۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت فرانسه

کشور فرانسه در سال ۱۹۹۵ رسماً عضو پیمان شینگن شده و برای ورود به خاک آن نیاز به اخذ ویزای شینگن فرانسه است و دریافت این ویزا  نیز خود منوط به در اختیار داشتن یک وقت ملاقات با مسئولان صدور ویزای شینگن فرانسه برای ارائه‌ی مدارک متقاضی ویزای این کشور است. از آن‌جا که چندین هفته بین زمان درخواست تا زمان دریافت وقت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک فاصله وجود دارد، این امکان هست که افرادی که نیاز به دریافت فوری ویزای کشور فرانسه را دارند در دریافت به‌موقع ویزا دچار مشکل شوند. یکی از راه‌کارهای بسیار مؤثر برای این مسافران، جهت دریافت هرچه سریع‌تر ویزای شنگن برای ورود به کشور فرانسه، استفاده از وقت فوری سفارت فرانسه است و ما در این نوشته قصد پرداختن به همین موضوع را داریم.

با اخذ وقت فوری از سفارت کشور فرانسه پروسه‌ی دریافت ویزا برای ورود به این کشور کوتاه‌تر خواهد شد و این مطلوب بسیاری از مسافرانی ست که به هر علتی زمان کافی برای دریافت ویزای شنگن برای ورود به فرانسه را ندارند. اما دریافت وقت فوری از سفارت فرانسه مستلزم استفاده از تخصص و تجربه‌ی افراد خبره در این کار است. افرادی که به‌صورت تخصصی در زمینه‌ی دریافت وقت سفارت کشورهای عضو شنگن، از جمله فرانسه، فعالیت می‌کنند، می‌توانند با استفاده از تجربه‌ی خود در این کار وقتی فوری برای ارائه‌ی مدارک برای صدور ویزا را برای متقاضیان رزرو کنند.

پرچم فرانسه

شما عزیزان می‌توانید با استفاده از خدمات ساحل شنی درخشان در دریافت وقت فوری سفارت کشور فرانسه روند دریافت ویزای شنگن برای ورود به این کشور را هرچه کوتاه‌تر کرده و با دریافت به‌موقع ویزا سفری بدون مشکل و آسوده داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

وقت فوری سفارت فرانسه چیست؟

وقت فوری سفارت به‌معنی دریافت یک وقت ملاقات در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ارائه‌ی مدارک فرد متقاضی صدور ویزا به مسئولان صدور ویزای شنگن فرانسه است. تمامی افرادی که قصد ورود به خاک کشور فرانسه را دارند بایستی ویزای شنگن را داشته باشند و دریافت این ویزا در کشور ما تنها با حضور در مکان تعیین‌شده برای ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن فرانسه، برای ارائه‌ی کلیه‌ی مدارکی ست که سفارت فرانسه برای صدور ویزا درخواست کرده است. متقاضیان تمامی انواع ویزا باید یک وقت ملاقات رزرو کنند و فرقی نمی‌کند که فرد، متقاضی صدور چه نوع ویزایی برای ورود به فرانسه باشد.

زمان بین ارائه‌ی درخواست وقت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک و زمان انجام این ملاقات ۲ تا ۳ هفته و گاه بیشتر است و این زمان برای افرادی که نیاز به دریافت فوری ویزای شنگن فرانسه دارند زمان چندان زیادی نیست. پیش‌آمدن سفرهای برنامه‌ریزی نشده، تغییر زمان سفر، آماده‌نکردن مدارک مورد نیاز در زمان مناسب و … از جمله عواملی هستند که باعث می‌شوند مسافران زمان کافی برای دریافت وقت از سفارت کشور فرانسه و ویزای شنگن برای ورود به این کشور را نداشته باشد. همان‌طور که اشاره شد در چنین شرایطی مسافران می‌توانند با دریافت وقت فوری سفارت کشور فرانسه پروسه‌ی دریافت ویزای این کشور را کوتاه‌تر کنند.

اما اخذ وقت فوری از سفارت کشور فرانسه با اقدام شخصی برای این کار بسیار بعید به‌نظر می‌رسد، چرا که این کارشناسان باتجربه در زمینه‌ی دریافت وقت از سفارت کشورهای عضو شنگن، از جمله فرانسه، هستند که با استفاده از سابقه‌ی کاری خود در این زمینه می‌توانند راهی برای دریافت هرچه سریع‌تر وقت سفارت کشور فرانسه پیدا کنند.

مراحل اخذ وقت فوری سفارت فرانسه

برای دریافت وقت فوری سفارت فرانسه لازم است تا مدارکی را برای تنظیم فرم درخواست وقت فوری از سفارت فرانسه در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. کارشناسان ساحل شنی درخشان بلافاصله پس از ثبت سفارش شما نسبت به تنظیم فرم اخذ وقت فوری از سفارت اقدام می‌کنند و با ارائه‌ی این فرم به سفارت فرانسه نزدیک‌ترین وقت ملاقات به برنامه‌ی سفری شما را رزرو کرده و در اختیارتان قرار می‌دهند. پس از تنظیم روز و زمان ملاقات لازم است تا شما خود در محل تعیین شده حضور پیدا کنید و نسبت به ارائه‌ی مدارک و تقاضای صدور ویزا اقدام نمایید.

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری سفارت فرانسه

همان‌گونه که اشاره کردیم برای اخذ وقت فوری سفارت فرانسه نیاز به تنظیم فرمی برای ارائه به سفارت فرانسه است و در این فرم باید مواردی مانند مشخصات فردی (نام، نام خانوادگی، وضعیت تأهل، سن و …)، شماره‌ی مدارک شناسایی (شناسنامه، کارت ملی و …)، شماره‌ی گذرنامه، تاریخ سفر، نوع ویزای درخواستی، شماره تماس و … لحاظ شوند. بنابراین لازم است تا هنگام ثبت سفارش دریافت وقت سریع از سفارت فرانسه، این اطلاعات را در اختیار کارشناسان ساحل شنی درخشان قرار دهید. کارشناسان ما تنها با استفاده از این اطلاعات نسبت به تنظیم فرم مورد نیاز و دریافت وقت فوری اقدام خواهند کرد.

گفتیم که پس از تعیین روز و ساعت ملاقات لازم است تا فرد متقاضی در مکان تعیین‌شده حضور پیدا کرده و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شنگن فرانسه را ارائه کند. مدارکی که هر متقاضی بایستی در روز ملاقات در اختیار مسئولان صدور ویزای فرانسه قرار دهد بستگی به عوامل مختلفی مانند نوع ویزای درخواستی، سن، هدف از سفر و … دارد.

مدارک لازم برای روز ملاقات

اما در دست داشتن برخی مدارک در مورد بیشتر انواع ویزا ضروری ست و موارد زیر نمونه‌هایی از این مدارک هستند:

  • ترجمه‌ی مدارک شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …)
  • عکس جدید با مشخصات استاندارد از نظر زاویه‌ی چهره، پیش‌زمینه، ابعاد و …
  • ترجمه‌ی گواهی اشتغال به تحصیل با گواهی شغلی
  • ترجمه‌ی سند مالکیت وثیقه
  • گواهی حساب بانکی
  • مدرک رزرو هتل
  • سابقه‌ی بیمه
  • کپی از مدارک
  • و …

وقت فوری سفارت فرانسه

هزینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت فرانسه

با دریافت وقت سریع برای ملاقات جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه پروسه‌ی دریافت این ویزا برای شما به میزان قابل توجهی کوتاه‌تر خواهد شد و دیگر با مشکل دریافت ویزا پس از زمان پرواز یا رزرو هتل مواجه نخواهید شد. علاوه بر این با سپردن اخذ وقت فوری از سفارت کشور فرانسه شما فرصت کافی برای گردآوری مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا را خواهید داشت و می‌توانید با فراغ‌بال بیشتری به انجام امور مربوط به سفر خود بپردازید.

این موارد در کنار مبلغ کمی که برای دریافت وقت فوری سفارت کشور فرانسه پرداخت می‌کنید در مجموع باعث می‌شوند تا منافع واگذاری انجام کار به کارشناسان بسیار بیشتر از هزینه‌های آن شده و به بیان دیگر برای شما صرفه‌ی اقتصادی و زمانی داشته باشد. گذشته از این همان‌طور که گفتیم شانس دریافت وقت سریع از سفارت کشور فرانسه درصورت اقدام شخصی برای انجام آن تقریباً صفر است و این کار باید توسط کارشناسان خبره و باتجربه‌ی این کار صورت پذیرد.

چند نکته

برای دریافت وقت فوری سفارت کشور فرانسه و همچنین مواجه‌نشدن با مشکل برای اخذ ویزای شنگن برای ورود به این کشور، درنظرداشتن مجموعه‌ای از نکات مهم است. این امور نیاز به درنظرداشتن نکاتی، گه گاه به‌سبب جزئی‌بودن فراموش می‌شوند، دارند، اما جزئی‌بودن آن‌ها به معنی بی‌اهمیت‌بودن‌شان در دریافت ویزا نیست و چه بسا غفلت در هر مورد به رد تقاضای صدور ویزا بیانجامد.

برای پیشگیری از چنین مشکلاتی بهترین کار مشورت با افراد کارشناس در این زمینه است تا بتوانید با اطمینان و بدون برخوردن به هیچ‌گونه مشکلی روال کار دریافت نوبت سفارت و اخذ ویزا را انجام دهید. همکاران ما در مرکز ساحل شنی درخشان آماده‌ی پاسخ‌گویی به پرسش‌های شما عزیزان در این زمینه و ارائه‌ی مشاوره‌ی رایگان درخصوص دریافت وقت فوری از سفارت کشور فرانسه و ویزای شینگن این کشور هستند. برای ارتباط با کارشناسان ما می‌توانید از شماره‌تلفن ذکرشده، یعنی ۰۲۱۵۷۹۳۸، استفاده کنید.

به این نکات هم توجه داشته باشید:

۱- برای دریافت هر مورد ویزا نیاز به دریافت یک وقت از سفارت کشور فرانسه است.

۲- نوع ویزا در دریافت وقت از سفارت کشور فرانسه تأثیری ندارد و متقاضیان صدور تمامی انوع ویزا باید با رزرو نوبت ملاقات نسبت به ارائه‌ی مدارک مورد نیاز اقدام کنند.

۳- تمامی مدارکی که نیاز به ترجمه دارند بایستی در دارالترجمه‌های رسمی و تأییدشده ترجمه شوند، درغیر این صورت فاقد اعتبار تلقی شده و رد می‌شوند.

۴- دریافت وقت فوری از سفارت کشور فرانسه به معنی دریافت فوری ویزای این کشور نیست و دریافت ویزای شنگن فرانسه خود پروسه‌ی جدایی دارد.

۵- همان‌طور که گفتیم لازم است در روز و ساعت تعیین‌شده به محل ملاقات مراجعه کرده و  مدارک لازم را در اختیار مسئولان ویزای شنگن فرانسه قرار دهید. در این روز علاوه بر این مدارک بایستی مقداری وجه نقد در اختیار داشته باشید تا هزینه‌های صدور ویزا، انگشت‌نگاری و … را پرداخت کنید.

۶- دریافت وقت سفارت برای کودکان برای ورود به کشورهای مختلف شامل شرایط خاصی ست. پیشنهاد می‌کنیم با مشورت با کارشناسان ما در این خصوص نیز اطلاعات لازم را به‌دست آورید.

مختصری در مورد کشور فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهای پیشرفته‌ی اروپایی ست و پس از قرون وسطی همواره از پیشتازان پیشرفت از بسیاری از ابعاد، علم، هنر، سیاست، اقتصاد و …، بوده و همچنان نیز هست. فرانسه دارای تاریخ پرفراز و نشیبی ست و انقلاب بزرگی که در اواخر قرن نوزدهم میلادی در آن به‌وقوع پیوسته نمونه‌ی بارزی ست از این سخن. فرانسه شاهد تغییرات بسیار در دوران رنسانس، عصر روشنگری، انقلاب‌های دانشجویی دهه‌ی شست قرن بیستم و …  نیز بوده است.

کشور فرانسه از جمله کشورهایی ست که دارای جاذبه‌های گردشگری تاریخی، طبیعی، فرهنگی و … بسیاری بوده و در زمره‌ی چهار کشور نخست دارای میراث جهانی یونسکو است. فرانسه همواره یکی از کشورهای مطرح و درجه‌اول در زمینه‌ی گردشگری بوده و در قرن اخیر دست‌کم در بین ده کشور برتر از این نظر جای گرفته است.

این کشور دارای اقتصادی پویا و روبه‌رشد است و از نظر اعتبار دانشگاهی نیز در رتبه‌ی بالایی قرار دارد. دانشگاه ماری و پیر کوری، دانشگاه پاریس و دانشگاه اکونرمال سوپریور دانشگاه‌های مشهوری هستند که در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان در رتبه‌بندی شانگهای هستند.

فرانسه از نظر فرهنگ، هنر، ادبیات و فلسفه نیز از پیش‌گامان بوده و هست و بزرگانی مانند اوژن دولاکروا، پیر آگوست رنوار، ادوارد مانه، مارسل دوشان، ساموئل بکت، اوژن یونسکو، ولتر، ژان ژاک روسو، رنه دکارت، مونتسکیو، ژان‌پل سارتر، سیمون دوبوار، ژاک دریدا و … همه متولد این کشور بوده‌اند و همچنین معتبرترین موزه‌های جهان مانند موزه‌ی لوور و موزه‌ی اورسی در فرانسه واقع شده‌اند. مجموع این عوامل باعث شده‌اند تا فرانسه یکی از کشورهای ایده‌آل برای مسافرت و انواع مهاجرت، تحصیلی، کاری و …، باشد.

وقت فوری سفارت فرانسه

دریافت وقت فوری سفارت فرانسه

چنان‌چه شما نیز قصد سفر به این کشور را دارید می‌توانید عملی‌کردن تصمیم خود را با تماس با کارشناسان ما و مشاوره‌ی رایگان ساحل شنی درخشان در این زمینه آغاز کنید. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مرکز ساحل شنی درخشان ارتباط برقرار کنید، پرسش‌های خود در زمینه‌ی دریافت وقت فوری از سفارت و همچنین اخذ ویزای فرانسه را با ما درمیان بگذارید و از راهنمایی کارشناسان ما برخوردار شوید.

ارسال پاسخ

سه × پنج =