۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت سفارت پرتغال

کشور زیبای پرتغال یکی از کشورهای عضو منطقه‌ی شینگن است، بنابراین برای سفر به این کشور باید ویزای شینگن پرتغال را داشته باشید. گام اول برای دریافت این ویزا، اقدام برای اخذ وقت سفارت پرتغال است تا بتوانید با مراجعه‌ی حضوری مدارک خود را تحویل دهید و با شما مصاحبه شود. همانطور که می‌دانید حجم درخواست برای دریافت ویزا شینگن و تعیین و اخذ وقت سفارت بالا است و کشورهای عضو شینگن هم حساسیت بالایی در صدور ویزا دارند بنابراین در طی‌کردن تمام این مراحل لازم است دقت زیادی داشته‌باشید. البته با وجود مرکز ساحل شنی درخشان که نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران است، نگرانی در این مورد وجود نخواهد داشت. کافی ست دریافت وقت سفارت پرتغال را به ما بسپارید. کارشناسان باتجربه‌ی ساحل شنی درخشان می‌توانند راحت‌تر و در زمان کوتاه‌تری وقت سفارت پرتغال را برای شما دریافت‌کنند.

پرچم پرتغال

برای استفاده از خدمات مرکز ساحل شنی درخشان یا دریافت راهنمایی می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. به این منظور شما می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. در این نوشتار اطلاعات بیشتری که لازم است درباره‌ی روند اخذ  وقت ملاقات سفارت کشور پرتغال بدانید را خدمت شما ارائه‌دهیم.

مراحل اخذ وقت سفارت پرتغال

شما می‌توانید با ارسال اطلاعات خود شامل تصویر شناسنامه و گذرنامه به مرکز ساحل شنی درخشان تمام مراحل دریافت وقت سفارت را به این مرکز بسپارید تا کوچکترین نقص و مشکلی در کار نباشد و بتوانید در زمان کوتاه‌تری وقت سفارت را دریافت کنید. کارشناسان ما فرم‌های مربوطه را برای شما بصورت حرفه‌ای پرمی‌کنند و به سفارت پرتغال ارسال می‌کنند. سفارت پرتغال در تهران VFS  فعال دارد و در صورتی‌که وقت سفارت پرتغال را دریافت‌کردید برای انجام مصاحبه، انگشت‌نگاری، ارائه مدارک و پرداخت هزینه صدور ویزا در تاریخی که به اطلاع شما می‌رسد در مرکز VFS global پرتغال حاضر‌می‌شوید.

درصورتی‎‌که در پرکردن فرم اشکال یا نقصی از طرف شما باشد دریافت وقت سفارت هم با مشکل روبرو می‌شود، بنابراین بهتر است برای طی‌شدن دقیق مراحل و دریافت وقت سفارت پرتغال، این کار را به متخصصان مرکز ساحل شنی بسپارید.

بهتر است برای آن‌که با ترافیک درخواست‌ها مواجه‌نشوید و برنامه‌ سفرتان مختل نشود، ۳ ماه قبل از زمان برنامه سفرتان، اقدام به طی کردن پروسه دریافت وقت سفارت کنید. لازم است بدانید که زمان رسیدگی به هر یک از تقاضاها در سفارت پرتغال حداقل ۳۰ روز طول‌می‌کشد؛ لذا باید حداقل ۳۰ روز بین تاریخ تقاضای دریافت وقت سفارت و تاریخ مسافرت فاصله باشد.

لیست مدارک لازم جهت اخذ وقت سفارت پرتغال

قبل از مراجعه حضوری به سفارت پرتغال، مدارکی را برای تعیین وقت سفارت پرتغال باید ارائه‌دهید تا فرم شما با آن‌ها پرشود. این مدارک شامل موارد زیر هستند:

 • عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت و شناسنامه
 • شماره تماس در دسترس

مدارک لازم جهت اخذ ویزا

بعد از تعیین وقت سفارت پرتغال و اطلاع آن به شما باید مدارک لازم جهت ارائه به سفارت برای تحویل ویزا را آماده‌کنید. توجه کنید که مدارک نوع سفرها ممکن‌است با هم فرق داشته‌باشند. قبل از مراجعه به سفارت پرتغال مدارک زیر را آماده کنید، این مدارک جهت اخذ ویزا توریستی هستند:

 • فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا
 • یک قطعه عکس جدید رنگی تمام‌رخ و با زمینه سفید
 • گذرنامه معتبر و امضاشده توسط صاحب گذرنامه و کپی آن به‌همراه ترجمه (اعتبار گذرنامه باید بیشتر از سه ماه از تاریخ پایان ویزا باشد)
 • کپی کلیه ویزاهای دریافت شده قبلی از سایر کشورها در طول ۳ سال گذشته
 • ترجمه رسمی کلیه صفحات شناسنامه
 • پاسپورت‌های قبلی که تاریخ اعتبار آن‌ها تمام‌شده و یا به هر دلیل تعویض شده‌اند
 • معرفی‌نامه محل کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه رسمی آن
 • اثبات فعال‌بودن شرکت [برای ویزاهای تجاری]
 • نامه بانکی با اظهار مانده موجودی حساب و ریز حساب بانکی ۳ ماه اخیر
 • رزرو هتل و تاییدیه آن (اگر از طرف بستگان خود در کشور پرتغال دعوت‌نامه نداشتید باید حتماً پرینت رزرو هتل یا واچر هتل خود را هنگام مراجعه به سفارت همراه خود ببرید.)
 • بیمه پزشکی مسافرت معتبر کپی آن
 • رزرو بلیت سفر به پرتغال و برگشت به ایران

چند نکته

 • هرکدام از متقاضیان دریافت ویزا شینگن باید فرم درخواست ویزا را پرکرده و همراه با کلیه مدارک لازم، اقدام به تعیین وقت سفارت پرتغال نمایند.
 • مدارک باید دارای ترجمه رسمی باشند، به‌این معنا که ترجمه توسط مترجم رسمی انجام شده‌باشد. بهتر است مدارک خود را به دارالترجمه‌های رسمی برای ترجمه بسپارید.
 • مدارک شما باید دارای مهر وزارت خارجه و دادگستری باشند.
 • هزینه صدور و درخواست ویزا شینگن مطابق جدول هزینه‌های ویزا قابل برگشت نیست و به‌صورت یورو هنگام مراجعه در وقت سفارت پرتغال دریافت‌می‌شود.

برای اطلاع از اطلاعات تکمیلی و دقیق‌تر و دریافت مشاوره حرفه‌ای کادر مجرب ساحل شنی درخشان آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای به شما است تا کوچک‌ترین مشکلی در روند اخذ وقت سفارت پرتغال و دریافت ویزا شینگن نداشته‌باشید.

وقت سفارت پرتغال

هزینه دریافت وقت سفارت پرتغال

شما می‌توانید برای آگاه‌شدن از هزینه دریافت وقت سفارت پرتغال توسط مرکز ساحل شنی درخشان با شماره ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

گرفتن وقت سفارت چقدر زمان‌می‌برد؟

نمی‌توان خیلی دقیق بیان‌کرد که دریافت وقت سفارت پرتغال چند روز طول‌می‌کشد چراکه این زمان به عوامل مختلفی بستگی‌دارد که یکی از آن‌ها تعداد درخواست‌های اخذ ویزای شینگن پرتغال در آن پروسه که شما اقدام‌کرده‌اید، است. چراکه تمام این درخواست‌ها و فرم‌های پرشده نیاز به بررسی دقیق دارند.

عزیزانی که وقت کافی برای درخواست وقت سفارت را ندارند و یا اطلاعات لازم یا توانایی کافی برای این امر را ندارند و یا سفرشان فوری است، می‌توانند با استفاده از خدمات مرکز ساحل شنی درخشان، با خیال راحت انجام تمام امور خود را به کارشناسان این مرکز بسپارند.

خدمات وقت سفارت پرتغال

مرکز مسافرتی، گردشگری ساحل شنی درخشان، که نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران است، با برخورداری از کادر مجربی شامل کارشناسان اجرایی باتجربه در اخذ ویزا کشورهای حوزه شینگن، کارشناسانی با دانش و اطلاعات بروز در زمینه‌ی قوانین ویزای حوزه شینگن و مشاوران آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره تخصصی به شما است. همچنین خدمات تخصصی برای اخذ وقت سفارت پرتغال، ایجاد حساب کاربری با استفاده از کانال‌های تعیین وقت سفارت پرتغال، تکمیل اطلاعات شما متناسب با برنامه سفرتان و دریافت مناسب‌ترین وقت سفارت، ارائه مشاوره برای تکمیل فرم‌های مربوطه و خدمات VIP توسط این مرکز برای شما عزیزان انجام می‌شوند.

امر تعیین وقت سفارت هر کشور از جمل پرتغال را از ابتدا تا انتها به مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید تا به‌راحتی وقت سفارت را دریافت کنید. همچنین می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید و سوالات خود را در این باره مطرح کنید تا مشاوران مرکز به شما پاسخ‌‎دهند.

وقت سفارت پرتغال

چرا کشور پرتغال را برای سفر انتخاب کنیم؟

پرتغال کشوری است که به علت دارابودن ویژگی‌های خاص خود، گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده‌است. پایتخت این کشور، شهر زیبا و دیدنی لیسبون است که این شهر یکی از برترین شهرهای قاره اروپا هم محسوب‌می‌شود.

این کشور دارای ۳ رود تاگوس، دورو و گوادیانا است که در حاشیه این رودها سرزمینی سرسبز پدید آمده‌است که چشمان شما را خیره خواهدکرد.

با سفر به شهر آلگاوره می‌توانید از سواحل بی‌نظیر شنی نیروی دریایی دیدن‌کنید که این سواحل رو به اقیانوس اطلس هستند و از برترین سواحل اقیانوس اطلس هم به حساب‌می‌آیند.

یکی از جذاب‌ترین سازه‌های رمانتیسیسم در کل جهان، کاخ افسانه‌ای پنا، در کشور پرتغال واقع‌شده که در روزهای ابری از ابرها هم بالاتر می‌رود. قدمت این کاخ بیش از ۱۰۰ سال بوده و یکی از مهم‌ترین مناطق گردشگری دنیا است.

شهر پورتو مناطق بسیار زیبا و دیدنی دارد که یکی از برترین جاذبه‌های آن، اسکله زیبا و دیدنی ریبیرا است که از خیابان‌های قرون وسطایی ساخته‌شده‌است. روح پورتو لقبی است که به این اسکله داده‌اند.

ارسال پاسخ

ده − 6 =