۱۰ تا از بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن

منطقه شینگن به منطقه‌ای گفته می‌شود که شامل ۲۶ کشور اروپایی است. این ۲۶ کشور اروپایی بر طبق پیمان شینگن منطقه‌ای با نام منطقه‌ی شینگن ایجاد کرده‌اند. شهروندان هر یک از این ۲۶ کشور برای آن که به سایر کشورهای شینگن سفر کنند نیازی به دریافت ویزا ندارند. شهروندان کشورهایی هم که عضو شینگن نیستند اگر ویزای شینگن دریافت کنند می‌توانند بدون نیاز به دریافت دوباره‌ی ویزا به هر یک از این کشورها سفر کنند. در منطقه شینگن جاذبه‌های گردشگری زیادی وجود دارند و در این بین، برخی شهرها از محبوبیتی ویژه در نزد گردشگران برخوردار هستند. این نوشتار به معرفی این شهرها می‌پردازد. با هم خواهیم دید که محبوب‌ترین و بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن کدام شهرها هستند و در طی سفر به منطقه‌ی شینگن بهتر است از کدام شهرها ابتدا بازدید شود.

شهرهای توریستی منطقه شینگن

۱- پاریس

رود سن در پاریس

سفر به پاریس، پایتخت کشور فرانسه، می‌تواند برای بسیاری از گردشگران از بهترین سفرهای عمرشان باشد. پاریس شهری زیبا در کشور فرانسه است و سالانه میلیون‌ها نفر گردشگر را از شرق و غرب و جنوب و شمال جهان به خود می‌خوانَد. در این شهر جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد اند و فضا برای تجربه‌ی کلی تفریح، از جمله تفریحات جدید، فراهم است.

پاریس کلی موزه دارد از جمله موزه‌ی اورسی و موزه‌ی مشهور لوور. در سفر به پاریس می‌توانید ساعاتی را صرف بازدید از این موزه‌ها کنید. این شهر همچنین سازه‌هایی زیبا و البته قدیمی نیز در خود دارد از جمله برج ایفل، کلیسای نوتردام و طاق پیروزی در خیابان شانزلیزه. قدم‌زدن در اطراف رود سن، گردش در منطقه‌ی هنری مونمارتر، گردش در خیابان شانزلیزه و خیابان ریوولی و کلی تفریح دیگر نیز در این شهر در دسترس گردشگران هستند. خلاصه آن که همانطور که در بالا هم اشاره شد سفر به پاریس می‌تواند از بهترین سفرهای عمرتان باشد.

خوشبختانه شما عزیزان این امکان را دارید که برای سفر به پاریس از تورهای پاریس آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. تور پاریس+بارسلونا، تور پاریس+آمستردام و همچنین تور ترکیبی فرانسه، مجارستان و ایتالیا از جمله بهترین تورهای ما برای سفر به پاریس هستند. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد هر یک از این تورها و رزرو آن‌ها با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

در ضمن برای آشنایی بیشتر با شهر پاریس می‌توانید از سایر مقالات مجله‌ی ساحل شنی در مورد پاریس استفاده کنید:

راهنمای سفر به پاریس

بهترین منطقه‌های پاریس برای خرید

خیابان شانزلیزه

بهترین موزه‌های پاریس

بهترین کافه‌های پاریس

نکات قبل از بازدید از موزه‌ی اورسی

حمل و نقل عمومی در پاریس

منطقه‌ی سن ژرمن

پاریس در سه روز

برج ایفل در پاریس

منطقه‌ی مونمارتر پاریس

فرودگاه‌های پاریس

عکاسی در پاریس

معرفی گالری لافایت در پاریس

۲- رم

رم | بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن

رم، پایتخت ایتالیا، یکی دیگر از بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن است. به دلیل آن که برای مدت‌ها رم پایتخت امپراتوری عظیم روم بوده، در این شهر جاذبه‌های گردشگری تاریخی زیادی برای بازدید وجود دارند. فواره‌ی تروی، کولوسئوم، انجمن رومی و کلی جاذبه‌ی گردشگری دیگر در انتظار گردشگرانی اند که رم را برای مقصد گردشگری انتخاب می‌کنند.

اگر از آن دسته گردشگران هستید که در سفر خریدی مفصل را تجربه می‌کنند، رم می‌تواند برای شما هم مقصدی مناسب است. در این شهر خیابان‌ها و مراکز خرید متعددی در دسترس هستند که از آن‌ها می‌توان انواع کالاها را با قیمت‌های متفاوت خریداری کرد.

در کل پیشنهاد می‌شود اگر به منطقه شینگن سفر کردید سری هم به رم بزنید و از جاذبه‌های گردشگری آن، از جمله جاذبه‌های گردشگری تاریخی، مذهبی و طبیعی، بازدید کنید. فراموش نکنید که کوچک‌ترین ایالت جهان یعنی واتیکان در همین رم واقع است و در آن هم می‌توانید مشغول بازدید از یکی از مشهورترین کلیساهای جهان یعنی کلیسای سنت‌پیتر شوید. در شهر رم هم کلیساهای زیادی برای بازدید وجود دارند که برخی قدمت‌شان حتی به ۱۷۰۰ سال پیش می‌رسد.

برای سفر به رم نیز می‌توانید از تورهای خارجی آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. تور ایتالیا و تور ترکیبی ایتالیا+فرانسه+مجارستان از تورهای خارجی ما برای سفر به رم هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع‌به تورها با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

عزیزانی هم که خواهان آشنایی بیشتر با رم هستند می‌توانند از سایر مقالات مجله‌ی گردشگری ساحل شنی در مورد رم استفاده کنند:

بهترین کلیساهای رم

حمل و نقل عمومی در رم

آشنایی با کولوسئوم

جاذبه‌های گردشگری رم

۳- بارسلونا

بارسلونا | بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن

بندر بارسلونا در شرق کشور اسپانیا قرار دارد و مرکز ایالت خودمختار کاتالونیا است. بارسلونا هم از محبوب‌ترین شهرهای توریستی منطقه شینگن است و برتری‌ای که نسبت به شهرهای رم و پاریس دارد این است که گردشگران در طی سفر به بارسلونا می‌توانند از تفریحات ساحلی هم لذت ببرند، چراکه بارسلونا از خط ساحلی‌ای طولانی برخوردار است و در آن می‌توان به سواحل مختلفی دسترسی داشت.

جز تجربه‌ی تفریحات ساحلی این امکان برای‌تان فراهم است که در سفر به بارسلونا به بازدید موزه‌ها بروید و همچنین این فرصت را دارید که مشغول بازدید از ساختمان‌های زیبای بارسلونا شوید. چند تا از زیباترین سازه‌های بارسلونا توسط معمار مشهور بارسلونایی، یعنی آنتونی گائودی، ساخته شده‌اند. کلیسای مشهور ساگرادا فامیلیا، کازا میلا و پارک گوئل سه تا از بهترین سازه‌های ساخت گائودی هستند.

در کل در سفر به بارسلونا به کلی جاذبه‌ی گردشگری دسترسی دارید و حتی این فرصت را دارید که از تفریحات شبانه نهایت لذت را ببرید.

تور پاریس+بارسلونا فرصتی عالی برای سفر به بارسلونا و تجربه‌ی تفریحاتی خاص و جدید است. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ برای اطلاعات بیشتر در مورد تور و رزرو آن در اختیار شماست.

در ضمن برای آشناییِ بیشتر با بارسلونا می‌توانید از مقالات مجله‌ی گردشگری ساحل شنی و مجله‌ی گردشگری اسکای‌لاین‌ویزا در مورد بارسلونا بهره ببرید، از جمله:

۲۵ نکته در مورد بارسلونا

بهترین موزه‌های بارسلونا

حمل و نقل عمومی در بارسلونا

گشتی در خیابان لاس رامبلاس

بهترین آثار گائودی

۴- فلورانس

ایتالیا - کلیسای جامع فلورانس
ایتالیا – کلیسای جامع فلورانس

چهارمین شهر از فهرست ما در مورد بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن باز هم شهری از کشور ایتالیا است. فلورانس مرکز ناحیه‌ی توسکانی پرجمعیت‌ترین شهر این ناحیه نیز هست و از دیرباز یکی از شهرهای مهم ایتالیا بوده است. اوج شهرت و عظمت و شکوفایی فلورانس به دوران رنسانس بازمی‌گردد، به زمانی که کلی هنرمند و نویسنده و فیلسوف و سیاست‌مدار مشهور در این شهر زندگی می‌کردند. شاید ندانید که رافائلِ مشهور، میکل‌آنژ، داوینچی، گالیله، ماکیاولی، کاراواجیو و بسیاری دیگر یا اهل فلورانس بوده‌اند یا در دوران رنسانس در این شهر زندگی می‌کرده‌اند.

فلورانس به‌واسطه‌ی همین هنرمندان و نویسندگان و همچنین به سبب عظمت‌اش در دوران رنسانس، در حال حاضر از جاذبه‌های گردشگری هنری و تاریخی زیادی برخوردار است.

کلیسای سانتاماریا دل فیوره در میدان دومو، موزه‌های زیبا از جمله موزه‌ی اوفتیزی و موزه‌ی Galleria dell’Accademia و کلی جاذبه‌ی گردشگری دیگر در فلورانسِ ایتالیا برای بازدید وجود دارند. بدون تردید کسی که به تاریخ، فرهنگ و هنر علاقه دارد و هدف‌اش از سفر آشنایی با فرهنگ و هنر شهرهای بزرگ و تاریخی جهان است از سفر به فلورانس نهایت لذت را خواهد برد.

برای آشنایی بیشتر با فلورانس می‌توانید از سایر مقالات ما در مورد فلورانس استفاده کنید:

۲۰ نکته در مورد شهر فلورانس ایتالیا

بهترین موزه‌های فلورانس

موزه‌ی اوفیتزی در فلورانس

۵- لیسبون

لیسبون

لیسبون، پایتخت کشور پرتغال، در غرب اروپا واقع است و همچون شهر بندری بارسلونا این شهر نیز شهری بندری محسوب می‌شود. این به معنای آن است که در طی سفر به لیسبون فرصت بهره‌بردن از تفریحات ساحلی در سواحل متعدد لیسبون را خواهید داشت. همچنین فرهنگ غنی پرتغال در جای‌جای لیسبون عیان است، خصوصاً در ساختمان‌های زیبایی که در لیسبون قابل بازدید هستند. محله‌ی بلم هم یکی از بهترین محله‌های لیسبون برای گردشگران است و به‌جرأت می‌توان گفت که اکثر قریب‌به‌اتفاق گردشگرانی که وارد لیسبون می‌شوند گشتی هم در همین محله‌ی بلم می‌زنند.

این شهر هم بدون شک از بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن است و حیف است که سفری طولانی را به منطقه شینگن تجربه کنید و سری به این شهر زیبا در پرتغال نزنید.

در ضمن برای سفر به لیسبون نیز می‌توانید از تور رم+لیسبون+بارسلونا استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

۶- میلان

کلیسای جامع میلان

ششمین شهر فهرست ما در مورد بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن باز هم شهری از کشور ایتالیا است. شهر میلان، مرکز ناحیه‌ی لمباردی، شهری زیبا و پر از جاذبه‌های گردشگری است. این شهر همچنین پایتخت مد جهان شناخته می‌شود و از چندین سالن فشن در خود برخوردار است. بسیاری از برندهای ایتالیایی و غیرایتالیایی نیز در این شهر از سالن و نماینده برخوردار هستند.

میلان نیز همچون فلورانس از میدانی با نام میدان دومو برخوردار است. این میدان نام‌اش به‌واسطه‌ی کلیسای بسیار زیبایی با نام کلیسای جامع میلان است. به این میدان که بروید هم فرصت بازدید از کلیسای بسیار زیبای میلان را دارید و هم آن که می‌توانید در اطراف این میدان و رستوران‌هایی که دارد به گردش بپردازید.

سایر جاذبه‌های گردشگری میلان در لینک زیر قابل‌مشاهده هستند:

۱۶ نکته درباره‌ی شهر میلان

همچنین شما می‌توانید برای آشنایی با وضعیت حمل و نقل عمومی میلان نیز روی لینک کلیک کنید. ضمناً اگر قصد سفر به میلان را دارید می‌توانید از خدمات ما برای خرید بلیط هواپیما میلان نیز استفاده کنید.

۷- بوداپست

حمل و نقل عمومی در بوداپست | بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن

بوداپست، پایتخت کشور مجارستان، یکی دیگر از بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن است. در این شهر نیز می‌توانید به کلی جاذبه‌ی گردشگری دسترسی داشته باشید. هم بناهای تاریخی در آن زیاد اند، هم موزه‌های خوبی برای بازدید در بوداپست در دسترس هستند و هم البته می‌توانید از حمام‌های آب گرم بوداپست لذت ببرید.

بوداپست از گذشته تا کنون همواره به چشمه‌های آب‌گرم‌اش مشهور بوده است. در گذشته از این چشمه‌های آب گرم برای تأمین آب حمام‌های آب گرم استفاده می‌کرده‌اند و این رویه تا امروز ادامه یافته است. در حال حاضر چند حمام آب‌گرم در بوداپست وجود دارند که از امکاناتی عالی برای لذت‌بردن برخوردار هستند.

برای آشنایی بیشتر با بوداپست مقالات زیر به کارتان خواهند آمد:

بهترین حمام‌های آب گرم بوداپست

بهترین موزه‌های بوداپست

حمل و نقل عمومی در بوداپست

بهترین رستوران‌های بوداپست

راهنمای کامل سفر به بوداپست

همچنین این فرصت را دارید که برای سفر به بوداپست از تور بوداپست+هامبورگ آژانس گردشگری ساحل شنی استفاده کنید. تور رم+بوداپست+پاریس نیز یکی دیگر از تورهای ما برای سفر به بوداپست است.

۸- وین

تور وین زوریخ مونیخ

وین، پایتخت کشور اتریش، هم از زیباترین شهرهای توریستی منطقه شینگن است. در وین نیز فرصت تجربه‌ی کلی تفریح منحصربه‌فرد را دارید. وین هم از تاریخی غنی برخوردار است و هم آن که از پیشرفته‌ترین و ثروتمند‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود. از این رو هم کلی جاذبه‌ی گردشگری تاریخی در آن هستند و هم چندین جاذبه‌ی گردشگری مدرن. کاخ شونبورن و کاخ هافبورگ دو تا از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری وین هستند. چندین کلیسای زیبا از جمله کلیسای سنت استفان نیز در وین هستند که از دیرباز جزو معروف‌ترین کلیساهای اروپا بوده‌اند.

برای سفر به وین هم می‌توانید روی تورهای خارجی ما حساب کنید. تور اتریش، تور وین و تور وین+زوریخ+مونیخ از جمله تورهای ما برای سفر به وینِ اتریش هستند.

مقالات زیر هم از مجله‌ی گردشگری ساحل شنی می‌توانند برای آشنایی بیشتر با وین مفید باشند:

جاهای دیدنی وین

راهنمای حمل و نقل عمومی در وین

کلیسای سنت استفان وین

۹- مونیخ

مونیخ،مرکز ایالت باواریا یا بایرن، هم به‌واسطه‌ی زیبایی‌های بسیاری که در خود دارد این لیاقت را دارد که در فهرست ما در مورد بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن قرار گیرد. مونیخ از ثروتمندترین شهرهای جهان است و مردم آن عمدتاً در رفاه به سر می‌برند. این شهر تاریخی غنی دارد و همواره از شهرهای مهم در کشور آلمانِ چند قرن اخیر و پروسِ چند قرن پیش بوده است.

به این شهر که بروید فرصت بازدید از کلی موزه‌ی هنری و تاریخی ارزشمند را دارید. افزون بر موزه‌ها می‌توانید به دیدن کاخ‌های قدیمی مونیخ بروید. همچنین پارک المپیک، که المپیک ۱۹۷۲ در آن برگزار شده، یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری مونیخ است.

در کل در این شهر  به کلی جاذبه‌ی گردشگری دسترسی دارید و همچنین این فرصت را دارید که از تفریحات شبانه‌ی مونیخ [در منطقه‌ی Feierbanane ] نیز نهایتِ لذت را ببرید.

برای سفر به مونیخ هم می‌توانید از تور وین+مونیخ+زوریخ استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات کامل در مورد تور و رزرو آن با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً مقالات زیر هر یک می‌توانند برای آشنایی بیشتر با شهر مونیخ در آلمان به کارتان بیایند:

راهنمای سفر به مونیخ

بهترین موزه‌های مونیخ

جاذبه‌های گردشگری اطراف میدان مارین پلاتز

معرفی کاخ رزیدنس مونیخ

بهترین رستوران‌های مونیخ

۱۰- آمستردام

نمی‌توان سخن از شهرهای توریستی منطقه شینگن به میان آورد و حرفی از آمستردام نزد. آمستردام بدون شک از زیباترین شهرهای جهان است و از بهترین مقاصد گردشگری در اروپا محسوب می‌شود. پایتخت هلند، با داشتن کانال‌های آبی زیبا و متعدد، جاذبه‌های گردشگری تاریخی، وندل‌پارک، منطقه‌ی مشهور نورقرمز و البته کلی موزه یکی از بهترین مقاصد گردشگری اروپایی است. موزه‌ی ملی هلند و موزه‌ی ونگوگ دو تا از پربازدیدترین موزه‌های جهان هستند که اتفاقاً هر دو در آمستردام و در نزدیکی یکدیگر در چهارراهی با نام چهارراه موزه قرار دارند.

برای سفر به آمستردام می‌توانید از تور پاریس+آمستردام استفاده کنید.

ضمناً مقالات زیر برای آشنایی بیشتر با آمستردام مفید هستند:

۱۶ نکته در مورد شهر آمستردام

حمل و نقل عمومی در آمستردام

بهترین موزه‌های آمستردام

بهترین مکان‌های آمستردام برای عکاسی

سخن آخر

با هم مروری بر ۱۰ تا از بهترین شهرهای توریستی منطقه شینگن داشتیم. جز تورهای بالا که معرفی شدند برای سفر به منطقه شینگن می‌توانید از خدمات ویزای شینگن آژانس گردشگری ساحل شنی نیز استفاده کنید.

در آخر گفتنی است که جز این شهرها، شهرهایی دیگر هم وجود دارند که می‌توانند در این فهرست باشند از جمله پراگ، پایتخت چک، یا کپنهاگن، پایتخت دانمارک، یا حتی اسلو پایتخت نروژ. شما چه فکر می‌کنید؟ چه شهرهایی باید به این فهرست اضافه شوند؟ نام آن‌ها را از طریق قسمت نظرات با ذکر دلیل با ما در میان بگذارید.

ارسال پاسخ