۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

۸ تا  از بهترین کافه‌های ایروان

ایروان پر است از کافه یا کافی‌شاپ. بسیاری از گردشگرانی که تجربه‌ی سفر به ایروان را دارند پس از سفر از تعداد زیاد کافه‌های ایروان سخن می‌گویند و البته از کیفیت بالای آن‌ها یاد می‌کنند. در واقع کافه‌های ایروان هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت وضعیت خوبی دارند. اگر شما نیز در آینده‌ای نزدیک به ایروان سفر خواهید کرد، حتماً سری به بهترین کافه‌های ایروان بزنید و از نوشیدن انواع نوشیدنی در آن مکان‌ها لذت ببرید. در همین راستا، من در این نوشتار از مجله ساحل شنی به معرفی ۸ تا از بهترین کافه‌های ایروان خواهم پرداخت، کافه‌هایی که هر یک ارزش آن که لااقل یک ساعت از زمان‌تان را در آن‌ها بگذرانید دارند.

بهترین کافه‌های ایروان

۱- کافه‌ی Epicure

بهترین کافه‌های ایروان

کافه‌ی اپیکور به عنوان یکی از بهترین کافه‌های ایروان دقیقاً در مرکز این شهر واقع شده. در این کافه انواع نوشیدنی‌ها، از قهوه و کاپوچینو گرفته تا شراب ارمنی، ارائه می‌شوند. همچنین این کافه به‌نوعی کافه‌رستوران است و چند نوع غذا هم در آن قابل دسترسی هستند. در کافه‌ی اپیکور ایروان، می‌توان به وای‌فای پرسرعت رایگان دسترسی داشت. ضمناً چند پریز برق قوی هم در آن به‌راحتی قابل دسترس اند.

آدرس: خیابان پوشکین

۲- کافه‌ی The Green Bean

بهترین کافه‌های ایروان

کافه‌ی The Green Bean یا لوبیا سبز در کاسکا [کاسکاد یکی از دیدنی‌های ایروان است] و در نزدیکی پارک Missak Manouchian واقع شده. این کافه هم از بهترین کافه‌های ایروان و حتی ارمنستان به شمار می‌رود و در آن می‌توان علاوه بر انواع نوشیدنی به یک سری از شیرینی‌های محلی ایروان هم دسترسی داشت. ضمناً در این کافه هم وای‌فای رایگان عرضه می‌شود. خوبی این کافه این است که با مراجعه به آن می‌توان به دو تا از بهترین مکان‌های ایروان، یعنی کاسکاد و پارک Missak Manouchian Park، هم دسترسی داشت.

آدرس: خیابان Amiryan

۳- کافه‌ی Sante Fe

بهترین کافه‌های ایروان

کافه‌ی سانتافه هم در نزدیکی کاسکاد واقع است و لیستی بلندبالا از نوشیدنی ارائه می‌دهد. فقط ۲۰۰ نوع شراب در آن ارائه می‌شوند، چه رسد سایر نوشیدنی‌ها. این کافه از نوع کافه‌هایی است که میزوصندلی‌های‌شان در فضای باز است و بنابراین در آب‌وهوای بارانی یا طوفانی کافه بسته است. اگر به ایروان سفر کردید و هوا پاک و عالی بود می‌توانید در فضای باز و در معرض نسیم از نوشیدنی‌های کافه‌ی سانتافه بنوشید و لذت ببرید. ضمناً در این کافه هم وای‌فای پرسرعت رایگان برقرار است.

آدرس: نزدیک کاسکاد، واقع در Moskovyan

۴- کافه‌ی The Italian

بهترین کافه‌های ایروان

کافه‌ی ایتالیایی از لحاظ موقعیت از بهترین کافه‌های ایروان است. این کافه دقیقاً در میدان جمهوری ایروان واقع شده. در آن هم می‌توان نوشیدنی سفارش داد و هم ناهار. چنان‌که از نام این کافه برمی‌آید، غذاها و نوشیدنی‌ها و تِم آن عمدتاً ایتالیایی هستند. در این کافه هم وای‌فای پرسرعت وجود دارد.

آدرس: خیابان Hanrapetutyan

۵- کافه‌ی Mirzoyan

ایروان

این کافه بسیار خاص است و به‌نوعی محل جمع‌شدن روشنفکران ایروان است. هم دکور کافه بسیار عالی است و هم آن که در فضایی دنج قرار دارد. در این کافه می‌توان به انواع نوشیدنی‌های عالی ایروان دسترسی داشت. همچنین امکان استفاده از وای‌فای پرسرعت رایگان هم در این کافه فراهم است. افزون بر این موارد، در طی سال رویدادهای زیادی در این کافه برگزار می‌شوند.

آدرس: خیابان Mher Mkrtchyan

۶- Coffeestory

ایروان

این کافه از لوکس‌ترین کافه‌های ایروان است و دقیقاً در مرکز شهر ایروان واقع شده. گفته می‌شود به سبب آن که از تراس برخوردار است یکی از بهترین مکان‌ها برای کارکردن هم هست. کسانی که به صورت دورکاری کار می‌کنند این فضا را برای انجام کارهای خود انتخاب کرده‌اند.

در Coffeestory انواع نوشیدنی ارائه می‌شوند، چه الکلی و چه غیرالکلی.

آدرس: مرکز شهر ایروان، خیابان Nalbandyan

۷- کافه‌ی ۲nd Floor

ایروان

چنان‌که از نام این کافه برمی‌آید، این کافه در طبقه‌ی دوم یک ساختمان در مرکز شهر ایروان واقع شده. فضای خاص کافه شاخص‌ترین ویژگی آن است. اگر در سفر به ایروان به دنبال جایی دنج و متفاوت برای یک گپ‌وگفت با دوستان یا همسر خود هستید می‌توانید کافه‌ی طبقه‌ی دوم را انتخاب کنید. این کافه ضمناً انواع آبجوهای ارمنی را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد.

آدرس: خیابان Abovyan

۸- کافه‌ی Eat&Fit

ایروان

هشتمین و آخرین کافه‌ای که در این نوشتار به عنوان یکی از بهترین کافه‌های ایروان به شما معرفی می‌شود، کافه‌ی ایت اند فیت است. این کافه هم از بهترین مکان‌ها برای کسانی است که به صورت دورکاری کارشان را انجام می‌دهند. در کافه‌ی ایت اند فیت انواع نوشیدنی و همچنین چند نوع غذا سرو می‌شوند. ضمناً در این کافه دسترسی به تراس بزرگ، وای‌فای رایگان و پریزهای پرقدرت وجود دارد.

آدرس: خیابان Aram

سخن آخر

این نوشتار صرفاً یک راهنمای مقدماتی برای معرفی کافه‌های ایروان است تا اگر به ایروان سفر کردید و به دنبال یک مکان دنج برای نوشیدن انواع نوشیدنی بودید، بتوانید از یک یا چندتا از آن‌ها استفاده کنید. ضمناً در این نوشتار فقط تمرکز روی کافه‌های ایروان بود، به زودی به معرفی بهترین رستوران‌های ایروان نیز پرداخته خواهد شد.

در آخر آن که برای سفر به ایروان می‌توانید از تورهای ایروان ساحل شنی استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات لازم یا روی لینک کلیک کنید و یا با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کارشناسان ساحل شنی راهنمایی‌تان کنند.

منبع: absolutearmenia

ارسال پاسخ

هجده − 2 =