۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران

شلوغی سالن انتظار فرودگاه، صف‌های طولانی دریافت کارت پرواز و تحویل چمدان، نیاز به دسترسی به برخی خدمات ویژه مانند تسهیلات مخصوص افراد کم‌توان جسمی و بسیاری موارد دیگر مانند خستگی ناشی از سفرهای قبلی باعث شده‌اند تا شماری از مسافران ترجیح دهند تا به جای آن‌که خود امور مربوط به سفر هوایی‌شان را انجام دهند، انجام آن‌ها را به پرسنل فرودگاه واگذار کنند و خود در جایی ساکت و آرام برای مدتی به استراحت بپردازند. بسیاری از فرودگاه‌های سراسر دنیا امکانات ویژه‌ای را برای این دسته از مسافران درنظر گرفته‌اند که اصطلاحاً به آن‌ها خدمات CIP گفته می‌شود. فرودگاه مهرآباد تهران نیز از جمله فرودگاه‌هایی ست که خدمات CIP را در اختیار مسافران تمامی خطوط هوایی خود قرار می‌دهد. در این نوشته به خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران و امکانات آن خواهیم پرداخت.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل درخصوص خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران علاوه بر مطالعه‌ی این مطلب از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات مورد نیاز خود سفارش رزرو خدمات CIP فرودگاه مهرآباد را هم ثبت کنید.

معرفی خدمات CIP فرودگاه‌ها

احتمالاً اصطلاح VIP به گوش‌تان خورده و تا حدی با آن آشنایی دارید. VIP مخفف عبارت Very Important Person است و کاربرد گسترده‌ای از بلیط‌های اتوبوس‌های بین‌شهری گرفته تا تشریفات خاص هتل‌ها دارد. اصطلاح CIP که شباهت بسیاری به عبارت VIP دارد از بسیاری جهات به آن نزدیک و اشتراکات زیادی با آن دارد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های این دو عبارت در اقدامات امنیتی‌ای است که به افراد VIP اختصاص داده می‌شود و این اصطلاح عموماً و در جای صحیح خود در ارتباط با افراد سرشناس سیاسی به‌کار می‌رود. اما اصطلاح CIP مخفف عبارت Commecial Important Person به معنی فرد مهم تجاری است و همان‌طور که مشخص است در اصل به تجار، بیزنس‌وومن و بیزنس‌من‌ها و افرادی با مشاغل مشابه برمی‌گردد، اما این به این معنی نیست که افرادی که به پیشه‌های دیگری اشتغال دارند و حتی بی‌کار هستند نمی‌توانند از خدمات CIP استفاده کنند. درواقع تمامی افرادی که هزینه‌های مربوط به خدمات CIP را پرداخت کنند می‌توانند از آن‌ها بهره‌مند شوند.

خدمات CIP در فرودگاه‌های مختلف مشابه نیستند و هر فرودگاه خدمات مختلفی را در اختیار مسافران CIP خود قرار می‌دهد، اما به‌طور کلی این خدمات شامل ترمینال‌های مجزا از سایر مسافران با اتاق‌های پذیرایی مجلل، رستوران، کافی‌شاپ‌، سالن کنفرانس، اتاق مخصوص کودکان و خدماتی مانند انجام امور مربوط به دریافت کارت پرواز، تحویل چمدان‌ها و … هستند.

معرفی خدمات CIP فرودگاه مهرآباد

همان‌طور که گفتیم فرودگاه مهرآباد تهران یکی از فرودگاه‌های بزرگ کشور است که خدمات CIP بسیار خوبی را در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد. جایگاه تشریفاتی CIP فرودگاه مهرآباد در ترمینال یک این فرودگاه قرار دارد و امکانات متعددی را در اختیار مسافرانی که قصد پرواز در تمامی خطوط هوایی دارند قرار می‌دهد. خدمات CIP فرودگاه مهرآباد در اختیار هر دو دسته‌ی مسافران پروازهای ورودی و خروجی قرار می‌گیرند. گفتنی است که علاوه بر مسافران مشایعت‌کنندگان یا همان استقبال‌کنندگان نیز می‌توانند در سالن CIP حضور داشته باشند.

خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران

مسافرانی که از خدمات CIP فرودگاه مهرآباد استفاده می‌کنند می‌توانند در سالن مخصوص پذیرایی مجلل این قسمت از فرودگاه که دارای فضایی آرام و دور از شلوغی دیگر قسمت‌های فرودگاه است استراحت کنند. مسافران می‌توانند انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را در کافی‌شاپ اختصاصی موجود در جایگاه تشریفاتی فرودگاه سفارش دهند و اوقات خوشی را با همراهان خود بگذرانند. مسافران CIP علاوه بر این به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و می‌توانند امور مربوط به سفر خود را از طریق اینترنت سامان دهند و یا زمان انتظار خود را با گشت در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سپری کنند. مسافران، خصوصاً مسافران ورودی که احتمالاً سفری طولانی را پشت سر گذاشته‌اند، می‌توانند از صندلی ماساژ بخش CIP فرودگاه مهرآباد استفاده کنند. با توجه ممنوعیت استعمال دخانیات حین پروازها در این قسمت از فرودگاه اتاق‌های مخصوص سیگار قرار داده شده است. از جمله خدمات CIP فرودگاه مهرآباد سالن کنفرانس بزرگ برای برگزاری جلسات مختلف با ظرفیت حدود ۶۰ نفر است. افزون بر این تجار، سرمایه‌گذاران و … می‌توانند از سالن VIP کنفرانس این قسمت فرودگاه با ظرفیت ۲۵ نفر برای برگزاری جلسات خصوصی خود استفاده کنند.

قسمت جایگاه تشریفات ویژه‌ی فرودگاه مهرآباد دارای ۳ سوییت لوکس برای اقامت موقت مسافرانی است که به هر علتی باید چند ساعتی را در فرودگاه سپری کنند. به‌عنوان مثال مسافرانی که ورود پرواز آن‌ها به فرودگاه مهرآباد در نیمه‌شب و دیرتر است می‌توانند با استفاده از سوییت‌های سالن CIP فرودگاه تا صبح منتظر شوند و پس از انجام کارهای خود در طول روز مجدداً به مبدأ اولیه یا هر شهر دیگری پرواز کنند.

مسافرانی که از نظر جسمی دارای شرایط خاصی هستند مانند سالمندان و افرادی که نیاز به استفاده از ویلچر دارند نیز می‌توانند با استفاده از خدمات CIP سفری آسوده داشته باشند و از خدمات ویژه‌ی فرودگاه استفاده کنند. این دسته مسافران، و البته مسافران با شرایط عادی، می‌توانند چمدان‌های خود را با استفاده از ترانسفر ویژه‌ی خدمات CIP به فرودگاه برسانند و در مقصد نیز با استفاده از ترانسفر ویژه همراه چمدان‌ها به هتل یا محل اقامت خود بروند. ترانسفرهای فرودگاه مهرآباد به دو شکل عادی و تشریفاتی قابل سفارش و استفاده هستند. مسافرانی که از ترانسفر عادی استفاده می‌کنند با استفاده از خودروهای تاکسی و شخصی موجود در تشریفات تجاری ایران به فرودگاه یا از فرودگاه به هتل یا محل اقامت منتقل می‌شوند. مسافرانی که از ترانسفرهای تشریفاتی استفاده می‌کنند با استفاده از خودروهای تشریفاتی ناوگان تشریفات تجاری ایران و با تشریفات ویژه به فرودگاه مهرآباد یا از فرودگاه مهرآباد به هتل یا محل اقامت دیگر خود منتقل می‌شوند.

امکان انتقال با استفاده از خودروهای اختصاصی تا پای پلکان پرواز و بالعکس از جمله دیگر خدمات CIP فرودگاه مهرآباد هستند. کارت پرواز و تحویل چمدان‌های مسافران CIP فرودگاه مهرآباد توسط پرسنل فرودگاه انجام می‌گیرند و علاوه بر این مسافران از گیت‌های اختصاصی و جدا از سایر مسافران عبور می‌کنند.

مسافرانی که قصد دارند همراه با حیوانات خانگی خود سفر کنند می‌توانند از خدمات CIP فرودگاه مهرآباد استفاده کنند و بدون نگرانی از این بابت سفری آسوده باشند.

خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران

رزرو خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تهران در ساحل شنی

درصورتی‌که پرسشی در زمینه‌ی سرویس‌های CIP فرودگاه مهرآباد تهران و همچنین CIP  فرودگاه امام خمینی دارید می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما در ساحل شنی استفاده کنید. کارشناسان خدمات مختلف CIP فرودگاه مهرآباد را همراه با هزینه‌ی هر یک به شما معرفی خواهند کرد و به شما کمک می‌کنند تا مقرون‌به‌صرفه‌ترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها را انتخاب و رزرو کنید. برای رزرو خدمات CIP فرودگاه مهرآباد تنها کافی ست با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

20 − 1 =