلدورف | بلیط چارتری پروازهای خارجی

دوسلدورف یکی از قطب‌های تجاری و اقتصادی آلمان است و دانشگاه‌های متعددی در سطح عالی مانند دانشگاه دوسلدورف، مدرسه‌ی هنر دوسلدورف، مدرسه‌ی عالی روبرت شومان و نزدیک به بیست دانشگاه معتبر دیگر دارد. همه‌ساله فستیوال بزرگی در ماه‌های مارس و فوریه و همچنین کارناوالی در ماه نوامبر در این شهر برگزار می‌شوند که مورد توجه بسیاری از گردشگران و ساکنان این منطقه قرار می‌گیرند. ایرانیان بسیاری این شهر را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب می‌کنند و حتی برای تحصیل یا تجارت به دوسلدورف مهاجرت می‌کنند. چنان‌چه شما نیز قصد سفر به این شهر را دارید می‌توانید برای خرید و رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما به مقصد دوسلدورف و دریافت آفرهای به‌روز با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ساحل شنی تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

یازده − 11 =