۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

اخذ وقت سفارت دانمارک

دانمارک با نام رسمی «پادشاهی دانمارک» یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن در منطقه‌ی اسکاندیناوی در شمال اروپا واقع شده و همانند سایر کشورهای این منطقه از بسیاری جهات پیشرفته و در دنیا سرآمد است. دانمارک دارای یکی از قدیمی‌ترین پادشاهی‌های جهان است و قدمت سکونت انسان‌ها در آن به بیش از ۱۲۰۰ سال پیش بازمی‌گردد. این کشور از نظر کم‌بودن اختلاف درآمد شهروندان خود در میان تمامی کشورهای جهان رتبه‌ی نخست را دارد و علاوه‌براین – اگرچه درحال‌حاضر در وضعیت نسبتاً راکد اقتصادی به‌سر می‌برد – میزان فساد اقتصادی و اداری در آن بسیار کم است. مردم دانمارک در سال ۲۰۱۶ به‌عنوان شادترین مردم جهان شناخته شدند. توسعه‌ی دانمارک و شرایط مناسب زندگی درآن موجب شده‌اند تا افراد زیادی متقاضی مهاجرت و مسافرت به این کشور شوند. در همین راستا، در این نوشتار به موضوع اخذ وقت سفارت دانمارک برای دریافت ویزای این کشور خواهیم پرداخت.

شما عزیزان می‌توانید ضمن مطالعه‌ی این مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در باب دریافت وقت سفارت دانمارک و یا انواع ویزای دانمارک از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما در مرکز ساحل شنی درخشان تماس بگیرید.

وقت سفارت دانمارک چیست؟

همان‌گونه که اشاره شد دانمارک یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن است و به‌همین‌سبب لازم است تا برای ورود به آن ویزای شنگن را در اختیار داشت. اما دریافت ویزای شینگن دانمارک نیز همانند ویزای شنگن سایر کشورهای عضو این پیمان مستلزم اخذ وقت سفارت دانمارک برای ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای شینگن این کشور است و این درمورد تمامی انواع ویزا صدق می‌کند. متقاضیان بایستی در روز ملاقات به محل تعیین‌شده مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا، مانند مدارک شناسایی ترجمه‌شده، دعوت‌نامه و …، را به مسئولان صدور ویزا ارائه دهند. درواقع منظور از وقت سفارت دانمارک وقت قرار ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن این کشور برای ارائه‌ی مدارک است.

مدارک ارائه‌شده در این ملاقات باید کامل باشند و مسئولان صدور ویزا به مدارک ناقص ترتیب اثر نخواهند داد و درنتیجه متقاضی مجبور به دریافت مجدد وقت سفارت دانمارک برای ارائه‌ی مدارک کامل خواهد شد. به‌همین‌سبب پیشنهاد می‌کنیم تا پیش از حضور در محل ملاقات با مشورت با افراد باتجربه از جزئیات مدارکی که باید در روز تعیین‌شده ارائه دهید اطمینان حاصل کنید. کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان آماده‌ی راهنمایی شما در این زمینه هستند.

مراحل اخذ وقت سفارت دانمارک

اگرچه قوانین کشورهای عضو پیمان شنگن مشابه هم هستند و دریافت ویزای یکی از آن‌ها مجوز سفر به دیگر کشورهای این پیمان است، با این حال صدور ویزای شنگن برای هریک از این کشورها دارای جزئیات مخصوص به خود است و آگاهی از این جزئیات در دریافت وقت ملاقات دریافت ویزا و البته دریافت ویزا ضروری ست. پروسه‌ی دریافت وقت ملاقات صدور ویزای شنگن دانمارک گاه پیچیده و طولانی شده و باعث اتلاف وقت متقاضیان و حتی گاهی به‌تعویق‌افتادن سفر آن‌ها می‌شود. اگرچه به‌طور میانگین فاصله‌ی بین درخواست صدور وقت سفارت دانمارک و روز ارائه‌ی مدارک چیزی بین ۲ تا ۳ هفته است، اما این امکان وجود دارد که این فاصله‌ی زمانی طولانی‌تر از این شود و این مسلماً مطلوب هیچ‌یک از متقاضیان صدور ویزا نیست.

با توجه به پیچیدگی روال دریافت وقت سفارت دانمارک و طولانی‌شدن آن در برخی شرایط بهترین اقدام مراجعه به افراد باتجربه و متخصص در دریافت وقت ملاقات سفارت دانمارک است تا بتوان در مدتی کوتاه و به‌صورت تضمینی وقت سفارت این کشور را دریافت کرده و برای ارائه‌ی مدارک صدور ویزا آماده شد. کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان آماده هستند تا اقدامات لازم جهت دریافت وقت ملاقات صدور ویزای شنگن دانمارک را برای شما انجام داده و یک ملاقات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای‌تان ترتیب دهند. تنها کافی ست با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات درخواست‌شده، که شامل برخی اطلاعات شخصی درج‌شده در شناسنامه و پاسپورت هستند، را در اختیار آنان قرار دهید و انجام مابقی امور را به متخصصان ساحل شنی درخشان بسپارید.

مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت دانمارک

همان‌طور که گفتیم برای دریافت وقت سفارت دانمارک نیاز به مدارکی خاصی نیست و تنها اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، کد ملی، شماره‌ی پاسپورت، شماره‌ی شناسنامه، تاریخ سفر، نوع ویزای درخواستی و مانند آن‌ها کافی هستند.

اما پس از دریافت وقت ملاقات صدور ویزای شنگن دانمارک لازم است در روز و ساعت تعیین‌شده به مکان ملاقات مراجعه کرده و مدارک کامل را به مسئولان صدور ویزای شینگن دانمارک ارائه کنید. برخی از مدارکی که باید در این روز همراه داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

 • ۲ قطعه عکس تمام‌رخ استاندارد با زمینه‌ی سفید حداکثر مربوط به ۳ ماه قبل
 • ترجمه‌ی شناسنامه
 • ترجمه‌ی کارت ملی
 • ترجمه‌ی مدرک اشتغال به تحصیل
 • ترجمه‌ی پروانه‌ی مطب، دفتر وکالت و هر مدرک مربوط به شغل متقاضی
 • ترجمه‌ی سند مالکیت
 • گواهی تمکن مالی ترجمه‌شده
 • گواهی حساب بانکی
 • حساب‌جاری با حداقل مانده‌ی تعیین‌شده
 • پرینت بیمه‌ی مورد تأیید
 • مدرک رزرو هتل

توصیه می‌کنیم پیش از حضور در محل ملاقات و ارائه‌ی مدارک حتماً با مشورت با افراد باتجربه از کامل‌بودن مدارک خود اطمینان حاصل کنید چرا که همان‌طور که گفتیم مسئولان صدور ویزای شنگن دانمارک به مدارک ناقص ترتیب‌اثر نخواهند دارد.

 

وقت سفارت دانمارک

هزینه اخذ وقت سفارت دانمارک

با توجه به قطعیت دریافت وقت سفارت دانمارک و کوتاه‌شدن روال این پروسه و صرفه‌جویی قابل‌توجه در زمان با سپردن آن به کارشناسان مرکز ساحل شنی درخشان می‌توان گفت که هزینه‌ی اخذ وقت ملاقات با مسئولان سفارت دانمارک کاملاً مناسب و تقریباً ناچیز است. شما می‌توانید با پرداخت مبلغی بسیار کم در زمانی کوتاه و به‌صورت تضمینی وقت ملاقات صدور ویزای شنگن دانمارک را دریافت کنید و با راهنمایی کارشناسان ما درخصوص مدارکی که لازم است در روز ملاقات ارائه دهید با خاطری آسوده ویزای مورد نظر خود را دریافت کنید. برای اطلاع از جزئیات هزینه اخذ وقت سفارت دانمارک با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با همکاران ما در ساحل شنی درخشان تماس بگیرید.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سفارت دانمارک

۱- تمامی مدارکی که نیاز به ترجمه دارند بایستی توسط دارالترجمه‌های رسمی و مورد تأیید قوه قضاییه ترجمه شوند.

۲- برای هر مورد ویزا نیاز به دریافت وقت ملاقات جداگانه وجود دارد.

۳- در ارائه‌ی اطلاعات مورد نیاز برای دریافت وقت ملاقات دریافت ویزای شینگن دانمارک به کارشناسان ساحل شنی درخشان نهایت دقت را داشته باشید تا صدور وقت ملاقات شما هرچه سریع‌تر و بدون برخوردن به مشکل انجام شود.

۴- پس از صدور وقت ملاقات امکان تغییر یا لغو آن وجود ندارد و درصورت عدم حضور در محل ملاقات در ساعت و روز تعیین‌شده لازم است تا بار دیگر برای رزرو وقت ملاقات اقدام شود. از همین‌روی توصیه می‌کنیم در ارائه‌ی زمان پیشنهادی خود برای تنظیم قرار ملاقات دقت کافی را داشته باشید.

مختصری در مورد کشور دانمارک

کشور دانمارک یکی از کشورها عضو اتحادیه‌ی اروپا و همچنین از کشورهای عضو پیمان شنگن است، اما به کشورهای حوزه‌ی یورو نپیوسته. کشور دانمارک تنها با یک کشور یعنی آلمان دارای مرز خاکی مشترک است و در شمالی‌ترین نقاط اروپا و در منطقه‌ی اسکاندیناوی واقع‌شده و درنتیجه بسیاری از شهرهای آن ساحلی هستند. مردم دانمارک به‌طور کلی میانه‌رو هستند و زندگی مسالمت‌آمیزی با یک‌دیگر و همچنین با افرادی دارند که عقایدی مغایر عقاید آنان دارند. این کشور علاوه بر این بیش از دیگر کشورهای عضو سازمان ملل به کشورهای فقیر آفریقا، آمریکای جنوبی و آسیا برای پیشرفت‌های بنیادی کمک می‌کند. این کشور به‌صورت پادشاهی مشروطه اداره می‌شود و نمایندگان پارلمان آن با رأی مستقیم شهروندان انتخاب می‌شوند.

وقت سفارت دانمارک

اخذ وقت سفارت دانمارک | دریافت وقت سفارت دانمارک فوری و تضمینی

شما عزیزان متقاضی دریافت ویزای شنگن دانمارک می‌توانید تمامی امور مربوط به دریافت وقت ملاقات سفارت دانمارک را به کارشناسان ما در مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید و در زمانی کوتاه و به‌صورت تضمینی وقت ملاقات دریافت ویزا را در اختیار داشته باشید. کارشناسان ما با ارائه‌ی مشاوره‌ی لازم درخصوص مدارک مورد نیاز برای ارائه به مسئولان صدور ویزای دانمارک به شما کمک خواهند کرد تا هرچه سریع‌تر ویزای دانمارک را دریافت کرده و سفری آسوده به این کشور داشته باشید. برای کسب اطلاعات کامل در خصوص دریافت وقت ملاقات صدور ویزای دانمارک و همچنین اخذ ویزای دانمارک از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان با تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نوزده + پنج =