۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس از دبی

انگلستان یکی از کشورهای مورد توجه در بین افرادی است که به فکر مهاجرت برای ادامه تحصیل و کار هستند. قطعاً یکی از مراحل آماده شدن برای سفر هماهنگی کارها و آماده شدن ویزا است. با توجه به این موضوع که انجام کارهای درخواست ویزای انگلستان و احراز هویت در ایران تا حدی مشکل است و یا ازنظر زمانی برای انجام این امور همیشه و برای همه قابل‌دسترسی نیست گرفتن وقت سفارت انگلیس از دبی جایگزین مناسبی است. در این مقاله با آژانس مسافرتی ساحل شنی همراه باشید تا بیشتر دراین‌باره صحبت کنیم.

وقت سفارت انگلیس در دبی با آژانس مسافرتی ساحل شنی

گرفتن وقت سفارت انگلیس از دبی

برای سفر به انگلستان و گرفتن ویزای این کشور لازم است تا از یکی از سفارت‌خانه این کشور وقت تهیه کنید و سپس مدارک درخواستی را تکمیل کرده و احراز هویت شوید تا ویزای شما صادر شود. البته نکته‌ای که درباره سفارت این کشور بسیار مورد توجه است اجباری نبودن مراجعه حضوری برای مصاحبه است. همان‌طور که می‌دانیم پس از بازگشایی وقت سفارت انگلیس در تهران شما می‌توانید امور لازمه برای اخذ ویزا را در ایران انجام دهید اما درصورتی‌که به هر دلیل مثل مناسب نبودن بازه‌های زمانی برای پیش بردن فرایند اخذ ویزا نمی‌توانید مراحل لازم را در تهران به اتمام برسانید، لازم است تا برای گرفتن وقت سفارت انگلیس از دبی و یا ترکیه اقدام کنید. تمامی این امور را می‎توانید به کارشناسان باتجربه ما در ساحل شنی بسپارید.

سرویس‌های Passback و Priority

دو سرویس Passback و Priority برای راحت‌تر کردن کار مسافرین به انگلستان جزو بهترین انتخاب‌ها هستند. شما می‌توانید با توجه به شرایط سفر و خودتان هر کدام از این سرویس‌ها را انتخاب کنید. البته مدنظر داشته باشید که تنها استفاده یکی از این دو سرویس به‌صورت همزمان امکان‌پذیر است. امکان استفاده از سرویس Passback می‌تواند در کمتر کردن دردسرهای سفر به شما کمک کند؛
هزینه این سرویس ۲۴۰ درهم و یا ۶۸ دلار آمریکا می‌باشد و به نسبت کاربرد و مشکل‌گشا بودنش قیمت مناسبی دارد. با این سرویس می‌توانید با راحتی بیشتری به ایران بازگردید. این سرویس نیز می‌تواند مفید باشد اما مشکلی که در استفاده از این سرویس ایجاد می‌شود اقامت اجباری فرد متقاضی به مدت ۱۵ الی ۲۰ روز در دبی است. اگر این اقامت برای شما ناراحت‌کننده است می‌توانید از سرویس Passback استفاده کنید.

نکات مهم برای اخذ ویزای انگلیس در دبی

پیکاپ ویزای انگلیس با آژانس گردشگری ساحل شنیشرکتی که به‌عنوان کارگزار سفارت انگلستان در دبی در حال فعالیت است شرکت “Vfs Global” می‌باشد. سفارت‌خانه انگلیس در دبی همه‌روزه به‌غیراز جمعه و شنبه باز است. اگر تنها قصد درخواست‌های اقامتی رادارید این شرکت اصل پاسپورت شمارا بر خواهد گرداند و امکان انجام پیکاپ انگلیس از همین مرکز نیز وجود خواهد داشت. این شرکت قابلیت ثبت نوبت را از حداقل سه هفته آینده به شما می‌دهد. پس باید سه هفته قبل از مراجعه به سفارت‌خانه انگلیس در دبی نوبت تهیه کنید.

برای انجام کارهای ویزا بایستی پاسپورت خود را به سفارتخانه تحویل دهید و به‌جز در صورت درخواست‌های اقامتی یا همان “SETTLEMENT” به‌هیچ‌وجه پاسپورت به شما برگردانده نخواهد شد. بازه زمانی‌ای که برای انجام کارهای ویزا نیاز است و پس از آن می‌توانید پاسپورت خود را تحویل بگیرید حداقل ۸ روز الی دو هفته است. پس همان‌طور که پیش‌تر گفته شد در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزا در دبی لازم است اقامتی دو هفته‌ای داشته باشید. البته گاهی نیز ممکن است این بازه زمانی با درخواست سفارت‌خانه به سه هفته نیز برسد اما در اکثر اوقات مدارک و پاسپورت در ۷ الی ۱۲ روز آماده پیکاپ می‌شوند. برای این منظور می‎توانید از تور دبی آژانس مسافرتی ساحل شنی استفاده کنید.

مدارک لازم برای درخواست وقت سفارت انگلیس از دبی

۱٫ اسکن صفحه ابتدایی پاسپورت
۲٫ تکمیل کردن فرم فارسی سفارت انگلیس و تحویل آن
۳٫ رزرو هتل و یا دعوت‌نامه و مدارک اقامتی دعوت‌کننده

مدارک لازم برای گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس

 • اصل پاسپورت فعال فعلی با حداقل داشتن ۶ ماه اعتبار از زمان سفر به انگلیس و اصل پاسپورت‌های قبلی (در صورت وجود)
 • اصل یا کپی دعوت‌نامه و یا رزرو هتل در انگلستان
 • ۲ قطعه عکس ۵/۳ در ۵/۴
 • یک نسخه کامل شده از فرم آنلاین درخواست روادید، تأییدیه واریز وجه به‌حساب سفارت و برگه تأییدیه به‌وقت (که تمامی این موارد در سفارت‌خانه قابل انجام و ارائه هستند)
 • اصل و ترجمه اصلی شناسنامه
 • اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی لازمه
 • مدارک میزبان در انگلستان شامل: دعوت‌نامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی شخص دعوت‌کننده، آخرین برگ مالیات پرداخت‌شده، مدارک شغلی و گاهی اشتغال با ذکر درآمد، پرینت حساب بانکی، فیش حقوقی، سند ملکی محل اقامت دعوت‌کننده در انگلیس یا اجاره‌نامه وی، قبوض پرداختی از قبیل آب، برق، گاز و …
 • اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به زبان لاتین در ۶ ماه گذشته و همین‌طور سپرده‌های بانکی (در مورد مدیران شرکت‌ها و یا سهامداران، علاوه بر حساب شخصی ارائه ریز پرینت حساب شرکت در همین بازه زمانی لازم است)
 • گواهی اشتغال به‌کار که در آن درخواست مرخصی نیز با تمامی جزئیات ذکرشده باشد، پروانه فعالیت، جواز کسب، لیست بیمه ۶ ماه گذشته، حکم کارگزینی، حکم بازنشستگی، پروانه مطب، کارت دانشجویی و…  همچنین درصورتی‌که مدارک شغلی خودتان کامل نیست و یا موردی در آن قابل‌قبول نیست می‌توانید از مدارک شغلی همسر خود استفاده کنید.

به ما بسپارید

در نهایت باید گفت اگر می خواهید کارهای اخذ ویزای خود را در دبی انجام دهید باید به اقامتی چند روزه در این شهر نیز فکر کنید. اگر این امکان نیز برای شما وجود ندارد که چند روزی را در دبی اقامت داشته باشید از طریق آنکارا برای اخذ ویزا اقدام کنید. با این حال اقامت در دبی می‎تواند زمان خوبی برای دیدن جاذبه‎های گردشگری دبی باشد.

برای گرفتن وقت سفارت انگلستان در شهر دبی امارات نیز می توانید همین حالا از سایت ما اقدام کرده و از خدمات ویژه آژانس مسافرتی ساحل شنی استفاده کنید. جهت مشاوره و محول‎کردن تمامی کارهای مسافرت خود به انگلستان از وقت سفارت گرفته تا پیکاپ ویزا، فقظ کافیست ۰۲۱۵۷۹۳۸ را شماره‌گیری کنید و یا به آدرس تهران، بلوار سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه کنید. و قدم اول برای سفر به انگلستان را با محکم بردارید. ما در ساحل شنی با کمک بهترین کارشناسان زبده و باتجربه آماده هستیم تا با کمترین دغدغه و سریع‎ترین زمان ممکن به خاک این کشور سفر داشته باشید و خاطره خوبی از مسافرت خود به اروپا داشته باشید.

1 پاسخ
 1. وقت سفارت انگلیس

  خوب است بدانید سفارت سوئد این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده است
  تا بتوانند علاوه بر مراجعه
  حضوری به صورت اینترنتی نیز به گرفتن.

ارسال پاسخ

نوزده − 9 =