۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

اخذ وقت سفارت یونان

یونان یکی از کشورهای منطقه‌ی شینگن و در جنوب شرقی این قاره، و در محل تلاقی سه قاره‌ی اروپا، آسیا و آفریقا، واقع شده است. موقعیت خاص جغرافیایی این کشور، قدمت تاریخی آن و شهرت‌اش در زمینه‌های فلسفه، سیاست، ورزش، هنرهای نمایشی، معماری و … باعث شده‌اند تا یونان مورد توجه بسیاری از گردشگران در سراسر جهان و از جمله ایران قرار گیرد و افراد زیادی متقاضی سفر به این کشور و آشنایی نزدیک با فرهنگ و تمدن آن باشند. اما همان‌طور که گفتیم یونان عضو شینگن است و به‌همین سبب برای ورود به این کشور بایستی ابتدا موفق به دریافت ویزای شینگن شد و البته لازمه‌ی دریافت ویزای شینگن یونان اخذ وقت سفارت یونان است.

شما می‌توانید برای اخذ وقت سفارت یونان فوری و تضمینی و همچنین دریافت انواع ویزای یونان از خدمات ساحل شنی درخشان استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات کامل در این زمینه با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده، پرسش‌های خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از خدمات مشاوره‌ی ساحل شنی درخشان بهره‌مند شوید.

وقت سفارت یونان چیست؟

گفتیم که برای دریافت ویزای یونان نیاز به اخذ وقت سفارت یونان برای ارائه‌ی مدارک به مسئولان صدور ویزای شنگن یونان است و فرقی نمی‌کند که هدف از سفر به یونان تفریح است یا تحصیل، کار و … .

تمامی افرادی که قصد دریافت ویزای یونان را دارند بایستی اقدام به دریافت وقت سفارت یونان کرده و در زمان تعیین شده با مراجعه به محل صدور ویزا مدارک را ارائه دهند. در باب مدارک و هر موضوع دیگر در ارتباط با روز مراجعه به محل صدور ویزا، کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

اخذ وقت سفارت یونان

مراحل اخذ وقت سفارت یونان

سفارت هر کشور شرایط خاص خود را در تنظیم وقت سفارت دارد. ساعات و روزهای کاری سفارت‌خانه‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارند و علاوه بر این روال قبول مدارک در هر کدام از آن‌ها دارای برخی ویژگی‌های منحصربه‌فرد است. پروسه‌ی اخذ وقت سفارت کشور یونان نیز شرایط ویژه‌ی خود را دارد که ممکن است در برخی موارد و برای بعضی افراد پیچیده و گیج‌کننده به نظر آیند. اگرچه به‌طور میانگین فاصله‌ی زمانی بین اقدام به اخذ وقت سفارت یونان و تاریخ مصاحبه چیزی بین ۲ تا ۳ هفته است اما امکان این‌که این زمان طولانی‌تر از این مدت شود چندان کم نیست، خصوصاً اگر تمامی نکات مهم در دریافت وقت سفارت یونان درنظر گرفته نشده یا برخی از آن‌ها از قلم افتاده باشند.

با توجه به مشکلاتی که به آن‌ها اشاره شد بهتر است تا پیش از اقدام به دریافت وقت سفارت یونان ابتدا با افراد باتجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنید. کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان آماده اند تا شما را در خصوص بهترین راه دریافت وقت سفارت یونان فوری و تضمینی راهنمایی کرده و بهتر از آن، خود به‌نیابت از شما تمامی مراحل این کار را انجام داده و با راهنمایی درخصوص اقدامات مهم و ضروری در روز ملاقات و مناسب‌ترین پاسخ‌ها به مصاحبه‌کنندگان، به شما در دریافت هرچه سریع‌تر ویزای یونان کمک کنند. تنها کافی ست تصویر شناسنامه و پاسپورت برای اخذ وقت سفارت یونان را در اختیار همکاران ما قرار دهید و در مدت کوتاهی وقت سفارت برای دریافت ویزای یونان را در اختیار داشته باشید.

مدارک لازم برای دریافت وقت سفارت یونان

برای دریافت وقت سفارت نیاز به مدرک خاصی نیست و تنها کافی ست اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شماره‌ی شناسنامه،کد ملی، شماره‌ی گذرنامه و … را در اختیار کارشناسان ما قرار داده و منتظر صدور زمان مصاحبه شوید.

پس از مشخص‌شدن روز و ساعت ملاقات بایستی در موعد مقرر به محل مراجعه کرده و با مدارک کامل جهت درخواست صدور ویزا را به‌صورت حضوری به مسئولان این کار ارائه دهید. در این مرحله لازم است تا مدارک کافی و کاملی را به مصاحبه‌کنندگان ارائه کنید چرا که در غیر این صورت نه‌تنها برای شما ویزای شینگن یونان صادر نخواهد شد، بلکه این احتمال وجود دارد که شما شانس موفقیت در مصاحبه‌های بعدی برای دریافت این ویزا را نیز از دست بدهید.

مهم‌ترین مدارکی که لازم است در روز مصاحبه با خود همراه داشتید باشید شامل موارد زیر هستند:

  • عکس تمام‌رخ استاندارد مربوط به حداکثر ۳ ماه قبل
  • ترجمه‌ی کارت ملی
  • ترجمه‌ی شناسنامه
  • ترجمه‌ی مدرک شغلی یا تحصیلی
  • ترجمه‌ی سند مالکیت
  • گواهی تمکن مالی
  • مدرک رزرو هتل
  • پرینت سابقه‌ی بیمه ترجمه شده
  • حساب‌جاری با حداقل مانده‌ی تعیین‌شده به ازای هر نفر

پیشنهاد می‌شود تا پیش از مراجعه به محل مصاحبه با مشورت با افراد با تجربه از کافی‌بودن مدارک خود و همچنین مانده‌ی حساب بانکی‌تان مطمئن شوید. علاوه‌براین توجه داشته باشید که لازم است تا تمامی مدارک توسط دارالترجمه‌های رسمی تأییدشده ترجمه شده باشند.

هزینه اخذ وقت سفارت یونان

شما عزیزان می‌توانید با واگذارکردن پروسه‌ی اخذ وقت سفارت به کارشناسان ساحل شنی درخشان در مدت بسیار کوتاهی وقت سفارت یونان را به‌صورت تضمینی و فوری دریافت کنید. مطمئناً هزینه‌ای که برای انجام این کار پرداخت می‌کنید در مقایسه با صرفه‌جویی‌ای که در زمان داشته‌اید و همچنین در مقایسه با قطعیت و فوریت دریافت وقت سفارت نسبتاً ناچیز است. برای آگاهی از هزینه اخذ وقت سفارت یونان با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ ارتباط برقرار کرده و جزئیات اطلاعات مورد نیاز خود را از همکاران ما بخواهید.

 

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سفارت یونان

۱- برای هر مورد ویزا باید وقت ملاقات مجزایی تنظیم شود.

۲- درصورت کامل‌نبودن اطلاعات ارائه‌شده برای دریافت وقت مصاحبه این امکان وجود دارد که وقت مصاحبه برای شما صادر نشود و به‌همین علت توصیه می‌شود در ارائه‌ی اطلاعات کامل به کارشناسان ساحل شنی درخشان دقت کافی داشته باشید.

۳- پس از صدور وقت مصاحبه‌ی ویزا امکان لغو یا تغییر آن وجود ندارد و درصورت غیاب در روز و ساعت ملاقات باید نسبت به دریافت وقت جدید اقدام شود.

۴- تا ۹۰ روز قبل ار تاریخ سفر می‌توانید نسبت به دریافت وقت سفارت اقدام کنید.

مختصری در مورد کشور یونان

کشور یونان با نام رسمی «جمهوری یونان» یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی ست. نام این کشور تداعی‌کننده‌ی نام شماری از بزرگ‌ترین فیلسوفان تاریخ مثل تالس، فیثاغورس، هراکلیتس، سقراط، افلاطون، ارسطو و اپیکوروس، بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان یعنی المپیک، اسطوره‌ها و خدایان اساطیری مانند زئوس، ونوس، مارس، آشیل، رویدادهایی مانند جنگ تروا و کتاب‌هایی مانند ایلیاد و ادیسه است. این کشور دارای جاذبه‌های گردشگری بسیاری ست و بیشتر افرادی که نسبت به دریافت ویزای آن اقدام می‌کنند قصد اخذ ویزای توریستی را دارند. کشور یونان علاوه‌براین دارای تعدادی دانشگاه معتبر است و از همین روی دانشجویان نسبتاً زیادی نیز برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. آتن پایتخت یونان و شهرهای هراکلیون، سالونیک و پاتراس از جمله بزرگ‌ترین شهرهای این کشور و مقصد بیشتر مسافران خارجی هستند.

اخذ وقت سفارت یونان

اخذ وقت سفارت یونان | دریافت سفارت یونان فوری و تضمینی

شما می‌توانید کلیه‌ی مراحل دریافت وقت سفارت یونان را به‌صورت تضمینی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به کارشناسان مرکز ساحل شنی واگذار کنید تا بدون برخوردن به هیچ مشکلی در این پروسه وقت سفارت را دریافت کرده و با راهنمایی کارشناسان ما با آمادگی کامل در جلسه‌ی مصاحبه‌ی اخذ ویزا حاضر شوید. برای دریافت مشاوره در این زمینه و ثبت سفارش اخذ وقت سفارت می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

پانزده − ده =