۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس از ابوظبی

با آژانس گردشگری ساحل شنی برای اخذ وقت سفارت انگلیس از ابوظبی اقدام کنید تا زودتر نتیجه بگیرید! اگر درگیر گرفتن وقت سفارت انگلیس بوده باشید احتمالاً این چند عبارت را زیاد شنیده اید؛ ساحل شنی را عرض می‌کنم! آژانس مسافرتی‎ای که به‎واسطه خدمات قابل توجه خود جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و کاربران در حوزه توریسم، دست‌کم در ایران پیدا کرده است. اجازه بدهید پا را فراتر بگذارم و همین ابتدا به شما کاربر گرامی‌ توصیه داشته باشم:
بسیاری از کاربرانی که به دنبال دریافت وقت سفارت انگلیس هستند بر این باورند که اگر از طریق سفارت به جز سفارت ایران اقدام کنند زودتر نتیجه می‌گیرند، البته ما قصد نداریم به بررسی راه‌های سریع الوصول بپردازیم؛ اما ساحل شنی با توجه به تجربیاتی که در زمینه دریافت وقت سفارت انگلیس از ابوظبی دارد، به عنوان یکی از عوامل تسریع در دریافت نوبت سفارت از سوی بسیاری مشتریان ما به دیگران معرفی می‌شود. تجربه خوشایند بسیاری از مشتریان ما این را می‌گوید که با ساحل شنی شما زودتر به نتیجه می‌رسید.

وقت سفارت انگلیس در ابوظبی

وقت سفارت انگلیس از ابوظبی

همانطور که می‌دانیم پس از وقایع سال ۲۰۱۱ متقاضیان ایرانی ویزای انگلیس، مشکلات عدیده‌ای برای تعیین وقت سفارت پیدا کردند؛ البته با شروع به کار دفتر vfs global در ایران، متقاضیان از داخل کشور هم می‌توانستند برای تعیین وقت سفارت اقدام کنند. با این حال برخی کاربران بر این باورند که اگر از خارج ایران اقدام کنند و زودتر نتیجه می‌گیرند. در ادامه روند دریافت وقت سفارت را با شما کاربران عزیز بررسی می‌کنیم.
فراموش نکنید که اگر با آژانس مسافرتی ساحل شنی بخواهید این مراحل را دنبال کنید، تنها کاری که لازم است انجام دهید چند آمد و رفت ساده و کم زحمت است که با توجه به برنامه ریزی هایی که کارشناسان آژانس مسافرتی ساحل شنی بعمل می‌آورند، انجام خواهید داد. پس اطمینان خاطر داشته باشید که تمامی‌مراحل را ساحل شنی تمام و کمال برای شما پیگیری می‌کند.

فهرست اقدامات لازم برای دریافت وقت سفارت انگلیس

انگلستان● به‌ سایت رسمی‌سفارت بریتانیا مراجعه کنید و ویزای مدنظر را انتخاب کنید
● حساب کاربری انحصاری خود را بسازید و به آن وارد شوید
● فرم درخواست ویزای انگلستان را به انگلیسی تکمیل کنید
● تعیین محل مناسبی برای انجام انگشت نگاری
● تعیین کردن وقت سفارت انگلیس
● پرداختن هزینه‌های وقت سفارت مذکور

پس از آنکه تعیین وقت شما انجام شد، در روز تعیین شده شما باید با در دست داشتن ترجمه مدارک مورد نیاز به کنسولگری مربوطه مراجعه کنید. شاید لازم باشد بدانید انگشت‌نگاری و انجام مراحل عکسبرداری که به صورت بیومتریک انجام می‌شود، در سفارت انگلیس کمتر از ۳۰ دقیقه زمان لازم دارد. فراموش نکنید در صورتی که شما نتوانید در موعد مقرر حاضر شوید درخواست ویزای بریتانیا شما به صورت خودکار از سیستم خارج می‌شود.
البته شما کاربران عزیز حتما استحضار دارید که در چنین اقداماتی باید نهایت توجه و دقت را لحاظ کنید تا از بروز مشکلات بعدی در روند دریافت ویزای شما جلوگیری شود. نیازی به گفتن ندارد که چنانچه در طی این مراحل به مشکلی برخوردید کارشناسان آژانس مسافرتی ساحل شنی به شما راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌کنند. کافیست با شماره گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

چه مدارکی لازم داریم؟

برای انجام مراحل دریافت تعیین وقت سفارت شما باید مدارکی به همراه داشته باشید تا در صورت مراجعه به هر کدام از کنسولگری‌های انگلستان چه در کشور ایران، ترکیه و چه در ابوظبی، انجام روال کار با مشکل مواجه نشود. احراز هویت شما نیز از طریق مدارک شناسایی شما صورت می‌گیرد. آنچه باید به همراه داشته باشید راه در ادامه برای این فهرست می‌کنیم :

● اسکن صفحه نخست پاسپورت شما باید همراهتان باشد
● فرم درخواست تعیین وقت سفارت که به زبان فارسی
● واچر هتل محل اقامت در کشور انگلیس
● رزرو بلیط رفت و برگشت
● اگر دعوتنامه دارید لازم است فایل اسکن دعوتنامه انگلیس را به همراه مدارک هویتی دعوت کننده همراه داشته باشید

البته همانطور که پیشتر هم گفتیم با ساحل شنی شما به هیچ وجه پیچیدگی و سختی کار را احساس نخواهید کرد. ما با تجربه‌ای که سالیان سال در این حوزه به دست آورده ایم، همه چیز را به گونه ای برنامه ریزی می‌کنیم تا هیچگونه اخلالی در روند دریافت وقت سفارت، شما را به دردسر نیاندازد. ساحل شنی دارای جایگاهی ممتاز در حوزه گردشگری و امور ویزا در میان ایرانیان است که نظرات مشتریان ما در این خصوص شاهدی بر این مدعاست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک مورد نیاز، ما مشاوران باتحربه ما در ساحل شنی در تماس باشید.

چند تذکر مهم

  • پرچم بریتانیافراموش نکنید که فرم فارسی درخواست تعیین وقت سفارت با فرم لاتین متفاوت است
  • در انجام مراحل هم چنانچه با مشکلی مواجه شدید می‌توانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید تا مشخصات فرم‌ها و فیلدهای مختلف را برایتان توضیح داده و برایتان تشریح کنیم.
  • در جدول زمانی سفارت معمولا ترافیک کسل کننده وجود دارد که به دلیل حجم بالای تقاضا هاست. البته اگر شما حوصله به خرج دهید از این مرحله هم عبور خواهد کرد. به هر حال این مسئله کمی‌ هم به شانس و اقبال شما بر می‌گردد که تا چه حد خوش شانس باشید!

به ما بسپارید

در پایان این نوشتار از شما کاربر عزیز به خاطر حضورتان در این سایت سپاسگزاری می‌کنیم. باعث افتخار ماست که شما متقاضیان محترم دریافت وقت سفارت انگلیس از ابوظبی، آژانس توریستی ساحل شنی را به عنوان مشاوری مطمئن برای تعیین وقت سفارت این کشور انتخاب می‌کنید. آژانس گردشگری ساحل شنی تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا شما در اخذ وقت سفارت انگلیس از ابوظبی امارات با مشکلاتی که به دلیل بی‌تجربگی یا مشاوره‌های غیر اصولی برای برخی از متقاضیان به وجود آید مواجه نشوید.
امیدواریم یک تجربه به یاد ماندنی و شیرین از این کار برایتان به جا بماند مسئله‌ای که برای آژانس مسافرتی ساحل شنی افتخار بزرگی است. کافیست تلفن خود را بردارید و با شماره‎گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ یا مراجعه به نشانی تهران، بلوار سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ کلیه امور مسافرت خود از وقت سفارت تا پیکاپ ویزای انگلیس را به کارشناسان باانگیزه، حرفه‎ای و باتجربه ما در ساحل شنی محول کنید. ما آماده هستیم تا در سریع‎ترین زمان ممکن بتوانید به کنسول‎گری های بریتانیا در کشور امارات مراجعه کنید و قدمی محکم برای سفر خود به کشور انگلستان داشته باشید.

1 پاسخ
  1. وقت سفارت انگلیس

    دانش آموزان سطح A بلربیز به طور مداوم به نتایج چشمگیر و
    بالاتر از متوسط بریتانیا دست می‌یابند.

ارسال پاسخ

3 + 6 =