۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

دبی شهری ست که به‌خاطر مراکز خرید متنوع و متعدد، هتل‌های لوکس و امکانات تفریحی بی‌نظیر و بسیاری از دیگر فاکتورهایی که یک شهر توریستی باید از آن‌ها برخوردارش باشد، یکی از پربازدیدترین شهرهای جهان است و سالانه میلیون‌ها گردشگر به آن سفر می‌کنند. این شهر بین گردشگران ایرانی نیز دارای محبوبیت بسیاری است و شمار زیادی از افرادی که قصد سفر به یک کشور خارجی برای گذراندن اوقات فراغت خود را دارند به امارات و پایتخت آن دبی سفر می‌کنند. در این نوشته تصمیم داریم به یکی از مهم‌ترین مقدمات ضروری برای سفر به دبی یعنی رزرو بلیط هواپیما دبی بپردازیم.

با مطالعه‌ی این نوشتار خواهید توانست بلیط مناسب‌تر، ارزان‌تر و باکیفیت پرواز بهتری را خریداری کنید، پس پیشنهاد می‌کنیم با ما تا پایان مطلب همراه باشید. چنان‌چه پس از مطالعه‌ی این نوشته هنوز هم پرسشی در خصوص بلیط هواپیما دبی در ذهن داشتید می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان بلیط‌های پروازهای خارجی در ساحل شنی درخشان ارتباط برقرار کرده و پرسش‌های خود را با همکاران ما در میان بگذارید.

خرید بلیط هواپیما دبی

به احتمال زیاد مراجعه‌ی شما به این صفحه به منظور کسب اطلاعات بیشتر برای خرید بلیط هواپیما دبی بوده است. اگر چنین است و قصد دارید در مورد خرید بلیط هواپیما به مقصد دبی تحقیق کنید پیشنهاد می‌کنیم به نکاتی که در ادامه برای انتخاب، خرید و رزرو بلیط هواپیما دبی ذکر می‌کنیم دقت کافی داشته باشید تا در نهایت مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید و پروازی خوب و آسوده به این شهر داشته باشید.

پیش از پرداختن به نکات مهمی که لازم است هنگام رزرو بلیط هواپیما دبی مورد توجه قرار گیرند، بهتر است به نکته‌ی مهمی در این میان اشاره کنیم. خرید مناسب‌ترین بلیط هواپیما به‌طور کلی مستلزم مراجعه به آژانس‌های مسافرتی معتبر، خوش‌نام و باسابقه است و تهیه‌ی بلیط هواپیما از مراکز نامعتبر می‌تواند باعث زیان مالی شما شود و برنامه‌ی سفرتان را با اخلال مواجه کند. بنابراین بهتر است ضمن تحقیق در مورد رزرو بهترین بلیط برای سفر به دبی، اعتبار آژانس مسافرتی‌ای که قصد تهیه‌ی بلیط هواپیما از آن دارید را هم مورد بررسی قرار دهید.

ساحل شنی درخشان با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فروش بلیط‌های هواپیما برای پروازها داخلی و خارجی، و همکاری با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی، آماده‌ی ارائه‌ی بهترین پیشنهادها برای رزرو مناسب‌ترین بلیط هواپیما به مقصد دبی با توجه به شرایط و بودجه‌ی شما ست. همان‌طور که گفتیم می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل در خصوص بلیط‌های هواپیما به مقصد دبی، و سایر شهرها از مشاوره‌ی کارشناسان ما در بخش رزرو بلیط‌های پروازهای خارجی استفاده کنید.

رزرو بلیط هواپیما دبی

قیمت بلیط هواپیما دبی

این که قیمت بلیط هواپیما یکی از مهم‌ترین نکاتی ست که باید هنگام خرید آن مورد توجه ویژه قرار گیرد بر هیچ کس پوشیده نیست، اما ما در این بخش از مطلب به فاکتورهایی اشاره خواهیم کرد که بر قیمت بلیط هواپیمای دبی تأثیر می‌گذارند و در حقیقت توجه به آن‌ها ست که به شما در انتخاب مقرون‌به‌صرفه‌ترین بلیط هواپیما برای سفر به دبی کمک می‌کند. فاکتورهای زیر بر قیمت بلیط هواپیما دبی اثرگذار هستند:

۱- انتخاب بین بلیط‌های چارتری و سیستمی برای رزرو بلیط ارزان هواپیما دبی

انتخاب گزینه‌ی مناسب بین پروازهای چارتری و پروازهای سیستمی می‌تواند در رزرو مقرون‌به‌صرفه‌ترین و بهترین بلیط برای سفر به دبی مؤثر باشد. پروازهای چارتری پروازهایی هستند که توسط آژانس‌های مسافرتی، یا همان چارترکننده‌ها، که برخی از پروازهای یک ایرلاین، یا بخشی از بعضی از پروازهای آن، را اجاره کرده‌اند اجرا می‌شوند و بنابراین قیمت‌گذاری روی بلیط‌های پروازهای چارتری در اختیار این شرکت‌ها است. این در حالی ست که مجری پروازهای سیستمی ایرلاین‌ها هستند و قیمت بلیط این نوع پروازها توسط ایرلاین‌ها، البته با محدودیت‌های قانونی بیشتری، تعیین می‌شود. برای انتخاب بین دو پرواز چارتری و سیستمی بایستی مزایا و معایب هر دو را سنجید و در نهایت مناسب‌ترین گزینه را با توجه به شرایط برگزید. مهم‌ترین ویژگی‌های این پروازها شامل موارد زیر هستند:

۱-۱- ویژگی‌های بلیط‌های چارتری

  • بلیط‌های چارتری در زمان‌های رکود سفرها ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی هستند.
  • امکان تغییر زمان پرواز یا کنسل‌کردن آن در صورت خرید بلیط‌های چارتری وجود ندارد.
  • مبلغ بلیط‌های پروازهای چارتری برای تمامی افراد به غیر از کودکان زیر ۲ سال یکسان است.

۲-۱- ویژگی‌های بلیط‌های سیستمی

  • امکان خرید بلیط در فاصله‌ی زمانی بیشتری، از زمان پرواز، نسبت به پروازهای چارتری وجود دارد.
  • مسافر می‌تواند درصورت نیاز زمان پرواز خود را تغییر دهد یا با پرداخت مبلغی به‌عنوان خسارت مبلغ پرداخت‌شده را بازپس‌گیرد.
  • بلیط‌های سیستمی برای کودکان تخفیف دارند.
  • قیمت بلیط‌های پروازهای سیستمی به‌طور کلی با نزدیک‌شدن زمان پرواز بیشتر می‌شود.

شما باید با توجه به شرایط خود و درنظرداشتن ویژگی‌های بلیط‌های مختلف، چارتری و سیستمی، مناسب‌ترین بلیط را انتخاب و رزرو کنید. به‌عنوان مثال درصورتی‌که تشخیص داده‌اید که برنامه‌ی سفرتان به احتمال تقریباً زیاد تغییر می‌کند، بهتر است بلیط پروازهای سیستمی را انتخاب کنید. به‌عنوان مثال دیگر چنان‌چه قصد پرواز به دبی در فصل تابستان را دارید، احتمال این‌که پرواز چارتری ارزان‌قیمت پیدا کنید چندان زیاد نیست و از سویی بلیط‌های سیستمی با نزدیک‌شدن به زمان پرواز گران‌تر می‌شوند، بنابراین بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به رزرو بلیط یک پرواز سیستمی اقدام کنید. دقت داشته باشید که آن‌چه گفتیم مثال‌هایی کلی هستند و در شرایط واقعی ممکن است فاکتورهای بیشتری بر تصمیم شما اثرگذار باشند.

درصورتی‌که در انتخاب پرواز چاتری و سیستمی مشکل دارید می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. همکاران ما در ساحل شنی درخشان علاوه بر راهنمایی شما در مورد خرید بهترین بلیط، درصورت امکان ارزان‌ترین بلیط‌های دبی را هم به شما پیشنهاد خواهند داد.

۲- انتخاب درست کلاس پروازی

خدمات و سرویس‌های پروازها بر اساس استانداردهای سازمان حمل و نقل بین‌المللی در کلاس‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کلاس‌های پروازی تأثیر مستقیم بر قیمت بلیط هواپیما دبی دارند و همچنین می‌توانند کیفیت پرواز را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهند. کلاس‌های پروازی شامل موارد زیر هستند:

۱-۲-  کلاس پروازی فرست کلاس یا درجه‌یک (First Class)

این کلاس پروازی، که به اختصار F خوانده می‌شود، بهترین کلاس پروازی از نظر مکان قرارگیری صندلی‌ها و امکانات و سرویس‌هایی ست که در اختیار مسافران قرار می‌گیرد. مسافرانی که دارای بلیط کلاس پروازی F می‌باشند دارای اتاق‌هایی کاملاً مجزا از سایر قسمت‌های هواپیما هستند و به امکاناتی مانند مبلمان، وسایل صوتی و تصویری، منو غذایی متنوع، سرویس بهداشتی مجزا و … دسترسی دارند. مسلماً پرواز با این کلاس پروازی شرایط بهتری نسبت به دیگر کلاس‌ها دارد، اما قیمت بلیط‌های کلاس F آن‌قدر زیاد هست که تنها افراد خاص توان خرید آن را داشته باشند.

۲-۲- بیزنس کلاس یا کلاس پروازی تجاری (Business Class)

کیفیت این کلاس پروازی، که C هم نامیده می‌شود، فاصله‌ی تقریباً زیادی با کلاس F دارد، اما فاصله‌ی کیفیت آن با کلاس پایین‌تر خود، یعنی کلاس پریمیوم اکونومی، هم نسبتاً زیاد است. مسافران این کلاس پروازی به منوی غذایی کلاس F دسترسی ندارند، اما غذاهایی که برای مسافران این کلاس سرو می‌شوند، خصوصاً در سفرهای طولانی‌مدت، بهتر از کلاس‌های پایین‌تر است. صندلی‌های کلاس C فاصله‌ی زیادی با هم دارند و مسافران از نظر جای پا و فاصله با مسافران مجاور مشکلی نخواهند داشت. در اغلب موارد مسافرانی که بلیط بیزنس کلاس دارند به امکانات صوتی و تصویری و اینترنت داخل هواپیما دسترسی دارند. بسیاری از سفرهای هوایی ایرلاین‌های داخلی با این کلاس پروازی صورت می‌گیرند.

۳-۲-  کلاس پروازی پریمیوم اکونومی (Premium Economy)

این کلاس پروازی کیفیت پایین‌تری نسبت به کلاس C دارد، اما نسبت به کلاس اکونومی، که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت و بیشتر مسافران از آن استفاده می‌کنند، بهتر است. صندلی‌های این کلاس پروازی فاصله‌ی بیشتری نسبت به کلاس اکونومی دارند و مسافرانی که برای این فاکتور اهمیت کم‌وبیش زیادی قائل هستند بهتر است بلیط‌های این کلاس را تهیه کنند.

۴-۲- کلاس پروازی اکونومی (Economy Class)

همان‌طور که اشاره کردیم بیشتر مسافران ایرانی از این کلاس پروازی، که Y نیز خوانده می‌شود، استفاده می‌کنند و علت اصلی آن نیز، به احتمال بسیار زیاد، قیمت پایین‌تر این کلاس نسبت به کلاس‌های بالاتر است. مسافران این کلاس به منوی غذایی و امکانات صوتی و تصویری دسترسی ندارند و همچنین فاصله‌ی صندلی‌های آن‌ها با هم کم‌تر از دیگر کلاس‌ها ست. در برخی از پروازهای اکونومی مسافران می‌توانند با پرداخت مبلغی مازاد بر قیمت بلیط به خدمات صوتی و تصویری و اینترنت دسترسی پیدا کنند. همانند کلاس بیزنس شمار زیادی از سفرهای ایرلاین‌های داخلی با این کلاس پروازی انجام می‌شود.

گفتیم که کلاس پروازی تأثیر مستقیم بر قیمت بلیط هواپیما دبی دارد و هرچه کلاس پروازی بهتر باشد، قیمت بلیط هم بیشتر خواهد بود. مسلماً اولین فاکتوری که باید هنگام انتخاب یک کلاس پروازی مورد توجه قرار گیرد توانایی پرداخت مبلغ بلیط آن کلاس است. اما قیمت بلیط تنها فاکتور مهم نیست. به‌عنوان نمونه استفاده از کلاس اکونومی در سفرهای طولانی برای افرادی که دارای مشکل در ناحیه‌ی زانو هستند پیشنهاد نمی‌شود؛ این مسافران می‌توانند با پرداخت مبلغی نه‌چندان بیشتری از کلاس پروازی پریمیوم اکونومی یا بیزنس کلاس استفاده کنند.

رزرو بلیط هواپیما دبی

انواع بلیط هواپیما دبی از نظر مبدأ و مقصد

یکی از دیگر مواردی که لازم است هنگام خرید بلیط دبی مورد توجه قرار گیرد توجه به یک‌طرفه‌بودن، دوطرفه‌بودن و … بلیط است. درنظرداشتن این نکته و انتخاب صحیح بلیط از این نظر می‌توانند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر شوند. گذشته از این عدم توجه به این فاکتور ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در پرواز، به‌ویژه در پروازهای دارای توقف، شود. انواع بلیط از این نظر شامل موارد زیر هستند:

۱- بلیط‌های یک‌طرفه

این بلیط‌ها تنها برای یک پرواز از یکی از فرودگاه‌های ایران به مقصد دبی صادر می‌شوند و درصورت خرید این نوع بلیط‌ها لازم است مسافر هنگام بازگشت بلیط یک‌طرفه‌ی دیگری از مبدأ دبی به مقصد ایران بخرد. این بلیط برای افرادی که به قصد گردشگری به دبی سفر می‌کنند مناسب نیست. بلیط یک‌طرفه به سمت دبی برای افرادی که قصد اقامت بلندمدت در دبی را دارند و یا می‌خواهند پس از ورود به دبی به مقصد دیگری به غیر از ایران بروند گزینه‌ی مناسبی ست.

البته باید توجه داشت که صدور بلیط یک‌طرفه برای برخی از کشورها دارای شرایط قانونی خاصی ست و در صورتی که مسافر واجد آن‌ها نباشد صدور بلیط یک‌طرفه برای او امکان‌پذیر نخواهد بود.

۲- بلیط‌های دوطرفه

بلیط‌های دوطرفه یا رفت‌وبرگشت بلیط‌هایی هستند که شامل دو پرواز یکی برای رفت و دیگری برای برگشت هستند. این نوع بلیط برای افرادی که به قصد گردشگری به دبی می‌روند مناسب‌تر از بلیط یک‌طرفه است، چرا که هم ارزان‌تر از مجموع قیمت دو بلیط یک‌طرفه است و هم مسافر را از دردسرهای خرید بلیط جدید برای بازگشت رها می‌کند. درصورتی‌که قصد سفر به دبی را دارید اما از زمان بازگشت خود مطمئن نیستید شاید بهتر باشد که از بلیط دوطرفه استفاده نکنید؛ به هر حال انتخاب بین یک‌طرفه یا دوطرفه‌بودن بلیط بستگی به شرایط خاص شما دارد.

۳- بلیط با توقف برنامه‌ریزی‌شده

بلیط‌های مربوط به سفرهایی که دارای یک توقف برنامه‌ریزی شده در مسیر بین مبدأ و مقصد هستند با این عنوان شناخته می‌شوند. برخی از پروازهای ایران به دبی دارای توقف بوده و مستقیم نیستند. طول زمان پرواز در پروازهای غیر مستقیم به دبی بیشتر از پروازهای مستقیم است و درصورتی‌که زمان برای شما دارای اهمیت است پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید بلیط به مقصد دبی از مستقیم یا غیرمستقیم‌بودن بلیط خود اطلاع پیدا کنید.

۴- بلیط رفت‌و برگشت دومقصدی

این نوع بلیط هواپیما دبی به شما این امکان را می‌دهد تا ابتدا از یکی از فرودگاه‌های ایران به یکی از فرودگاه‌های دبی پرواز کنید و پس از مدتی اقامت در دبی به مقصد دوم رفته و پس از اقامتی کوتاه‌مدت در مقصد دوم مجدداً به ایران بازگردید. با استفاده از این نوع بلیط نیازی به خرید چندباره‌ی بلیط برای تردد بین مقصدهای مدنظر خود ندارید و این باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های شما خواهد شد.

۵- بلیط رفت‌و برگشت  سه‌مقصدی

این بلیط مشابه حالت قبل است با این تفاوت که در آن امکان اقامت در سه مقصد برای مسافر وجود دارد و درواقع این بلیط شامل چهار پرواز، بدون احتساب توقف‌های احتمالی، می‌شود.

زمان رزرو بلیط هواپیما دبی

زمان مناسب برای رزرو بلیط هواپیما دبی نیز از جمله فاکتورهایی است که بهتر است هنگام خرید بلیط برای پرواز به این کشور مورد توجه قرار گیرد. درصورتی‌که سفر شما باید در یک تاریخ مشخص انجام شود، بهتر است در اولین فرصت نسبت به خرید بلیط برای پرواز به دبی اقدام کنید تا با مشکلِ به‌دست‌نیاوردن بلیط مناسب مواجه نشوید.

زمان خرید بلیط هواپیما دبی بر قیمت آن نیز اثرگذار است. به‌عنوان مثال درصورتی‌که قصد استفاده از بلیط‌های چارتر را دارید بهتر است آن‌قدر صبر کنید تا فرصتی مناسب برای خرید بلیط با مناسب‌ترین قیمت به دست آورید. گذشته از این چنان‌چه قصد مسافرت در زمان‌های پیک سفر به دبی، مانند تعطیلات سال نو، تعطیلات تابستان و …، را دارید و می‌خواهید از پروازهای سیستمی استفاده کنید بهتر است بلیط خود را هرچه سریع‌تر رزرو کنید.

همان‌طور که کمی پیش‌تر اشاره کردیم، احتمال پیداکردن بلیط‌های چارتری در فصولی که سفر به دبی به بیشتری میزان خود می‌رسد کم‌تر می‌شود و شما نیز شانس کمی برای پیداکردن بلیط چارتری ارزان دبی خواهید داشت. در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از خدمات تورهای مسافرتی ساحل شنی درخشان به دبی هزینه‌های پرواز و البته سایر مخارج مانند هتل، غذا و … را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

معرفی برخی از خدمات ساحل شنی درخشان

۱- صدور پرواز و قطارهای داخل اروپا

افزون بر صدور بلیط هواپیما دبی در مرکز ساحل شنی درخشان، کارشناسان ما می‌توانند انواع بلیط هواپیما و قطار داخل اروپا را برای شما رزرو کنند. شما عزیزان می‌توانید با ارائه‌ی مبدأ و مقصدهای خود و همچنین تاریخ‌های مدنظرتان برای سفرها، بلیط‌های هواپیما و قطارهای داخل اروپا را با بهترین شرایط و مناسب‌ترین قیمت‌ها در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

۲- به‌روزترین نرخ‌های آفری ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی

شما می‌توانید برای کسب اطلاع از به‌روزترین نرخ‌های آفری بیشتر ایرلاین‌ها برای مسیرهای خارجی از خدمات مرکز ساحل شنی درخشان استفاده کنید. برای آگاهی از نرخ‌های آفری مسیرهای خارجی ایرلاین‌های مختلف با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان مرکز ساحل شنی درخشان در این زمینه استفاده کنید.

رزرو بلیط هواپیما دبی

ارزان‌ترین بلیط هواپیما دبی | رزرو بلیط هواپیما دبی

ساحل شنی درخشان ارائه‌کننده‌ی ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیمای دبی به‌صورت چارتری ست و به علت همکاری با تقریباً تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی می‌تواند بلیط‌های سیستمی متناسب با شرایط و نیازهای مختلف مشتریان محترم را رزرو و صادر کند. خدمات ساحل شنی درخشان علاوه بر صدور و رزور بلیط هواپیما دبی شامل پکیج‌های متنوع برای سفر به این کشور، رزرو هتل در دبی و بسیاری خدمات دیگر نیز می‌شود.

ساحل شنی درخشان علاوه بر ارائه‌ی خدمات مسافرتی مختلف برای مسافران دبی خدمات مختلفی مانند برگزاری تورهای داخلی و خارجی، دریافت ویزا، اخذ وقت سفارت، اخذ وقت فوری سفارت و … را نیز در اختیار مراجعان محترم قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات کامل از چندوچون خدمات ساحل شنی درخشان با استفاده شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و یا از صفحات مربوط به سایر خدمات ما در همین وب‌سایت دیدن کنید.

ارسال پاسخ

4 + چهار =