۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تهران

ایستادن در صف‌های طولانی دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان، انجام امور مربوط به ویزا، انجام امور مالی و بانکی و بسیاری موارد دیگر در فرودگاه، پیش از پرواز برای شماری از مسافران خسته‌کننده و حتی برای برخی، به‌سبب محدودیت حرکت به‌خاطر بیماری، غیر ممکن هستند. این دسته مسافران می‌توانند با استفاده از خدمات CIP انجام تمامی امور مربوط به سفر هوایی، از زمان خارج‌شدن از منزل تا زمان ورود به هواپیما، را به مسئولان این سرویس بسپارند و خود فارغ از شلوغی فرودگاه و دغدغه‌های سفر، در محیطی آرام و مجلل زمان خود را سپری کنند. بسیاری از فرودگاه‌های بزرگ دنیا خدمات CIP را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهند و فرودگاه بین‌المللی امام خمینی نیز از جمله این فرودگاه‌ها ست. در این نوشته به خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تهران و جزئیات آن خواهیم پرداخت.

خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تهران

معرفی خدمات CIP فرودگاه

CIP مخفف عبارت Commrcial Important Person به‌معنی فرد تجاری مهم است. وجود کلمه‌ی «تجاری» در این اصطلاح به این خاطر است که بیش‌تر افرادی که از این خدمات استفاده می‌کنند تجار، مالکان کسب‌وکارهای بزرگ و امثال آن‌ها هستند، اما این نام‌گذاری به این معنا نیست که برای استفاده از خدمات CIP مسافر لزوماً باید پیشه‌ای مربوط به تجارت داشته باشد. تمامی مسافران می‌توانند با پرداخت هزینه‌های مربوط به انجام خدمات CIP، بدون توجه به حرفه‌ی خود، از آن‌ها استفاده کنند.

افرادی که از خدمات CIP استفاده می‌کنند، قبل و یا بعد از پرواز خود در محیطی که مخصوص این مسافران طراحی شده وقت می‌گذرانند و از امکانات این محیط، مانند رستوران، کافی‌شاپ، اینترنت، فروشگاه‌های بزرگ، سالن‌های کنفرانس، سوییت‌های مخصوص استراحت و بسیاری موارد دیگر، بهره‌مند می‌شوند. انجام امور مربوط به پیش و یا پس از پرواز تماماً بر عهده‌ی خدمه‌ی سرویس CIP است. خدمات CIP تمامی فرودگاه‌ها مشابه هم نیستند، اما در کل فرودگاه‌های مختلف تلاش می‌کنند با افزایش کیفیت این خدمات رضایت هرچه‌بیش‌تر مسافران را جلب کرده و فضایی آرام و خوشایند را برای آنان فراهم سازند. در ادامه با خدماتCIP فرودگاه امام خمینی تهران آشنا خواهیم شد.

رزرو خدمات CIP فرودگاه امام خمینی

CIP فرودگاه امام خمینی تهران

خدمات CIP فرودگاه امام تهران بهترین خدمات در نوع خود بین فرودگاه‌های کشور هستند. جایگاه CIP فرودگاه امام خمینی ساختمانی مجزا با سه طبقه و ۸۰۰۰ متر مربع بنا ست و تنها افرادی می‌توانند وارد آن شوند که خدمات CIP را رزرو کنند و هزینه‌های مربوط به آن‌ها را پرداخت کرده باشند.

خدمات پذیرایی ساختمان CIP فرودگاه امام خمینی تهران

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی دارای دو سالن پذیرایی لوکس، که هر یک در یکی از طبقات ساختمان واقع شده‌اند، است. طراحی فضای داخلی ساختمان CIP فرودگاه امام خمینی بسیار زیبا، هنرمندانه و استادانه طراحی و در آن از جدید‌ترین کف‌پوش‌ها، سقف‌ها، چیدمان مبلمان، نورپردازی و … استفاده شده است.

رزرو خدمات CIP فرودگاه امام خمینی

مسافران می‌توانند از صندلی‌های تک‌نفره برای استراحت، مطالعه و … استفاده کنند و یا روی مبلمان‌ و صندلی‌های دو یا چندنفره‌ای که برای گپ و گفت‌وگوهای دوستانه و خانوادگی طراحی شده‌اند بنشینند. ساختمان CIP فرودگاه امام علاوه‌براین دارای سالنی با صندلی‌ها و مبلمان تک‌نفره و چندنفره‌ی بسیار لوکس است که بیش‌تر افراد سرشناس در آن اقامت می‌کنند. صاحبان تجارت‌های بزرگ، گروه‌های مختلف فعال در یک زمینه‌ی خاص و … می‌توانند از سالن‌های کنفرانس ساختمان CIP فرودگاه امام برای برگزاری جلسات و ملاقات‌های خصوصی خود استفاده کنند. مسافرانی که باید برای مدتی نسبتاً طولانی در فرودگاه اقامت کنند می‌توانند در سوییت‌های یک‌نفره و دونفره‌ی ساختمان CIP استفاده کنند، سوییت‌هایی که به صورت‌های ۶، ۱۲ و ۲۴ ساعته در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شوند.

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی

مسافران به کافی‌شاپی برای سفارش انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد و دسر دسترسی دارند که برخی از قسمت‌های آن به سبک کافه‌های سنتی ایرانی طراحی شده‌اند. مسافران می‌توانند از میزهای اردو با خوراکی‌های متنوع نیز استفاده کنند. مسافرانی که پیش و یا پس از پرواز در ساختمان سی‌آی‌پی فرودگاه امام خمینی اقامت می‌کنند می‌توانند در فروشگاه‌های متعددی که در این ساختمان قرار دارند گردش کنند و محصولات مختلف از جمله صنایع دستی شهرهای مختلف ایران، مواد غذایی متنوع و موارد دیگر را خریداری کنند.

ساختمان سی‌آی‌پی فرودگاه امام همچنین دارای اتاق‌های مخصوص برای استفاده از کامپیوتر، برای افرادی که همراه خود لپ‌تاپ ندارند، و اینترنت است. از جمله دیگر خدمات قابل توجه این ساختمان پارکینگ مسقف اختصاصی با ظرفیت ۸۸ خودرو است و درنتیجه‌ی وجود آن مسافران و همراهان آن‌ها مشکلی از نظر فضای مناسب برای پارک خودروی خود ندارند. تعداد زیادی از بانک‌ها باجه‌هایی در سالن CIP فرودگاه امام خمینی دارند و انواع خدمات بانکی، از جمله خدمات ارزی، البته غیر از ارز مسافرتی، را در اختیار مسافران قرار می‌دهند. مسافران CIP با خودروهای اختصاصی از سالن به پای پلکان هواپیما منتقل می‌شوند و همچنین می‌توانند از سرویس ترانسفر، با خودروهای انتخابی خود از بین خودروهای ولوو، ون مکسوس و تویوتا کمری، استفاده کنند.

از سرویس‌های ویژه‌ای که فرودگاه امام خمینی برای مسافران CIP در نظر گرفته خدمات ویژه برای افرادی ست که دارای محدودیت‌های حرکتی هستند و نیاز به استفاده از ویلچر دارند.

مسافرانی که همراه حیوانات خانگی خود سفر می‌کنند می‌توانند از خدمات ویژه برای آن‌ها استفاده کنند و بدون نگرانی از این بابت از ورود حیوان خانگی خود به هواپیما و نگهداری صحیح از او مطمئن باشند.

خدمات اداری CIP فرودگاه امام خمینی تهران

مسافرانی که از سرویس CIP فرودگاه امام خمینی استفاده می‌کنند می‌توانند علاوه بر بهره‌گیری از جایگاه استقبال، استراحت و صرف غذای ویژه، از خدمات اداری این سرویس نیز استفاده کنند. مسافرانی که نیاز به انجام امور مربوط به ویزا دارند می‌توانند طی روال امور مربوط به ویزا را به مسئولان سرویس CIP بسپارند و در حالی‌که خود در سالن‌های مخصوص جایگاه تشریفاتی در حال استراحت هستند ویزای خود را دریافت کنند. مسئولان خدمات CIP کلیه‌ی مراحل مربوط به سوارشدن به هواپیما و همچنین خروج از هواپیما هنگام رسیدن به مقصد را برای مسافران CIP انجام می‌دهند. این مسافران حتی از گیت‌های اختصاصی و قسمت‌های مجزا برای پذیرش بار، گمرک و بازرسی استفاده می‌کنند. درصورت بروز هرگونه مشکل در امور مربوط به پرواز مسافر پای پرواز مسئولان خدمات CIP باید نسبت به بررسی مشکل و رفع آن اقدام کنند.

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی

درصورتی‌که سؤالی در خصوص خدمات سی آی پی فرودگاه امام خمینی تهران در ذهن دارید می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

برخی از قوانین و شرایط مربوط به رزرو خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تهران

۱- مسافرانی که قصد استفاده از خدمات CIP فرودگاه امام را دارند باید از قبل نسبت به رزرو این سرویس اقدام نمایند.

۲- مسافرانی که قصد استفاده از خدمات CIP فرودگاه را دارند می‌توانند در تمامی روزهای هفته، حتی در روزهای تعطیل، بین ساعت‌های ۸ صبح تا ۲۳ شب نسبت به رزرو آن اقدام کنند.

۳- هزینه‌های مربوط به خدمات CIP برای تمامی افراد با هر سنی یکسان هستند و تنها نوزادان زیر ۲ سال می‌توانند به‌صورت رایگان از این خدمات استفاده کنند.

۴- مسافرانی که با هواپیمایی بریتیش ایرویز پرواز می‌کنند نمی‌توانند از خدمات CIP فرودگاه امام استفاده کنند.

۵- درصورتی‌که مسافران پس از رزرو خدمات CIP از استفاده از آن‌ها منصرف شوند، می‌توانند مبالغ پرداختی خود را بدون پرداخت جریمه به‌طور کامل بازپس‌گیرند.

۶- هنگام رزرو خدمات CIP لازم است تمامی اطلاعات درخواست‌شده عیناً مطابق آن‌چه در گذرنامه آمده است ارائه شوند.

۷- استقبال‌کنندگان (مشایعت‌کنندگان) از مسافران نیز می‌توانند از خدمات سی‌آی‌پی فرودگاه امام خمینی تهران استفاده کنند. هنگام رزرو خدمات لازم است تا تعداد مشایعت‌کنندگان نیز مشخص شود.

خدمات CIP فرودگاه امام خمینی تهران

رزرو خدمات CIP فرودگاه امام خمینی | خدمات ساحل شنی برای رزرو خدمات CIP

شما عزیزان می‌توانید رزرو خدمات و سرویس‌های CIP فرودگاه امام خمینی را به کارشناسان ما در ساحل شنی بسپارید. همکاران ما خدمات مختلف CIP فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران همراه با هزینه‌های مربوط به هر سرویس را به شما معرفی و به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین سرویس‌ها را به شکلی مقرون‌به‌صرفه انتخاب و خریداری کنید. برای کسب اطلاعات کامل در مورد خدمات CIP یا جایگاه اختصاصی فرودگاه امام خمینی می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

15 + پنج =