۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات (دبی)

در این مطلب قصد پرداختن به موضوع ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات (شهر دبی) را داریم و می‌خواهیم شما را با روند دریافت ویزای دومین کشور پهناور جهان از دبی آشنا نماییم. پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

مراحل ثبت نام ویزای کانادا

پرچم کانادا

تقریباً تمام مردم دنیا می‌دانند که جهت جابه‌جایی قانونی میان تمام کشورهای دنیا بایستی در ابتدا به سراغ دریافت ویزای آن کشور بروند و پیش از آن نیز به فکر گرفتن وقت از سوی سفارت کشور مقصد مورد نظرشان باشند. خیلی از کشورهای بزرگ جهان در سفارت‌های خود تمام مراحل تعیین وقت، دریافت مدارک و همچنین صدور ویزای متقاضیان را انجام می‌دهند و تعدادی نیزشرکت‌ها و سازمان‌های خاصی را مثلاً برای تعیین وقت و حضور متقاضیان در آن جهت انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری و غیره نیز مشخص می‌کنند که کشور کانادا خوشبختانه یا متأسفانه یکی از همین معدود کشورهای پرمخاطب جهانی بحساب آورده می‌شود.

این موضوع؛ یعنی گرفتن وقت سفارت کانادا و همچنین انجام تمام و کمال پروسه اخذ ویزای کانادا زمانی برای گردشگران و مسافران ایرانی به مقصد کانادا سخت‌تر می‌شود که این کشور نه دارای سفارتی در حال حاضر در میهن عزیزمان است و نه نماینده امور تعیین وقت آن یعنی دفتر وَک به همین خاطر است که (VAC) در ایران فعال می‌باشد.

علاقه مندان سفر به این نقطه از جهان و متقاضیان ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات بایستی جهت ثبت نام ویزای کانادا ابتدا سفری کوتاه به یکی از کشورهای همسایه ایران را تجربه کنند و با حضور در دفتر نمایندگی وک و ارائه مدارک و تکمیل آن، اقدام به اخذ ویزای این کشور کنند. معمولاً گردشگران و مسافران ایرانی با کسب مشاوره‌هایی حرفه‌ای از سوی دفاتر مسافرتی و گردشگری ایران همچون آژانس مسافرتی ساحل شنی به این نتیجه می‌رسند که جهت دریافت ویزای کانادا به سراغ یکی از نمایندگی‌های وکِ این کشور در ترکیه و یا امارات متحده عربی بروند و ادامه پروسه اخذ ویزای کانادا را در نمایندگی‌های یکی از این دو کشور سپری نمایند.

همانطور که گفتیم می‌خواهیم شما را با روند ثبت نام ویزای کانادا از شهر دبی واقع در کشور امارات آشنا نماییم منتها باید توجه داشته باشید که پیش از حضور در سفارت کشور کانادا، می‌بایست جهت گرفتن وقت از سوی دفتر وک واقع در امارات (شهر دبی) اقدام نمایید و سپس خود را در ساعت و تاریخ تعیین شده از سوی این نهاد دولتی کهصرفاً جهت افزایش امنیت زمینه‌های مهاجرتی به کانادا مورد استفاده قرارمی‌گیرد؛ برسانید. در ادامه در خصوص چگونگی انجام مراحل ثبت نام ویزای کانادا از هر دبیِ امارات صحبت خواهیم کرد.

روش انجام ثبت نام ویزای کانادا از شهر دبی

پیش از پرداختن به چگونگی انجام ثبت نام جهت اخذ ویزای کانادا از شهری همچون دبی، توصیه می‌کنیم با توجه به پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های کاری موجود در پروسه گرفتن انواع ویزاهای کانادا که اندکی با سایر ویزاهای کشورهای دیگر جهان متفاوت است؛ حتماً بصورت حضوری و غیرحضوری به یکی از دفاتر مسافرتی معتبر و فعال داخلی همچون مجموعه توریستی و گردشگری ساحل شنی مراجعه کرده و در این خصوص اطلاعات مغتنمی را بدست آورید تا خدایی ناکرده در حین انجام مراحل ثبت نام خود، دچار مشکل نشوید که اگر بشوید حتی ممکن است فرصتی برای جبران آن پیدا نکنید و تنها هزینه و وقت خود را برای این مدت نهایتاً ۳۰ روزه هدر داده باشید! متقاضیان ویزای کار کانادا و همچنین افرادی که در پی ویزای تحصیلی کانادا هستند می‎توانند با ما تماس بگیرند و تمامی مراحل اخذ روادید را به ما بسپارند.

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

با تمام این اوصاف، شما به عنوان یک متقاضی اخذ ویزای کانادا که می‌خواهید از سوی سفارت این کشور در شهر دبی اقدام نمایید؛ باید بدانید که در وهله نخست باید به سراغ تعیین وقت سفارت کانادا در کشور امارات باشید و این تعیین وقت را نیز تنها می‌توانید از دفتر نمایندگی وک چه بصورت حضوری و چه بصورت آنلاین درخواست نمایید. (نکته: از سال ۲۰۱۸ میلادی سفارت کانادا تعیین وقت خود را به دفتر VAC سپرده است.)

علاقه‌مندان دریافت وقت سفارت از دفتر وک بصورت حضوری و غیرحضوری بد نیست این را هم بدانند که تمامی مراحل در هر دو روش کاملاً یکسان بوده و تنها تفاوت آن، نحوه درخواست شما است که یا از طریق اینترنت درخواست خود را ارائه می‌دهید و یا به‌صورت حضوری به دفتر وک کانادا در شهر دبی رفته و تقاضای خود را مطرح می‌کنید.

دوستان و گردشگران محترم ایرانی و متقاضیان ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات توجه داشته باشند که در هر ۲ روش شما بایستی با اطلاعاتی موثق و کامل به سراغ تکمیل فرم‌های در نظر گرفته شده از سوی سازمان مهاجرتی کشور کانادا بروید و در بخش تعیین نوع ویزا نهایت دقت خود را به خرج دهید چرا که در بسیاری از مواقع، متقاضیان با اشتباهاتی کاملاً جزئی در این بخش نتوانسته‌اند موفق به دریافت ویزای کشور کانادا بشوند و به همین خاطر است که می‌گوییم حتماً برای تضمین میزان موفقیت خود مبنی بر اخذ و صدور ویزای کانادا برای خود با مشاوران و کارشناسان خبره و حرفه‌ای آژانس مسافرتی ساحل شنی تماس حاصل فرمایید.

بعد از پر کردن فرم‌های مربوطه بصورت حضوری و غیرحضوری و پرداخت تعرفه‌های سفارت کانادا، ۳۰ روز فرصت خواهید داشت تا در زمانی مناسب به دفتر وک در شهر دبی مراجعه کرده و بخش انگشت‌نگاری مربوط به مراحل ثبت نام ویزای کانادا را نیز انجام دهید و سپس به ایران بازگردید تا جواب قطعی از سوی دفتر وک برایتان ارسال شود. (ارسال بصورت ایمیل خواهد بود)

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

به ما محول کنید

مراجعه به دفتر وک در شهر دبی چه بصورت آنلاین و چه بصورت حضوری مستلزم ارائه یکسری از مدارک می‌باشد که جهت آگاهی از این قبیل مدارک شما عزیزان می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید یا از خدمات ترجمه مدارک آژانس ساحل شنی استفاده کنید. شما متقاضیان ثبت‌نام ویزای کانادا از امارات احتمالا به‎خوبی میدانید که اخذ روادید کشور کانادا یکی از پیچیده‎ترین و سخت‎ترین روادیدهای کشورهای دنیا می‎باشد که در این شرایط سخت سیاسی، فقط آژانس‎های مسافرتی باتجربه مثل ساحل شنی از پس چنین کاری برمی‎آیند. فراموش نکنید آژانس گردشگری ساحل شنی می‌تواند در طول انجام تمامی مراحل ثبت نام و طی کردن پروسه پکاپ ویزای کانادا در کنار شما باشد و در قدم به قدم این راه، شما را یاری نماید. کافیست با مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ یا شماره‎گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با کارشناسان زبده ما در ارتباط باشید و سفرتان را به ما محول کنید.

ارسال پاسخ

4 × پنج =