۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

تور کوالالامپور پنانگ

کشور مالزی یکی از بهترین کشورهای توریستی در جهان است و به سبب وجود جاذبه‌های گردشگری بسیار و فرهنگ متفاوت نسبت به فرهنگ اروپا، آمریکا و خاورمیانه در چند سال اخیر میزبان گردشگرانی بسیار از اروپا و آمریکا و خاورمیانه بوده‌است. هر ساله از کشور خودمان هم گردشگران زیادی راهی این کشور می‌شوند و از تفریحات گوناگون و متعددی که در آن قابل انجام اند لذت می‌برند. خبر خوب این است که افراد علاقه‌مند به سفر به مالزی می‌توانند از تور مالزی، تور کوالالامپور لنکاوی و تور کوالالامپور پنانگ مرکز ساحل شنی استفاده کنند.

استفاده از تور ترکیبی کوالالامپور لنکاوی همراه است با سفر به پایتخت کشور مالزی، یعنی کوالالامپور، و همچنین سفر به جزایر لنکاوی. تور ترکیبی کوالالامپور پنانگ هم به همین شکل همراه است با سفر به کوالالامپور و همچنین سفر به ایالت پنانگ.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد تور کوالالامپور پنانگ و همچنین رزرو این تور ترکیبی می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

در ادامه‌ی این نوشتار به برخی از جزئیات تور کوالالامپور پنانگ و پس از آن به دیدنی‌های این دو منطقه از کشور مالزی پرداخته خواهد شد.

تور کوالالامپور پنانگ

جزئیات تور کوالالامپور پنانگ

چنان‌چه از تور کوالالامپور پنانگ مرکز ساحل شنی برای سفر به این دو منطقه از کشور مالزی استفاده کنید، از مزایای متعددی بهره‌مند خواهید شد. در حداقل ماجرا، هزینه‌های‌تان به‌نسبت زمانی که بدون استفاده از تور به این دو منطقه سفر می‌کنید بسیار کاهش خواهند داشت. ضمناً با استفاده از تور کوالالامپور پنانگ مرکز ساحل شنی می‌توانید بدون دغدغه در هتل دلخواه‌تان اقامت گزینید و در واقع هیچ ضرورتی برای تحمل دردسرهای مربوط به رزرو هتل در کوالالامپور یا پنانگ وجود ندارد.

افزون بر این، با استفاده از خدمات تور کوالالامپور پنانگ مرکز ساحل شنی تمامی هزینه‌های تردد شما در سطح شهر کوالالامپور و همچنین ایالت پنانگ توسط شرکت ما پرداخت خواهد شد. البته که برای کسب اطلاعات دقیق در این باب می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید، کارشناسان تورهای خارجی ما حتماً به طور کامل و دقیق شما را راهنمایی خواهند کرد.

گفتنی است که امنیت شما در طی سفر هم کاملاً تأمین خواهد شد، چراکه تمامی تورهای خارجی و داخلی مرکز ساحل شنی از آپشن بیمه‌ی مسافرتی برخوردار هستند.

در کل مهم‌ترین خدمات مرکز ساحل شنی در تور کوالالامپور پنانگ به قرار زیر است:

  • رزرو بلیط رفت و برگشت
  • رزرو هتل در مقصد
  • پرداخت هزینه‌های تردد در مقصد
  • پرداخت هزینه‌های ورودی
  • بیمه‌ی مسافرتی
  • لیدر تور فارسی‌زبان

مختصری در مورد کوالالامپور و پنانگ

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است و از پیشرفته‌ترین شهرهای کل آسیا به شمار می‌رود. این شهر توریستی از دیدنی‌های زیادی برخوردار است و همچنین کلی مرکز خرید لوکس و عالی در آن فعالیت می‌کنند.

اما پنانگ جزیره‌ای ست از جزایر متعدد کشور مالزی و یکی از ایالت‌های این کشور به شمار می‌رود. این جزیره در غرب کشور مالزی واقع شده و مرکز آن شهر جرج تاون است. شهر جرج تاون نیز شهری پیشرفته است و بیش از ۱ میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند.

پنانگ ایالت پیشرفته‎ای است و از وضعیت اقتصادی خوبی هم برخوردار است. برخلاف جزایر لنکاوی در مالزی که خیلی مسکونی نیستند و در برخی از آن‌ها مردم کمی زندگی می‌کنند، زندگی در پنانگ برقرار است و شهر جرج تاون، همانطور که در بالا هم گفته شد، شهری بزرگ با مردمی بسیار است.

دیدنی‌های پنانگ

پنانگ بی هیچ تردیدی یکی از زیباترین ایالت‌های مالزی است و اصلاً اگر اینطور نبود این همه گردشگر از نقاط مختلف جهان به این ایالت سفر نمی‌کردند.

مهم‌ترین دیدنی و بهترین جاذبه‌ی گردشگری پنانگ ساحل Batu Ferringhi است. این ساحل در منطقه‌ای با همین نام واقع شده و اصلی‌ترین مقصد گردشگران پنانگ است. در این ساحل زیبا می‌توان زیر آفتاب روی تخت دراز کشید و نسیم ساحلی و صدای آب را حس کرد و غرق در آرامش شد.

تفریحات پنانگ تفریحات پنانگ

همچنین می‌توان به انجام بازی‌ها و ورزش‌های دریایی و ساحلی از جمله والیبال ساحلی، کایاک‌سواری، جت‌اسکی‌سواری، قایق‌سواری و پارازیلینگ پرداخت. به این ساحل که بروید افراد زیادی را خواهید دید که روی آب‌های آن منطقه مشغول قایق‌سواری هستند.

قطعاً و بدون هیچ تردیدی علاقه‌مندان به هیجان، هوای آزاد و خلاصه هوای ساحلی بهترین کاری که در طی سفرشان به پنانگ می‌توانند انجام دهند رفتن به این ساحل و استفاده از تفریحات آن است.

جز این ساحل، چندین دیدنی دیگر هم در پنانگ وجود دارند که اتفاقاً برخی از آن‌ها بسیار هم محبوب هستند. از میان بهترین دیدنی‌های پنانگ می‌توان از موارد زیر نام برد:

۱- معابد پنانگ

اسلام و بودیسم دو دین اصلی ایالت پنانگ هستند، از همین رو از دو قرن پیشین تا کنون مساجد و معابد بسیار زیادی در این ایالت ساخته شده‌اند. در ابتدا به معرفی چند تا از بهترین معابد این ایالت که جزو دیدنی‌های آن هستند خواهم پرداخت و پس از آن به معرفی مسجد شناور، که از زیباترین مساجد کل آسیا است، پرداخته خواهد شد.

یکی از خاص‌ترین معابد بودایی جهان معبد مار است. این معبد محل زندگی مارهای زیادی است. توضیح آن که در گذشته یک مار به سمت این معبد رفته که توسط راهبان معبد گرفته شده و به زندگی پرداخته است. پس از آن، این معبد به محل زندگی آن مارها و نسل‌های بعدی آن‌ها شده. این معبد علاوه بر آن که به سبب وجود مارها جذاب است، خود هم معماری‌ای عالی دارد و به عنوان یکی از زیباترین معابد پنانگ می‌تواند جزئی از بهترین مکان‌هایی باشد که در طی تور کوالالامپور پنانگ به دیدن آن‌ها می‌روید.

تفریحات پنانگ

معبد Kek Lok Si هم از دیگر معابد بسیار زیبای پنانگ است و می‌تواند یکی از بهترین مکان‌هایی باشد که گردشگران امکان بازدید از آن‌ها در طی تور کوالالامپور پنانگ را دارند.

تفریحات پنانگ

این معبد در درون خود مجسمه‌ای ۳۶ متری هم دارد، مجسمه‌ای از Guanyin که البته به سبب این ارتفاع یکی از مرتفع‌ترین مجسمه‌های کل آسیا است.

جز این دو معبد زیبا می‌توان در طی تور کوالالامپور پنانگ به بازدید از معبد Merci هم رفت. این معبد هنوز هم پس از سال‌ها یکی از اصلی‌ترین مکان‌ها در پنانگ برای عبادت بوداییان است. بیرون این معبد بسیار زیباست و همچنین چند فروشگاه سوغاتی هم در اطراف آن قرار دارند.

معبد merci در پنانگ | تور کوالالامپور پنانگ

۲- هند کوچک

تفریحات پنانگ | تور کوالالامپور پنانگ

همچون بسیاری از ایالت‌ها و شهرهای شرق آسیا، یک منطقه هم با نام هند کوچک در پنانگ وجود دارد که از دیرباز محل زندگی هندی‌ها بوده و تِم و فضایی کاملاً هندی دارد. در این منطقه مغازه‌ها و رستوران‌های زیادی وجود دارند و بنابراین هم امکان خرید در آن هست و هم امکان خوردن غذاهای اصیل هندی. ضمناً در کافه‌های این منطقه یکی از معروف‌ترین نوشیدنی‌های مالزی با نام TehTarik ارائه می‌شود، نوشیدنی‌ای که حاصل شیر تغلیظ شده است.

پیاده‌روی در کوچه‌ها و خیابان‌های این منطقه، خرید از مغازه‌های متعدد که عمدتاً هم قیمت‌های‌شان معقول اند و همچنین سرزدن به رستوران‌های خاص این منطقه از جمله کارهای تفریحی‌ای اند که گردشگران می‌توانند در طی گشت‌وگذار در هند کوچک انجام دهند.

۳- پارک ملی پنانگ

تفریحات پنانگ مالزی | تور کوالالامپور پنانگ

همچون سایر پارک‌های ملی در جهان، پارک ملی پنانگ هم محیطی طبیعی و زیباست و از بهترین مقاصد جهان برای علاقه‌مندان به طبیعت است. این پارک وسعت زیادی دارد و بخشی از آن هم ساحلی است. ضمناً چند مسیر پیاده‌روی عالی هم در آن هستند، مسیرهایی که هر یک از بهترین مسیرهای پیاده‌روی کل مالزی به شمار می‌روند.

قطعاً رفتن به این پارک ملی و خوردن یک وعده غذا در آن و گشت‌وگذار در مناطق طبیعی‌اش از بهترین کارهایی اند که گردشگران در طی تور کوالالامپور مالزی می‌توانند انجام دهند.

۴- قلعه‌ی Cornwallis

قلعه‌ی Cornwallis

کمتر قلعه‌ای از قدیم وجود دارد که بخش زیادی از آن در حال حاضر باقی مانده باشد، اما قلعه‌ی Cornwallis قلعه‌ای قدیمی است که قسمت عمده‌ی آن به خوبی سالم مانده. گفته می‌شود این قلعه در سه قرن پیش و در سال‌های نخستینی که بنیانگذار پنانگ این ایالت را بنا نهاده و گسترش داده بود ساخته شده. احتمالاً هدف از ساخت آن جلوگیری از حملاتی بوده که از طرف مناطق همسایه و از طریق آب به پنانگ می‌شده‌اند. چندین توپ قدیمی هم در این قلعه نگهداری می‌شوند و قابل مشاهده هستند.

۵- باغ پروانه

باغ پروانه | تور کوالالامپور پنانگ

یکی دیگر از بهترین جاذبه‌های گردشگری پنانگ باغ پروانه‌ی این ایالت است. باغ پروانه محیطی وسیع و طبیعی است که در آن ۴ هزار پروانه از بیش از ۱۰۰ گونه نگهداری می‎شوند و قابل بازدید هستند. این مکان بسیار زیباست و حیف است گردشگران در طی گردش‌شان در پنانگ بازدید از این مکان را از دست دهند.

۶- مسجد شناور Tanjung Bungah

تفریحات پنانگ مالزی

در نزدیکی جرج‌تاون یک مسجد وجود دارد که به سبب شناور بودن‌اش روی آب از شهرت بسیار زیادی برخوردار شده. این مسجد کاملاً در آب قرار داشته و پایه‌های آب درون آب هستند. معماری این مسجد بسیار زیباست و همین معماری عالی موجب شده که این مسجد از بهترین مساجد شرق آسیا باشد. جز این مسجد البته صدها مسجد دیگر در کل کشور مالزی وجود دارند، اما صرفاً این مسجد و چند مسجد معدود هستند که توانسته‌اند مشهور شوند و در میان گردشگران به جاذبه‌های گردشگری محبوب تبدیل گردند.

*********

این موارد صرفاً بخش کوچکی از دیدنی‌های پنانگ هستند و به نوعی مشتی نمونه‌ی خروار به شمار می‌روند. برای بازدید از دیدنی‌های پنانگ می‌توانید از طریق تور کوالالامپور پنانگ به این منطقه سفر کنید. برای کسب اطلاعات کامل در مورد این تور و رزرو تور می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

دیدنی‌های کوالالامپور

کوالالامپور باوجودی‌که همچون لنکاوی و پنانگ شهری ساحلی نیست، از توریستی‌ترین شهرهای آسیا به شمار می‌رود. این شهر در دل خود از دیدنی‌های بسیاری برخوردار است و خصوصاً کلی مرکز خرید لوکس در آن هستند که موجب شده‌اند خرید در کوالالامپور از بهترین کارهای گردشگران باشد. در کل چند تا از معروف‌ترین دیدنی‌های کوالالامپور که گردشگران می‌توانند در طی تور کوالالامپور پنانگ از آن‌ها بازدید کنند به قرار زیر هستند:

۱- معبد غارهای باتو

معبد غارهای باتو

در کوالالامپور هم همچون پنانگ، چند معبد عالی وجود دارند که هر یک توانسته‌اند در زمره‌ی دیدنی‌های کوالالامپور قرار گیرند، اما قطعاً در میان این معابد، معبد غارهای باتو یا باتو کیوز بهترین است. این معبد در واقع مجموعه‌ای از چند غار است که گفته می‌شود قدمت غارها به ۴۰۰ میلیون سال پیش می‌رسد. امروزه با رسیدگی‌هایی که به معبد کرده‌اند معبد بسیار زیبا و خاص شده و خصوصاً مجسمه‌ی ۴۸ متری لرد مورگان در جلوی آن موجب شهرت هرچه بیش‌تر این معبد شده است. معبد غارهای باتو سه غار اصلی دارد که برای رسیدن به دو تا از این غارها باید پله‌های زیادی طی شوند. یک غار خود معبد است، غاری دیگر غاری‌ست تاریک که گشت و گذار در آن صرفاً با راهنما مجاز است و سومی غاری ست که به نوعی نقش موزه را ایفا می‌کند.

ضمناً در اطراف این معبد میمون‌های زیادی وجود دارند که عمدتاً بر روی پله‌ها به دنبال قاپیدن غذا از دست گردشگران هستند.

ویدئویی کوتاه از این غار را می‌توانید در زیر ببینید:

۲- ارتفاعات گنتینگ

ارتفاعات گنتینگ مالزی

گنتینگ هایلندز یا ارتفاعات گنتینگ در نزدیکی کوالالامپور قرار دارد و یکی از بهترین و زیباترین مناطق کل مالزی است. هر کس که با تور کوالالامپور پنانگ به کوالالامپور سفر کند و سری به این ارتفاعات نزند قطعاً ضرر کرده است. این منطقه طبیعتی بسیار زیبا دارد و در آن کلی مسیر پیاده‌روی وجود دارند که هر یک در دل طبیعتی عالی واقع شده‌اند. چند شهربازی عالی هم در آن منطقه هستند که بهترینِ آن‌ها پارک بازی‌های ویدئویی است. در این شهربازی کلی وسیله‌ی بازی وجود دارند که عمدتاً در ژاپن ساخته شده‌اند. ضمناً تنها کازینوی رسمی کل مالزی هم در همین منطقه‌ی گنتینگ واقع است، کازینویی که بیش از ۴۰۰ میز دارد و قطعاً از بهترین مکان‌ها برای تفریح در گنتینگ هایلندز است.

جز این موارد، گردشگرانی که به این منطقه می‌روند یکی از بهترین کارهایی که می‌توانند انجام دهند تله‌کابین‌سواری است. تله‌کابین از روی طبیعت فوق‌العاده‌ی ارتفاعات گنتینگ گذر می‌کند و در آن گردشگران می‌توانند چشم‌اندازی کم‌نظیر از اطراف داشته باشند.

ضمناً در این منطقه یک مرکز خرید بزرگ با نام First Plaza وجود دارد که در آن کلی رستوران و فروشگاه مشغول به فعالیت هستند.

۳- برج منارا

تور کوالالامپور پنانگ

برج منارا به نوعی نماد کل شهر کوالالامپور است. این برج حدود ۲۳ سال پیش تأسیس شد و یکی از مرتفع‌ترین برج‌های مخابراتی در سطح جهان است. در طبقات پایینی این برج چندین فروشگاه سوغاتی وجود دارند که به همین دلیل در روزهای تعطیل تعداد زیادی از گردشگران و اهالی خود کوالالامپور در آن منطقه رفت و آمد دارند.

در طبقات بالایی برج هم سه سکوی مشاهده وجود دارند که از هر یک از آن‌ها می‌توان چشم‌اندازی عالی از سطح شهر کوالالامپور داشت. یک سکوی مشاهده در ارتفاع ۲۷۶ متری است. در این سکو، شیشه‌هایی در جلوی دید هستند و از پشت آن‌ها می‌توان به سطح شهر کوالالامپور نگریست. این سکوی مشاهده رایج‌ترین سکوی مشاهده در میان تمامی برج‌های جهان است. اما جز این دو سکو هم در بالاتر قرار دارند، در ارتفاع بیش از ۳۰۰ متر. یکی از آن‌ها جایی است که بدون سقف و حتی تجهیزات ایمنی می‌توان به سطح شهر نگاه کرد، همچون تصویر زیر. این سکو نسبت به سکوی سوم خیلی جذاب نیست.

سکوی سوم یک جعبه‌ی شیشه‌ای است که مراجعه به آن عملاً ترشح بیش‌تر آدرنالین را به همراه خواهد داشت. این جعبه کاملاً از شیشه ساخته شده و گردشگرانی که در آن از بالا به پایین نگاه می‌کنند محیط اطراف و سطح زمین را می‌بینند و به همین دلیل حضور در این جعبه عمدتاً همراه است با افزایش هیجان.

برج منارا کوالالامپور

ضمناً در طبقات پایینی این برج یک آکواریوم بزرگ هم وجود دارد که آن آکواریوم هم می‌تواند یکی از دیدنی‌های کوالالامپور باشد.

۴- باغ دریاچه کوالالامپور

باغ دریاچه کوالالامپور

این باغ بسیار بزرگ و البته بسیار زیباست. چندین بنای مختلف درآن هستند که هر یک ارزش بازدید دارند. بهترینِ این بناها، ساختمان گیاه‌شناسی است. در این ساختمان چند هزار گل و گیاه از گونه‌های گوناگون نگهداری می‌‎شوند و قابل مشاهده هستند. جز این ساختمان می‌توان در کلیت باغ دریاچه گشت و به پیاده‌روی در محیطی عالی با هوایی دلچسب پرداخت. ضمناً چند تا از دیگر بناهای دیدنی این باغ به قرار زیر هستند:

پارک پرنده، مسجد ملی مالزی، موزه‌ی ملی مالزی و پارک پروانه.

در پارک پرنده و پارک پروانه همچون باغ گیاه‌شناسی گونه‌های مختلفی از پرندگان و پروانه‌ها نگهداری می‎‌شوند و قابل بازدید هستند. مسجد ملی و موزه‌ی ملی هم از اصلی‌ترین مساجد و موزه‌های کشور مالزی هستند.

۵- تامان نگارا مالزی

پارک تامان نگارا مالزی

تامان نگارا یا پارک ملی منطقه‌ای ست نزدیک به شهر کوالالامپور و قطعاً از بهترین مکان‌هایی است که در طی تور کوالالامپور پنانگ می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید. این منطقه طبیعتی بسیار بکر و عالی دارد و در آن می‌توان تفریحات بسیار زیادی را تجربه کرد. به عنوان مثال در این پارک چند مسیر پیاده‌روی وجود دارند که علاقه‌مندان به پیاده‌روی می‌توانند در آن‌ها در طبیعتی بکر و با هوایی عالی مشغول پیاده‌روی شوند.

ضمناً امکان قایق‌سواری هم بر روی رودخانه‌ای که از وسط این پارک ملی می‌گذرد وجود دارد. افزون بر این‌ها، می‌توان از پل معلق این پارک هم بازدید کرد و روی آن قدم زد. قدم‌زدن روی این پل معلق می‌تواند از هیجان‌انگیزترین کارها در این پارک باشد.

پارک تامان نگارا مالزی

همچنین چند رستوران در این پارک ملی هستند که غذاهای مختلف و خصوصاً غذاهای مالایی ارائه می‌دهند.

۶- برج‌های دوقلوی پتروناس

تور کوالالامپور پنانگ

 

معروف‌ترین آسمان‎خراش‌های مالزی همین دو برج هستند. این دو برج که کاملاً شبیه هم اند، در طبقات ۴۱ و ۴۲ از طریق یک پل به هم متصل شده‌اند، پلی که هم از درون و هم از بیرون بسیار زیباست. ضمناً در طبقات پایینی هم یک مرکز خرید بزرگ وجود دارد که البته قیمت اجناس آن بسیار بالاست.

اگر حتی به درون این برج‌ها نرفتید، لااقل در کنار آن‌ها عکسی به یادگار بگیرید.

خرید در تور کوالالامپور پنانگ

فارغ از دیدنی‌های کوالالامپور و پنانگ، یکی از رایج‌ترین کارهایی که گردشگران در سفر به کوالالامپور و پنانگ آن را انجام می‌دهند، خرید است. هم در کوالالامپور و هم در پنانگ مراکز خرید خوبی وجود دارند و خلاصه در هر یک از این شهرها می‌توانید خرید خوبی را تجربه کنید. ابتدا به معرفی مراکز خرید کوالالامپور و سپس به معرفی مراکز خرید پنانگ خواهم پرداخت:

الف| مراکز خرید کوالالامپور

۱- مرکز خرید Suria KLCC

تور کوالالامپور پنانگ

در خود برج‌های دوقلوی پتروناس یک مرکز خرید بزرگ وجود دارد، اما یک مرکز خرید خوب دیگر در نزدیکی این برج‌ها و در ساختمانی ۶ طبقه قرار دارد و حدود ۲۰ سال از آغاز به کار آن گذشته است. بیش از ۲۰۰ فروشگاه در این مرکز خرید فعالیت می‌کنند و همچنین برندهای برتر جهان در زمینه‌های پوشاک، اکسسوری و ساعت در آن نماینده دارند.

ضمناً چند رستوران و کافه و مرکز سرگرمی هم در این مرکز خرید وجود دارند. خلاصه آن که در طی تور کوالالامپور پنانگ اگر به دنبال خرید بودید، این مرکز خرید بهتر است از نخستین اولویت‌ها باشد.پ

۲- مرکز خرید پاویلیون

تور کوالالامپور لنکاوی

مرکز خرید پاویلیون یک مرکز خرید لوکس است که در یکی از بهترین خیابان‌های کوالالامپور، یعنی خیابان Bukit Bintang، واقع شده. این مرکز خرید دارای بیش از ۵۰۰ فروشگاه و چند رستوران و کافه و مرکز سرگرمی است و همچنین چند تا از برندهای برتر جهان هم در این مرکز خرید از نمایندگی و شعبه برخوردار هستند. قطعاً مرکز خرید پاویلیون هم می‌‍تواند گزینه‌ای عالی برای خرید در کوالالامپور باشد.

۳- مرکز خرید برجیا تایمز

تور کوالالامپور لنکاوی | تور کوالالامپور پنانگ

همچون دو مورد پیشین، این مرکز خرید هم از مدرن‌ترین مراکز خرید کل مالزی است. مرکز خرید برجیا تایمز از دو مرکز خرید پیشین بسیار بزرگ‌تر است چراکه در ۲ ساختمان ۳۰ طبقه واقع شده و در آن بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه وجود دارند. هر کالایی که بخواهید را می‌توانید در این مرکز خرید پیدا کنید. همچون دو مورد قبل، برندهای برتر جهان در زمینه‌های مختلف در این مرکز خرید هم شعبه دارند. ضمناً این مرکز خرید تقریباً در نزدیکی مرکز خرید پاویلیون و در محله‌ی Bukit Bintang واقع شده.

۴- مرکز خرید Sungei Wang Plaza

تور کوالالامپور لنکاوی

این مرکز خرید از قدیمی‌ترین مراکز خرید در کوالالامپور است. Sungei Wang Plaza در سال ۱۹۷۷ ساخته شده و در طی این ۴۰ سال همواره از شلوغ‌ترین مراکز خرید کل کوالالامپور بوده است. نکته‌ای که در مورد این مرکز خرید وجود دارد و باید گفته شود و در واقع وجه تمایز این مرکز خرید از سایر مراکز خریدی که در بالا نام بردم است این است که عمدتاً اجناس در این مرکز خرید با قیمت‌ کم عرضه می‌شوند و در واقع این مرکز خرید برای کسانی مناسب است که در طی تور کوالالامپور پنانگ به دنبال خریدی ارزان هستند.

ب| مراکز خرید پنانگ

۴ تا از بهترین مراکز خرید کوالالامپور معرفی شدند، اما این‌ها صرفاً بخش کوچکی از مراکز خرید بسیار زیادی کوالالامپور هستند و صرفاً به عنوان نمونه مورد اشاره قرار گرفتند. به همین منوال، به معرفی ۲ تا از بهترین مراکز خرید پنانگ می‌پردازم:

۱- مرکز خرید کومتار

komtar penang

مرکز خرید کومتار را می‌توان لوکس‌ترین و مدرن‌ترین مرکز خرید پنانگ دانست. این مرکز خرید در ساختمانی ۶۵ طبقه واقع شده که البته صرفاً طبقات پایینی این ساختمان شامل این مرکز خرید می‌شوند. فروشگاه‌های بسیاری در این چند طبقه وجود دارند و البته قیمت کالاها مقداری بالا است. گفتنی است که در طبقات بالایی این ساختمان ۶۵ طبقه، یک سکوی مشاهده وجود دارد. در این سکوی مشاهده می‌توان چشم‌اندازی زیبایی از شهر جرج‌تاون، مرکز ایالت پنانگ، در پیش چشم داشت.

۲- مرکز خرید ۱st Avenue

تور کوالالامپور پنانگ

 این مرکز خرید هم از بهترین مراکز خرید پنانگ است و در ساختمانی ۷ طبقه واقع شده. بیش از ۱۰۰ فروشگاه در این مرکز خرید فعالیت می‌کنند و همچنین چند رستوران و کافه هم در ان هستند. این مرکز خرید یک مرکز خرید لوکس است و بهترین کالاها از بهترین برندهای جهان در آن ارائه می‌شوند.

تور کوالالامپور پنانگ

رزرو تور کوالالامپور پنانگ | تور ترکیبی کوالالامپور و پنانگ

برای رزرو تور کوالالامپور پنانگ و همچنین کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد این تور می‌توانید از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال پاسخ

10 + 12 =