۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت انگلیس

ارائه‌ی ویزا هنگام ورود به کشور انگلستان از سوی شهروندان ایرانی، مانند بسیاری از کشورهای دیگر، ضروری است و تمامی افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند باید ابتدا نسبت به دریافت ویزای کشور انگلستان اقدام نمایند. کشور انگلستان عضو پیمان شنگن نیست و بنابراین حتی با داشتن ویزای شنگن نیز نمی‌توانید وارد این کشور شوید و لازم است برای ورود به آن اقدام به دریافت ویزای مخصوص این کشور کنید. مراحل دریافت ویزای انگلیس شباهت بسیاری به دریافت ویزای سایر کشورهای اروپایی، از جمله کشورهای پیمان شنگن، دارد و ضرورت دریافت نوبت سفارت انگلستان برای ملاقات با مسئولان صدور ویزای این کشور از جمله این شباهت‌ها ست. در این نوشتار قصد داریم به این موضوع یعنی وقت سفارت انگلیس و همچنین دریافت وقت فوری سفارت انگلیس برای مسافرانی که فرصت کمی برای دریافت ویزای انگلستان دارند بپردازیم.

پرچم نقشه انگلیس

چنان‌چه شما نیز از آن دسته مسافرانی هستید که فرصت کمی برای دریافت ویزای کشور انگلستان دارند و یا به هر علتی می‌خواهید هرچه سریع‌تر نوبت ملاقات با مسئولان صدور ویزای انگلیس را رزرو کنید می‌توانید انجام تمامی مراحل این کار را به کارشناسان ساحل شنی بسپارید. کارشناسان ما با تجربه‌ی بسیار در زمینه‌ی دریافت وقت فوری سفارت کشورهای مختلف، از جمله انگلیس، می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن وقت سفارت انگلیس را برای شما رزرو کنند.

برای ثبت سفارش دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلستان و مشاوره‌ی تخصصی رایگان در این ارتباط با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

وقت فوری سفارت انگلیس چیست؟

مهم نیست که هدف شما از سفر به انگلستان چیست و تقاضای صدور چه نوع ویزایی را دارید، در تمامی مواردِ درخواست صدور ویزا لازم است ابتدا با حضور در مکان مشخص‌شده از سوی نماینده‌ی انگلستان در ایران با مسئولان صدور ویزا برای ورود به این کشور ملاقات کنید و مدارک لازم را برای دریافت ویزا به آنان ارائه دهید. حضور شخص متقاضی دریافت صدور ویزا، به‌غیر از برخی موارد خاص، در مکان تعیین‌شده برای ملاقات الزامی است. اما برای ملاقات با مسئولان صدور روادید برای ورود به انگلستان لازم است ابتدا یک نوبت ملاقات رزرو کنید که اصطلاحاً به آن وقت سفارت انگلستان گفته می‌شود. نوبت ملاقات مشخص می‌کند که شما برای ارائه‌ی مدارک درخواست صدور ویزا در چه روز و ساعتی به چه مکانی مراجعه کنید.

اما همان‌طور که گفتیم در برخی شرایط افرادی که قصد سفر به انگلستان را دارند با محدودیت زمان برای دریافت ویزا مواجه هستند و باید هر چه سریع‌تر ویزای انگلیس را دریافت کنند. کاهش مدت زمان بین درخواست نوبت ملاقات و روز تعیین‌شده برای ملاقات می‌تواند در کوتاه‌شدن پروسه‌ی دریافت ویزای انگلستان نقش به‌سزایی داشته باشد و از همین رو ست که مسافرانی که در چنین شرایطی قرار دارند نسبت به دریافت وقت فوری از سفارت انگلیس اقدام می‌کنند. دریافت نوبت فوری سفارت انگلستان مستلزم مراجعه به افراد کارشناس و باتجربه در این زمینه است و درصورتی‌که دریافت وقت ملاقات توسط افراد فاقد تجربه انجام شود، احتمال دریافت سریع نوبت ملاقات با مسئولان صدور ویزای انگلستان بسیار کم و تقریباً غیر ممکن خواهد بود.

وقت فوری سفارت انگلیس

مراحل اخذ وقت فوری سفارت انگلستان

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلستان و دریافت مدارک و اطلاعات لازم از شما بلافاصله پروسه‌ی دریافت نوبت فوری سفارت انگلیس را شروع می‌کنند. روال دریافت وقت فوری سفارت کشور انگلستان شامل تهیه‌ی فرم‌های طراحی‌شده توسط سفارت انگلستان، کامل‌کردن آن‌ها با توجه به مدارک و اطلاعات شما و تحویل آن‌ها به سفارت این کشور است. پروسه‌ی دریافت وقت سفارت در شرایط عادی بین ۲ تا ۳ هفته و گاه بیش‌تر به‌طول می‌انجامد، چرا که مراحلی که به آن‌ها اشاره کردیم هر یک خود زمان‌بر هستند، اما چنان‌چه شما درخواست دریافت وقت فوری از سفارت انگلستان داشته باشید کارشناسان ما انجام امور مربوط به دریافت وقت سفارت شما را در اولویت قرار خواهند داد و با توجه به تجربه‌ی خود این پروسه را کوتاه‌‌تر خواهند کرد.

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلستان

برای دریافت نوبت فوری از سفارت انگلیس لازم است مدارک و اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شماره‌ی مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و گذرنامه، نوع ویزای درخواستی، تاریخ سفر و … را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. در این مرحله نیازی به ارائه‌ی اصل هیچ یک از مدارک شناسایی‌تان نیست و تنها کافی ست اطلاعاتی که همکاران ما از شما می‌خواهند را در اختیارشان قرار دهید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای انگلیس

همان‌طور که گفتیم پس از ثبت سفارش دریافت نوبت فوری سفارت انگلستان و ارائه‌ی اطلاعات لازم برای انجام این کار، کارشناسان ما بلافاصله پروسه‌ی دریافت نوبت فوری انگلستان را آغاز کرده و در مدت زمان بسیار کوتاهی روز و ساعت ملاقات را به شما اعلام می‌کنند. در روز ملاقات لازم است مدارکی را که از سوی سفارت نگلستان برای صدور ویزای مدنظر شما درخواست شده به مسئولان صدور ویزای این کشور ارائه دهید.

برخی از مدارکی که لازم است در روز ملاقات ارائه دهید شامل موارد زیر هستند:

·        عکس جدید استاندارد

·        ترجمه‌ی رسمی مدارک شناسایی [گذرنامه، کارت ملی، شناسنامه]

·        ترجمه‌ی رسمی سند مالکیت وثیقه

·        ترجمه‌ی رسمی مدرک شغلی

·        ترجمه‌ی رسمی مدرک اشتغال به تحصیل

·        گواهی حساب بانکی

·        دعوت‌نامه

·        مدرک رزرو هتل

·        بیمه

·        کپی از مدارک

·        و …

دقت داشته باشید که کامل‌بودن مدارک اهمیت خاصی دارد و این امکان وجود دارد که نقص مدارک‌تان به عدم صدور ویزا منتهی شود. پیشنهاد می‌کنیم پیش از حضور در محل ملاقات ابتدا با مشورت با افراد باتجربه از کامل‌بودن مدارک خود اطمینان حاصل کنید. برای آگاهی از مدارکی که باید در روز ملاقات همراه داشته باشید با ما تماس بگیرید.

هزینه‌‌ی اخذ نوبت فوری سفارت کشور انگلستان

مبلغی که برای دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگستان می‌پردازید نسبت به منافعی که حاصل می‌کنید بسیار کم و تقریباً ناچیز است. با سپردن انجام امور دریافت نوبت فوری سفارت انگلیس به کارشناسان ما می‌توانید زمان انجام امور اداری برای دریافت نوبت را به انجام دیگر امور مربوط به سفر زودهنگام خود اختصاص دهید. گذشته از این با واگذارکردن دریافت وقت فوری سفارت به کارشناسان ما اطمینان خواهید داشت که یک نوبت ملاقات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را در اختیار خواهید داشت، چرا که همان‌طور که گفتیم دریافت نوبت فوری از سفارت کشور انگلیس مستلزم داشتن تجربه‌ی کافی در این زمینه است. برای اطلاع از جزئیات هزینه دریافت نوبت فوری سفارت انگلستان از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سریع سفارت انگلستان

۱- اطلاعاتی که برای انجام پروسه‌ی دریافت وقت سریع سفارت انگلستان مورد نیاز هستند باید کامل، دقیق و مطابق واقع باشند.

۲- برای دریافت هر مورد ویزا باید وقت ملاقات جداگانه‌ای تنظیم شود.

۳- دریافت وقت از سفارت انگلیس برای تمامی انواع ویزا، شامل توریستی، تحصیلی، ازدواج، کار و …، الزامی است.

۴- دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلیس به معنی دریافت ویزای این کشور نیست و صدور ویزا پس از حضور در جلسه‌ی ملاقات، البته درصورت تأیید کارشناسان، صورت خواهد پذیرفت.

۵- تمامی مدارکی که نیاز به ترجمه دارند باید از سوی کارشناسان دارالترجمه‌های رسمی به زبان انگلیسی برگردانده شوند.

وقت فوری سفارت انگلیس

مختصری درباره‌ی کشور انگلستان

انگلستان بزرگ‌ترین جزء کشور بریتانیا ست، بیش از ۵۳ میلیون نفر جمعیت دارد و از نظر اقتصادی و سیاسی دارای جایگاه بسیار مهمی در جهان است. این کشور دارای تاریخی دور و دراز با فراز و نشیب‌های بسیار است و تغییرات سیاسی رخ داده در آن تأثیر بسیاری بر سایر کشورهای جهان داشته‌اند. تغییر مذهب مردم انگلستان از کاتولیک به پروتستان در دوره‌ی سلطنت هنری هشتم، وقایع رخ‌داده در دو جنگ جهانی، مهاجرت مردم انگلیس به دیگر کشورها از جمله اسپانیا و هند، انقلاب صنعتی و … از جمله مهم‌ترین وقایع تاریخی در این کشور بوده‌اند. شماری از بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های جهان در انگلیس قرار دارند و این کشور در بسیاری از حوزه‌ها از جمله پزشکی، ادبیات، فلسفه و … از تأثیرگذارترین‌ها ست. دانشگاه‌های کمبریج، آکسفورد، کالج سلطنتی لندن و … نمونه‌هایی از معتبرترین دانشگاه‌های این کشور هستند.

انگلستان دارای آب‌وهوایی معتدل است و از این نظر یکی از بهترین نقاط جهان برای زندگی به شمار می‌آید. ورزش، سینما و هنر از دیگر حوزه‌هایی هستند که انگلستان در آن‌ها از پیشتازان بوده و هست. انگلستان دارای جاذبه‌های گردشگری طبیعی، تاریخی، فرهنگی و تفریحی پرشماری است و سهولت برقراری ارتباط با مردم این کشور از طریق زبان انگلیسی باعث تشویق بیش‌تر گردشگران برای سفر به این کشور شده است.

اخذ وقت فوری سفارت انگلستان | دریافت نوبت فوری سفارت انگلیس

شما عزیزان می‌توانید انجام کلیه‌ی مراحل دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلستان را به کارشناسان ساحل شنی بسپارید و در مدتی کوتاه، بدون معطلی و اتلاف زمان، نوبت ملاقات دریافت ویزا را در دست داشته باشید و بدین ترتیب پروسه‌ی دریافت ویزای این کشور را هر چه کوتاه‌تر کنید. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه و ثبت سفارش دریافت وقت فوری از سفارت کشور انگلیس با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.                                                                      

ارسال پاسخ

20 − 19 =