۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

فرانکفورت یکی از شهرهای بزرگ آلمان است و با توجه به موقعیت اقتصادی، جغرافیایی، علمی، فرهنگی و … خوب خود همواره پذیرای مسافران و مهاجران نسبتاً زیادی ست. ایرانیان بسیاری با هدف گردشگری، شرکت در سمینارها و نمایشگاه‌ها و … یا برای اقامت بلندمدت جهت کار، تحصیل و … به این شهر سفر می‌کنند و تقریباً تمامی فرودگاه‌های بین‌المللی کشور مانند فرودگاه امام‌خمینی تهران، فرودگاه مشهد، فرودگاه شهید دستغیب شیراز، فرودگاه اصفهان، فرودگاه تبریز و … پروازهای متعددی به مقصد فرانکفورت دارند. مسلماً یکی از اقدامات اولیه برای سفر هوایی به فرانکفورت رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت است و هدف ما در این نوشته پرداختن به همین موضوع، یعنی خرید و رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت با بهترین کیفیت پرواز، است. مطالعه‌ی این مطلب می‌تواند به انتخاب بلیطی مناسب برای پرواز به این شهر به شما کمک کند، پس پیشنهاد می‌کنیم تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما فرانکفورت

همان‌طور که اشاره کردیم یکی از مقدمات سفر به فرانکفورت اقدام به رزرو بلیط به مقصد این شهر است و آن‌چه در این بین حائز اهمیت است انتخاب مناسب‌ترین بلیط است، که می‌توان آن را به‌طور ساده‌شده بلیطی با ارزان‌ترین قیمت و باکیفیت‌ترین پرواز در نظر گرفت. برای خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت لازم است به‌طور هم‌زمان فاکتورهای مختلفی مورد توجه قرار گیرند تا در نهایت نتیجه‌ی انتخاب و خرید رضایت‌بخش باشد و سفری آسوده و بدون مشکل را در پی داشته باشد. در ادامه به مهم‌ترین نکاتی که توجه به آن‌ها در خرید بلیط هواپیما فرانکفورت توصیه می‌شود خواهیم پرداخت.

پیش از پرداختن به جزئیات نکات مهم در رزرو بلیط هواپیما برای فرانکفورت بهتر است متذکر شویم که خرید و رزرو بلیطی با قیمت مناسب و کیفیت پرواز قابل قبول مستلزم مراجعه به مراکز معتبر، خوش‌نام و البته مجاز صدور و فروش بلیط هواپیما به مقصد این شهر است و درصورت مراجعه به مراکز و مراجع نامعتبر ممکن است، حتی با درنظر داشتن تمامی جوانب، بلیط مناسبی خریداری نشود. بنابراین در درجه‌ی اول لازم است تا از اعتبار مرکزی که جهت خرید بلیط هواپیما فرانکفورت به آن مراجعه می‌کنید مطمئن شوید و سپس به سایر جزئیات بپردازید.

مرکز ساحل شنی با تجربه‌ی بسیار در زمینه‌ی صدور و فروش انواع بلیط، با توجه به همکاری با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی، می‌تواند مناسب‌ترین بلیط هواپیما به مقصد فرانکفورت را، با توجه به مجموع شرایطی که دارید به شما عزیزان ارائه دهد و به شما در انتخاب و رزرو بهترین بلیط‌های هواپیما برای فرانکفورت و یا هر مقصد دیگری کمک کند. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید، پرسش‌های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از خدمات مشاوره‌ی ساحل شنی برای انتخابی بهتر بهره‌مند شوید.

بلیط هواپیما فرانکفورت

قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت

مسلماً یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید و رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت قیمت آن است و اکثر مسافران این فاکتور را در درجات بالای اهمیت قرار می‌دهند. قیمت بلیط هواپیما به‌طور کلی تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و با تغییر این عوامل قیمت بلیط هم کاهش یا افزایش خواهد داشت. بنابراین با اطلاع از عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما می‌توانید انتخابی بهتر از این نظر داشته باشید. بعضی از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت اثر می‌گذارند شامل موارد زیر هستند:

۱-  چارتری‌بودن یا سیستمی‌بودن بلیط هواپیما

منظور از اصطلاح بلیط چارتری هواپیما بلیط مربوط به پروازهای چارتری است. پروازهای چارتری پروازهایی هستند که توسط یک آژانس مسافرتی، یا هر مرکز مجاز دیگر، اجرا می‌شوند و تعیین قیمت بلیط آن‌ها در اختیار همان آژانس است. هنگامی که یک آژانس مسافرتی قسمتی از پروازهای یک ایرلاین را، با پرداخت مبلغی، اجاره می‌کند، خود مسئول فروش بلیط‌های آن قسمت از پروازهای ایرلاین است و درنتیجه بایستی بلیط‌ها را به‌شکلی قیمت‌گذاری کند که حداکثر سود عاید شرکت شده و از واردآمدن زیان‌های مالی جلوگیری شود.

با توجه به این تعریف می‌توان گفت که مسلماً هیچ یک از آژانس‌های مسافرتی، یا همان چارترکننده‌ها، نمی‌خواهند که صندلی‌هایی که بابت اجاره‌ی آن‌ها پول پرداخت کرده‌اند خالی بماند و درنتیجه درصورت کمبود تقاضا برای پروازهای اجاره‌شده، ناگزیر قیمت بلیط‌ها را کاهش می‌دهند تا بتوانند زیان را به حداقل و سود را به حداکثر برسانند. از سویی روشن است که در صورت زیادبودن تقاضا برای پروازهایی که آژانس مسافرتی اجاره کرده، احتمال خالی‌ماندن صندلی‌های یک پرواز بسیار کمتر از حالت قبل خواهد بود و درنتیجه آژانس مسافرتی می‌تواند با افزایش قیمت بلیط‌ها سود بیشتری کسب کند. درواقع می‌توان گفت مهم‌ترین فاکتور اثرگذار بر قیمت بلیط‌های چارتری میزان تقاضا برای پرواز مربوط به آن بلیط است. قیمت بلیط‌های چارتری با نزدیک‌شدن زمان پرواز کم‌تر و ‌کم‌تر می‌شود.

از جمله مشخصات بلیط‌های چارتری این است که به‌طور کلی مسافر نمی‌تواند بلیط خریداری‌شده را بازگردانده و مبلغ پرداختی را پس بگیرد و بسیاری از افراد بلیط‌های چارتری را با همین مشخصه می‌شناسند. از سوی دیگر قیمت بلیط‌های چارتری برای تمامی مسافران، با هر سنی به جز کودکان زیر دو سال، یکسان است و تخفیفی به کودکان داده نمی‌شود.

در مقابل، بلیط‌های سیستمی بلیط‌هایی هستند که ایرلاین مجری پرواز خود مسئول قیمت‌گذاری آن‌ها ست و البته برای این کار باید قوانینی که در این خصوص وجود دارند را در نظر بگیرد و درواقع تعیین قیمت بلیط‌های سیستمی نسبت به بلیط‌های چارتری با محدودیت‌های بیشتری مواجه است. برخلاف بلیط‌های چارتری، بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش قیمت پیدا می‌کنند. از سویی بیشتر مسافرانی که بلیط‌های سیستمی خریداری می‌کنند می‌توانند درصورت نیاز تاریخ پرواز خود را تغییر دهند یا حتی با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه و خسارت وجه پرداختی خود را پس بگیرند. علاوه بر این قیمت بلیط‌های سیستمی برای کودکان کم‌تر از بزرگ‌سالان است و این امتیازی ست که بلیط‌های چارتری فاقد آن هستند.

با درنظرداشتن آن‌چه در مورد بلیط‌های چارتری و بلیط‌های سیستمی گفته شد می‌توانید مناسب‌ترین بلیط از این نظر را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال مسلماً درصورتی‌که قصد یک مسافرت تفریحی را دارید و زمان سفر برای‌تان چندان مهم نیست می‌توانید با دنبال‌کردن بلیط‌های چارتری شرکت‌های مختلف بهترین گزینه، با توجه به شرایط خود، را انتخاب کنید. هرچه زمان پرواز به زمان خرید بلیط چارتری نزدیک‌تر باشد قیمت آن کم‌تر خواهد شد، بنابراین می‌توانید با آمادگی برای سفری زودهنگام، ارزان‌ترین بلیط چارتری فرانکفورت را خریداری کنید.

به عنوان نمونه‌ای دیگر فرض کنید که قصد شرکت در یک گردهمایی در فرانکفورت را دارید و لازم است در روزی مشخص به این شهر برسید؛ در این شرایط دست‌نگه‌داشتن برای پیش‌آمدن فرصتی برای خرید یک بلیط چارتری ارزان، با زمان پروازی درست در روز مورد نظر شما، ریسک بزرگی ست چرا که این امکان وجود دارد که بلیط چارتری مناسب خود را پیدا نکنید، و با نزدیک‌شدن به زمان پرواز مجبور شوید مبلغ بیشتری را برای خرید بلیط سیستمی پرداخت کنید. پس در چنین موقعیت‌هایی بهترین کار این است که در اولین فرصت نسبت به رزرو بلیط سیستمی فرانکفورت اقدام کنید تا بدین‌ترتیب مبلغ کم‌تری را بپردازید و ریسک پیدانکردن بلیط را نیز به جان نخرید.

۲- انواع کلاس‌های پروازی

فاکتور مؤثر دیگر بر قیمت بلیط هواپیما فرانکفورت کلاس پرواز است. هنگام خرید بلیط هواپیما لازم است تا کلاس پروازی مربوط به بلیط را نیز انتخاب کنید و بدیهی ست که هرچه کلاس پروازی درجه‌بالاتری را انتخاب کنید باید مبلغ بیشتری را هم بپردازید. کلاس‌های پروازی با توجه به استانداردهای بین‌المللی به صورت زیر تعریف شده‌اند:

  • کلاس پروازی درجه‌یک یا فرست کلاس (First Class)

کلاس پروازی درجه‌یک (F) گران‌قیمت‌ترین و بهترین کلاس پروازی است. مسافرانی که دارای بلیط این کلاس هستند دارای اتاقی مجزا از سایر قسمت‌های هواپیما، نزدیک به نوک آن، هستند و به امکاناتی مانند مبلمان، منوی غذای گرم، سرویس بهداشتی جدا، تجهیزات صوتی و تصویری و … دسترسی دارند. مسافرانی که با بلیط فرست‌کلاس سفر می‌کنند پیش از سایرین وارد هواپیما شده و از آن خارج می‌شوند و امکان ورود و خروج خودروهای مخصوص برای انتقال این مسافران از فرودگاه به باند پرواز در مبدأ و از باند پرواز به محل اقامت در مقصد وجود دارد. قیمت بلیط‌های فرست کلاس اختلاف بسیار زیادی با سایر کلاس‌های پروازی دارد.

  • کلاس پروازی تجاری یا بیزنس کلاس (Business Class)

کلاس پروازی تجاری (C) در درجه‌ی دوم کلاس‌های پروازی قرار دارد و قیمت بلیط این کلاس پروازی بسیار ارزان‌تر از کلاس درجه‌یک است. صندلی‌های کلاس تجاری جدا از دیگر قسمت‌های هواپیما نیستند، با این وجود کیفیت سرویس‌دهی کلاس تجاری برای بسیاری از مسافران قابل‌قبول و مناسب است. مسافرانی که با بلیط بیزنس کلاس سفر می‌کنند به امکانات صوتی و تصویری دسترسی دارند و فضای اطراف صندلی‌های آن‌ها بیشتر از کلاس‌های پایین‌تر است.

  • کلاس پروازی پریمیوم اکونومی (Premium Economy)

کلاس پروازی پریمیوم اکونومی یا کلاس پروازی اکونومی پلاس، کلاسی پایین‌تر از کلاس تجاری اما بالاتر از کلاس اکونومی است و مسافران آن از سرویس‌های بهتری نسبت به مسافران کلاس اکونومی برخوردار هستند.

  • کلاس پروازی اکونومی (Economy Class)

کلاس پروازی اکونومی (Y) پایین‌ترین کلاس پروازی است و، همان‌طور که از نام آن پیدا ست، برای سفری ارزان‌قیمت و مقرون‌به‌صرفه‌تر درنظر گرفته می‌شود. مسافران این کلاس پروازی عموماً به تجهیزات صوتی و تصویری رایگان دسترسی ندارند، فضای کم‌تری در اطراف صندلی خود دارند و به منوی غذایی متنوع دسترسی ندارند.

**************************

اگرچه مهم‌ترین فاکتور در انتخاب کلاس پروازی، برای بیشتر مسافران، قیمت است، اما نمی‌توان قیمت را تنها فاکتور مؤثر بر انتخاب آن به‌شمار آورد. به‌عنوان مثال این امکان وجود دارد که استفاده از صندلی‌های کلاس اکونومی برای افرادی با شرایط خاص، مانند افراد دارای معلولیت جسمی، سالمندان، بیماران، زنان باردار و ….، مناسب نباشد و استفاده از صندلی‌های این کلاس باعث بروز مشکلاتی برای این مسافران شود. در این شرایط می‌توان با پرداخت مبلغ اندکی بیشتر، از کلاس پروازی اکونوی پریمیوم استفاده کرد.

ساحل شنی بلیط‌های کلاس پروازی پریمیوم اکونومی را، برای پروازهایی که دارای این کلاس هستند، در اختیار مسافران محترمی که می‌خواهند از امکانات و فضای بیشتری برخوردار باشند قرار می‌دهد. برای کسب اطلاع از پروازهای فرانکفورتی که دارای کلاس پریمیوم اکونومی هستند با کارشناسان ما در ساحل شنی تماس بگیرید.

بلیط هواپیما فرانکفورت

 ۳- انواع بلیط هواپیما فرانکفورت از نظر مبدأ و مقصد

یکی از نکات مهم دیگری که بایستی هنگام خرید بلیط هواپیما فرانکفورت مورد توجه قرار گیرد توجه به مبدأ و مقصد، توقف‌ها و مسائل این‌چنینی است. انواع بلیط هواپیما فرانکفورت از نظر مبدأ و مقصد شامل موارد زیر هستند:

  • بلیط‌های یک‌طرفه

بلیط‌های یک‌طرفه، همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است، به‌طور کلی بلیط‌هایی اند که شامل فقط یک پرواز هستند. مسافرانی که قصد اقامت نسبتاً طولانی‌مدت در مقصد را دارند یا از زمان بازگشت خود مطمئن نیستند، از این نوع بلیط برای پرواز به مقصد فرانکفورت یا از مبدأ این شهر به سمت مقصدی دیگر استفاده می‌کنند. استفاده از بلیط‌های یک‌طرفه برای افرادی که قصد دارند برای تفریح و گردشگری به فرانکفورت سفر کنند معمولاً مناسب نیست، چرا که مسافر درصورت خرید این بلیط مجبور خواهد شد هنگام بازگشت نیز بلیطی، که مناسب با شرایط او باشد، پیدا و خریداری کند.

نکته‌ی قابل توجه در مورد بلیط‌های یک‌طرفه این است که صدور بلیط‌های یک‌طرفه برای شهروندان ایرانی ساکن ایران مشمول قوانین خاصی ست. بسیاری از مسافران بایستی هنگام خرید بلیط یک‌طرفه به مقصد فرانکفورت مدارکی دال بر حق اقامت نسبتاً بلندمدت در فرانکفورت و نظایر آن را به مراجع قانونی ارائه دهند.

  •  بلیط‌های دوطرفه

بلیط‌های دوطرفه دارای دو پرواز نخست از یکی از فرودگاه‌های بین‌المللی ایران به فرودگاهی در فرانکفورت، معمولاً فرودگاه راین-ماین یا فرودگاه بین‌المللی فرانکفورت، و دیگری برای بازگشت است. این نوع بلیط برای گردشگرانی که از زمان بازگشت خود مطمئن هستند گزینه‌ی مناسبی ست.

  • بلیط‌های دارای توقف برنامه‌ریزی‌شده

بیشتر پروازهای ایران-فرانکفورت و و برعکس دارای یک یا چند توقف بین‌مسیر در شهرهایی مثل استانبول، آنکارا، وین، مسکو و … هستند. با افزایش تعداد توقف‌ها زمان سفر نیز طولانی‌تر خواهد شد و این نکته‌ برای افرادی که برای رسیدن به فرانکفورت دارای محدودیت زمانی هستند حائز اهمیت است. به‌عنوان مثال زمان پرواز مستقیم از فرودگاه امام خمینی به فرانکفورت نزدیک به ۸ ساعت است اما درصورت استفاده از پروازی که دارای توقف نسبتاً طولانی‌مدت بین راه است این زمان بیشتر خواهد شد و گاه به بیش از ۲۴ ساعت هم می‌رسد.

نکته‌ی مهم در انتخاب بلیط‌های دارای توقف‌برنامه‌ریزی‌شده این است که درصورتی‌که توقف هواپیما در فرودگاه کشوری است که ورود به آن مستلزم دراختیارداشتن ویزا ست، مسافران باید پیش از سفر نسبت به دریافت ویزای ترانزیت آن کشور اقدام کنند.

  • بلیط‌های دومقصدی

بلیط‌های دومقصدی بلیط‌هایی هستند که دارای سه پرواز هستند. به‌عنوان مثال مسافرانی که قصد دارند ابتدا از ایران به دبی و سپس به فرانکفورت سفر کنند، می‌توانند بلیطی با مبدأ فرودگاه امام خمینی با مقصد دبی و از مبدأ دبی به مقصد فرانکفورت را خریداری کنند. این نوع بلیط نیز مشمول قوانینی که در مورد بلیط‌های یک‌طرفه گفتیم و همچنین قوانین مربوط به دریافت ویزای ترازیت، درصورت توقف هواپیما بین یکی از مبدأها و مقصدها، می‌شود.

  •  بلیط‌های چندمقصدی

بلیط‌های چندمقصدی بلیط‌هایی هستند که مقصدهای متعددی، با توجه به نیاز مسافران دارند. مثلاً مسافرانی که قصد دارند از ایران به دبی و سپس به فرانکفورت بروند و پس از مدت نسبتاً کوتاهی مجدداً به ایران بازگردند می‌توانند از بلیط‌های سه‌مقصدی استفاده کنند. به‌عنوان نمونه‌ای دیگر گردشگرانی که قصد بازدید از سه شهر استانبول، فرانکفورت و تورنتو را دارند می‌توانند از یک بلیط سه‌مقصدی استفاده کنند. این مسافران درصورتی‌که قصد بازگشت به ایران، پس از اقامت کوتاه‌مدت در تورنتو، را دارند می‌توانند با استفاده از بلیطی چهارمقصدی، و انتخاب فرودگاهی در ایران به‎‌عنوان مقصد چهارم، بدون نیاز به خرید بلیط در تورنتو به ایران برگردند. مسلماً استفاده از بلیط‌های چندمسیره وابسته به وجود برنامه‌ی پروازی در تاریخ‌های مورد نظر مسافران بین مبدأها و مقصدهای تعیین‌شده است. قوانین مربوط به ویزا، که در موارد قبل به آن‌ها پرداختیم، در مورد این نوع بلیط نیز صادق هستند.

***************************

در این جا می‌توانیم اشاره‌ای به بلیط‌هایی با کلاس متغیر نیز داشته باشیم. مسافرانی که از بلیط‌های دو یا چندمقصدی استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از بلیط‌هایی با کلاس متغیر، کلاس هر یک از پروازهای خود را مشخص کنند. این بلیط‌ها می‌توانند به کاهش هزینه‌های سفر کمک کنند. به‌عنوان مثال مسافران می‌توانند برای مسیرهای کوتاه از کلاس اکونومی و برای مسیرهای بلندتر از کلاس تجاری استفاده کنند. البته همه‌ی ایرلاین‌ها این نوع بلیط‌ها را ارائه نمی‌دهند و برای استفاده از بلیط‌هایی با کلاس متغیر باید پروازهایی که دارای این ویژگی هستند را جست‌وجو کرد.

۴- زمان رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت

با توجه به آن‌چه تا این‌جای مطلب گفته‌ایم می‌توانید تا حدی بهترین زمان برای انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت را مشخص کنید. به‌عنوان نمونه آن‌چه در مورد بلیط‌های چارتری و سیستمی گفته شد می‌تواند به تعیین بهترین زمان خرید بلیط هواپیما فرانکفورت به شما کمک کند. مثلاً اگر در روز اول خردادماه قصد خرید و رزرو بلیط سیستمی هواپیما فرانکفورت برای چهار روز دیگر را داشته باشید و با استعلام قیمت بلیطی با مبلغ ۱۰۰۰ تومان پیدا کنید، اما به هر علتی از خرید بلیط در آن روز صرف نظر کرده و فردای آن روز تصمیم به خرید بلیط بگیرید، باید مبلغی بیشتر از ۱۰۰۰ تومان را برای خرید بلیط همان پرواز بپردازید. بنابراین بهتر است تنها در موارد ضروری و غیرقابل‌اجتناب خرید بلیط سیستمی را به روزهای بعد موکول کنید.

 ۵- کلاس نرخی بلیط

فاکتور دیگری که بایستی هنگام خرید و رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت مورد توجه قرار گیرد کلاس نرخی بلیط است. کلاس نرخی بلیط برای تعیین مواردی مانند میزان بار مجاز رایگان مسافران، شرایط کنسل‌کردن پرواز و … است. کلاس نرخی و قوانین مربوط به آن توسط ایرلاین‌های مختلف تعریف می‌شود و تعریف واحدی ندارد.

معرفی برخی از خدمات ساحل شنی درخشان

 ۱- صدور پرواز و قطارهای داخلی اروپا

درصورتی‌که حین اقامت در فرانکفورت قصد خرید بلیط هواپیما و قطار برای سفر به مقصدهای دیگر را دارید می‌توانید تاریخ و مقصد مورد نظر خود را به کارشناسان ما در ساحل شنی اعلام کنید تا همکاران ما مناسب‌ترین بلیط هواپیما یا قطار با توجه به شرایط شما را برای‌تان صادر و رزرو کنند. البته صدور و رزرو بلیط هواپیما و قطار برای دیگر نقاط اروپا نیز میسر است؛ برای کسب اطلاعات کامل در این خصوص می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

۲- ارائه‌ی به‌روزترین نرخ‌های آفری ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی

شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از آفرهای به‌روز تقریباً تمامی ایرلاین‌ها به مقصد فرانکفورت و سایر مسیرهای خارجی از خدمات ساحل شنی درخشان استفاده کنید. همکاری ما با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی کمک می‌کند که بتوانیم بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت و سایر مقصدهای خارجی را در اختیار شما قرار دهیم. برای کسب اطلاع در این زمینه نیز می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ذکرشده با ما تماس بگیرید.

بلیط هواپیما فرانکفورت

ارزان‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت | رزرو بلیط چارتر هواپیما فرانکفورت

شما عزیزان می‌توانید برای رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما فرانکفورت هم به‌صورت سیستمی و هم به‌شکل چارتری از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. همکاران ما مناسب‌ترین بلیط‌های فرانکفورت، در کلاس‌های پروازی مختلف، را به شما پیشنهاد خواهند داد و به شما در انتخاب مناسب‌ترین گزینه کمک خواهند کرد. ساحل شنی علاوه بر صدور و رزرو بلیط هواپیما فرانکفورت خدمات دیگری مانند اخذ وقت سفارت، دریافت ویزا، برگزاری تورهای متنوع و بسیاری موارد دیگر را در اختیار مراجعان محترم قرار می‌دهد. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ راه ارتباطی شما با کارشناسان ما در ساحل شنی برای پاسخ‌گویی به تمامی پرسش‌های شما در زمینه‌‎ی سفر به فرانکفورت و کلیه‌ی مسیرهای خارجی و داخلی دیگر است.

ارسال پاسخ

چهار × چهار =