۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس در آنکارا

وقت سفارت انگلیس در آنکارا بخاطر امکان بررسی سریع مدارک در کارگزاری های رسمی انگلستان در ترکیه، خدماتی است که آژانس ساحل شنی برای آن دسته از متقاضیان ویزای انگلستان که عجله برای سفر دارند فراهم آورده است. اگر عازم بریتانیا هستید دیگر نیازی نیست برای انجام اموری مثل مصاحبه و انگشت نگاری به سفارتخانه این کشور مراجعه کنید؛ اغلب امورات اداری ورود شما به این کشور از طریق کارگزاری های رسمی حاضر در تهران، ترکیه و امارات انجام میگیرد. اخذ ویزای بریتانیا بخاطر مسائل سیاسی، پیچیدگی ها و سختی های زیادی دارد و ورودتان به خاک انگلستان، اغلب منوط به تمکن مالی شما میباشد؛ گرچه بسیاری از مسافرین و توریست هایی همکه از تمکن مالی ایده آلی برخوردار هستند، در اخذ ویزای انگلیس شکست میخورند. تخصص ساحل شنی انجام کارهای سخت میباشد و شما اگر قصد سفر به بریتانیا و رزرو وقت سفارت انگلیس در آنکارا را دارید، تنها کافیست تلفن خود را بردارید و با ما در تماس باشید تا ویزای انگلستان را در دستان شما بگذاریم.

پس از اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۱ برای سفارت انگلیس در تهران ایجاد شد و کنسولگری کشور انگلستان تصمیم به تعطیلی سفارت انگلیس در تهران نمود، درخواست و صدور ویزای انگلیس و انجام عملیات انگشت‌نگاری بالاجبار برای ایرانیان باید در کشورهای همسایه انجام می‌شد. اما در سال‌های اخیر و در راستای بهبود روابط کنسولی مابین ایران و انگلیس، اخذ انواع ویزا برای کشور انگلیس، در کشور ایران و توسط شرکت VFS global برای متقاضیان میسر شد. شرکت مذکور که نماینده رسمی سفارت انگلیس در تهران می‌باشد، باعث شده تا حدودی مشکل بسیاری از گردشگران و هم‌وطنانی که قصد دریافت ویزای انگلیس را داشتند برطرف شود اما متأسفانه هنوز هم برای ایرانیان باکم شدن این محدودیت‌ها و دشواری‌ها، دردسرهای زیادی برای گرفتن ویزا وجود دارد چراکه با توجه به حجم بالای درخواست‌ها، گرفتن وقت سفارت انگلیس، هفته‌ای یک یا دو بار بیشتر برای ایرانیان میسر نخواهد بود.

وقت سفارت انگلیس در آنکارا

باور غلط درباره وقت سفارت انگلیس در آنکارا

باور اشتباهی که اخیرا گریبانگیر متقاضیان ویزای بریتانیا شده این است که تصور میکنند چنانچه از خارج ایران درخواست خود را برای سفر به انگلستان ثبت کنند، درخواست شان مورد موافقت قرار میگیرد و چنانچه از تهران اقدام به این کار کنند، تقاقای سفرشان به بریتانیا لغو خواهد شد! شما مسافر گرامی که قصد رزرو وقت سفارت انگلیس در آنکارا را دارید حتما باید توجه داشته باشید که موافقت یا هدم موافقت سفر شما به این کشور، منوط به محل ثبت درخواست نیست و به هیچ وجه نباید نگران رد شدن سفرتان به انگلستان در دفاتر vfs تهران باشید. چنانچه مدارک شما ناقص باشد و یا اینکه از نظر کنسولگری انگلستان، از تمکن مالی برای ورود به خاک این کشور برخوردار نباشید، سفرتان به بریتانیا مورد موافقت دولت این کشور قرار نمیگیرد.

تفکر اشتباهی که اخیراً بین مسافرین انگلستان باب شده این است که تصور می‌کنند اگر از ترکیه اقدام به ثبت ویزا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول کنند، درخواستشان برای سفر به این کشور حتماً تأیید خواهد شد! شما مسافر و توریست عزیز که قصد عزیمت به انگلستان را دارید بهتر است بدانید که پذیرفته شدن یا رد شدن مدارکتان ربطی به محل درخواست شما ندارد و نیازی نیست به خاطر نگرانی بابت ریجکت شدن مدارکتان، عازم ترکیه یا امارات شوید! چنانچه شرایط خاصی دارید و نیاز به مشاوره دارید، حتماً با کارشناسان ساحل شنی تماس بگیرید.

مزایای وقت سفارت انگلیس در آنکارا

 • امکان گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس؛ به صورتی که می‌توانید امیدوار به گرفتن وقت سفارت در عرض یک هفته باشید.
 • با توجه به اینکه سفارت انگلستان تا زمان بررسی درخواست و تحویل ترجمه مدارک موردنیاز، پاسپورت متقاضی را به وی باز نمی‌گرداند، کشور ترکیه این امکان را برای ایرانیان در نظر گرفته است تا بتوانند بدون پاسپورت و و با دریافت برگهٔ عبور از سفارت ایران بدون هیچ دغدغه خاطری تا زمان آماده شدن جواب ویزا، به ایران بازگردند.
 • در راستای پاسخگویی هر چه سریع‌تر سفارت انگلیس، می‌توانید از سرویس priority استفاده نمایید که باعث می‌شود به درخواست شما برای اخذ ویزای انگلستان رسیدگی شود.
 • کنسولگری سفارت انگلیس در آنکارا، در کلیه روزهای هفته بجز روزهای شنبه و یکشنبه، پاسخگوی متقاضیان دریافت ویزای بریتانیا می‌باشند.
 • شرکت Tele Performance، کارگزار سفارت انگلیس در شهر آنکارا می‌باشد که امکانات متنوعی را برای مسافرین ایرانی در نظر می‌گیرد که می‌توان به گرفتن وقت سفارت، از ۷ روز پس از مراجعه و ثبت درخواست خود در این شرکت اشاره نمود. ضمناً جالب است بدانید که در شرکت Tele Performance برای درخواست‌های اقامتی (Settelment)، نیازی به دریافت برگه عبور نخواهید داشت چراکه اصل پاسپورت متقاضی را به او بازمی‌گرداند.

از معایب گرفتن وقت سفارت انگلیس در شهر آنکارا می‌توان به این مورداشاره کرد که حداقل متقاضی می‌بایست به مدت سه روز و دو شب در شهر آنکارا اقامت داشته باشد که این موضوع با توجه به قیمت این روزهای ارز، می‌تواند هزینه مالی هنگفتی را برای متقاضی داشته باشد. البته این را هم در نظر داشته باشید که می‌توانید با اقامت در هتل‌های نزدیک به VFS آنکارا (محلی که شما باید برای انگشت‌نگاری و تحویل مدارک موردنیاز ویزای انگلیس مراجعه نمایید) مقداری از هزینه‌های اقامت خود در آنکارا را کاهش دهید.

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت انگلیس در آنکارا

 • اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی
 • تکمیل فرم فارسی سفارت انگلیس
 • رزرو هتل یا دعوت‌نامه و مدارک اقامتی دعوت‌کننده

اخذ وقت سفارت انگلیس در آنکارا

پرچم بریتانیاحال که تمامی موضوعاتی که باید برای گرفتن وقت سفارت انگلستان در شهر آنکارا را به همراه معایب و مزایای آن شرح دادیم شاید این موضوع برایتان سؤال شده باشد که برای گرفتن وقت می‌بایست چگونه و به چه آدرسی مراجعه نمایید؟ جهت دریافت آدرس و کسب اطلاعات بیشتر راجع به تعیین وقت سفارت بریتانیا در کشور ترکیه، با شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص ما جوابگوی شما عزیزان باشند.

موضوع دیگری که می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های متقاضیان در زمان گرفتن وقت سفارت بریتانیا در آنکارا است این می‌باشد که باید تا زمان گرفتن جواب درخواست خود در آنکارا بمانند، که این موضوع با توجه به اینکه ۲ تا ۳ هفته زمان خواهد برد، باعث خواهد شد، هزینه‌های آنها در کشور ترکیه بالا برود. در همین راستا باید بگوییم که سفارت انگلیس در آنکارا امکان پیکاپ پاسپورت (درواقع به پروسه ارسال پاسپورت به سفارت و بازگرداندن آن به متقاضی پیکاپ ویزا گفته می‌شود) را در نظر گرفته است.

پیکاپ پاسپورت انگلیس به این صورت می‌باشد که متقاضی باید در روز مصاحبه و انگشت‌نگاری در سفارت انگلیس در آنکارا حضورداشته باشد. همان‌طور که در بالا نیز اشاره کردیم سفارت انگلیس کلیه مدارک و اصل پاسپورت متقاضی را دریافت می‌کند به همین منظور متقاضی برای برگشت به ایران باید یک برگه عبور از سفارتخانه‌های ایران واقع در آنکارا دریافت نماید. پس از بررسی مدارک متقاضی توسط سفارت انگلیس یک ایمیل پیکاپ برای متقاضی ارسال خواهد شد.

ایمیل پیکاپ با دو مضمون برای متقاضیان ارسال خواهد شد:

 1. مدارک شما نهایتاً تا سه روز آینده آماده پیکاپ خواهد بود. این ایمیل برای متقاضیانی ارسال خواهد شد که ویزا به آنها تعلق‌گرفته نشده است و می‌بایست تا سه روز آینده مدارک ارائه داده‌شده خود را از سفارت ایران تحویل بگیرند.
 2. شما نهایتاً چهارده روز زمان‌دارید تا گذرنامه خود را به سفارت انگلیس تحویل دهید. (این ایمیل برای متقاضیانی ارسال خواهد شد که با درخواست آنها موافقت شده است و باید مدارک خود را تا ۱۴ روز آینده به سفارت انگلیس در آنکارا تحویل نمایند.)

به ما محول کنید

هدف ما در ساحل شنی این است که شما گردشگران و مسافرین عزیزمان بتوانید با خیالی راحت به کشور دلخواه‎تان سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید. مسافرت به بریتانیا پیچیدگی‌ها، موانع و سختی‌های خاص خود را دارد و اگر امور سفر خود را به یک کاردان محول نکنید با سردرگمی‌ها و مشکلات زیادی برخورد خواهید شد. پیشنهاد می‌کنیم به ما اعتماد کنید و تمامی مراحل ویزای بریتانیا و تعیین وقت سفارت را به ما محول کنید. برای ارتباط با ما کافیست با شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ در ارتباط باشید و یا به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه فرمایید. کارشناسان باتجربه و حرفه‎ای ما در آژانس مسافرتی و گردشگری ساحل شنی آماده هستند تا بهترین و سریع‎ترین خدمات را به شما هموطنان ارائه کنند.

5 پاسخ
 1. وقت سفارت انگلیس

  این سیستم جدید وقت دهی، ساده شدن روند وقت مصاحبه را برای تمامی درخواست
  کنندگان به همراه دارد.

 2. وقت سفارت انگلیس

  برای این منظور، دولت بریتانیا انواع
  ویزای کاری و تحصیلی، و همچنین مهاجرت و پناهندگی را برای افراد متقاضی واجد شرایط صادر می کند.

ارسال پاسخ

پانزده + 12 =