بلیط هواپیما گوانگژو | رزرو ارزان‌ترین بلیط هواپیما به مقصد گوانگژو

ارائه بلیط هواپیما به مقصد فرودگاه گوانگژو ازجمله خدماتی است که ساحل شنی در اختیار مراجعان محترم خود قرار می‌دهد. شما عزیزان می‌توانید برای رزرو ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط هواپیما گوانگژو چین از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ساحل شنی تماس بگیرید و از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما در قسمت فروش بلیط پروازهای خارجی استفاده کنید.

بلیط هواپیما گوانگژو

راهنمای خرید بهترین بلیط هواپیما گوانگژو

همان‌طور که گفتیم کارشناسان ما در ساحل شنی به شما کمک می‌کنند تا بهترین بلیط هواپیما گوانگژو را با توجه به بودجه و نیازهای خود انتخاب و رزرو کنید، با این حال آشنایی با برخی نکات به شما کمک می‌کند تا با خرید بلیط مناسبی برای سفر به این شهر پروازی آسوده را تجربه کنید.

در ادامه به مهم‌ترین نکاتی که بهتر است هنگام رزرو بلیط هواپیما گوانجو به آن‌ها توجه داشته باشید اشاره می‌کنیم اما پیش از آن بهتر است به مهم‌ترین نکته‌ای که در این بین مطرح است بپردازیم و آن این که بهترین بلیط هواپیما لزوماً ارزان‌قیمت‌ترین بلیط نیست و نمی‌باید هنگام رزرو بلیط هواپیما تنها به همین یک فاکتور توجه شود. اگرچه قیمت بلیط هواپیما تقریباً برای تمامی مسافران مهم است، و به همین خاطر نیز کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا حد امکان بلیط‌های ارزان‌تری را به شما پیشنهاد دهند، اما توجه صرف به قیمت بلیط می‌تواند شما را دچار دردسر کند. چگونه؟ در ادامه به پاسخ این پرسش نیز خواهیم پرداخت.

نمایی از شهر گوانگژو در چین

آشنایی با چند مفهوم مهم درباره‌ی بلیط هواپیما گوانگ ژو

۱- کلاس پروازی بلیط

هنگام رزرو بلیط هواپیما گزینه‌های مختلفی به‌عنوان کلاس پروازی پیش روی شما قرار داده می‌شوند و شما باید با توجه به بودجه و نیازهای خود مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. به‌طور کلی کلاس‌های پروازی به چهار دسته‌ی کلاس فرست یا درجه یک، کلاس بیزنس یا تجاری، کلاس پریمیوم اکونومی یا اقتصادی برتر و کلاس اکونومی یا اقتصادی دسته‌بندی می‌شوند. قیمت و کیفیت خدماتی که طی سفر به مسافران ارائه می‌شوند به ترتیب کاهش پیدا می‌کند.

بلیط‌های کلاس فرست عموماً مورد استفاده‌ی مسافران خاص قرار می‌گیرند و با توجه به قیمت بسیار بالا، در سفرهای معمولی از آن‌ها استفاده نمی‌شود. کلاس بیزنس کلاسی‌ست که بسیاری از افرادی که می‌خواهند سفری آسوده در محیطی خلوت و باز با امکاناتی قابل‌قبول را تجربه کنند از آن استفاده می‌کنند و البته این افراد لزوماً در کار بیزنس نیستند! کلاس اکونومی پایین‌ترین رتبه را از نظر قیمت و کیفیت پرواز دارد و مسافرانی که با آن پرواز می‌کنند به امکانات چندانی دسترسی ندارند و فاصله‌ی صندلی‌هایشان هم کم‌تر از کلاس‌های بالاتر است. برخی از ایرلاین‌ها نیز اقدام به ارائه‌ی بلیط‌های کلاس پریمیوم اکونومی می‌کنند که از نظر کیفیت و قیمت بین دو کلاس اکونومی و بیزنس قرار دارد و می‌تواند گزینه‌ای بسیار مناسب برای افرادی باشد که در عین این‌که می‌خواهند در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند، ترجیح می‌دهند از امکانات بیش‌تری نسبت به مسافران اکونومی برخوردار شوند.

همان‌گونه که اشاره کردیم علاوه بر قیمت، فاکتورهای دیگری هم هستند که لازم است در زمان خرید بلیط هواپیما گوانگژو مورد توجه خاص قرار گیرند و کلاس پروازی یکی از آن‌هاست. انتخاب درست کلاس پروازی از این نظر مهم است که ممکن است گاه ناهماهنگی بین شرایط و انتظارات مسافر و امکاناتی که در کلاس انتخابی ارائه می‌شوند باعث بروز برخی مشکلات حین پرواز شود.

به‌عنوان مثال همان‌طور که گفتیم فاصله‌ی صندلی‌های کلاس اکونومی نسبتاً کم است و راحتی صندلی‌های کلاس‌های بالاتر را ندارد. در چنین شرایطی اگر مسافری دچار بیماری‌هایی باشد که امکان نشستن طولانی‌مدت روی صندلی‌های کلاس اکونومی را برای او دشوار کنند مسلماً سفری نامطلوب را تجربه خواهد کرد. با توجه به این نکته توجه به کلاس پروازی هنگام رزرو بلیط هواپیما به‌ویژه برای بیماران، کم‌توانان، سالمندان، کودکان، زنان باردار و … توصیه می‌شود.

شما عزیزان می‌توانید با رزرو بلیط هواپیما پریمیوم اکونومی از ساحل شنی علاوه بر پرداخت مبلغی کم‌تر نسبت به بلیط بیزنس از امکانات و خدماتی نزدیک به این کلاس بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات کامل در این ارتباط با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

بلیط هواپیما گوانگژو

 

۲- کلاس نرخی بلیط

یکی از دیگر فاکتورهای مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما گوانگژو و کیفیت پرواز به مقصد این فرودگاه کلاس نرخی است. کلاس نرخی مشخص‌کننده‌ی بعضی از ویژگی‌های بلیط مثل شرایط استرداد و میزان بار مجاز است. کلاس‌های نرخی در ایرلاین‌های مختلف با حروف مختلفی نشان داده می‌شوند و گاهی مفاهیم آن‌ها بسیار پیچیده می‌شوند و بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاع در این ارتباط از کارشناسان ایرلاین مجری پرواز کسب اطلاع کنید. دقت داشته باشید که درصورت داشتن مقدار زیادی بار، به‌صورتی که احتمال دهید وزن آن از میزان مجاز بیش‌تر است، و همین‌طور درشرایطی که کنسل‌شدن سفرتان را چندان بعید نمی‌دانید درباره‌ی کلاس نرخی بلیط‌تان بیش‌تر تحقیق کنید.

۳- چارتری یا سیستمی‌بودن بلیط

بلیط‌های سیستمی بلیط‌های مربوط به پروازهایی هستند که مطابق جداول زمان‌بندی‌شده و مشخص هر ایرلاین برگزار می‌شوند و فروشنده‌ی این بلیط‌ها هم همان ایرلاین مجری پرواز است. بعضی از مهم‌ترین مشخصه‌های بلیط‌های سیستمی شامل موارد زیر هستند:

·        بلیط‌های سیستمی عموماً، پس از کسر جریمه، قابل استرداد هستند.

·        قیمت بلیط‌های سیستمی برای کودکان زیر ۱۲ سال کم‌تر از بزرگ‌سالان است.

·        قیمت بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن زمان پرواز بیش‌تر می‌شود.

بلیط‌های چارتری بلیط‌های مربوط به پروازهایی هستند که یک چارترکننده تمام یا بخشی از آن‌ها را رزرو کرده است. چارترکننده شرکتی‌ست که همه یا بخشی از صندلی‌های یک پرواز را رزرو می‌کند و سپس خود اقدام به فروش بلیط‌های آن می‌نماید. چارترکننده می‌تواند با توجه به شرایط و موقعیت، بلیط‌های چارتری را ارزان‌تر یا گران‌تر از بلیط‌های سیستمی بفروشد، اما معمولاً قیمت بلیط‌های چارتری از قیمت بلیط‌های سیستمی کم‌تر است. موارد زیر بعضی از مهم‌ترین مشخصه‌های بلیط‌های چارتری هستند:

·        به‌طور کلی امکان استرداد بلیط‌ها چارتری وجود ندارد، اما بعضی از شرکت‌ها امکان استرداد بلیط‌های چارتری را هم برای مسافران خود فراهم می‌کنند.

·        قیمت بلیط‌های چارتری برای تمامی گروه‌های سنی، البته به غیر از نوزادان زیر دو سال، برابر است.

·        قیمت بلیط‌های چارتری با نزدیک‌شدن زمان پرواز کاهش می‌یابد.

با توجه به این مشخصه‌ها می‌توانید بهترین بلیط هواپیما با توجه به شرایط خود را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال اگر مشکلی با صبرکردن تا روزهای نزدیک به سفر ندارید، می‌توانید با رزرو بلیط چارتری در آخرین روزها در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. البته دقت داشته باشید که این امکان وجود دارد که بلیط چارتری به مقصد مورد نظر شما، و در زمان سفرتان، موجود نباشد، در چنین شرایطی بهتر است رزرو بلیط سیستمی را به روزهای آخر سفر موکول نکنید تا هزینه‌ی کم‌تری را برای رزرو بلیط پرداخت کنید.

۳- زمان پرواز

عموماً سفرهایی که در طول شب صورت می‌گیرند ارزان‌تر از پروازهای روزانه هستند.

فرودگاه گوانگژو
نمایی از فرودگاه گوانگژو

۴- مستقیم یا غیرمستقیم‌بودن پرواز

در اکثر موارد پروازهای مستقیم گران‌تر از پروازهای غیرمستقیم هستند. مستقیم یا غیرمستقیم‌بودن بلیط علاوه بر این‌که بر قیمت بلیط هواپیما اثر می‌گذارد از این نظر حائز اهمیت است که پروازهای غیرمستقیم عموماً طولانی‌تر از پروازهای مستقیم هستند و این ممکن است برای افرادی که توانایی سفرهای طولانی‌مدت را ندارند مناسب نباشد. گذشته از این در بعضی از پروازهای غیرمستقیم فرودگاه بین راه در کشوری است که داشتن ویزای ترانزیت برای ورود به آن اجباری‌ست و نداشتن ویزای ترانزیت می‌تواند شما را با مشکلی جدی برای ادامه‌ی سفر مواجه کند.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما گوانگ ژو چین

بلیط هواپیما گوانگژو

همان‌طور که گفتیم شما می‌توانید با استفاده از مشاوره‌ی رایگان ما بهترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما به مقصد فرودگاه گوانگ ژو را انتخاب و رزرو کنید. مشاوره‌ی رایگان در مورد بلیط هواپیما آپشنی است که آن را در خرید اینترنتی بلیط هواپیما در اختیار ندارید.

شما عزیزان علاوه بر این می‌توانید برای دیگر مقاصد خارجی و داخلی خود از بلیط‌های ارزان‌قیمت ساحل شنی استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات کامل درباره‌ی بلیط هواپیما گوانگ ژو و دیگر پروازهای خارجی و داخلی با استفاده از شماره‌ی ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما در ارتباط باشید.

ارسال پاسخ