۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ثبت ویزا و وقت سفارت آمریکا برای ورود ایرانیان به ایالات متحده آمریکا با توجه به وضعیت کنونی، تحت شرایط پیچیده‌ای در آژانس ساحل شنی قابل انجام است. برای سفر به سوی بهشت امریکا که قطعاً آرزوی قلبی طیف وسیعی از ایرانیان می‌باشد، ابتدا بایستی تقاضای ویزا از سایت مهاجرت این کشور نمایید و سپس با پرداخت هزینه‌های مربوط به این فرآیند، موفق به اخذ وقت سفارت ایالات متحده آمریکا از سوی سامانه اینترنتی این کشور شوید. توجه داشته باشید چنانچه می‌خواهید با آرامش خاطر و بدون دغدغه ویزای امریکا را در دستان خود ببینید، می‌توانید کلیات کار سفر خود را که قطعاً با اهداف مختلفی از قبیل توریستی، بیزنسی، دانشجویی و… این سرزمین می‌باشد، را بر عهده گروه متخصص آژانس ساحل شنی که در امر اخذ ویزا تجربه زیادی دارند واگذار نمایید. ما برخلاف بسیاری از شرکت‌های دیگر که فقط درب باغ سبز را به متقاضیان سفر به امریکا نشان می‌دهند، ویزای این کشور را در این شرایط سخت سیاسی به‌دستان می‌رسانیم و در این راه، تمام تلاش خود را برای شما خواهیم کرد.

وقت سفارت آمریکا با ساحل شنی

شاید بد نباشد پیش از آنکه در خصوص نکات مرتبط با تعیین وقت سفارت ایالات متحده صحبت کنیم، این را بدانید که مهم‌ترین رکن جهت پذیرش یا عدم پذیرش درخواست مکتوب شما مبنی بر اخذ ویزای آمریکا با هر بهانه و هدفی، انجام یک مصاحبه خوب با افسران کنسولگری ایالات متحده آمریکا می‌باشد! لازم است بدانید چنانچه فاقد مدارک و یا شرایط مطلوب سفر به آمریکا باشید ولی موفق به انجام یک مصاحبه عالی با افسران سفارت آمریکا شوید، می‌توان گفت اصلی‌ترین گام حضور در این کشور را برداشته‌اید و مابقی کارهایتان را بایستی به ما واگذار کنید تا بالاخره به آرزوی خود برسید. همچنین فراموش نکنید که در وهله اول بایستی گذرنامه خود را بگیرید چراکه حضور در سفارت ایالات متحده تنها با گذرنامه میسر است. ما در آژانس ساحل شنی شما را با تمام پیچ‌وخم مسیر سفر به امریکا آشنا خواهیم کرد.

نکاتی حائز اهمیت در خصوص وقت سفارت آمریکا

تعیین و لغو وقت سفارت: اصلی‌ترین نکته‌ای که حتماً بایستی در خصوص انجام فرآیند سفر به آمریکا از آن اطلاع حاصل نمایید؛ این است که پس از تکمیل فرم‌ها و ثبت درخواست آنلاین، پس از پرداخت آنلاین ساعت و تاریخ دقیق زمان ملاقات با افسران سفارت آمریکا برایتان مشخص می‌شود که این همان وقت سفارت ایالات متحده آمریکا است که بارها و بارها در طول این مطلب در خصوص آن صحبت کرده و بازهم خواهیم کرد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که پس از تعیین وقت و زمان دقیق حضورتان در سفارت آمریکا، درخواست‌کنندگان تنها یک‌بار حق این را خواهند داشت که ساعت و یا به‌طور کلی تاریخ محل ملاقات را عوض کنند و سپس تغییرات ایجاد نموده را در اکانت شخصی خود در سایت مربوطه به ثبت برسانند. شایان به ذکر است برای تغییر زمان و نشانی بایستی حتماً شماره گذرنامه، نام کشور مبدأ و همچنین تاریخ تولد خود را وارد نمایید. همچنین بد نیست بدانید که تغییر وقت سفارت ایالات متحده لزوماً برقراری این ملاقات را در تاریخ بعدی تضمین نمی‌کند و ممکن است حالا حالاها دیگر نوبت به انجام وقت مصاحبه شما دوستان و عزیزان گرامی نرسد.

وقت سفارت آمریکا با ساحل شنی

تعیین وقت سفارت آمریکا برای اعضای کل یک خانواده: برای آن دسته از کسانی که قصد سفر به ایالات متحده آمریکا را به‌صورت خانوادگی دارند باید این نکته را خاطرنشان کنیم که وقت ملاقات و انجام مصاحبه این گروه از متقاضیان بایستی به گونه ای تنظیم شود که تمام اعضای خانواده آنان فرصت حضور در تاریخ معین‌شده را داشته باشند. ضمناً این دسته از درخواست‌کنندگان توجه داشته باشند که بایستی نام تمام اعضای خانواده‌شان در پروفایل سرپرست خانواده درج‌شده باشد. از قلم بازنماند چنانچه در طول انجام فرآیند اخذ ویزا و تعیین وقت سفارت آمریکا عضو دیگری به خانواده متقاضیان اضافه و یا کم شود؛ بایستی با ذکر دلیل وقت سفارت را لغو و مجدداً برای دریافت یک وقت مناسب دیگر اقدام نمایند.

گم کردن مدارک: به‌عنوان شخصی که تمام کارهای بایدی جهت رسیدن به تعیین وقت سفارت آمریکا را انجام داده‌اید و زمان و تاریخ آن را نیز گرفته‌اید اما درست به‌وقت لازم متوجه می‌شوید که مدارکتان مفقود و یا به سرقت رفته است و چیزی هم به وقت معین شده به‌قرارتان با افسران سفارت باقی نمانده است؛ باید اول آرامش خود را حفظ کرده، مجدداً وارد سایت مربوطه شوید و درخواست خود را لغو کنید و سپس با کامل شدن مدارک خود، اقدام به تعیین یک وقت دیگر نمایید و به هنگام حضور در سفارت ایالات متحده آمریکا نیز برگه شکایت خود مبنی به را گم‌شدن و یا به سرقت رفتن مدارکتان را به مسئولان سفارت نشان دهید تا آن را داخل پرونده مهاجرتتان درج کنند. چنانچه امور اخذ ویزا و سفر خود را امریکا را به کارشناسان ساحل شنی بسپارید، دیگر از گم‌شدن و سرقت مدارکتان خبری نیست و می‌توانید با خیالی آسوده به مصاحبه خود برسید.

تعیین وقت سفارت ایالات متحده آمریکا به‌صورت فوری: چیزی که حتماً باید بدانید این است که برای تعیین وقت سفارت این کشور هیچ گزینه فوری لحاظ نشده است مگر اینکه شما دچار بیماری بسیار حاد و مزمنی باشید که اساساً رویه انجام کارهایتان جهت انجام سفر درمانی به آمریکا کاملاً متفاوت با دیگر روش‌های انجام سفر به این کشور می‌باشد! متقاضیان عزیز توجه داشته باشید هیچ مِلاک خاصی در تعیین وقت سفارت آمریکا برای شما وجود ندارد و گاهی ممکن است ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت شما به حضور در مقابل افسران کنسولگری برسید و گاهی هم تا ۶۰ روز دیگر هیچ خبری مبنی بر انجام کارهایتان به شما از سوی سفارت آمریکایی‌ها نرسد!

وقت سفارت آمریکا با ساحل شنی

به ما محول کنید

ضمن امیدواری جهت ارائه مباحثی مثمرِ ثمر و کاملاً مفید برای آن دسته از ایرانیانی که قصد عزیمت به ایالات متحده آمریکا را دارند، باید بگوییم با توجه به عدم وجود سفارت آمریکا در کشورمان این عزیزان می‌توانند وقت سفارت خود را در نزدیک‌ترین کنسولگری‌های کشورمان؛ یعنی مثلاً کنسولگری ارمنستان، گرجستان و همچنین ترکیه تعیین نمایند. در ساحل شنی تمام سعی ما بر این است که خاطره خوبی از مسافرت داشته باشید و دغدغه‌ای بابت اخذ ویزا و سردرگمی‌های اداری سفر به امریکا نداشته باشید. اگر قصد سفر به این کشور را دارید، کافیست ۰۲۱۵۷۹۳۸ را شماره‌گیری فرمایید و قدم اول برای سفر به امریکا را با محکم بردارید.

ارسال پاسخ

سه × 1 =