۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت مجارستان

مجارستان یکی از کشورهای اروپای مرکزی و از اعضای اتحادیه‌ی اروپا ست که در سال ۲۰۰۷ رسماً به پیمان شینگن ملحق شده است. داشتن ویزای شینگن مجارستان برای ورود به آن ضروری است و البته برای دریافت این ویزا ابتدا باید نسبت به دریافت وقت سفارت این کشور اقدام شود، اما برخی از متقاضیان دریافت ویزای شنگن مجارستان به علل مختلفی فرصت زیادی در اختیار ندارند. این دسته مسافران می‌‎توانند با دریافت وقت فوری سفارت مجارستان پروسه‌ی اخذ ویزای خود را هر چه کوتاه‌تر کنند. در این نوشته به موضوع وقت فوری سفارت مجارستان برای مسافرانی که فرصت کمی برای دریافت ویزا دارند خواهیم پرداخت.

کشور مجارستان به‌خاطر دارابودن جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می‌گیرد و علاوه‌براین موقعیت مناسب زندگی با هزینه‌های پایین‌تر نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی، امکان تحصیل در دانشگاه‌های معتبر، امکان مهاجرت با سرمایه‌گذاری از طریق خرید اوراق قرضه، وجود فرصت‌های شغلی متعدد و بسیاری موارد دیگر باعث شده‌اند که این کشور یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت به شمار آید.

شما می‌توانید علاوه بر مطالعه‌ی این مطلب با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مرکز ساحل شنی تماس بگیرید و گذشته از دریافت کامل اطلاعات در این خصوص نسبت به ثبت سفارش دریافت وقت فوری از سفارت کشور مجارستان اقدام نمایید.

وقت فوری سفارت مجارستان

وقت فوری سفارت مجارستان چیست؟

گفتیم که برای ورود به کشور مجارستان، با هر هدفی، به دراختیارداشتن ویزای شنگن برای ورود به این کشور نیاز است. لازمه‌ی دریافت ویزای شنگن مجارستان دریافت وقت ملاقات با مسئولان صدور ویزای این کشور برای ارائه‌ی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا ست و تمامی متقاضیان سفر به مجارستان باید نسبت به رزرو این وقت ملاقات اقدام کرده و در روز تعیین‌شده به محل ملاقات مراجعه کنند. مسئولان صدور ویزای شنگن مجارستان پس از بررسی مدارک نسبت به تأیید یا رد درخواست ویزای متقاضی تصمیم خواهند گرفت.

همان‌گونه که گفتیم برخی از مسافران زمان کمی برای دریافت ویزای مجارستان برای ورود به این کشور با توجه به برنامه‌ی زمانی سفر خود دارند. تغییر زمان سفر، پیش‌آمد سفرهای برنامه‌ریزی‌نشده، عدم موفقیت در انجام امور مربوط به اخذ ویزا در زمان مناسب و بسیاری موارد دیگر از جمله عللی هستند که ممکن است منجر به کمبود وقت برای دریافت ویزا شوند. در موارد معمول زمان بین درخواست وقت سفارت کشور مجارستان و صدور این نوبت چیزی بین ۲ تا ۳ هفته است، اما شما می‌توانید با استفاده از خدمات دریافت وقت فوری از سفارت کشور مجارستان این پروسه را کوتاه‌تر کنید و هرچه سریع‌تر موفق به دریافت ویزا برای ورود به این کشور شوید.

نکته‌ی قابل توجه این است که درصورت اقدام شخصی برای دریافت وقت سفارت بسیار بعید است که بتوانید موفق به دریافت وقت فوری سفارت مجارستان شوید؛ کارشناسان ما به پشتوانه‌ی تجربه و مهارت خود در زمینه‌ی دریافت وقت سفارت کشورهای عضو شنگن است که می‌توانند زمان بین درخواست وقت ملاقات و صدور آن را کوتاه‌تر از حد معمول کنند و اصطلاحاً موفق به دریافت وقت فوری سفارت مجارستان شوند. برای اطلاع از چندوچون دریافت نوبت فوری سفارت کشور مجارستان می‌توانید با ما تماس بگیرید و راهنمایی همکاران ما استفاده کنید.

وقت فوری سفارت مجارستان

مراحل لازم برای دریافت وقت فوری سفارت مجارستان

برای دریافت نوبت فوری سفارت مجارستان لازم است فرم‌های مربوط به درخواست نوبت تکمیل شده و به مرکز صدور نوبت برای ملاقات با مسئولان صدور ویزای مجارستان تحویل داده شوند. پس از تحویل فرم‌ها زمانی برای ملاقات شما تعیین و مکانی که باید در روز ملاقات به آن مراجعه کنید نیز به شما اعلام خواهد شد. با سپردن دریافت وقت فوری از سفارت کشور مجارستان به ساحل شنی و ثبت سفارش خود همکاران ما بلافاصله نسبت به دریافت وقت فوری از سفارت این کشور اقدام خواهند کرد و پس از تعیین زمان ملاقات، شما را درخصوص حضور در مکان ملاقات با آمادگی کامل راهنمایی خواهند کرد.

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری سفارت مجارستان

همان‌طور که اشاره کردیم برای دریافت نوبت فوری سفارت مجارستان لازم است تا فرم‌های مربوط به این امر تکمیل شده و به مسئولان تعیین نوبت تحویل داده شوند. مشخصات فردی، شماره‌ی مدارک شناسنامه، شماره‌ی گذرنامه، تاریخ سفر، شماره‌تماس، نوع ویزای درخواستی و … از جمله اطلاعاتی هستند که برای پرکردن فرم‌ها مورد نیاز هستند. همکاران ما خود اطلاعات لازم برای دریافت تکمیل فرم‌ها را از شما دریافت می‌کنند و در این بین راهنمایی‌های لازم برای واردکردن اطلاعات دقیق و صحیح را در اختیارتان قرار می‌دهند. دقت داشته باشید که تمامی اطلاعاتی که در اختیار کارشناسان دریافت وقت فوری از سفارت کشور مجارستان قرار می‌دهید باید کاملاً درست و مطابق با مدارک شناسایی شما باشند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای مجارستان

همان‌گونه که ذکر شد پس از ارائه‎‌ی فرم‌های درخواست نوبت، زمانی در اختیار شما قرار داده خواهد شد و شما باید در آن روز به محل تعیین‌شده مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شنگن مجارستان را مسئولان صدور ویزای این کشور قرار ‌دهید. توجه داشته باشید که مدارکی که در این روز ارائه می‌دهید بستگی به نوع ویزای درخواستی دارد و ضروری ست که این مدارک کامل باشند. مسئولان صدور ویزای مجارستان به پرونده‌های ناقص ترتیب اثر نخواهند داد. پیشنهاد می‌کنیم پیش از مراجعه به محل ملاقات در روز رزروشده با مشورت با یک کارشناس از کامل‌بودن مدارک خود مطمئن شوید. همکاران ما می‌توانند به شما در این‌باره نیز کمک کنند و اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند. برخی از مدارکی که لازم است در این روز همراه خود داشته باشید شامل موارد زیر هستند:

  • ترجمه‌ی مدارک شناسایی
  • ترجمه‌ی گواهی اشتغال به تحصیل یا گواهی شغلی
  • ترجمه سند مالکیت وثیقه
  • گواهی حساب بانکی
  • سابقه‌ی بیمه
  • مدرک رزرو هتل
  • عکس جدید با مشخصات استاندارد
  • کپی از مدارک
  • و …

وقت فوری سفارت مجارستان

هزینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت مجارستان

با اخذ وقت فوری از سفارت کشور مجارستان پروسه‌ی دریافت ویزای این کشور بسیار کوتاه‌تر خواهد شد و بدین‌ترتیب شما با مشکلاتی مانند برهم‌خوردن زمان سفر، دریافت دیرهنگام ویزا و … مواجه نخواهید شد. از سوی دیگر با سپردن دریافت نوبت فوری سفارت مجارستان از انجام امور اداری مربوط به این کار معاف خواهید شد و می‌توانید فرصت بیش‌تری برای انجام امور مربوط به سفر در اختیار داشته باشید و در واقع به‌طور قابل‌توجهی در زمان صرفه‌جویی کنید. تمامی این مزایا در کنار مبلغ بسیار اندکی که برای ثبت سفارش دریافت نوبت فوری سفارت مجارستان پرداخت می‌کنید مجموع هزینه‌های این کار را به مقدار ناچیزی می‌رسانند. برای کسب اطلاعات کامل در خصوص قیمت دریافت وقت فوری سفارت مجارستان با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

چند نکته درباره‌ی تعیین نوبت فوری سفارت کشور مجارستان

۱- برای دریافت هر مورد ویزا باید نوبت ملاقات جداگانه‌ای رزرو شود.

۲-دریافت وقت از سفارت کشور مجارستان برای متقاضیان تمامی انواع ویزا ضروری است.

۳- دریافت وقت فوری از سفارت کشور مجارستان به معنی دریافت فوری ویزای این کشور نیست.

۴- تمامی بزرگ‌سالان باید خود در روز ملاقات در مکان تعیین‌شده حضور داشته باشند.

۵- درباره‌ی حضور کودکان در روز ملاقات شرایط ویژه‌ای وجود دارد و پیشنهاد می‌کنیم پیش از رسیدن روز ملاقات در این باره اطلاعات کامل را به‌دست آورید.

۶- تمامی مدارکی که نیاز به ترجمه دارند باید توسط دارالترجمه‌های رسمی و مورد تأیید ترجمه شوند.

مختصری درباره‌ی کشور مجارستان

مجارستان در اروپای مرکزی قرار دارد، پایتخت آن شهر بوداپست و جمعیت آن حدود ۱۰ میلیون نفر است. این کشور تاریخ پرفرازونشیبی را پشت سر گذاشته است؛ جنگ جهانی دوم صدمات بسیاری به آن وارد کرد و پس از آن نیز پیوستن آن به اتحاد جماهیر شوروی باعث بروز مشکلات زیادی در این کشور شد. درحال حاضر اقتصاد مجارستان در وضعیت نسبتاً خوبی قرار دارد و کشور از ثبات سیاسی به‌نسبت مناسبی نیز برخوردار است.

hungary flag map

مجارستان یازدهمین کشور توریست‌پذیر در بین کشورهای اروپایی ست و همین جایگاه مناسب باعث تقویت اقتصاد و تحولات فرهنگی آن شده است. بزرگ‌ترین دریاچه در اروپای مرکزی، هویز بزرگ‌ترین چشمه‌ی آب‌گرم جهان، پارک ملی آگتلک بزرگ‌ترین غار استالاکتیک در اروپا و بسیاری موارد دیگر از جمله جاذبه‌های گردشگری مجارستان هستند.

کالج بین‌المللی مک دانیال، کالج آویسینا، دانشگاه علوم پزشکی سملوایز، دانشگاه دبرسن، دانشگاه فنی بوداپست و … که بسیاری از آن‌ها مورد تأیید وزارت علوم ایران هستند از جمله فرصت‌های تحصیلی کشور مجارستان و از انگیزه‌های مهاجرت به آن به شمار می‌روند.

دریافت وقت فوری از سفارت مجارستان

درصورتی‌که شما نیز قصد سفر یا مهاجرت به کشور مجارستان را دارید می‌توانید امور مربوط به دریافت ویزا و سفر خود را با مشورت با کارشناسان ما آغاز کنید. کارشناسان ما در ساحل شنی گذشته از دریافت نوبت سریع سفارت مجارستان، که درباره‌ی آن در این نوشته توضیح دادیم، می‌توانند به شما در اکثر مراحل دریافت ویزا و سفر به مجارستان کمک کنند. برای کسب اطلاعات کامل و دریافت پاسخ پرسش‌های خود می‌توانید از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ استفاده کنید.

ارسال پاسخ

چهارده + ده =