۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

ایتالیا عضو اتحادیه‌ی اروپا، گروه جی هشت و پیمان شینگن است. پس از پیوستن رسمی ایتالیا به پیمان شنگن در سال ۱۹۹۷ تمامی افراد غیراروپایی که قصد ورود به این کشور، همانند سایر اعضای پیمان شنگن، را دارند بایستی ویزای شنگن ایتالیا داشته باشند. شهروندان ایرانی باید برای دریافت ویزای شنگن برای ورود به کشور ایتالیا مدارک درخواست‌شده از سوی سفارت این کشور در تهران را به مسئولان صدور ویزا ارائه کنند و این مستلزم رزرو یک وقت ملاقات با این مسئولان برای ارائه‌ی مدارک و تقاضای رسمی صدور ویزا ست. اما بعضی از مسافران به هر علتی زمان زیادی برای دریافت ویزای ایتالیا ندارند و مجبور اند هرچه سریع‌تر پروسه‌ی دریافت ویزا را طی کنند. دریافت وقت فوری سفارت ایتالیا یکی از راه‌حل‌های مناسب پیش ‌روی این مسافران است و ما نیز در این نوشته قصد داریم به همین موضوع بپردازیم.

چنان‌چه شما نیز زمان کافی برای دریافت ویزای شنگن برای ورود به ایتالیا را ندارید، می‌توانید علاوه بر مطالعه‌ی این نوشته از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان اخذ وقت از سفارت کشورهای مختلف ارتباط برقرار کرده، پرسش‌های خود را با ما در میان بگذارید و سفارش اخذ وقت فوری از سفارت کشور ایتالیا را ثبت کنید.

نقشه + پرچم ایتالیا

وقت فوری سفارت ایتالیا چیست؟

وقت فوری سفارت کشور ایتالیا به‌معنی دریافت یک وقت ملاقات، در زمانی کوتاه‌تر از زمان معمول، برای حضور در مکان تعیین‌شده از سوی سفارت این کشور برای ارائه‌ی مدارک و تقاضای صدور ویزای شینگن برای ورود به کشور ایتالیا ست. دریافت یک وقت ملاقات فوری از سفارت کشور ایتالیا برای مسافرانی که در یک موقعیت اضطراری هستند، سفری بدون برنامه‌ریزی قبلی دارند، زمان سفرشان تغییر کرده، در آماده‌کردن مدارک با مشکل مواجه بوده‌اند و … ضروری ست.

زمان معمول بین درخواست رزرو وقت ملاقات با مسئولان ویزای شنگن ایتالیا و روز و ساعت تعیین‌شده برای این ملاقات بین ۲ تا ۳ هفته و گاه بسیار بیشتر است و این برای مسافرانی که در شرایطی که نام بردیم هستند زمان نسبتاً زیادی ست. اما خوشبختانه کارشناسان دریافت وقت فوری از سفارت کشورهای عضو پیمان شنگن از جمله ایتالیا در ساحل شنی درخشان می‌توانند وقت سریع سفارت این کشور را برای شما رزرو کنند. بدین‌ترتیب شما می‌توانید بدون معطلی و اتلاف وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به ارائه‌ی مدارک خود و تقاضای صدور ویزا اقدام کنید. لازم به ذکر است که دریافت وقت فوری از سفارت کشور ایتالیا نیازمند تجربه‌ی کافی در این زمینه است و شانس دریافت چنین وقتی درصورت اقدام شخصی بسیار بعید است.

مراحل اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

همان‌طور که اشاره کردیم دریافت وقت فوری سفارت کشور ایتالیا مستلزم اقدام برای رزرو وقت توسط کارشناسان باتجربه در این زمینه است. برای دریافت وقت فوری سفارت این کشور لازم است از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مرکز ساحل شنی درخشان تماس بگیرید و پس از دریافت کامل اطلاعات در این زمینه نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنید. پس از ثبت سفارش، کارشناسان ما اطلاعاتی مانند مشخصات فردی (مانند نام، نام‌خانوادگی، سن، وضعیت تأهل و …)، شماره‌ی مدارک شناسایی، شماره‌ی پاسپورت، نوع ویزای درخواستی، تاریخ سفر و مواردی از این دست را از شما دریافت کرده و بلافاصله پروسه‌ی اخذ وقت سریع سفارت ایتالیا را شروع می‌کنند.

برای دریافت وقت فوری از سفارت ایتالیا لازم است با استفاده از اطلاعاتی که از شما دریافت می‌شود فرمی تهیه شده و به سفارت ایتالیا تحویل داده شود. مسئولان نوبت‌دهیِ ملاقات‌های صدور ویزا فرم‌های دریافتی را بررسی کرده و برای هر متقاضی روز و ساعت ملاقات را مشخص می‌کنند. اما در شرایط معمول زمان ملاقات چندین هفته پس از تحویل فرم خواهد بود، درحالی‌که کارشناسان ما با استفاده از تجربه‌ی خود می‌توانند فاصله‌ی بین ارائه‌ی فرم و زمان ملاقات را بسیار کوتاه‌تر از روال عادی کار کنند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای شینگن ایتالیا

کمی پیش به اطلاعاتی که برای تنظیم فرم درخواست وقت فوری از سفارت ایتالیا مورد نیاز هستند اشاره کردیم؛ مشخصات فردی، مشخصات مدارک شناسایی، تاریخ سفر، نوع ویزا و … نمونه‌هایی از این اطلاعات هستند که متقاضی لزوماً باید به تمامی آن‌ها دسترسی داشته باشد. اطلاعاتی که متقاضی صدور ویزای شینگن ایتالیا در اختیار کارشناسان ما قرار می‌دهد باید دقیق و مطابق واقع باشند، چرا که در غیر این صورت احتمال عدم تعیین وقت ملاقات یا رد درخواست ویزا وجود خواهد داشت.

پس از آن‌که کارشناسان ما زمان ملاقات با مسئولان صدور ویزای ایتالیا را برای شما رزرو کردند، لازم است تا خود در همان روز و ساعت تعیین شده به محل ملاقات مراجعه کنید و مدارکی که از پیش برای ارائه به مسئولان صدور ویزا آماده کرده‌اید را به آن‌ها تحویل دهید. دقت داشته باشید که مدارکی که در این ملاقات ارائه می‌کنید باید کامل باشند و احتمال رد صدور ویزا برای متقاضیانی که مدارک ناقص دارند بسیار زیاد و برای برخی از کشورها قطعی ست. پیشنهاد می‌کنیم پیش از حضور در مکان ملاقات با مشورت با افراد کارشناس و باتجربه در این زمینه از کامل‌بودن مدارک خود اطمینان حاصل کنید.

برخی از مدارکی که برای ارائه به مسئولان صدور ویزای بیشتر کشورها لازم اند شامل موارد زیر هستند:

 • عکس جدید با مشخصات استاندارد
 • ترجمه‌ی مدارک شناسایی
 • ترجمه‌ی گذرنامه
 • ترجمه‌ی مدرک شغلی
 • ترجمه‌ی گواهی اشتغال به تحصیل
 • گواهی حساب بانکی
 • ترجمه‌ی سند مالکیت وثیقه
 • دعوت‌نامه
 • مدرک رزرو هتل
 • سابقه‌ی بیمه
 • کپی از مدارک
 • و …

مسلماً مدارک مورد نیاز با توجه به نوع ویزا، شرایط متقاضی و برخی فاکتورهای دیگر تعیین می‌شوند و اگرچه اشتراکاتی با هم دارند، همه شبیه به هم نیستند.

اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

هزینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

از آن‌جا که مسافرانی که، به هر علتی، در دریافت ویزای کشور ایتالیا دیر اقدام کرده‌اند احتمالاً کارهای عقب‌افتاده‌ی دیگری هم دارند، فرصت کمی برای پرداختن به کلیه‌ی امور سفر دارند و سپردن انجام بخشی از آن‌ها به دیگران می‌تواند فرصت بیشتری را برای رسیدن به دیگر کارها در اختیارشان قرار دهد. افزون بر این مبلغی که ساحل شنی درخشان برای دریافت وقت فوری از سفارت ایتالیا از مراجعان خود دریافت می‌کند آن‌قدر کم هست که بتوان در برابر منافع آن برای مشتریان آن را ناچیز قلمداد کرد.

شما عزیزان می‌توانید با پرداختن مبلغ کمی انجام پروسه‌ی دریافت وقت سریع از سفارت ایتالیا را به کارشناسان ما بسپارید و راحت، بدون معطلی و هدررفتن فرصت، وقت ملاقات ویزای این کشور را در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات کامل درخصوص جزئیات هزینه‌ اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت فوری سفارت ایتالیا

دریافت وقت فوری سفارت کشور ایتالیا و ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شنگن این کشور مستلزم درنظرداشتن نکات ریز و درشت زیادی ست که غفلت از هر یک از آن‌ها ممکن است مشکلات جدی را در این پروسه ایجاد کند. یکی از بهترین اقدامات برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلاتی استفاده از خدمات مشاوره‌ی ساحل شنی درخشان در این زمینه است. کارشناسان ما می‌توانند شما را در دریافت وقت فوری از سفارت ایتالیا، گردآوردن مدارک لازم برای ارائه در روز ملاقات و کارهایی که باید در آن روز انجام دهید راهنمایی کنند. بعضی از مهم‌ترین نکاتی که توجه به آن‌ها در این میان ضروری ست شامل موارد زیر هستند:

۱- دریافت وقت سفارت ایتالیا برای تمامی انواع ویزا ضروری ست.

۲- برای هر مورد ویزا باید یک وقت ملاقات رزرو شود.

۳- رزرو وقت ملاقات و حضور کودکان در محل ملاقات مشمول قوانین خاصی ست. اطلاع از جزئیات این موضوع از طریق مشورت با کارشناسان توصیه می‌شود.

۴- دریافت وقت فوری از سفارت ایتالیا به معنی دریافت فوری ویزای این کشور نیست.

۵- مدارکی که نیاز به ترجمه دارند باید حتماً توسط دارالترجمه‌های رسمی ترجمه شوند.

۶- در روز ملاقات علاوه بر مدارک درخواست‌شده از سوی سفارت ایتالیا برای صدور ویزای این کشور، لازم است تا مقداری پول برای انجام امور مربوط به صدور ویزا همراه داشته باشید. مبالغ پرداختی ممکن است در شرایط مختلف متفاوت باشند و در این خصوص نیز مشورت با کارشناسان پیشنهاد می‌شود.

مختصری درباره‌ی کشور ایتالیا

کشور ایتالیا، با نام رسمی «جمهوری ایتالیا»، در جنوب قاره‌ی اروپا قرار دارد و پایتخت آن شهر رم است. دو جزیره در دریای مدیترانه به نام‌های ساردنی و سیسیل و منطقه‌ای به نام کامپوینه د ایتالیا، که از سرزمین اصلی این کشور فاصله‌ی نسبتاً زیادی دارد، نیز قسمت‌هایی از ایتالیا به‌شمار می‌آیند. علاوه بر این دو منطقه به نام‌های واتیکان و سان مارینو به‌عنوان دو کشور مستقل در داخل خاک ایتالیا به رسمیت شناخته شده‌اند.

موقعیت جغرافیایی کشور ایتالیا و نزدیکی آن به کشورهایی مانند فرانسه، سوئیس و اتریش، سواحل گسترده در دریای مدیترانه، میراث فرهنگی متعدد در یونسکو، آثار تاریخی دیدنی، جایگاه خاص این کشور در دین مسیحیت، غذاهای خاص و بسیاری عوامل دیگر باعث شده‌اند تا صنعت گردشگری در این کشور رونق بسیاری داشته باشد و مسافران زیادی این کشور را به‌عنوان مقصد خود برای گذراندن اوقات فراغت‌شان انتخاب کنند. عوامل یاد شده در کنار رشد و توسعه‌ی اقتصادی، کیفیت بالای زندگی، موقعیت مناسب برای تحصیل و کار، آب‌وهوای خوب و بسیاری موارد دیگر تقاضا برای مهاجرت به این کشور را نیز بسیار زیاد کرده‌اند. کلوسئوم، برج کج پیزا، کلیسای سانتا ماریا، کانال ونیز، دریاچه‌ی کومو و … از جمله جاذبه‌های گردشگری ایتالیا بوده و همچنین دانشگاه میلان، دانشگاه پلی‌تکنیک میلان، دانشگاه فلورانس، دانشگاه بولونیا و … از جمله بهترین دانشگاه‌های این کشور برای تحصیل هستند.

اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

اخذ وقت فوری سفارت ایتالیا

درصورتی‌که قصد مسافرت یا مهاجرت به ایتالیا را دارید و می‌خواهید پروسه‌ی دریافت ویزای این کشور را آغاز کنید می‌توانید این کار را تنها با یک تماس با ساحل شنی درخشان شروع کنید، از راهنمایی‌های کارشناسان ما در این زمینه بهره بگیرید و درصورت تمایل، دریافت وقت فوری سفارت این کشور و یا دیگر مراحل دریافت ویزای شنگن ایتالیا را به کارشناسان ساحل شنی درخشان بسپارید.

شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ در اختیار شماست.

ارسال پاسخ

پنج × 1 =