۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت سوئد

سوئد یکی از کشورهای قاره اروپا و منطقه شنگن می‌باشد که برای سفر به آن نیازمند ویزای سوئد می‌باشید. برای اخذ ویزای شینگن سوئد ابتدا نیاز به گرفتن وقت سفارت سوئد دارید که در این مطلب سعی کردیم مراحل و نحوه گرفتن آن را توضیح دهیم تا بتوانید به کمک کارشناسان و متخصصین ویزای شنگن در ساحل شنی درخشان موفق به اخذ ویزای سوئد شوید. با ما همراه باشید.

سوئدسوئد (Sweden)

سوئد یا پادشاهی کشور سوئد یکی از کشورهای شمال اروپا است که در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. این کشور با نروژ، فنلاند، خلیج بوتنی، دریای بالتیک و دانمارک مرز مشترک دارد. پایتخت سوئد، استکهلم است که بزرگ‌ترین شهر سوئد محسوب می‌شود و یکی از کشورهای پربازدید اروپایی و حوزه شینگن می‌باشد که هر ساله پذیرای تعداد بسیاری مسافر است.

وقت سفارت سوئد جهت اخذ ویزای شینگن سوئد

متقاضیانی که قصد سفر به سوئد را دارند باید اقدام به دریافت ویزای شینگن سوئد کنند که این ویزا مستلزم دریافت وقت از سفارت سوئد می‌باشد. در صورتی‌که می‌خواهید جواب سؤال‌های خود را که دربارۀ چگونگی دریافت تعیین وقت سفارت سوئد است و یا این‌که سفارت سوئد به چه مدارکی برای تعیین وقت سفارت سوئد نیاز دارد، یا در روز تعیین وقت سفارت سوئد چه مدارکی برای اخذ ویزای سوئد باید به همراه داشته باشید را پیدا کنید، این مطلب که توسط تیم آژانس مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان تهیه شده است را مطالعه کنید تا پاسخ تمام سؤالات خود را پیدا کنید و تا روز قبل از تاریخ سفرتان به سوئد، ویزای این کشور را دریافت کرده باشید. (معمولاً مدت زمانی که طول می‌کشد وقت سفارت سوئد را دریافت کنید بین ۱ تا ۳ ماه است.)

سوئد

باید خاطر نشان کرد که اخذ ویزای شینگن سوئد برای تمام متقاضیان ایرانی برای ورود به خاک این کشور با هر دلیلی (تحصیلی، توریستی، کار و …) الزامی است و شما مسافران عزیز در صورتی‌که می‌خواهید اقدام به دریافت وقت سفارت کنید باید از طریق آژانس‌های مسافرتی و گردشگری معتبر اقدام کنید. در صورت نیاز به مشاوره در مورد وقت سفارت سوئد و مدارک مورد نیاز آن، می‌توانید با کادر مجرب ساحل شنی درخشان در ارتباط باشید تا شانس دریافت وقت سفارت سوئد خود را بالا ببرید.

مراحل اخذ وقت سفارت سوئد

در صورتی‌که می‌خواهید وقت سفارت سوئد را دریافت کنید، تنها کافی‌ است که صفحۀ اول پاسپورتتان را به‌ همراه یک شماره تماس به کارشناسان ساحل شنی درخشان ارسال کنید تا هرچه زودتر برای وقت سفارت شما اقدام کنند. از آن روز ارسال مدارک وقت سفارت به کادر ساحل شنی درخشان، مراحل تعیین وقت سفارت سوئد از طرف ما پیگیری می‌گردد که مدت زمان لازم برای تعیین وقت سفارت تقریباً حدود یک ماه زمان نیاز دارد. شما، متقاضی وقت سفارت سوئد باید مراحلی که در ادامه برایتان جمع‌آوری کرده‌ایم به همراه مدارک ذکر شده را که در روز تعیین وقت سفارت نیاز دارید، به همراه داشته باشید که مراحل این روند به شرح زیر می‌باشد:

 • ارسال تصویر پاسپورت شخص متقاضی و ارائه یک شماره تماس برای پیگیری وقت سفارت
 • تکمیل فُرم درخواست وقت سفارت سوئد که پُر کردن این برگه الزامی است و باید در روز تعیین‌شده به همراه مدارک اخذ ویزای سوئد به همراه داشته باشید و به سفارت سوئد تحویل دهید.
 • ارسال وقت تعیین‌شده برای شما از طرف مشاوران ساحل شنی درخشان
 • فُرم درخواست روادید شنگن سوئد که این فُرم باید به‌طور کامل تکمیل و امضاء شده باشد.
 • گذرنامه درخواست‌کننده وقت سفارت سوئد که باید شرایط زیر را داشته باشد:
  – حداقل تا ۶ ماه پس از زمان خروج وی از حوزه شنگن اعتبار داشته باشد.
  – حداقل ۲ صفحه خالی و بدون مُهر داشته باشد.
  – از تاریخ صدور آن بیش از ۱۰ سال نگذشته باشد.
 • رسید پرداخت‌شده هزینه درخواست وقت سفارت سوئد (متقاضیان هزینه وقت سفارت را در همان روز که از کادر مجرب ساحل شنی درخشان درخواست کردند، پرداخت خواهند کرد و مشاوران ما بعد از پیگری مراحل وقت سفارت سوئد، رسید آن را به شما ارسال می‌کنند.)

شما می‌توانید کلیه خدمات وقت سفارت سوئد و اخذ ویزای شینگن سوئد را به کارشناسان ما در مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید. فقط کافیست با شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل کنید تا مراحل اخذ ویزای سوئد را آغاز کنید. متخصصین ویزای شنگن در انتظار شما هستند.

سوئد

نکات مهم وقت سفارت سوئد

 • در صورتی‌که بیش از یک نفر هستید و قصد دریافت ویزای سوئد را دارید هر یک از شما باید به تنهایی وقت سفارت جداگانه بگیرد و در روز تعیین وقت سفارت شخصاً برای انگشت‌نگاری و مصاحبه حضور داشته باشد.
 • در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید در روز تعیین‌شده در سفارت سوئد حضور داشته باشید، باید تمام مراحل تعیین وقت سفارت را از اول سپری کنید تا دوباره برای شما وقت سفارت در نظر بگیرند. فراموش نکنید وقت تعیین‌شده حتی قابل تغییر هم نیست.
 • اگر هزینه وقت سفارت را به‌صورت آنلاین پرداخت نکرده‌اید، باید حتماً رسید بانکی پرداخت این هزینه را در مدارکتان داشته باشید.
 • در صورت وجود دعوت‌نامه اگر شخصی که شما را دعوت کرده است، باردار یا بیمار باشد به این معناست که دیدار به‌طور خاصی مهم است، در این حالت اصل گواهی پزشکی تحویل داده شود.
 • افراد ۱۶ سال به بالا باید گذرنامه جداگانه داشته باشند.
 • گذرنامه زمانی پس داده می‌شود که درخواست وقت سفارت بررسی و تصمیم‌گیری در مورد ویزای سوئد انجام شده باشد.
 • مدارک شما به‌طور کلی باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد. باید افسر مربوطه را متقاعد کنید که در موقع مقرر سوئد را ترک خواهید کرد. باید نشان دهید که توان مالی لازم را برای هزینه‌های مربوط به سفر و مدت زمان اقامت در سوئد را دارید. (برای تکمیل این مدارک بهتر است مقاله مربوط به مدارک لازم اخذ ویزای سوئد را مطالعه کنید.)
 • فرد قانون‌مندی هستید و سوابق جنایی ندارید.
 • توجه داشته باشید که هرچه مدارک شما کاملتر باشد شانس پذیرش شما در روز وقت سفات بیشتر خواهد بود.
 • تمامی مدارک باید به انگلیسی و یا سوئدی ترجمه رسمی شده باشند. و در صورتی‌که مدارک ارائه‌شده به سفارت نقصی داشته باشد، درخواست ویزای سوئد شما بررسی نخواهد شد.

وقت سفارت سوئدچگونه وقت سفارت سوئد بگیریم؟

آژانس مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان، نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران است که با داشتن چندین سال سابقه در حوزه دریافت وقت سفارت و ویزای شینگن آماده خدمت‌رسانی و ارائه مشاوره برای مسافران و درخواست‌کنندگان ویزا و وقت سفارت می‌باشد. در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. در صورتی‌که نیاز به دریافت وقت فوری سفارت کشورهای مختلف دارید، باید با کادر مجرب ساحل شنی درخشان تماس بگیرید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

تصاویر

ارسال پاسخ

پنج × پنج =