۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

چرا خرید از آژانس نسبت به خرید آنلاین بهتر است؟

اصلی‌ترین مزیت خرید از آژانس چیست؟ چه دلایلی موجب می‌شوند که خرید از ساحل شنی نسبت به خرید آنلاین از سایر شرکت‌ها گزینه‌ای بهتر باشد؟ این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است شما عزیزان به‌هنگام ورودتان به سایت و یا با آشنایی‌تان با شرکت مسافرتی و گردشگری ساحل شنی در ذهن خود داشته باشید. در ادامه به پاسخ این پرسش‌ها پرداخته خواهد شد و با هم خواهیم دید که چرا خرید از ساحل شنی بهتر از خرید آنلاین است.

خرید از ساحل شنی به چه صورت است؟

در ابتدای امر بهتر است کلیت فرآیند خرید از ساحل شنی را توضیح دهم. اکثر سرویس‌ها و تورهای مرکز گردشگری ساحل شنی به صورت تلفنی قابل خرید و یا رزرو هستند و نه به صورت آنلاین. به عنوان مثال، برای رزرو هتل، در هر جای اروپا و آسیا، ما یک پنل ساده آماده نکرده‌ایم که در آن به صورت آنلاین هتل را رزرو کنید، مثل خیلی از شرکت‌های دیگر، بلکه می‌بایست تلفن را بردارید و با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کارشناسان رزرو هتل مرکز ساحل شنی پس از ارائه‌ی توضیحات کامل در مورد هتل و پاسخ‌گفتن به سوالات شما هتل را برای‌تان رزرو کنند؛ یا مثلاً برای رزرو تور می‌توانید با شماره‌تلفن ذکرشده تماس بگیرید و این بار کارشناسان تورهای خارجی و یا داخلی ما توضیحات لازم را به شما ارائه دهند و پس از مشاوره‌ی کامل، نسبت به رزرو تور برای شما اقدام کنند.

خرید از ساحل شنی

مزایای خرید از ساحل شنی نسبت به خرید آنلاین

البته که خرید، رزرو و یا سفارش یک سرویس یا کالا به صورت آنلاین و صرفاً با چند کلیک کار ساده‌تری نسبت به برداشتن تلفن و برقراری تماس است، اما خرید و یا رزرو یک سرویس یک فرآیند سود و زیانی است و-همان‌طور که همه می‌دانند-در فرآیندهای سود و زیانی نباید صرفاً معیار «سادگی و راحتی کار» را مدنظر داشت. ساده‌تر بودن فرآیند خرید یک کالا یا سرویس نمی‌تواند دلیلی بر برتری خرید آنلاین بر خرید تلفنی باشد، اما چرا؟ توضیح خواهم داد.

رزرو هتل به صورت آنلاین فقط از طریق امکاناتی که از هتل نوشته شده‌اند انجام می‌گیرد. به عنوان مثال، زمانی که بخواهید در یک وب‎سایت نسبت به رزرو هتل اقدام کنید در صفحه‌ی آن هتل امکانات هر اتاق نظیر چای‌ساز، تخت کینگ یا کویین، نور، استخر، تهویه مطبوع و موارد این قبیل نوشته شده و شما با در نظر گرفتن این امکانات و مشاهده‌ی تصاویر مربوط به اتاق و لابی و سالن هتل نسبت به رزرو اتاق در آن هتل به صورت آنلاین و از طریق پنل کامپیوتری اقدام می‌کنید، اما با مراجعه‌تان به هتل تازه می‌فهمید که این هتل آن چیزی که فکر می‌کردید نبود. اول آن که موقعیت جغرافیایی هتل آن موقعیتی که می‌خواستید نبود، یعنی اصلاً فکر نمی‌کردید که این هتل این همه از مراکز خرید شهر و یا دیدنی‌های شهر مقصد فاصله داشته باشد، دوم آن که فکر نمی‌کردید وضعیت پرسنل هتل آن همه غیرقابل قبول باشد و موارد این قبیل.

مضرات خرید آنلاین

این‌ها همه در شرایطی هستند که به جای خرید آنلاین می‌توانید از طریق ساحل شنی نسبت به خرید تلفنی اقدام کنید. شما می‌توانید فرآیند رزرو هتل را با تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ و پس از مشورت کامل با کارشناسان رزرو هتل ما انجام دهید. کارشناسان رزرو هتل ما ابتدا توضیحاتی کلی خدمت شما ارائه خواهند داد و پس از آن با دریافت معیارهای شما بهترین و مطلوب‌ترین هتل را خدمت شما معرفی خواهند کرد. پس از آن می‌توانید هر سوالی که در ارتباط با هتل دارید را از کارشناسان ما بپرسید و بعد از آگاهی کامل در مورد هتل، نسبت به رزرو هتل اقدام کنید. این فرآیند صرفاً چند دقیقه از زمان شما را می‌گیرد و هیچ نیازی به اینترنت ندارد، فقط از طریق تلفن و از راه گفتگو با یک کارشناس متخصص و مجرب می‌توانید سرویس هتل‌ موردنظرتان را رزرو کنید.

سایر خدمات ساحل شنی هم وضعیتی تقریباً این‌گونه دارند. به عنوان مثالی دیگر، می‌توانم از سرویس رزرو بلیط هواپیما نام ببرم. البته که در حال حاضر می‌توان از سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی نسبت به رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین اقدام کرد. در این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها با انتخاب مبدأ و مقصد گزینه‌هایی پیش روی‌تان قرار می‌گیرند که روی این گزینه‌ها چند تا از ویژگی‌های هر گزینه یا در واقع هر بلیط نوشته شده‌اند. شما نیز با دیدن این گزینه‌ها و با در نظر داشتن ساعت پرواز نسبت به خرید یکی از آن‌ها به صورت آنلاین اقدام می‌کنید. اما در این بین، بسیاری از مواردی که به خرید بلیط هواپیما مربوط هستند نادیده گرفته می‎شوند و پس از آن که به فرودگاه رفتید مشخص می‌شود که اصلاً حواس‌تان به این موارد نبوده. بارها دیده شده که کلاس نرخی پرواز، کلاس پرواز و حتی فرودگاه مبدأ یا مقصد به‌هنگام رزرو آنلاین بلیط هواپیما مغفول مانده‌اند. اجازه دهید مثال بزنم.

خرید از ساحل شنی

فرض کنید شهری که شما قرار است به آن از طریق هواپیما سفر کنید، دو فرودگاه دارد و شما می‌خواهید نه در فرودگاه الف بلکه در فرودگاه ب از هواپیما پیاده شوید. به هنگام خرید آنلاین ممکن است این مورد چندان مورد توجه قرار نگیرد و در زمان رسیدن به مقصد با مشکل مواجه شوید؛ یا مثالی دیگر: در بسیاری از پنل‌های آنلاین برای خرید بلیط هواپیما یا هیچ توضیحی در مورد کلاس نرخی پرواز وجود ندارد یا صرفاً اشاره‌ای کوتاه به آن شده، این در حالی است که اگر برای خرید بلیط هواپیما با کارشناسان رزرو بلیط هواپیما مرکز ساحل شنی تماس بگیرید، آن‌ها تمامی توضیحات مربوط به کلاس نرخی و سایر موارد در ارتباط با بلیط هواپیما را خدمت شما ارائه خواهند داد و بعد از آگاهی کامل می‌توانید نسبت به رزرو بلیط اقدام کنید. مثلاً میزان اضافه‌بار موردی است که با کلاس نرخی مرتبط است و این مورد اصلاً در پنل‌های آنلاین رزرو بلیط ذکر نمی‎شود.

وضعیت کلاس پروازی هم مثال خوبی برای این قضیه، یعنی برتری خرید تلفنی بر خرید آنلاین، است اما چرا؟ علت این ماجرا این است که در عین آن که کلاس‌های پروازی ثابت هستند (از جمله اقتصادی یا اکونومی، پرمیوم اکونومی، بیزنس و فرست‌کلاس) اما شرایط و ویژگی‌های کلاس پروازی هر ایرلاین متفاوت از ایرلاینی دیگر هستند.

به عنوان مثال، با وجودی که روی کاغذ شرایط کلاس پروازی بیزنس بهتر است از کلاس پروازی پرمیوم اکونومی، گاه دیده شده که وضعیت کلاس پروازی پرمیوم اکونومی ایرلاین الف از کلاس پروازی ایرلاین ب بهتر است. خوب، در چنین شرایطی می‌توان با پرداخت هزینه‌ای کمتر با شرایطی بهتر سفر کرد، آن هم با این تصمیم ساده که به جای ایرلاین ب، ایرلاین الف انتخاب شود. این امر به‌سادگی از طریق مشورت با کارشناسان رزرو بلیط هواپیما میسر می‎شود.

آن‌چه که گفتم کاملاً برای رزرو تورهای داخلی و تورهای خارجی هم صادق است. ما در متون مربوط به تورهای داخلی و تورهای خارجی چند تا از خدمات ساحل شنی در آن تورها را نام برده‌ایم، اما همواره گفته‌ایم که برای دریافت اطلاعات بیش‌تر و رزرو تور با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. صرفاً با یک پنل که روی آن نوشته شده این تور از این چند سرویس برخوردار است، چند روز و چند شب است و قیمت آن هم فلان قیمت است نمی‌توان توری دقیق و عالی را انتخاب کرد. در عوض با خرید تلفنی می‌توانید از توضیحات کامل کارشناسان تورهای خارجی ما بهره ببرید و بعد از آن که کاملاً با وضعیت تورها آشنا شدید برای رزرو تور اقدام کنید.

رزرو تور

زمان سفر، مثلاً سفر در دی ماه و یا سفر در کل ماه‌های زمستان، بودجه‌تان، هدف و مقصودتان از سفر، شرایط‌تان برای ویزا و کلی مورد دیگر می‌توانند در انتخابی عالی و دقیق برای مقصد سفر مهم و تأثیرگذار باشند. به عنوان مثال، شما درنظر گرفته‌اید که سفری توریستی به یکی از شهرهای ترکیه داشته باشید و مقصود اصلی‌تان از سفر توریستی خرید ارزان است. از چند آشنا پرسیده‌اید و آن‌ها به شما گفته‌اند که شهر آدانا شهری عالی برای خرید است و بنابراین به دنبال رزرو تور آدانا می‌افتید. اما ممکن است با کارشناسان تورهای خارجی ما تماس بگیرید و آن‌ها به‌واسطه‌ی تجربه‌های زیادی که از سفر به ترکیه دارند شهری بهتر را برای خرید به شما معرفی کنند.

نتیجه‌گیری

خلاصه آن که خرید تلفنی از مرکز گردشگری ساحل شنی بسیار بهتر از خرید آنلاین است. مقوله‌ی خرید، آن هم هنگامی که قرار است هزینه‌ای بالا برای خرید یک سرویس و یا کالا پرداخت شود، مقوله‌ای نیست که بتوان فقط به سادگی و سهولت کار در آن توجه داشت. وقتی قرار است چند میلیون تومان را صرف خرید یک بلیط هواپیما کنید، وقتی قرار است چند میلیون تومان را صرف کنید و از طریق یک تور گردشگری به یکی از شهرهای آسیا یا اروپا سفر کنید، وقتی قرار است کلی هزینه کنید و یک هتل رزرو کنید، آیا واقعاً باید سادگی و سهولت را اولویت بدانید یا امکان دریافت مشاوره‌ی دقیق از کارشناسان را؟

شما ترجیح می‌دهید موقع رزرو هتل و یا رزرو تور خارجی یا داخلی یک ربات از شما بپرسد «چه سوالی دارید» یا آن که یک شخص حقیقی و آن هم در واقع یک کارشناس متخصص و مجرب؟ انتخاب با خودتان است.

ارسال پاسخ

11 + 11 =