۱۵ تا از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی

عمده‌ی گردشگران در فصل‌های بهار و تابستان به سفرهای خارجی و داخلی می‌روند، فصل‌هایی که البته پیدا کردن مقاصد گردشگری در آن‌ها چندان دشوار نیست؛ اما در فصول پاییز و زمستان و البته خصوصاً زمستان که هوا سرد می‌شود و میزان بارندگی در بسیاری از مکان‌های نیم‌کره‌ی شمالی افزایش می‌یابد ممکن است یافتن مقصدی که بتوان به‌واسطه‌ی سفر به آن از آب‌وهوای عالی‌اش در زمستان و از تفریحاتی که در این فصل می‌توان در آن انجام داد لذت برد مقداری دشوار باشد؛ از همین رو در این نوشتار به راهنمای بهترین مقاصد گردشگری در زمستان پرداخته خواهد شد و به همراه یکدیگر خواهیم دید که از میان تورهای مرکز ساحل شنی، کدام‌یک بهترین تورهای زمستانی هستند.

بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی

۱۵- شهر مسقط در کشور عمان

سواحل مسقط عمان

مسقط پایتخت کشور عمان است و تابستان‌هایی بسیار گرم دارد، اما خوشبختانه وضعیت هوا در پاییز و زمستان در این شهر عالی است. اگر به دنبال سفر به شهری هستید که در زمستان اصلاً سرمای شدید را احساس نکنید و درعین‌حال از بازدید از جاذبه‌های گردشگری لذت ببرید مسقط می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.

در این شهر هم می‌توان از تفریحات ساحلی لذت برد و هم از کلی بنای تاریخی با معماری فوق‌العاده بازدید کرد. ضمناً مسقط از چندین مرکز خرید عالی هم برخوردار است که امکان خرید در آن‌ها با قیمت‌هایی مناسب میسر است.

ضمناً تور مسقط به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی مرکز ساحل شنی فرصتی عالی برای شماست که در ماه‌های سرد پاییز و زمستان به پایتخت عمان سفر کنید. نزدیکی عمان به ایران و عدم نیاز به  دریافت ویزای توریستی همان در ایران [ویزای توریستی همان در فرودگاه به سهولت به گردشگران داده می‌شود] موجب شده‌اند که سفر به عمان سفری بسیار پرهزینه نباشد.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد تور مسقط می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً لینک‌های زیر می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد مسقط مفید باشند:

۱۴- شهر جاکارتا در کشور اندونزی

تور جاکارتا اندونزی

جاکارتا شهری مدرن و پایتخت کشور اندونزی است. ازآن‌جا که این شهر در نزدیکی خط استوا قرار گرفته زمستان‌های سخت و سردی ندارد و می‌تواند گزینه‌ای عالی برای سفر در زمستان باشد. خوشبختانه جاکارتا شهری توریستی است و سالانه گردشگران بسیاری از جای‌جای جهان راهی این شهر می‌شوند. در این شهر جاذبه‌های گردشگری زیادی وجود دارد و تفریحات بسیاری را می‌توان تجربه کرد. در جاکارتا هم مراکز خرید مدرن کم نیستند، هم می‌توان تفریحات ساحلی را تجربه کرد، هم می‌توان به منطقه‌ی طبیعی فوق‌العاده‌ای به نام هزار جزیره رفت و در این منطقه‌ی بسیار زیبا ساعاتی فراموش‌نشدنی را تجربه کرد و هم آن که از معابد مختلف این شهر بازدید نمود.

قطعاً برای کسانی که به دنبال سفر به شهری با هوای عالی در زمستان هستند و می‌خواهند شهر مورد نظر جاذبه‌های گردشگری زیادی داشته باشد و در عین حال از شهرهای مدرن جهان باشد، جاکارتا می‌تواند یکی از بهترین مقاصد در نظر گرفته شود.

خوشبختانه برای سفر به جاکارتا هم می‌توانید روی تورهای خارجی مرکز ساحل شنی حساب کنید. برای کسب اطلاعات لازم در مورد تور جاکارتا به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً لینک‌های زیر از مجله‌ی ساحل شنی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد جاکارتا مفید باشند:

۱۳- شهر کوالالامپور در کشور مالزی

تور کوالالامپور پنانگ | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

کوالالامپور، پایتخت کشور مالزی، هم می‌تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان باشد. این شهر هم یک شهر توریستی زیبا و عالی است و هم آن که در ماه‌های سرد سال، یعنی از اواسط پاییز تا پایان زمستان، هوای سردی ندارد. کوالالامپور در نزدیکی خط استوا واقع شده و تابستان‌هایی گرم و زمستان‌هایی معتدل دارد. در این شهر زیبا می‌توان به کلی جاذبه‌ی گردشگری دسترسی داشت. هم طبیعت کوالالامپور و اطراف آن زیباست و هم آن که خود شهر بسیار مدرن است و از مراکز خریدی بسیار برخوردار است.

ارتفاعات کامرون و همچنین ارتفاعات گنتینگ که در نزدیکی کوالالامپور واقع شده‌اند از جمله بهترین مناطق توریستی کل شرق و جنوب شرقی آسیا هستند. برج مناره، برج‌های دوقلو پتروناس، خیابان الور و کلی مکان دیدنی دیگر در کوالالامپور منتظر گردشگران هستند.

Cameron Highlands

خوشبختانه همچون شهرهایی که در بالاتر ذکر آن‌ها رفت، برای سفر به کوالالامپور هم می‌توان روی تورهای خارجی مرکز ساحل شنی حساب کرد. برای رزرو تور کوالالامپور و کسب اطلاعات کامل در مورد این تور می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد شهر کوالالامپور نیز می‌توانید از مطالب مجله‌ی ساحل شنی در مورد این شهر استفاده کنید، از جمله:

۱۲- مثلث طلایی در کشور هند

بهترین معابد دهلی | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

مثلث طلایی عنوان سه شهر از شهرهای کشور هند است که به سبب زیبایی‌های بسیارِ این سه شهر و دمای عالی‌شان در فصل زمستان می‌توان آن‌ها را جزو بهترین مقاصد گردشگری در زمستان و تور مثلث طلایی را جزو بهترین تورهای زمستانی در نظر گرفت. مثلث طلایی عنوان شهرهای دهلی، جیپور و آگرا است که هر سه شهر از بهترین شهرهای توریستی کشور هند هستند. در این سه شهر می‌توان با فرهنگی متفاوت آشنا شد و از کلی معبد بازدید کرد. نفوذ آیین هندوییسم در هند موجب شده که در این سه شهر معابد زیادی ساخته شوند، معابدی که برخی از آن‌ها حتی در زمره‌ی جاذبه‌های گردشگری این سه شهر هستند. جز معابد می‌توان از کلی بنای تاریخی دیدنی که اکثراً در دوران حکومت گورکانیان ساخته شده‌اند بازدید کرد. از جمله معروف‌ترین بناهای تاریخی این سه شهر می‌توان به تاج محل، مقبره‌ی اعتمادالدوله، مقبره‌ی اکبر شاه، مقبره‌ی همایون‌شاه، قصر سلطنتی جال‌محل، کاخ شهر جیپور و قلعه‌ی آگرا اشاره کرد.

تاج محل در آگرا
نمایی از تاج محل در آگرا

خوشبختانه در فصل‌های پاییز و زمستان در این سه شهر در طی روز دمای هوا عمدتاً بین ۱۲ تا ۲۲ درجه است که این بازه‌ی دما برای فصل‌های سرد سال قطعاً بازه‌ای عالی است.

برای سفر به مثلث طلایی نیز می‌توانید روی تورهای خارجی مرکز ساحل شنی حساب کنید. تور مثلث طلایی یکی از بهترین تورهای زمستانی ماست که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید سفری فراموش‌نشدنی به شهرهای دهلی، آگرا و جیپور داشته باشید. رزرو تور از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ امکان‌پذیر است.

در راستای آشنایی بیش‌تر با شهرهای مثلث طلایی، مطالب زیر از مجله‌ی ساحل شنی می‌توانند کاربردی باشند:

۱۱- شهر دبی در کشور امارات متحده‌ی عربی

تور دبی | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

دبی، شهری در نزدیکی ایرانِ خودمان، نیز یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان است. توریستی‌بودن این شهر که بر همگان آشکار است و جز این دمای این شهر در ماه‌های سرد سال موجب شده که نام این شهر را هم در زمره‌ی بهترین مقاصد سفر در زمستان بیاورم. در دبی می‌توان تفریحات بسیاری را تجربه کرد و خوشبختانه این منطقه از کشور امارات آنقدر در خود از جاذبه‌های گردشگری و امکانات برای تفریح و هیجان برخوردار است که کمتر کسی است که به دبی سفر کند و پشیمان بازگردد.

بازدید از برج خلیفه، گشت‌وگذار در ساحل جمیرا، بازدید از باغ معجزه، بازدید از برج العرب، تجربه‌ی هیجان در شهر بازی آی‌ام‌جی‌ورلد، خرید از بازار طلا و بازار ادویه و همچنین بازدید از دهکده‌ی جهانی و موزه‌ی قدیمی دبی از بهترین تفریحاتی هستند که می‌توان در دبی تجربه کرد.

dubai miracle garden
نمایی از باغ معجزه دبی

ضمناً دبی مراکز خریدی عالی دارد که از بهترین‌های آن‌ها می‌توان به دبی مال و دبی مارینا مال اشاره کرد. قطعاً یکی از جذابیت‌های دبی برای هر گردشگری وجود مراکز خرید عالی در این شهر است و واقعاً نمی‌توان از دبی نامی آورد و اشاره‌ای هرچند کوتاه به مراکز خرید این شهر بزرگ نداشت.

علاقه‌مندان به سفر به دبی می‌توانند از تور دبی مرکز ساحل شنی استفاده کنند. برای رزرو تور و دریافت اطلاعات کامل در مورد آن می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً مقالات زیر از مجله‌ی ساحل شنی می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد شهر دبی مفید باشند:

۱۰- کلمبو و بنتوتا در سریلانکا

شهر کلمبو در کشور سریلانکا

کلمبو و بنتوتا دو شهر ساحلی در کشور سریلانکا هستند که اولاً بسیار زیبا هستند و از سواحل متعدد برخوردار اند و ثانیاً به سبب نزدیکی به خط استوا در فصل زمستان اصلاً سرد نیستند و بنابراین می‌توانند از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان باشند. در این دو شهر می‌توان از تفریحات ساحلی بهره‌مند شد، اسنورکلینگ را تجربه کرد، غواصی کرد، در دل جنگل‌های بکر به پیاده‌روی پرداخت، از معابد متعدد بودایی بازدید کرد و کلی تفریح دیگر را در آن‌ها تجربه نمود.

شهر بنتوتا سریلانکا

برای سفر در زمستان می‌توانید این دو شهر از سریلانکا را هم مدنظر داشته باشید. برای سفر به این دو شهر امکان استفاده از تور سریلانکا مرکز ساحل شنی فراهم است. همچون سایر تورها، رزرو و کسب اطلاعات بیش‌تر از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ امکان‌پذیر است.

مقالات زیر از مجله‌ی ساحل شنی هم می‌توانند برای آشنایی بیش‌تر با شهرهای کلمبو و بنتوتا مفید باشند:

۹- ایالت گوا در هند

تفریحات گوا هند

گوا ایالتی ساحلی در غرب هند است که برای گردشگرانی که به دنبال تفریحات ساحلی هستند یکی از بهترین گزینه‌ها به شمار می‌رود. این ایالت هم در فصل زمستان دمای پایینی ندارد و همچنین ازآن‌جا که جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد لیاقت آن را دارد که نامش در فهرست بهترین مقاصد گردشگری در زمستان باشد. ایالت گوا به دو بخش گوای شمالی و گوای جنوبی تقسیم شده که شهر مرکزی این ایالت یعنی شهر پاناجی در گوای شمالی واقع شده و همچنین تعداد سواحل با امکانات و عالی در گوای شمالی بیش‌تر از تعداد سواحل خوب در گوای جنوبی است. به نوعی گوای شمالی شلوغ‌تر است و گوای جنوبی می‌تواند گزینه‌ای مناسب‌تر برای گردشگرانی که به دنبال آرامش و خلوت هستند باشد.

ساحل پالولم گوا هند
نمایی از ساحل پالولم گوا هند

در گوا می‌توان انواع تفریحات ساحلی از جمله قایق‌سواری، گشت و گذار ساحلی، آفتاب‌گرفتن و شرکت در کلاب‌های شبانه را تجربه کرد. همچنین چندین مرکز خرید خوب در این شهر وجود دارند که امکان خرید را فراهم کرده‌اند. افزون بر این، گوا برای مدت‌های بسیار تحت استعمار کشور پرتغال بوده و از همین رو بناهای تاریخی زیادی از آن دوران در این شهر به یادگار مانده‌اند، از جمله قلعه‌ی آگودا و چاپورا. بازدید از معابد بسیارِ گوا و همچنین چندشنبه‌بازارهای متعدد این ایالت هم می‌تواند یکی دیگر از بهترین کارهایی باشد که گردشگران می‌توانند در گوا تجربه کنند.

خوشبختانه تور گوا به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی در مرکز ساحل شنی می‌تواند بهترین گزینه برای سفر به گوا باشد. برای رزرو این تور و دریافت تمامی اطلاعات مربوط به آن می‌توانید با کارشناسان ما از طریق تماس با ۰۲۱۵۷۹۳۸ ارتباط برقرار کنید.

ضمناً مطالب زیر هم می‌تواند در راستای آشنایی با ایالت گوا به کار آیند:

۸- شهر بانکوک در کشور تایلند

بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

شهر بانکوک در چند سال اخیر همواره جزو بهترین شهرهای توریستی جهان بوده‌است. تعداد جاذبه‌های گردشگری در بانکوک، به عنوان پایتخت کشور تایلند، بسیار زیاد است و مسئولین کشور تایلند حساب ویژه‌ای روی درآمدی که از صنعت گردشگری در بانکوک به دست می‌آید باز کرده‌اند.

به هر صورت بانکوک هم خوشبختانه شهری است که زمستان‌های سردی ندارد و در عوض تابستان‌های آن بسیار گرم و شرجی هستند، از همین رو می‌توان آن را یکی از مقاصد گردشگری در زمستان به شمار آورد. در بانکوک می‌توان از کلی معبد زیبا بازدید کرد، به بازدید از بناهای تاریخی با معماری فوق‌العاده مشغول شد، رستوران‌های بسیار زیاد این شهر را گشت، خریدی عالی در بازارهای شناور آن را تجربه کرد، در جاده‌ی خائوسان در ساعات نیمه‌شب پرسه زد و از کلاب‌های شبانه‌ی این خیابان و فروشگاه‌ها و بارها و کافه‌های بسیار زیاد آن لذت برد و به مشاهده‌ی موزه‌های زیاد این شهر مشغول شد. ضمناً زندگی شبانه در بانکوک برقرار است و به عنوان مثال در همان جاده‌ی خائوسان در ساعات نیمه شب کلی رستوران و فروشگاه و بار و کلاب شبانه در دسترس هستند.

راهنمای سفر به بانکوک
نمایی از خائوسان

خوشبختانه برای سفر به بانکوک هم می‌توان از تورهای خارجی مرکز ساحل شنی استفاده کرد. تور بانکوک به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی در اختیار شماست. برای دریافت اطلاعات کامل و رزرو تور بانکوک می‌توانید با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۵۷۹۳۸

مقالات زیر هم برای آشنایی با شهر بانکوک کمک‌کننده هستند:

۷- جزیره‌ی پنانگ در کشور مالزی

تفریحات پنانگ | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

پنانگ جزیره‌ای در غرب کشور مالزی و یکی از زیباترین جزایر دنیا است و همچنین در فصل زمستان دمایی عالی دارد، بنابراین چرا نباید در زمره‌ی بهترین مقاصد گردشگری در زمستان باشد؟ در پنانگ می‌توان تفریحات ساحلی را تجربه کرد، در دل جنگل به پیاده‌روی پرداخت، کوه‌نوردی کرد، به خرید پرداخت، از معابد بودایی بازدید کرد و کلی تفریح دیگر را تجربه نمود.

تفریحات پنانگ مالزی | تور کوالالامپور پنانگ
نمایی از پارک ملی پنانگ

خوشبختانه تور کوالالامپور پنانگ مرکز ساحل شنی برای سفر به این جزیره‌ی زیبا در اختیار شماست. برای رزرو تور و اطلاعات بیش‌تر با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۵۷۹۳۸

مطالب زیر از مجله‌ی ساحل شنی برای آشنایی بیش‌تر با پنانگ می‌توانند کمک‌کننده باشند:

۶- شهر سنگاپور در کشور سنگاپور

جزیره‌ی Sentosa | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی

دولت‌شهر سنگاپور هم به سبب دمای عالی در فصل زمستان و همچنین جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد و مراکز خرید مدرن می‌تواند یکی از بهترین و عالی‌ترین مقاصد گردشگری در زمستان باشد. سنگاپور صرفاً چند دهه است که از کشور اندونزی جدا شده اما در همین مدت کم بسیار پیشرفت کرده و توانسته در زمره‌ی بهترین کشورهای جهان از لحاظ اقتصاد درآید. در سنگاپور هم می‌توان تفریحات بسیار زیادی را تجربه کرد و از جاذبه‌های دیدنی زیادی بازدید نمود. این شهر بسیار مدرن است و از جاذبه‌های گردشگری مختلفی از جمله مدرن و طبیعی برخوردار است.

شهربازی یونیورسال بهترین شهربازی آسیا در همین سنگاپور واقع شده و یکی از بهترین جاهای سنگاپور برای یک روز لذت و هیجان است. در این شهربازی ترن‌های بسیاری وجود دارند که بعضی از آن‌ها برای کودکان و برخی دیگر برای بزرگسالان مناسب اند. هم می‌توان هیجان و شور را بر روی ترن‌ها تجربه کرد و هم می‌توان از نمایش‌های زیادی که در جای‌جای این شهربازی برگزار می‌شوند لذت برد.

شهربازی یونیورسال سنگاپور

محله‌ی چینی‌های سنگاپور هم یکی دیگر از بهترین جاهای سنگاپور برای گردش است. در این محله‌ی رنگارنگ، کلی معبد چینی، فروشگاه رنگارنگ، رستوران و کافه وجود دارند و قطعاً گردش و گشت و گذار در آن می‌تواند یکی از بهترین کارهایی که می‌توان در سنگاپور انجام داد باشد.

جز این موارد، بازدید از پارک و مجسمه‌ی مرلیون، گشت و گذار در باغ وحش سنگاپور، گردش در خلیج مارینا و غرق‌شدن در طبیعتِ جزایر سنتوسا از جمله کارهایی هستند که می‌توان در سنگاپور انجام داد. این جزیره‌ی سنتوزا یکی از بهترین و زیباترین مکان‌های سنگاپور است و می‌توانید تصویر آن را در بالا ببینید.

برای سفر به سنگاپور هم این امکان هست که از تور سنگاپور مرکز ساحل شنی استفاده کنید. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ برای رزرو تور سنگاپور و کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد این تور در اختیار شماست.

ضمناً از مقالات زیر می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد جاذبه‌های گردشگری سنگاپور استفاده کنید:

۵- جزیره‌ی سامویی در کشور تایلند

رزرو تور سامویی | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی

پنجمین مورد از فهرست ما درباره‌ی بهترین مقاصد گردشگری در زمستان یک جزیره‌ی عالی و دل‌انگیز در جنوب شرقی کشور تایلند با نام سامویی است. این جزیره یکی از بهترین و زیباترین جزایر جهان است و در چند دهه‌ی اخیر به‌عنوان یکی از توریستی‌ترین مناطق کل کشور تایلند توانسته گردشگران بسیاری را به سمت خود بخواند. خوشبختانه این جزیره هم در زمستان دمایی عالی دارد و بنابراین می‌تواند مقصدی مناسب برای گردشگرانی که در زمستان به دنبال تفریح در منطقه‌ای خوش آب و هوا هستند باشد.

در سامویی می‌توان از سواحل متعددی که دارد لذت برد. ساحل چاونگ، ساحل بوفوت، ساحل لامای و ساحل مائنام ۴ تا از بهترین سواحل سامویی هستند که از این میان ساحل چاونگ با دارا بودن امکانات بسیار می‌تواند گزینه‌ای بهتر باشد. در این ساحل می‌توان اسنورکلینگ، غواصی، کایاک‌سواری و پیاده‌روی و آفتاب‌گرفتن را تجربه کرد. در نزدیکی این ساحل هم یک خیابان با نام واکینگ استریت چاونگ وجود دارد که شباهتی بسیار به واکینگ استریت پاتایا دارد. در این خیابان می‌توان به کلی کلاب شبانه، فروشگاه، رستوران، بار، کافه و هتل دسترسی داشت.

بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی

جز سواحل، در نزدیکی سامویی یک پارک ملی با نام پارک ملی آنگ تونگ وجود دارد که از زیباترین مناطق کل آسیا است. در پارک ملی آنگ تونگ نیز می‌توانید تفریحات زیادی را تجربه کنید و غرق طبیعی عالی شوید. تصاویر این پارک ملی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

پارک ملی آنگ تونگ

در کل سامویی آنقدر زیباست و جاذبه‌های گردشگری آن آنقدر زیاد اند که می‌توان تور سامویی را یکی از بهترین تورهای زمستانی به شمار آورد و در واقع می‌توان گفت که رتبه‌ی پنجم از فهرست ۱۵ تایی ما کاملاً برازنده‌ی این جزیره‌ی زیبا در تایلند است. خوشبختانه برای سفر به سامویی هم می‌توانید روی تورهای خارجی مرکز ساحل شنی حساب کنید. برای رزرو تور سامویی و کسب اطلاعات کامل در مورد این تور با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

از مطالب زیر هم می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در مورد سامویی بهره ببرید:

۴- جزیره‌ی لنکاوی در کشور مالزی

بهترین سواحل لنکاوی

لنکاوی مجموعه‌ای از ۱۰۴ جزیره است که در شمال غربی کشور مالزی واقع شده‌اند. زیبایی‌های بسیار زیاد لنکاوی موجب شده که این منطقه از کشور مالزی در دهه‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین مناطق توریستی کل آسیا تبدیل شود و سالانه میلیون‌ها گردشگر راهی این منطقه از کشور مالزی شوند. در لنکاوی هم می‌توان تفریحات ساحلی را تجربه کرد و در فصل زمستان از آب‌وهوایی عالی لذت برد. در زمستان دمای هوا در لنکاوی، که نزدیک به خط استوا قرار دارد، کم‌تر از ۱۶ درجه نمی‌آید و خلاصه هوایی عالی در این فصل در انتظار گردشگران در لنکاوی است.

لنکاوی منطقه‌ای مدرن نیست و همین امر یکی از علل اصلی محبوب‌بودن آن در نزد گردشگران است. در این منطقه طبیعتی بکر و سواحلی زیبا وجود دارند که حتی نگاه‌کردن به آن‌ها لذت بخش‌ است چه رسد انجام تفریحات در دل آن همه زیبایی.

پل آسمان لنکاوی، که تصویر آن را در زیر می‌بینید، یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری لنکاوی است. گردشگران با تله‌کابین به سمت این پل حرکت می‌کنند و بر فراز پل از زیبایی‌های اطراف لذت می‌برند.

تور کوالالامپور لنکاوی | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان

سواحل لنکاوی از جمله ساحل Tanjung Rhu نیز می‌توانند مکان‌هایی عالی برای تفریحاتی فراموش‌نشدنی باشند.

جز این موارد چند موزه هم در لنکاوی هستند که ارزش بازدید دارند از جمله موزه‌ی سه‌بعدی بهشت. یک ساختمان هم در این منطقه هست که با نام دنیای زیر آب شناخته می‌شود. در این ساختمان یک آکواریوم تونلی بزرگ وجود دارد که در آن چندین گونه از موجودات آبزی نگهداری می‌شوند و به بهترین شکل قابل بازدید هستند.

خوشبختانه برای سفر به لنکاوی به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی می‌توانید از تور لنکاوی مرکز ساحل شنی استفاده کنید. برای رزرو تور با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً مطالب زیر از مجله‌ی ساحل شنی می‌توانند برای آشنایی بیش‌تر با لنکاوی مفید باشند:

۳- شهر پاتایا در کشور تایلند

بام پاتایا

پاتایا از بهترین مقاصد گردشگری در تایلند است و این شهر نیز همچون بسیاری از شهرهای تایلند زمستان‌هایی عالی دارد و به سبب مناطق طبیعی زیاد و سواحل عالی‌ای که دارد می‌تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در زمستان باشد. گردشگرانی که خواهان سفر در فصل زمستان هستند قطعاً باید نگاهی هم به پاتایا داشته باشند.

در پاتایا معابد بودایی زیادی برای بازدید وجود دارند، سواحل بسیاری هم هستند که قطعاً ساحل کوه لارن زیباترین و بهترینِ آن‌هاست. در این ساحل می‌توان بهترین لحظات و ساعات زندگی را سپری کرد. جز این موارد، واکینگ استریت پاتایا از معروف‌ترین خیابان‌های کل جهان است. در این خیابان زندگی شبانه برقرار است، کلی کلاب شبانه، فروشگاه، رستوران، کافه، بار و مرکز ماساژ در این خیابان هستند و هر ساعت از شبانه‌روز که به این خیابان بروید شاهد تردد هزاران گردشگر در آن خواهید بود.

تور پاتایا

یک پارک آبی بزرگ هم در پاتایا وجود دارد که با نام پارک آبی رامایانا شناخته می‌شود. این پارک بهترین پارک آبی کل کشور تایلند است و در زمره‌ی ۳ پارک آبی برتر آسیا قرار دارد.

برای سفر به پاتایا نیز می‌توانید از تور پاتایا مرکز ساحل شنی استفاده کنید. ضمناً تور ترکیبی پاتایا و بانکوک مرکز ما هم یکی دیگر از راه‌های سفر به پاتایا است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد تورهای پاتایا و رزرو تور می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

لینک‌های مفید در مورد پاتایا:

۲- جزیره‌ی پوکت در کشور تایلند

منطقه پاتونگ پوکت

دومین مورد از فهرست بهترین مقاصد گردشگری در زمستان نیز جزیره‌ای در تایلند است. این جزیره می‌توانست رتبه‌ی نخست از فهرست ما را از آنِ خود کند، اما جزیره‌ی بالی که در ادامه به معرفی آن خواهم پرداخت جاذبه‌های گردشگری بیش‌تری دارد و در واقع لیاقت آن برای رتبه‌ی نخست بیش‌تر است. در پوکت مناطق طبیعی و زیبای زیادی وجود دارند، اما صرف وجود منطقه‌ای با نام جزایر فی فی و منطقه‌ای دیگر با نام منطقه‌ی پاتونگ کافی است که تا پوکت یکی از بهترین مناطق گردشگری جهان باشد.

جزایر فی فی متشکل از چند جزیره هستند که به بهترین و زیباترین شکل در کنار یکدیگر در طبیعتی دل‌انگیز واقع شده‌اند. در این جزایر می‌توان تفریحاتی عالی را سپری کرد: اسنورکلینگ کرد، غواصی کرد، از ساحل لذت برد، از غارهای طبیعی آن منطقه بازدید کرد، به پیاده‌روی در دل طبیعتی بکر پرداخت و … . در این جزایر سواحل زیادی وجود دارند که اکثرشان سواحلی خلوت و آرام هستند و بنابراین گزینه‌هایی عالی برای کسانی اند که به دنبال آرامش در سواحل اند.

گشت‌وگذاری در جزایر فی فی | بهشت تایلند
نمایی از جزایر فی فی

منطقه‌ی پاتونگ هم منطقه‌ای ساحلی است که از دو ساحل عالی با نام‌های پاتونگ و آزادی برخوردار است. در این سواحل می‌توان از بهترین تفریحات ساحلی لذت برد. ضمناً در نزدیکی ساحل پاتونگ یک خیابان با نام خیابان بنگلا وجود دارد که بسیار به واکینگ استریت پاتایا شبیه است. در خیابان بنگلا می‌توان از حضور در کلاب‌های شبانه لذت برد، خرید کرد، به کلی رستوران و کافه دسترسی داشت و همچنین از حرفه‌ای‌ترین مراکز ماساژ بهره گرفت.

جز این موارد در شهر پوکت هم دیدنی‌های تاریخی و مذهبی زیادی وجود دارند که آن‌ها هم ارزش بازدید دارند.

برای سفر به پوکت نیز می‌توانید از تور پوکت و تور بانکوک پوکت مرکز ساحل شنی استفاده کنید. به‌مانند سایر تورها، کسب اطلاعات کامل و رزرو تور با تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ امکان‌پذیر است.

مقالات زیر از مجله‌ی ساحل شنی هم می‌توانند در راستای آشنایی بیش‌تر با پوکت مفید باشند:

۱- جزیره‌ی بالی در کشور اندونزی

اوبود

بالی رتبه‌ی نخست فهرست ما در باب بهترین مقاصد گردشگری در زمستان را دارد. در بالی می‌توان از بسیاری جاها لذت برد، در سواحل کسب آرامش کرد، ورزش‌های آبی را از سرگذراند، به دیدن معابد گوناگون و متعدد رفت و همچنین در بازارهای سنتی این منطقه از کشور اندونزی به خرید سوغات و صنایع دستی پرداخت.

سانور بالی | بهترین مقاصد گردشگری در زمستان | بهترین تورهای زمستانی
نمایی از ساحل سانور بالی

تور بالی – به عنوان یکی از بهترین تورهای زمستانی –  در اختیار عزیزانی است که علاقه‌مند به سفر به بالی هستند. برای رزرو این تور می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ضمناً لینک‌های زیر می‌توانند برای آشنایی بیش‌تر با بالی مفید باشند:

ارسال پاسخ