۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)

ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)

بدنبال اخذ ویزای کانادا هستید؟ قصد ثبت‌نام ویزای کانادا را دارید؟ آیا می‌خواهید ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی) را انجام‌دهید؟ این مطلب اطلاعات بیشتری به شما در این موارد خواهدداد.

ثبت‌نام ویزای کانادا در ابوظبی چه شرایطی دارد؟

جهت ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی) لازم است بدانید که در حال حاضر کارگزار رسمی‌ سفارت کشور کانادا در امارات متحده عربی (UAE) و شهر ابوظبی، شرکت وی‌اف‌اس گلوبال یا VFS Global می‌باشد که خدمات ویزای کانادا را در ابوظبی این شرکت انجام می‌دهد. ثبت‌نام جهت دریافت ویزا از سفارت کانادا در ابوظبی به صورت حضوری و آنلاین انجام می‌شود که در این قسمت شرایط مربوط به آن را توضیح می‌دهیم.

ثبت‌نام ویزای کانادا در ابوظبی

درخواست روادید کانادا از کارگزار رسمی سفارت کانادا در امارات متحده عربی‌ (ابوظبی) یعنی شرکت VAC یا Visa Application Center یا Canada Visa Application Center (CVAC) صورت می‌گیرد. این گزینه به متقاضیانی توصیه می‌شود که وقت و زمان کافی برای طی‌کردن مراحل اخذ روادید را ندارند و می‌خواهند هر چه سریعتر نسبت به دریافت روادید کانادا اقدام کنند. دلیل این موضوع خلوت‌‌تربودن دفتر VAC و سفارت‌خانه کانادا در امارات متحده عربی نسبت به کشورهای دیگر می‌باشد. این موضوع باعث شده که فرایند و مدت زمان جواب‌دهی در مورد صدور روادید نیز سریعتر صورت گیرد.

ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی چه مزیت‌های دیگری دارد؟

از مزیت‌های دیگر انتخاب ابوظبی برای دریافت ویزای کانادا، توریستی‌بودن شهر ابوظبی می‌باشد. ابوظبی پایتخت کشور امارات متحده عربی و جزء گران‌ترین شهرهای دنیا می‌باشد. ابوظبی بزرگ‌ترین امارت هفت‌گانه کشور امارات متحده عربی می‌باشد که دارای مکان‌های بسیار زیبایی جهت دید و بازدید می‌باشد که می‌تواند تجربه تازه‌ای را برای شما به همراه داشته‌باشد.

وجود امکانات رفاهی و تفریحی بسیار زیاد در ابوظبی باعث شده متقاضیان اخذ ویزای کانادا در کنار پیگیری مراحل اخذ ویزا به گشت و گذار در این شهر بپردازند. هتل‌های ابوظبی هم تنوع بالایی دارند و برای انواع سلیقه‌ها و بودجه‌ها می‌توان هتل مناسب پیدا کرد و نگرانی‌ها بابت اقامت در ابوظبی را کامل رفع می‌کنند. همچنین وجود مراکز خرید بسیار زیاد این فرصت را برای متقاضیان فراهم کرده که بتوانند خریدهای مورد نیاز خود را انجام دهند. شهر ابوظبی به دلیل نزدیکی به ایران می‌تواند گزینه مناسبی برای پیگیری مراحل دریافت روادید کانادا باشد. وجود سفارت‌خانه رسمی کانادا در ابوظبی باعث‌شده که ایرانیان بتوانند مراحل اخذ ویزای کانادا را سریعتر و با هزینه کمتری طی کنند.

ثبت‌نام آنلاین ویزای کانادا

یکی از بهترین و راحترین روش‌ها در حال حاضر جهت دریافت روادید و یا ویزای کانادا، ثبت‌نام آنلاین ویزای کانادا برای ایرانیان محسوب می‌شود. روشی که با پُر کردن فرم درخواست آنلاین ویزای کانادا آغاز می‌شود و پس از بررسی‌های اولیه، متقاضی به همراه نامه انگشت‌نگاری به یکی از دفترهای وابسته به سفارت کانادا (VFS) مراجعه می‌کند و پس از بررسی‌های نهایی، ویزا و یا روادید خود را دریافت می‌کند.

درخواست آنلاین ویزا یا روادید کانادا با توجه به تعطیلی فعلی سفارت کانادا در ایران مزیت‌هایی دارد که در ادامه به برخی از این مزیت‌ها اشاره خواهیم‌کرد:

  • گذراندن مراحل اخذ ویزای کانادا با سرعت بیشتر که باعث می‌شود در وقت متقاضیان اخذ روادید کانادا صرفه‌جویی چشمگیری صورت پذیرد.
  • پاسخ‌دهی بهتر، دقیق‌تر و سریعتر منجر می‌شود که متقاضی اخذ ویزای کانادا بتواند در زمان کمتری موفق به دریافت ویزا شود.
  • پیگیری راحت‌تر و سریعتر پرونده از طریق کد پیگیری که باعث‌شده متقاضی دریافت ویزا و روادید کانادا برای پیگیری مراحل پرونده نیازی به مراجعه حضوری به سفارت نداشته باشد و بتواند مراحل اخذ سفارت را فقط از طریق کد پیگیری دنبال نماید.
  • امکان پرداخت آنلاین هزینه ویزا و انگشت‌نگاری

نکاتی در خصوص ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)

جهت اخذ ویزا و یا روادید کانادا از متقاضیان انگشت‌نگاری به عمل خواهدآمد. انگشت‌نگاری برای اخذ ویزای کانادا بدین دلیل صورت می‌پذیرد که اطمینان حاصل شود متقاضی‌ای که که برایش ویزا در پاسپورت یا گذرنامه درج گردیده‌است در واقع همان فردی است که قصد ورود به خاک کانادا را دارد. متقاضیان محترم باید بدانند که جهت انجام انگشت‌نگاری سفارت کانادا (VAC)، باید بین روزهای یک‌شنبه تا پنج‌شنبه بین ساعات ۰۹:۰۰ تا۱۴:۰۰ با مدارک کامل خود به آدرس زیر مراجعه کنند.

آدرس شرکت VAC (کارگزار سفارت کانادا) در ابوظبی:

Canada Visa Application Centre VFS (GCC) LLC, Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building, Mina Road, Abu Dhabi

نکته: کودکان زیر ۱۴ سال و افراد بالای ۸۰ سال نیازی به انجام انگشت‌نگاری ندارند و مدارکشان را شخص دیگری هم می‌تواند به سفارت کانادا (VAC) تحویل دهد و این افراد نیازی به پرداخت هزینه انگشت‌نگاری ندارند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی):

  1. اسکن صفحه اول پاسپورت یا گذرنامه
  2. تکمیل‌شده فرم فارسی مشخصات فردی [بارگیری فرم مشخصات فردی برای سفارت کانادا]
  3. تکمیل‌شده فرم فارسی مشخصات خانوادگی [بارگیری فرم مشخصات خانوادگی (Family information) برای سفارت کانادا]
  4. اسکن تمامی‌ مدارک خواسته‌شده [بارگیری چک‌لیست (Checklist) توریستی سفارت کانادا]
ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)

تعرفه‌ها و هزینه‌ها جهت ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)

جهت اطلاع از جدیدترین و بروزترین هزینه‌های ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات متحده عربی (ابوظبی)، واریزی سفارت کانادا برای ویزاهای مختلف در امارات متحده عربی (ابوظبی) و هزینه انگشت‌نگاری سفارت کانادا در امارات متحده عربی (ابوظبی) با کارشناسان و متخصصین ما در شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان تماس حاصل فرمایید.

مشاوره اختصاصی ساحل شنی درخشان

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان از طریق شماره تلفن 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال پاسخ

11 + 4 =