۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت انگلیس در استانبول

وقت سفارت انگلیس در استانبول با توجه به مزیت جواب دهی سریع دفتر teleperformance در ترکیه، جزو خدمات پر متقاضی آژانس ساحل شنی به مشتریان می‌باشد. چنانچه متقاضی سفر به بریتانیا هستید نیازی به حضور در سفارتخانه این کشور ندارید و تنها با جمع‌آوری و تحویل مدارک خود به دفتر teleperformance می‌توانید مقدمات سفر خود به انگلستان را فراهم کنید. با توجه به مشکلات پیش‌آمده بین دولت ایران و بریتانیا، گرفتن ویزای انگلیس بسیار سخت می‌باشد و حتی دیده‌شده است بسیاری از مسافرینی که از تمکن عالی برخوردار بودند نیز درخواستشان ریجکت شده است اما شما هم‌وطن عزیز تنها با مراجعه و یا تماس با ساحل شنی می‌توانید تمامی کارهای ویزا و وقت سفارت انگلیس در استانبول خود را به ما بسپارید و با کمترین دردسر راهی بریتانیا شوید.

وقت سفارت انگلیس در استانبول

teleperformance چیست؟

دولت بریتانیا فقط از سه کشور ایران، امارات و ترکیه به تقاضای ویزای مسافرین رسیدگی می‌کند و افرادی که عجله‌ای برای مسافرت به انگلستان ندارند، با ثبت تقاضای ویزا در تهران درخواست خود را برای ویزای این کشور ثبت می‌کنند. با توجه به افزایش تقاضاهای ایرانیان برای گردشگری در انگلستان، کنسولگری این کشور اغلب امور رسیدگی به ثبت درخواست ویزاها را به این شرکت واگذار کرده است و مدارک مربوط به مسافرین باید به شرکت TELEPERFORMANCE تحویل داده شود. همچنین اقداماتی مثل ثبت اثرانگشت و چهره در دفاتر این شرکت انجام می‌گیرد و دیگر نیازی نیست مسافر به سفارتخانه مراجعه‌ای داشته باشد.

اخذ ویزا درگرو رزرو وقت سفارت انگلیس در استانبول!!

تفکر اشتباهی که اخیراً بین هم‌وطنان باب شده این است که تصور می‌کنند اگر از ترکیه اقدام به ثبت ویزا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول کنند، درخواستشان برای سفر به این کشور حتماً تأیید خواهد شد! شما مسافر و توریست عزیز که قصد عزیمت به انگلستان رادارید بهتر است بدانید که پذیرفته شدن یا رد شدن مدارکتان ربطی به محل درخواست شما ندارد و نیازی نیست به خاطر نگرانی بابت ریجکت شدن مدارکتان، عازم ترکیه یا امارات شوید! کنسولگری بریتانیا حساسیت زیادی روی تمکن مالی متقاضیان ویزا دارد و مدارک را سخت بررسی می‌کند؛ بسیاری از مسافرین به علت ترس از پذیرفته نشدن درخواستشان برای سفر به بریتانیا، راهی امارات و ترکیه می‌شوند و باز هم مدرکشان رد می‌شود. در واقع اگر مدارکتان ناقص باشد، یا از شرایط لازم برای رزرو وقت سفارت انگلیس و ثبت ویزا برخوردار نباشید، چه از تهران اقدام کنید چه از ترکیه یا امارات؛ درخواستتان رد خواهد شد. پس پیشنهاد می‌کنیم با توجه به افزایش نرخ ارز و قیمت بلیط هواپیما، بی جهت به ترکیه سفر نکنید و با درخواست ویزا و درخواست وقت سفارت انگلیس در تهران در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. چنانچه شرایط خاصی دارید و نیاز به مشاوره دارید، حتماً با کارشناسان ساحل شنی تماس بگیرید.

وقت سفارت انگلیس در استانبول

پس رزرو وقت سفارت انگلیس در استانبول چه مزیتی دارد؟

ثبت درخواست و تحویل مدارک به دفتر teleperformance استانبول فقط موقعی برای توریست‌ها و مسافرین عزیز سود دارد که قصد عزیمت فوری به این کشور را داشته باشند. هنگام ثبت درخواست ویزای بریتانیا و درخواست وقت سفارت انگلیس در استانبول، می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر از سرویس‌های حق تقدم دولت انگلستان به‌منظور تسریع بررسی مدارک خود استفاده کنید. با استفاده از سرویس Priority یا حق تقدم عادی و پرداخت ۲۲۰ پوند در استانبول، پروسه بررسی مدارک و تصمیم‌گیری درباره ورودتان به خاک انگلستان طی مدت ۵ الی ۸ روز طول خواهد کشید. اما افرادی که می‌خواهند ظرف مدت ۲۴ ساعت مدارک آنها بررسی و تصمیم‌گیری شود، می‌بایست مبلغ ۹۵۶ پوند برای سرویس super priority یا حق تقدم ویژه پرداخت کنند. خاطرنشان می‌شویم پرداخت این هزینه‌های مازاد برای بررسی سریع مدارکتان، تضمینی بابت تأیید یا رد شدن سفرتان به بریتانیا شامل حالتان نخواهد شد و این هزینه، فقط به‌منظور سرعت بررسی مدارک توریست یا مسافر، از فرد دریافت می‌شود.

پس از تحویل مدارک در استانبول، چگونه سریعاً به ایران برگردیم؟

مسافرینی که برای اخذ ویزای بریتانیا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول درخواست خود را ثبت می‌کنند، بهتر است به ندانند که می‌بایست اصل مدارک هویتی خودم مثل پاسپورت را نیز به دفتر teleperformance مستقر در استانبول تحویل دهند و بر همین اساس، این دسته از مسافرین عزیز با سردرگمی‌هایی در فرودگاه‌های ترکیه جهت بازگشت به ایران مواجه می‌شوند. شما متقاضی عزیز ویزای انگلستان که برای ثبت درخواست خود به استانبول مراجعه می‌کنید، اگر قصد دارید فوری به ایران برگردید، تنها کافیست که برگه عبور از سفارت ایران داشته باشید تا بدون پاسپورت بتوانید با پروازهای استانبول به ایران برگردید.

وقت سفارت انگلیس در استانبول

عجله ندارید؟

اگر عازم استانبول هستید، بعد از تحویل مدارک باید ۱۵ روز کاری صبر کنید تا درباره سفر یا ورودتان به بریتانیا تصمیم گرفته شود (برای افرادی که از سرویس حق تقدم بررسی مدارک استفاده می‌کنند، نهایتاً یک هفته به طول می‌انجامد) چنانچه پس از اخذ ویزای بریتانیا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول، عجله‌ای برای بازگشت به ایران ندارید و دوست دارید از سفر خود به استانبول نهایت لذت را ببرید، پیشنهاد می‌کنیم در قالب تور استانبول به این شهر سفر کنید و علاوه بر تحویل مدارک خود به دفتر نماینده کنسولگری انگلستان، تجربه خاطره‌انگیزی از سفر به استانبول داشته باشید. فقط کافیست با ساحل شنی تماس بگیرید و موضوع را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

ویزای انگلستان را به ما بسپارید

هدف ما در ساحل شنی این است که درنهایت آرامش به کشور موردعلاقه خود سفر کنید و دغدغه‌ای بابت اخذ ویزا نداشته باشید. مسافرت به بریتانیا پیچیدگی‌ها، مشکلات و سختی‌های مخصوص به‌خود را دارد که اگر تمایل داشته باشید امور ویزای خود را به‌تنهایی انجام دهید، با سختی‌ها و سردرگمی‌های زیادی مواجه خواهید شد. برای سفر به بریتانیا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول، باید تمکن مالی خوبی داشته باشید و سفارت انگلستان سرسختانه مدارک و اسناد موجودی و گردش حساب بانکی، گواهی اشتغال به‌کار، پروانه کسب، واچر هتل، بلیت‌های هواپیمایی رزرو شده و دعوت‌نامه شما را دقیق چک می‌کند که اگر کمبودی در پرونده خود داشته باشید، سفر شما به انگلستان لغو می‌شود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به ما اعتماد کنید و تمام مراحل ویزا و تعیین وقت سفارت انگلیس در استانبول را به ما بسپارید. برای ارتباط با ما کافیست با شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ در ارتباط باشید و یا به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ مراجعه فرمایید.

1 پاسخ

ارسال پاسخ

سیزده + چهار =