۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت اسپانیا

اسپانیا یکی از بهترین کشورهای اروپایی از نظر کیفیت زندگی، ثبات سیاسی، شرایط جغرافیایی و وضعیت اقتصادی ست و مجموع این عوامل در کنار سایر فاکتورها باعث شده‌اند تا افراد زیادی این کشور را مقصد اقامت کوتاه‌مدت یا مهاجرت خود انتخاب کنند. اسپانیا در سال ۱۹۹۵ رسماً یکی از اعضای منطقه‌ی شینگن شده و پس از آن برای ورود به آن دراختیارداشتن ویزای شینگن الزامی شد. بنابراین لازم است برای وارد شدن به خاک این کشور در درجه‌ی اول نسبت به دریافت ویزای شنگن اسپانیا اقدام کنید و البته پیش از آن وقت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک به مسئولان صدور ویزای شینگن اسپانیا را رزرو نمایید. در این نوشتار به تنظیم همین قرار ملاقات و دریافت وقت فوری سفارت اسپانیا برای افرادی که متقاضی دریافت ویزای شنگن برای ورود به اسپانیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند خواهیم پرداخت.

اسپانیا نقشه

کارشناسان ساحل درخشان با تجربه و تخصص خود در اخذ وقت فوری سفارت این کشور می‌توانند شما عزیزان را در

دریافت وقت ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن برای ورود به این کشور یاری رسانند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن روز و ساعت این ملاقات را برای‌تان تنظیم کنند. برای دریافت وقت فوری سفارت کشور اسپانیا و دریافت مشاوره‌ی رایگان هم در این زمینه و هم درخصوص دریافت ویزای شنگن اسپانیا می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

وقت فوری سفارت اسپانیا چیست؟

همان‌طور که گفتیم اسپانیا از کشورهای عضو پیمان شنگن است. کشورهای عضو پیمان شنگن ۲۶ کشور اروپایی هستند که شهروندان هر یک از آن‌ها می‌توانند بدون دریافت ویزا وارد سایر کشورهای عضو شوند. همچنین شهروندان سایر کشورها درصورتی‌که ویزای یکی از این ۲۶ کشور را در اختیار داشته باشند می‌توانند بدون نیاز به دریافت مجدد ویزا، وارد سایر کشورهای عضو پیمان شنگن شوند. این به معنی ست که شما درصورت دریافت ویزای شنگن اسپانیا می‌توانید به سایر کشورهای پیمان شنگن نیز سفر کنید.

اما برای آن‌که موفق به دریافت ویزای شنگن برای ورود به اسپانیا، چه به‌قصد گذراندن اوقات فراغت و چه با هدف اقامت طولانی‌مدت، شوید بایستی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مورد نظر خود را به مسئولان صدور ویزای شنگن برای ورود به اسپانیا ارائه کنید و این خود مستلزم رزرو یک وقت ملاقات است و چنان‌چه به هر علتی زمان کافی برای دریافت ویزای شنگن اسپانیا را ندارید بایستی نسبت به دریافت وقت فوری سفارت اسپانیا اقدام کنید. با استفاده از وقت فوری سفارت در مدت زمانی کوتاه‌تر از روال معمول وقت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا را دریافت می‌کنید و این روند کلی اخذ ویزای شینگن اسپانیا را برای شما کوتاه‌تر می‌کند.

افرادی که به هر علتی، مانند پیش‌آمدن سفر فوری بدون برنامه‌ریزی قبلی، تغییر زمان مسافرت و …، زمان کمی را برای دریافت ویزای اسپانیا دارند بهتر است نسبت به اخذ وقت فوری سفارت اقدام کنند تا با کوتاه‌تر کردن زمان دریافت ویزای این کشور بدون هیچ مشکلی به سفر خود برسند.

اما مسلماً دریافت وقت فوری سفارت نیازمند این است که این پروسه توسط افراد کارشناس و باتجربه در این زمینه انجام شود و احتمال این‌که متقاضی خود بتواند نوبتی خارج از روال معمول نوبت‌دهی سفارت اسپانیا برای ارائه‌ی مدارک را رزرو کند بسیار کم است. کارشناسان ساحل شنی درخشان با تجربه‌ی خود در زمینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت کشورها می‌توانند پروسه‌ی دریافت وقت سفارت کشور اسپانیا را انجام داده و نزدیک‌ترین زمان ممکن را برای ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن اسپانیا در اختیار شما قرار دهند.

مراحل اخذ وقت فوری سفارت اسپانیا

پس از ثبت سفارش اخذ نوبت فوری سفارت کشور اسپانیا کارشناسان ما بلافاصله پروسه‌ی دریافت وقت را آغاز می‌کنند. برای گرفتن وقت فوری سفارت کشور اسپانیا لازم است تا یک فرم، با استفاده اطلاعات دریافتی از شما، تنظیم شده و به مسئولان صدور ویزای اسپانیا ارائه شود تا آن‌ها با توجه به جداول برنامه‌ریزی خود زمانی را برای ارائه‌ی مدارک متقاضی صدور ویزا تعیین کنند. زمان ملاقات چند هفته پس از ارائه‌ی فرم خواهد بود اما کارشناسان ما با تجربه‌ای که دارند می‌توانند این زمان را کوتاه‌تر کنند.

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری سفارت اسپانیا

برای دریافت وقت فوری سفارت لازم است تنها اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شماره‌ی مدارک شناسایی، شماره‌ی گذرنامه، تاریخ سفر، نوع ویزای درخواستی، شماره‌ی تماس و … را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. درواقع برای دریافت وقت فوری سفارت نیاز به ارائه‌ی مدارک خاصی نیست، اما هنگام مراجعه به مکان ملاقات در روز و ساعت تعیین‌شده بایستی تمامی مدارک مورد نیاز را دراختیار داشته و به مسئولان صدور ویزای شینگن اسپانیا ارائه کنید.

وقت فوری سفارت اسپانیا

 

مدارک لازم برای روز ملاقات

مدارکی که باید در روز ملاقات ارائه دهید تا حدی، با توجه به نوع ویزای درخواستی و برخی فاکتورهای دیگر، متغیر هستند و از آن‌جا که صدور ویزا برای متقاضیانی که مدارک کامل در اختیار ندارند انجام نخواهد شد، پیشنهاد می‌کنیم تا با مشورت با افراد متخصص و باتجربه از کامل‌بودن مدارک خود مطمئئن شوید. کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان آماده‌ی ارائه‌ی مشاوره در این زمینه به شما مراجعان محترم هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه نیز می‌توانید از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ استفاده کنید. برخی از مدارکی که باید در روز ملاقات در دست داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

 • عکس جدید با مشخصات و ابعاد استاندارد
 • ترجمه‌ی کارت ملی
 • ترجمه‌ی شناسنامه
 • ترجمه‌ی سند مالکیت وثیقه
 • ترجمه‌ی مدرک اشتغال به تحصیل
 • ترجمه‌ی مدارک شغلی
 • گواهی حساب بانکی
 • مدرک رزرو هتل
 • سابقه‌ی بیمه
 • دعوت‌نامه
 • کپی از مدارک
 • و …

هزینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت اسپانیا

برای دریافت وقت فوری از سفارت کشور اسپانیا کافی ست مبلغ تقریباً ناچیزی، نسبت به خدماتی که دریافت می‌کنید، پرداخت کنید و بدون معطلی و در زمانی بسیار کوتاه وقت سفارت را در اختیار داشته باشید. مبلغی که ساحل شنی درخشان از شما دریافت می‌کند در برابر صرفه‌جویی‌ در زمان شما و عدم نیاز به انجام امور اداری، که گاهی ممکن است پیچیده و دشوار باشند، بسیار اندک است. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دریافت وقت سریع از سفارت کشور اسپانیا با استفاده از شماره‌تلفن ذکر شده یعنی ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سریع سفارت اسپانیا

برای دریافت وقت فوری از سفارت کشور اسپانیا و همچنین اخذ ویزای این کشور بایستی نکات متعددی را در نظر داشته باشید و غفلت درخصوص هر یک از این نکات ممکن است به رد تقاضای شما برای صدور ویزا یا طولانی‌شدن این پروسه منتهی شود. بهتر است پیش از هرگونه اقدامی برای دریافت وقت سفارت و ارائه‌ی درخواست صدور ویزا با کارشناسان این امور مشورت کنید. در ادامه به برخی از مهم‌ترین نکاتی که لازم است در این ارتباط به‌خاطر داشته باشید اشاره خواهیم کرد.

۱- اطلاعات ارائه‌شده برای دریافت وقت فوری از سفارت اسپانیا باید دقیق و مطابق واقع باشند.

۲- دریافت وقت از سفارت اسپانیا برای هر نوع ویزایی، مسافرتی، تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و …، ضروری ست.

۳- برای هر مورد ویزا بایستی وقت جداگانه‌ای رزرو شود.

۴- دریافت وقت فوری به معنی دریافت ویزای نیست.

۵- در روز ملاقات علاوه بر مدارک درخواست‌شده برای صدور ویزا لازم است تا مبلغ کافی پول برای پرداخت هزینه‌های مربوط به صدور ویزا را همراه داشته باشید. بهتر است پولی که همراه دارید به‌صورت نقد باشد.

۶- مدارکی که به مسئولان صدور ویزا ارائه می‌کنید باید حتماً توسط دارالترجمه‌های رسمی ترجمه شوند.

مختصری درباره‌ی کشور اسپانیا

اسپانیا که نام رسمی آن «پادشاهی اسپانیا» ست در غرب اروپا دارد و یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای این قاره است. اسپانیا از نظر کیفیت زندگی موقعیت خوبی داشته و جزو ده کشور برتر از این نظر قرار دارد. اسپانیا دارای پیشینه‌ی تاریخی دور و دراز، طبیعت بسیار زیبا و فرهنگی غنی است. این کشور دارای دانشگاه‌های معتبری مانند دانشگاه بارسلونا، دانشگاه مادرید، دانشگاه گرانادا و … است و همچنین از نظر تجاری و سرمایه‌گذاری نیز در موقعیت مناسبی قرار دارد. این عوامل باعث شده‌اند تا هم صنعت گردشگری در اسپانیا دارای رونق زیادی باشد و هم افراد زیادی از دیگر کشورهای جهان متقاضی مهاجرت به این کشور به قصد تحصیل یا کار و تجارت باشند. قصر الحمرا، مسجد کورودوبا، کلیسای سانتیاگو د کامپوستلا، شهر بسالو، سواحل کوستا، سواحل لاکونچا و … از جمله جاذبه‌های گردشگری اسپانیا هستند.

وقت فوری سفارت اسپانیا

خدمات ساحل شنی درخشان

شما می‌توانید انجام کلیه‌ی مراحل دریافت وقت فوری از سفارت کشور اسپانیا را به کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان بسپارید و در زمانی کوتاه بدون اتلاف وقت و معطلی، وقت سفارت این کشور را در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دریافت وقت فوری از سفارت اسپانیا و همچنین ثبت سفارش می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ساحل شنی درخشان ارتباط برقرار کنید.

ارسال پاسخ

8 − 3 =