۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

وقت فوری سفارت پرتغال

از تاریخ ۲۶ مارس ۱۹۹۵ ورود به خاک پرتغال رسماً مشمول تمامی قوانین پیمان شنگن شد و از این تاریخ به بعد کلیه‌ی غیراروپاییانی که قصد واردشدن به این کشور را دارند باید ویزای شنگن پرتغال داشته باشند. ایرانیانی که قصد اخذ ویزای شنگن برای ورود به پرتغال را دارند باید تقاضای صدور ویزا را رسماً به مسئولان این امر ارائه کنند و مدارک درخواست‌شده از سوی سفارت این کشور را در اختیار مسئولان صدور ویزای پرتغال قرار دهند. اما برای ارائه‌ی مدارک جهت دریافت ویزای شنگن پرتغال، هر نوع ویزایی که باشد، بایستی از قبل یک وقت ملاقات رزرو کرد. از آن‌جا که ممکن است زمان این ملاقات طولانی شده تا آن‌جا که متقاضی با مشکل عدم دریافت به موقع ویزا مواجه شود، در پاره‌ای از موارد رزرو این وقت باید به‌صورت فوری صورت پذیرد. در این نوشته به همین موضوع یعنی اخذ وقت فوری سفارت پرتغال خواهیم پرداخت.

شما می‌توانید برای مشاوره درخصوص دریافت وقت فوری سفارت کشور پرتغال از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ساحل شنی درخشان ارتباط برقرار کنید.

وقت فوری سفارت پرتغال چیست؟

همان‌طور که گفتیم برای دریافت ویزای شنگن برای ورود به کشور پرتغال لازم است متقاضی با حضور در محل تعیین‌شده برای ملاقات، مدارک درخواست‌شده برای صدور این ویزا را به مسئولان صدور ویزای شنگن پرتغال ارائه دهد و لازمه‌ی این ملاقات اقدام برای دریافت یک نوبت ملاقات از سفارت کشور پرتغال است. دریافت وقت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک چند هفته زمان می‌برد و در بعضی موارد این زمان به‌اندازه‌ای طولانی ست که برای مسافرانی که نیاز فوری به دریافت ویزای شنگن برای ورود به پرتغال را دارند مشکل‌ساز می‌شود. سفرهای برنامه‌ریزی نشده، تغییر زمان سفر، پیش‌آمدن سفرهای اضطراری و … باعث می‌شوند که مسافر به دریافت سریع ویزای پرتغال نیاز داشته باشد. در این بین یکی از بهترین اقدامات برای کوتاه‌ترکردن پروسه‌ی دریافت این ویزا اخذ وقت فوری از سفارت این کشور است.

پرچم پرتغال

کارشناسان ما در ساحل شنی درخشان با تجربه و تخصص خود در زمینه‌ی دریافت نوبت فوری ملاقات جهت اخذ ویزای شنگن می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن وقت سفارت کشور پرتغال را برای شما رزرو کنند. بدین‌ترتیب شما خواهید توانست بدون معطلی و اتلاف وقت مدارک خود برای صدور ویزا را ارائه کنید و هرچه سریع‌تر موفق به دریافت ویزا شوید.

مراحل اخذ وقت فوری سفارت پرتغال

دریافت وقت سریع سفارت پرتغال مستلزم مراجعه به افرادی ست که به‌واسطه‌ی تجربه‌ی خود می‌توانند نزدیک‌ترین نوبت ملاقات به زمان مطلوب شما را دریافت کنند و درصورت سپردن این کار به افراد فاقد تجربه و تخصص احتمال دریافت وقت فوری از سفارت پرتغال بسیار بعید است. همان‌گونه که اشاره کردیم کارشناسان ساحل شنی درخشان سابقه‌ای طولانی در این زمینه دارند و می‌توانند بهترین خدمات دریافت وقت فوری سفارت پرتغال را به شما مراجعان محترم ارائه دهند. در واقع می‌توان نخستین مرحله‌ی دریافت وقت فوری از سفارت پرتغال را ثبت سفارش و سپردن انجام کار به افراد متخصص و باتجربه دانست.

کارشناسان ما پس از ثبت سفارش شما بلافاصله پروسه‌ی دریافت وقت فوری از سفارت پرتغال را شروع می‌کنند. دریافت وقت فوری سفارت کشور پرتغال نیازمند تنظیم یک فرم درخواست نوبت و ارائه‌ی آن به مسئولان صدور ویزای این کشور است. کارشناسان ما برای تنظیم فرم درخواست وقت فوری از سفارت پرتغال نیاز به اطلاعاتی مانند مشخصات فردی، شماره‌ی گذرنامه، شماره‌ی شناسنامه، شماره‌ی کارت ملی، نوع ویزای درخواستی، تاریخ سفر، مناسب‌ترین زمان ملاقات از نظر شما، تلفن تماس و … هستند و در زمان ثبت سفارش این اطلاعات را از شما دریافت خواهند کرد. بدون در اختیار‌داشتن این اطلاعات، بدون کم‌وکاست و کاملاً دقیق، کارشناسان ما نمی‌توانند فرم درخواست نوبت را تنظیم کنند. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید ارائه‌ی پاسخ‌های دقیق و صحیح به کارشناسان ساحل شنی درخشان هنگام جمع‌آوری اطلاعات ذکرشده، برای تنظیم فرم دریافت وقت فوری از سفارت پرتغال است.

پس از تنظیم فرم درخواست وقت سفارت، این فرم به نمایندگان سفارت پرتغال برای صدور ویزای شنگن این کشور ارائه شده و پس از مدتی یک نوبت ملاقات برای شما درنظر گرفته می‌شود. زمان بین ارائه‌ی فرم درخواست وقت ملاقات و زمان تعیین شده برای آن گاه بسیار طولانی می‌شود، اما با سپردن انجام این کار به ما می‌توانید بدون نگرانی از این موضوع در کوتاه‌ترین زمان ممکن نوبت ملاقات برای ارائه‌ی مدارک جهت دریافت ویزای شنگن پرتغال را در اختیار داشته باشید.

مدارک لازم برای دریافت وقت فوری سفارت پرتغال

برای دریافت وقت فوری سفارت کشور پرتغال به اطلاعات فردی و شناسنامه‌ای، شماره‌ی گذرنامه، تاریخ سفر، نوع ویزای درخواستی و مواردی از این دست نیاز است و بنابراین باید پیش از اقدام به ثبت سفارش، یا دست‌کم در مدت زمان نسبتاً کوتاهی پس از ثبت سفارش، تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز را برای تنظیم فرم درخواست وقت ملاقات با مسئولان صدور ویزای شنگن پرتغال در دست داشته باشید و آن‌ها را به کارشناسان ما ارائه دهید.

پس از معین‌شدن روز و ساعت ملاقات باید به محل تعیین‌شده مراجعه کنید و مدارکی که از قبل برای ارائه به مسئولان صدور ویزای شنگن برای ورود به خاک پرتغال آماده کرده‌اید را ارائه دهید. مدارکی که باید در این ملاقات همراه داشته باشید با توجه به شرایط، مانند نوع ویزای درخواستی، متفاوت هستند؛ پیشنهاد می‌کنیم پیش از حضور در محل ملاقات، ترجیحاً چند روز قبل، با مشورت با افراد باتجربه و کارشناس اطلاعات کاملی را درخصوص مدارک مورد نیاز برای درخواست صدور ویزای مورد نظر خود به دست آورید. کارشناسان ساحل شنی درخشان آماده‌ی پاسخ‌گویی به پرسش‌های شما در این زمینه نیز هستند.

گرچه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن پرتغال از موردی به مورد دیگر متفاوت هستند، با این وجود بعضی مدارک در اکثر موارد برای درخواست صدور ویزا ضروری اند. عکس جدید با مشخصات استاندارد، ترجمه‌ی مدارک شناسایی و گذرنامه، کپی از مدارک و … نمونه‌هایی از این موارد هستند. مدرک رزرو هتل، دعوت‌نامه، گواهی اشتغال به تحصیل یا گواهی شغلی، گواهی حساب بانکی، سابقه‌ی بیمه و … نیز از جمله سایر مدارکی هستند که متقاضیان صدور ویزای پرتغال، با توجه به نوع ویزای درخواستی، احتمالاً به آن‌ها نیاز خواهند داشت.

وقت فوری سفارت پرتغال

هزینه‌ی اخذ وقت فوری سفارت پرتغال

مسلماً اگر به هر علتی نیاز به دریافت فوری ویزای شنگن برای سفر به پرتغال داشته باشید، زمان کم‌تری هم برای انجام امور مربوط به سفرتان دارید و حتی ممکن است نتوانید در آن زمان محدود تمامی کارها را خود به‌تنهایی انجام دهید. درصورتی‌که موفق به دریافت به‌موقع ویزای پرتغال نشوید، با مشکلات و هزینه‌های متعاقب آن روبرو خواهید شد و این مسلماً نه برای شما و نه برای افرادی که احتمالاً شما را در سفر همراهی می‌کنند خوشایند نخواهد بود. درصورت عدم موفقیت در دریافت به‌موقع ویزا ممکن است مجبور باشید مبالغ اضافی برای خرید بلیط هواپیما، رزرو اتاق در هتل و … پرداخت کنید و به مشکلات پرشمار دیگری، با توجه به شرایط خودتان، مواجه شوید.

استفاده از خدمات اخذ وقت فوری از سفارت کشور پرتغال، با کوتاه‌تر کردن پروسه‌ی کلی دریافت ویزا، نه‌تنها مانع از پرداخت هزینه‌های مضاعف ناشی از تأخیر در صدور ویزای این کشور می‌شود، بلکه فرصت بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید با خیالی راحت‌تر به کارهای مربوط به سفر خود برسید. از سویی مبلغی که برای دریافت وقت فوری سفارت پرتغال پرداخت می‌کنید آن‌قدر کم هست که بتوان باقاطعیت ادعا کرد که از منافع استفاده از این خدمات به‌مراتب کم‌تر است؛ پیشنهاد می‌کنیم با یک تماس از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با مرکز ساحل شنی درخشان، سفارش دریافت وقت فوری از سفارت پرتغال را ثبت کنید تا در مدتی کوتاه به نتیجه‌ی مطلوب خود برسید.

چند نکته در ارتباط با تعیین وقت سریع سفارت کشور پرتغال

توجه به پاره‌ای نکات برای موفقیت در اخذ وقت فوری سفارت کشور پرتغال و دریافت ویزای شنگن برای ورود به این کشور ضروری ست. این امور کارهای اداری‌ای هستند که کسب نتیجه‌ی مطلوب در آن‌ها مستلزم طی‌کردن روال کار به‌صورت درست و کامل است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات کامل در خصوص نکات ریز و درشت دریافت وقت فوری سفارت کشور پرتغال و اخذ ویزای آن، از خدمات مشاوره‌ی مرکز ساحل شنی درخشان استفاده کرده و بدون مواجه‌شدن با هیچ مشکلی روند کار را طی کنید. در ادامه به بعضی از مهم‌ترین نکاتی که باید در اخذ وقت فوری از سفارت کشور پرتغال و دریافت ویزای شنگن به خاطر داشته باشید اشاره خواهیم داشت.

۱- به خاطر داشته باشید که دریافت وقت فوری سفارت کشور پرتغال به معنی دریافت ویزای این کشور نیست و در واقع فرصتی ست جهت ارائه‌ی مدارک برای درخواست صدور ویزا.

۲- دریافت وقت سفارت کشور پرتغال برای تمامی انواع ویزا، تحصیلی، تفریحی و …، الزامی ست.

۳- دریافت وقت از سفارت پرتغال برای کودکان و حضور آن‌ها در زمان تعیین‌شده برای ملاقات مشمول قوانین خاصی ست. پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که یک یا چند نفر از همراهان شما کودک یا نوجوان هستند، پیش از اقدام به اخذ وقت و گردآوری مدارک برای دریافت ویزا با کارشناسان با تجربه مشورت کنید.

۴- برای هر مورد ویزا نیاز به دریافت وقت جداگانه‌ای وجود دارد.

۵- تمامی مدارکی که نیاز به ترجمه دارند باید توسط دارالترجمه‌های رسمی و تأییدشده ترجمه شوند.

۶- همراه‌داشتن مقدار کافی پول در روز ملاقات برای پرداخت هزینه‌های صدور ویزا و امور مربوط به آن الزامی ست. نقد یا غیرنقدبودن پول، میزان آن، واحد پولی و … از جمله موارد مهمی هستند که باید در این خصوص درنظر گرفته شوند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از حضور در مکان ملاقات در این مورد نیز اطلاعات کافی را کسب کرده و با آمادگی از این نظر در مکان ملاقات حاضر شوید.

مختصری درباره‌ی کشور پرتغال

کشور پرتغال، با نام رسمی «جمهوری پرتغال»، یکی از کشورهای اروپایی ست که در غربی‌ترین قسمت این قاره واقع شده و از سمت غرب دارای خط ساحلی نسبتاً طویلی با اقیانوس اطلس است. جمعیت پرتغال نزدیک به ده میلیون نفر، زبان رسمی آن پرتغالی و پایتخت این کشور شهر لیسبون است.

پرتغال دارای جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی نسبتاً زیادی ست. نزدیکی به اقیانوس اطلس مجموعه‌ای از زیبایی‌های طبیعی را در شهرهای ساحلی این کشور ایجاد کرده که مورد توجه شمار زیادی از گردشگران قرار می‌گیرند. مجمع‌الجزایر آزور، جزایر مادیرا، پارک ملی پرتغال و … از جمله دیدنی‌های طبیعی پرتغال هستند. پرتغال علاوه‌براین دارای تاریخ دور و درازی ست و بناهای تاریخی زیادی در آن قرار دارند. قلعه‌ی لیریا، قصر کوئینتا دا رگالیرا، کلیسای اوررا، کاخ سینترا، کاخ بولسا و …نمونه‌های از جاذبه‌های گردشگری تاریخی این کشورند. کشور پرتغال گذشته از صنعت گردشگری، از نظر اعتبار دانشگاهی و قدمت تاریخی دانشگاه‌هایی که هنوز هم مشغول به فعالیت هستند کشوری شناخته‌شده در جهان است. دانشگاه پورتو، که تأسیس آن به اوایل قرن بیستم برمی‌گردد، دانشگاه لیسبون، دانشگاه مینهو، دانشگاه الگارو، دانشگاه کوئیمبرا، که در اواخر قرن سیزدهم تأسیس شده، و … جزو برترین دانشگاه‌های این کشور و حتی برترین دانشگاه‌های جهان هستند.

مجموع این عوامل باعث شده‌اند تا افراد زیادی متقاضی سفر و مهاجرت تحصیلی به پرتغال شوند. اگرچه پرتغال از نظر میزان مهاجرپذیری در رتبه‌ی بالایی قرار ندارد، اما برخی از دانشگاه‌های آن مانند دانشگاه لیسبون همه‌ساله دانشجویان زیادی را از کشورهای خارجی می‌پذیرند.

وقت فوری سفارت پرتغال

اخذ وقت فوری سفارت پرتغال | دریافت وقت سریع از سفارت پرتغال

چنان‌چه شما نیز قصد سفر به پرتغال و اقامت کوتاه یا بلندمدت در این کشور را دارید، اما فرصت کمی برای انجام امور مربوط به دریافت ویزای شنگن دارید، می‌توانید با استفاده از خدمات ساحل شنی درخشان در اخذ وقت فوری از سفارت کشور پرتغال، در زمان کوتاهی وقت ملاقات و درنتیجه ویزای این کشور را در اختیار داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت سفارش دریافت وقت فوری سفارت این کشور با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

11 + هفده =