۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

جزیره‌ی کیش یکی از پربازدیدترین نواحی گردشگری ایران است و در حال حاضر در هر سال بیش از دو میلیون نفر از آن دیدن می‌کنند. امکانات تفریحی متعدد و پرشمار این جزیره نه تنها باعث جذب گردشگران زیادی شده‌اند، بلکه باعث شده‌اند که بسیاری از رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی و … نیز در کیش برگزار شوند. متقاضیان سفر به کیش آن‌قدر زیاد هستند که بسیاری از فرودگاه‌های کشور، حتی فرودگاه‌هایی که پروازهای زیادی ندارند هم، به این جزیره پرواز مستقیم داشته باشند. ایرلاین‌های مختلف پروازهای متعدد با شرایط متنوعی را به مقصد این جزیره ترتیب می‌دهند و مسافران گزینه‌های بسیاری برای انتخاب مناسب‌ترین پرواز با توجه به نیازها و شرایط خود پیش روی دارند. در این بین شمار زیادی از مسافران به‌دنبال خرید و رزرو بلیط هواپیما کیش با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت هستند و هدف این نوشته نیز ارائه‌ی توضیحات لازم در همین خصوص است.

در این نوشته سعی داریم به نکات مهم و کاربردی برای انتخاب مناسب‌ترین بلیط هواپیما کیش بپردازیم. با مطالعه‌ی این مطلب با آگاهی بیشتری نسبت به رزرو بلیط هواپیما به مقصد کیش اقدام خواهید کرد. چنان‌چه سؤالات بیشتری در این زمینه دارید، می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ساحل شنی درخشان ارتباط برقرار کنید و پرسش‌های خود را با همکاران بخش فروش بلیط‌های پروازهای داخلی ما در میان بگذارید.

خرید بلیط هواپیما کیش

خرید بهترین بلیط هواپیما کیش، یعنی بلیطی مقرون‌به‌صرفه که در عین حال دارای کیفیت پرواز مناسبی باشد و بتواند نیازها و انتظارات شما از یک پرواز خوب را برآورده سازد، مستلزم آگاهی کامل درخصوص فاکتورهایی ست که بر قیمت و کیفیت بلیط هواپیما کیش تأثیر می‌گذارند و بدون اطلاع از این فاکتورها ممکن است پروازی با کیفتی که انتظار دارید نداشته باشید. در ادامه به فاکتورهای مهمی که در خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما به مقصد کیش دارای اهمیت هستند خواهیم پرداخت.

درنظر داشته باشید که خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما در هر صورت هنگامی میسر است که بلیط از آژانس‌های هواپیمایی معتبر، مجاز و خوش‌نام خریداری شود. در واقع مراجعه به چنین مرکزی اولین شرط برای خرید تمامی بلیط‌های هواپیما ست. خرید و رزرو بلیط هواپیما، چه به مقصد کیش و چه به هر مقصد دیگر، از مراکز نامعتبر گذشته از این‌که به احتمال زیاد باعث تجربه‌ی پروازی نامطلوب از نظر کیفی می‌شود، ممکن است زیان‌های مالی و هزینه‌های مضاعف را به شما تحمیل کند. از همین روی پیشنهاد می‌کنیم پیش از اقدام به رزرو بلیط هواپیما به هر مقصدی ابتدا از اعتبار آژانس مسافرتی صادرکننده‌ی بلیط اطمینان حاصل کنید.

ساحل شنی درخشان با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی صدور بلیط هواپیما و همکاری با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی، آماده‌ی ارائه‌ی مناسب‌ترین بلیط‌ها برای پرواز به کیش با قیمتی مناسب و کیفتی درخور است. شما می‌توانید با مراجعه به مرکز ساحل شنی درخشان و با استفاده از مشاوره‌ی کارشناسان ما ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش با بهترین کیفیت را، باتوجه به شرایط خود، خریداری و رزرو کنید؛ همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌تلفن ذکرشده یعنی ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

بلیط هواپیما کیش

قیمت بلیط هواپیما کیش

قیمت پرواز به مقصد کیش یکی از مهم‌ترین نکات، و شاید مهم‌ترین نکته برای بسیاری از مسافران، در خرید و رزرو بلیط است. مسلماً بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند که با پرداخت حداقل قیمت بهترین پرواز را داشته باشند و بیشتر برای دستیابی به این هدف است که گزینه‌های پیش روی خود را بررسی و درمورد آن‌ها پرس‌وجو می‌کنند. قیمت بلیط هواپیما کیش تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار دارد و آشنایی با این عوامل می‌تواند در انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلیط کمک‌کننده باشد. در ادامه به برخی از مهم‌ترین این عوامل اشاره خواهیم داشت.

۱- چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط

یکی از فاکتورهای مهم مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما کیش چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط است. بلیط‌های چارتری اساساً به‌عنوان بلیط‌هایی ارزان‌قیمت شناخته می‌شوند و بسیاری از مسافران گرایش به خرید این بلیط‌ها دارند. بلیط‌های هواپیمای چارتری بلیط‌هایی هستند که مربوط به پروازهای چارتری اند و پروازهای چارتری پروازهایی هستند که توسط آژانس مسافرتی چارترکننده اجرا می‌شوند. آژانس‌های مسافرتی چارترکننده با پرداخت مبلغی به عنوان اجاره قسمتی از پروازهای یک ایرلاین را اجاره کرده و طی مدت قرارداد اجاره، خود نسبت به فروش بلیط‌ها و اجرای پروازها اقدام می‌کنند. تعیین قیمت بلیط‌های پروازهای چارتری در اختیار آژانس مسافرتی چارترکننده است و این‌که این بلیط‌ها ارزان یا گران‌تر از بلیط‌های سیستمی فروخته شوند بستگی به شرایط آژانس دارد. به‌عنوان مثال معمولاً آژانس‌های چارترکننده در فصولی که سفرها به کیش زیاد هستند، بلیط‌های خود را گران‌تر و زمانی که پروازها به این جزیره کمتر هستند بلیط‌ها را ارزان‌تر می‌فروشند.

هنگامی که در زمانی نزدیک به یک پرواز هنوز صندلی‌های خالی، یعنی بلیط‌های فروخته‌نشده، در هواپیما باقی مانده باشند، آژانس‌های مسافرتی عموماً با کم‌کردن قیمت بلیط‌ها تا حد امکان بلیط‌های باقی‌مانده را می‌فروشند، چرا که این آژانس‌ها پیش‌تر مبلغی را برای اجاره‌ی تک‌تک صندلی‌های تحت اجاره‌ی خود پرداخت کرده‌اند. به‌طور کلی در فصول پیک سفرها، مانند تعطیلات تابستان، تعطیلات سال نو و …، احتمال این‌که یک هواپیما در زمانی نزدیک به پرواز دارای صندلی‌های خالی باشد کم است و درنتیجه در این فصول بلیط‌های چارتری کمتری برای خرید وجود دارند. اما برعکس زمانی که سفرها به کیش کمتر می‌شوند، صندلی‌های خالی بیشتری در زمان نزدیک به پرواز در هواپیما باقی می‌مانند و بنابراین در این موقعیت‌ها بلیط‌های چارتری بیشتر، با قیمت کمتری، برای خرید در بازار وجود دارند.

علاوه بر آن‌چه تا این‌جا درمورد بلیط‌های چارتری گفتیم باید اضافه کنیم که بلیط‌های چارتری قابل کنسل‌شدن یا تغییر زمان سفر را ندارند و چنان‌چه مسافر نتواند در روز پرواز در فرودگاه حاضر شده و سوار هواپیما شود بلیط او سوخت خواهد شد. گذشته از این قیمت بلیط‌های چارتری برای تمامی مسافران، به غیر از کودکان زیر دو سال، یکسان است و کودکان مشمول تخفیف نمی‌شوند. گذشته از این در زمان خرید بلیط چارتر یک طرفه از امکان خرید بلیطی با قیمت پایین برای بازگشت نیز اطمینان حاصل کنید.

اما بلیط‌های سیستمی بلیط‌هایی هستند که تعیین قیمت و نحوه‌ی فروش آن‌ها به‌طور مستقیم توسط ایرلاین مجری پرواز صورت می‌گیرد و قوانین خاصی برای قیمت‌گذاری این بلیط‌ها وجود دارند. امکان خرید بلیط‌های سیستمی در فاصله‌ی زمانی بیشتری نسبت به بلیط‌های چارتری وجود دارد. از جمله امتیازات بلیط‌های سیستمی نسبت به بلیط‌های چارتری این است که مسافران می‌توانند درصورت تغییر برنامه‌ی سفر خود، زمان پرواز را تغییر دهند و حتی با پرداخت مبلغی به عنوان خسارت پرواز را کنسل و مبلغ پرداخت‌شده را دریافت کنند. افزون بر این قیمت بلیط‌های سیستمی برای تمامی افراد یکسان نیست و کودکان مشمول تخفیف هستند. بلیط‌های سیستمی در اغلب موارد گران‌تر از بلیط‌های چارتری هستند و با نزدیک‌شدن به زمان پرواز گران‌تر هم می‌شوند.

با توجه به ویژگی‌هایی که برای بلیط‌های چارتری و سیستمی گفته شد، این شما هستید که باید با توجه به شرایط خود ارزان‌ترین بلیط از این نظر را انتخاب کنید. مثلاً چنان‌چه هدف شما از سفر حضور در یک گردهمایی باشد، به‌تعویق‌انداختن زمان خرید بلیط به امید پیداکردن یک بلیط چارتری ممکن است به عدم موفقیت در خرید بلیط برای زمان پرواز مورد نظرتان شود. گذشته از این از آن‌جا که بلیط‌های سیستمی عموماً با نزدیک‌شدن زمان پرواز افزایش قیمت دارند، به‌تعویق‌انداختن خرید بلیط، شما را مجبور به پرداخت مبلغ بیشتری خواهد کرد. امکان کنسل‌شدن یا تغییر زمان سفر، تعداد کودکانی که همراه دارید، زمان سفر، شیوه‌ی خرید بلیط و … از جمله عواملی هستند که باید در انتخاب بین بلیط‌های چارتری و سیستمی مورد توجه قرار گیرند.

شما عزیزان می‌توانید برای انتخاب بهترین بلیط هواپیما کیش از این نظر از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید. همکاران ما علاوه بر راهنمایی شما درخصوص انتخاب بین این دو گزینه، مناسب‌ترین بلیط‌های چارتری و سیستمی، با توجه به شرایط شما، را در اختیارتان قرار خواهند داد و درصورت تمایل آن‌ها را برای شما رزرو خواهند کرد.

۲- انواع کلاس‌های پروازی

کلاس‌های پروازی هم از جمله فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما کیش هستند. قسمت‌های مختلف یک هواپیما به‌ترتیب از ابتدا به انتهای آن به کلاس‌های درجه‌یک، تجاری، پریمیموم اکونومی و اکونومی تقسیم می‌شوند. در حال حاضر بیشتر پروازهای داخلی، و حتی خارجی، دارای کلاس‌های تجاری و اکونومی هستند و این دو تنها گزینه‌های پیش روی مسافران اند، با این حال ما در این قسمت به توضیح تمامی کلاس‌ها می‌پردازیم.

  • کلاس پروازی درجه‌یک یا فرست‌کلاس (First Class)

کلاس پروازی درجه‌یک (F) گران‌ترین و بهترین کلاس پروازی است. مسافرانی که با بلیط این کلاس پرواز می‌کنند، دارای کابینی جدا از دیگر قسمت‌های هواپیما هستند و به امکانات ویژه‌ای مانند مبلمان، منو غذای گرم و متنوع، سرویس بهداشتی مجزا، تجهیزات صوتی و تصویری، اینترنت و … دسترسی دارند. بلیط‌های این کلاس پروازی بسیار گران هستند و درنتیجه، به علت تقاضای نسبتاً کم، در بسیاری از پروازها وجود ندارند.

  • بیزنس کلاس یا کلاس پروازی تجاری (Business Class)

کلاس پروازی تجاری (C) از نظر کیفیت در درجه‌ی دوم قرار دارد، اما از آن‌جا که تعداد پروازهایی که دارای کلاس درجه‌یک هستند چندان زیاد نیست، این کلاس به‌عنوان بهترین کلاس پروازهای عمومی شناخته می‌شود. مسافرانی که با بلیط این کلاس پرواز می‌کنند به خدماتی مانند تجهیزات صوتی و تصویری، منوی غذایی، صندلی‌هایی با فاصله، در بیشتر موارد اینترنت و … دسترسی دارند.

  • کلاس پروازی پریمیوم اکونومی (Premium Economy)

کلاس پروازی پریمیوم اکونومی یا اکونومی پلاس کلاسی نسبتاً جدید است که برخی از ایرلاین‌ها از آن در شماری پروازهای خود استفاده می‌کنند. این کلاس پروازی بالاتر از کلاس اکونومی، که به توضیح آن خواهیم پرداخت، و کلاس تجاری قرار دارد.

ساحل شنی درخشان در جهت ارائه‌ی بهترین خدمات، در شماری از پروازها بلیط‌های این کلاس را در اختیار مسافران محترم قرار می‌دهد.

  • کلاس پروازی اکونومی (Economy Class)

کلاس پروازی اکونومی (Y) پایین‌ترین کلاس پروازی ست و صندلی‌های آن، در هواپیماهایی که دارای چند کلاس هستند، در انتهای هواپیما قرار دارند. بلیط‌های این پروازها ارزان‌تر از دیگر کلاس‌ها هستند و مسافران آن‌ها به سرویس‌های خاصی مگر یک وعده‌ی غذای سرد، مجله، کتاب و گاهی تجهیزات صوتی و تصویری اشتراکی دسترسی ندارند. قیمت پایین این کلاس باعث شده تا بسیاری از مسافران ایرانی متقاضی بلیط‌های اکونومی باشند.

******************

اگرچه قیمت بلیط هواپیما کیش دارای اهمیت بسیاری ست، اما پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر قیمت بلیط شرایطی مانند نیاز به فضای باز در اطراف صندلی‌ها خصوصاً جای پا، دسترسی به اینترنت، درنظرداشتن کیفیت غذاها به‌ویژه درصورت همراه‌داشتن کودکان یا افرادی با شرایط خاص و … را نیز در انتخاب کلاس پروازی مورد توجه قرار دهید.

بلیط هواپیما کیش

انواع بلیط هواپیما کیش از نظر مبدأ و مقصد

هنگام خرید بلیط هواپیما کیش لازم است به یک‌طرفه‌بودن، دوطرفه‌بودن و … بلیط هم توجه کنید. انواع پرواز از این نظر شامل موارد زیر هستند:

۱- بلیط‌های یک‌طرفه

بلیط‌های یک‌طرفه همان‌طور که از نام آن‌ها پیدا ست تنها شامل یک پرواز هستند و برای پرواز از یک فرودگاه به فرودگاه کیش صادر می‌شوند. مسافرانی که از این بلیط‌ها برای سفر به کیش استفاده می‌کنند لازم است هنگام برگشت نسبت به خرید بلیطی دیگر اقدام کنند. این بلیط برای افرادی که به قصد تفریح به کیش می‌روند و قصد دارند پس از چند روز به شهر مبدأ بازگردند پیشنهاد نمی‌شود. بلیط‌های یک‌طرفه بیشتر مناسب افرادی هستند که از زمان بازگشت خود اطلاع دقیق ندارند، قصد بازگشت مستقیم به شهر مبدأ را ندارند یا مقیم کیش هستند.

۲- بلیط‌های دوطرفه

بلیط‌های دوطرفه شامل دو پرواز، از مبدأ به کیش و از کیش به مبدأ اولیه، هستند. این بلیط‌ها برای گردشگرانی که قصد اقامت چند روزه در کیش و بازگشت به مبدأ اولیه را دارند مناسب‌ترین گزینه است، چرا که هم آن‌ها را از زحمت خرید دوباره‌ی بلیط معاف می‌کند و هم اصولاً مجموع هزینه‌های خرید دو بلیط یک‌طرفه بیشتر از یک بلیط دوطرفه است. مسلماً این بلیط برای افرادی که از زمان بازگشت و یا مبدأ دوم خود مطمئن نیستند مناسب نیست.

۳- بلیط‌ رفت‌وبرگشت دو مقصدی

این نوع بلیط شامل سه پرواز، از مبدأ اول به مقصد اول، از مقصد اول به مقصد دوم و از مقصد دوم به مبدأ اول، است. مسافرانی که از این بلیط استفاده می‌کنند عموماً مدت نسبتاً زیادی را در مقصدهای اول و دوم سپری می‌کنند و اقامت آن‌ها به‌طور کلی محدود به توقف موقت در فرودگاه برای استفاده از پروازی دیگر نیست. ممکن است مسافر پیش از سفر، بسته به مقصدهای اول و دوم، نیاز به دریافت ویزا داشته باشد.

۴- بلیط رفت‌وبرگشت سه مقصدی

این نوع بلیط مانند بلیط رفت‌وبرگشت دومقصدی ست با این تفاوت که دارای چهار پرواز و امکان اقامت در سه مقصد است.

۵- بلیط با توقف برنامه‌ریزی شده

بلیط‌هایی که دارای توقف برنامه‌ریزی شده هستند در بین پرواز فرودی موقت در فرودگاهی بین مبدأ و مقصد خواهند داشت و پس از مدتی دوباره به مسیر خود ادامه می‌دهند. این نوع پروازها بیشتر در مواقعی که فاصله‌ی بین مبدأ و مقصد نسبتاً زیاد است صورت می‌گیرند. ممکن است مسافرانی که از این پروازها استفاده می‌کنند، با توجه به مکان توقف، ملزم به دریافت ویزای ترانزیت آن مکان باشند. توقف بین مسیر بر مدت زمان پرواز اثرگذار است، بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید بلیط در این خصوص اطلاعات کافی را کسب کنید.

 

زمان رزرو بلیط هواپیما کیش

زمان رزرو بلیط هواپیما کیش هم بر انجام به‌موقع سفر و هم بر مبلغی که برای رزرو بلیط هواپیما کیش پرداخت می‌کنید تأثیرگذار است. همان‌طور که اشاره شد درصورتی‌که لازم است در تاریخی مشخص در کیش حضور داشته باشید، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه‌ی بلیط اقدام کنید. به‌عنوان نمونه‌ای دیگر چنان‌چه قصد سفر در روزهای پرسفر به کیش را دارید و می‌خواهید حداقل قیمت را برای پرواز پرداخت کنید، بهتر است بلافاصله پس از پیداکردن بلیط چارتر با مبلغ مناسب آن را رزرو کنید، چرا که پروازهای ارزان‌قیمت در روزهای پرسفر خیلی سریع فروخته می‌شوند.

معرفی برخی از خدمات ساحل شنی درخشان

۱- صدور پرواز و قطارهای داخل اروپا

کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان می‌توانند بلیط‌های هواپیما و قطار داخل اروپا را برای شما رزرو کنند. تنها کافی ست تاریخ‌های رفت و برگشت و همچنین مبدأ و مقصدهای خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا همکاران ما مناسب‌ترین بلیط‌های هواپیما و قطار داخل اروپا را برای شما رزرو و صادر کنند. برای کسب اطلاعات کامل در این خصوص با ما تماس بگیرید.

۲- به‌روزترین نرخ‌های آفری ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی

ساحل شنی درخشان برای ارائه‌ی خدماتی باکیفیت با قیمت‌هایی مناسب، اطلاعات به‌روزترین نرخ‌های آفری ایرلاین‌های مختلف برای مسیرهای خارجی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

بلیط هواپیما کیش

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش | رزرو بلیط هواپیما کیش

همکاری ساحل شنی درخشان با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی این امکان را فراهم ساخته تا کارشناسان ما بتوانند انواع بلیط‌های چارتری و سیستمی را با مناسب‌ترین قیمت‌ها، در کلاس‌های پروازی مختلف، در اختیار مراجعان محترم قرار دهند. این مرکز علاوه بر این با برگزاری تور کیش با پکیج‌های متنوع امکان برخورداری شما عزیزان از خدمات سفر شامل هواپیما، هتل و … را با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت فراهم ساخته است.

ساحل شنی درخشان گذشته از خدمات مربوط به صدور بلیط و برگزاری تور برای جزیره‌ی کیش، خدماتی مانند برگزاری تورهای داخلی و خارجی ارزان و متنوع برای شهرهای مختلف، دریافت ویزا، دریافت وقت سفارت و … را نیز به متقاضیان محترم ارائه می‌دهد. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ راه ارتباطی شما با کارشناسان قسمت‌های مختلف ساحل شنی درخشان جهت کسب اطلاعات کامل درخصوص خدمات این مرکز است.

ارسال پاسخ

5 + پنج =