۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای آمریکا

ویزای آمریکا یکی از معتبرترین ویزاهای کل دنیا به‌حساب می‌آید که با اخذ آن شما می‌توانید به‌عنوان یک فرد غیر آمریکایی و با هر نوع ملیتی خود را از طریق مرزهای هوایی، زمینی و دریایی این کشور، وارد خاک ایالات‌متحده آمریکا نمایید. ویزای آمریکا از آن دسته روادید مهم جهانی است که بسته به تعاملات میان دولت‌ها و کشورهای مختلف جهانی با کشور آمریکا صادر می‌شود و به همین خاطر برخی از متقاضیان سفر به آمریکا از اقصی نقاط دنیا به‌سادگی موفق به دریافت ویزای آمریکا می‌شوند و برخی دیگر ازدرخواست‌کنندگان آن همچون ایرانیان علاقه مندِ سفر به آمریکا با مشکلات فراوانی در این بین مواجه خواهند شد که دلیل آن‌هم عدم وجود روابط سیاسی و دیپلماسی صمیمانه میان هر دو کشور تلقی می‌شود.

اخذ ویزای آمریکا در آژانس گردشگری ساحل شنی

بهترین روش دریافت ویزای ایالت متحده آمریکا

با توجه به پیچیدگی‌ها و سختی‌های موجود برای متقاضیان ایرانی دریافت ویزای آمریکا، بهترین روش دریافت این ویزا مراجعه و انجام مشاوره با دفاتر مختلف مسافرتی و همچنین آژانس‌های معتبر توریستی و گردشگری همچون آژانس مسافرتی ساحل شنی می‌باشد. دوستان و درخواست‌کنندگانعزیز ایرانی فراموش نکنند برای رفتن به آمریکا و ارائه درخواست جهت دریافت ویزای این کشور (چه مهاجرتی باشد و چه غیر مهاجرتی)، شما بایستی در ابتدا به دنبال گرفتن وقت سفارت آمریکا جهت ارائه مدارک و همچنین انجام مصاحبه با افسران کنسولگری ایالات‌متحده باشید که قطعاً چنانچه کلیات امور مسافرتی خود را بر عهده شرکت خدماتی و مسافرتی ما؛ یعنی آژانس گردشگری ساحل شنی واگذار نمایید، می‌توانید سفر خود را درکوتاه‌ترین زمان ممکنه و باقیمتی کاملاً مقرون به انجام دهید.

متقاضیان دریافت ویزای آمریکا به خاطر بسپارند که از مدت‌ها قبل سفارت کشور ایالات‌متحده آمریکا در ایران به‌طور تمام و کمال تعطیل‌شده است و از آن موقع تاکنون با توجه به روابط نه چندان مطلوب میان تهران و واشنگتن، اخذ ویزای آمریکا برای اتباع ایرانی بسیار سخت و دشوار شده است! تا جایی که بنا به گفته رئیس جمهور وقت ایالات‌متحده؛ یعنی پرزیدنت ترامپ، سفارتخانه‌های این کشور بایستی از صدور ویزا و تعیین حتی وقت سفارت برای انجام مصاحبه با مقاضیان ایرانی نیز سرباز زنند. بااین‌حال طبق قوانین بین المللی این دستور رئیس جمهور آمریکا خیلی کارساز نبوده و با اینکه برای مدت محدودی ایرانیان اقصی نقاط جهان جهت سفر به کشور آمریکا با مشکلات متعددی روبه‌رو شدند؛ اما این مشکلات خیلی زود به پایان رسیده است و اکنون وضعیت اخذ ویزای آمریکا با اینکه نسبت به گذشته کمی سخت‌تر و پیچیده‌تر نیز شده است ولی دیگر غیر ممکن نیست!

شایان به ذکر است با توجه به عدم وجود سفارت آمریکا در خاک ایران، بهترین و نزدیک‌ترین سفارتخانه‌های این کشور نسبت به مرزهای زمینی کشورمان، سفارتخانه‌های موجود در شهرهای ابوظبی، دبی، آنکارا و ایروانبه‌حساب می‌آیند که حتی دارای افسران مصاحبه‌گر فارسی زبان نیزمی‌باشند. متقاضیان دریافت ویزای آمریکا این نکته را از قول آژانس توریستی ساحل شنی در ذهن خود داشته باشند که عمدتاً سازمان مهاجرت ایالات‌متحده آمریکا جهت صدور ویزای خود از سوی هرکدام ازسفارتخانه‌های فعال این کشور در کشورهای مختلف جهانی، وقت سفارت را برای آن دسته از متقاضیانی که با اهداف تحصیلاتی و علمی قصد سفر به آمریکا را کرده‌اند؛ تعیین می‌کند.

تعیین وقت سفارت آمریکا

همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره کردیم، برای اخذ ویزای آمریکا بایستی در ابتدا به دنبال تعیین وقت سفارت این کشور در کشور محل زندگی خودتان باشید که با توجه به تعطیلی سفارت آمریکا در ایران، تنها روش تعیین وقت سفارت این کشور از طریق سایت مهاجرتی ایالات‌متحده صورت می‌گیرد. منتها لازم است بدانید جهت تعیین وقت سفارت شما نیاز به ساخت پروفایل شخصی و همچنین پر کردن فرم‌های مربوط به این منظور را داریدکه برای اطمینان خاطر خودتان هم که شده توصیه می‌کنیم پیش از انجام هرگونه اقدام شخصی، درخواست و نوع تقاضای خود را با کارشناسان حرفه‌ای و مشاوران زبده آژانس مسافرتی ساحلی شنی درخشان در میان بگذارید تا خدایی ناکرده دچار بروز هیچگونه مشکلی در روند تقاضای ویزای آمریکا نشوید. پس از تعیین وقت سفارت در یکی کنسول‎گری های  اطراف ایران توسط شاحل شنی، همچنین می‎توانید از طریق تور ارمستان، تور دبی امارات و تور ترکیه سفر آرام، خاطره انگیز و لذت‎بخشی را برای مراجعه به کنسول‎گری امریکا داشته باشید و با یک تیر دو نشان بزنید.

انواع ویزای آمریکا

پرچم کشور امریکااز برجسته‌ترین ویزاهای کشور آمریکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روادید کاری
 • روادید مخصوص چهره های سرشناس اجتماعی
 • روادید تجاری
 • روادید تجارت آزاد
 • روادید سرمایه گذاری
 • روادید تبادل نیروی کار
 • روادید ازدواج
 • روادید تحصیلی
 • و از همه مهمتر و پر طرفدارتر یعنی ویزای توریستی و گردشگری

نکاتی در خصوص تمدید ویزای آمریکا

با فرض اینکه شما موفق به دریافت ویزای آمریکا شده‌اید، این ویزا از اعتبار زمانی بخصوصی برخوردار است که با روزشمار تاریخ هرلحظه به اتمام اعتبار خود نزدیکتر از قبل می‌شود. برای تمدید ویزای آمریکا که لااقل ما ایرانیان با سختی و دشواری‌های فراوانی می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم؛ بایستی از چیزی حدوداً ۴۵ روز قبل‌تر از اتمام زمان درج شده در ویزایتان به فکر تمدید مجدد آن باشید و در زمان حضور و اقامت موقت‎تان در خاک ایالات‌متحده نیز ملزم به رعایت نکاتی از قبیل:

 • برخورداری از ویزای غیر مهاجرتی (ترجیحا ویزای مخصوص توریستی و گردشگری)
 • حضور کاملا قانونی در کشور آمریکا
 • معتبر بودن تمام فاکتورهای موجود در نوع ویزای اخذ شده از سوی شما
 • عدم ایجاد هیچگونه ناهنجاری قانونی و اجتماعی
 • متعهد بودن به تمامی قوانین ایالات متحده آمریکا
 • و همچنین اعتبار داشتن پاسپورت شما عزیزان

هزینه های مربوط به اخذ ویزای آمریکا

متقاضیان ایرانی و علاقه مندانِ انجام سفر موقت به کشور آمریکا از طریق کاملاً قانونی و با اخذ ویزای این کشور توجه نمایند که قوانین مهاجرتی آمریکا و پیچیدگی‌های صدور ویزا برای سفر به این کشور، مدام در حال تغییرات است و به همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که چنانچه مایل به حضوری کوتاه مدت در این کشور هستید؛ پرونده مسافرتی خود را حتماً با ما؛ یعنی دفتر خدمات مسافرتی ساحل شنی به اشتراک بگارید تا ما بتوانیم با تمام توان و تجربیات دیروز و امروز خود شما را هر چه سریعتر به هدف مقصودتان برسانیم. ایرانیان عزیز فراموش نکنید که هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای آمریکا به رقم و عدد مشخصی محدود نمی‌شوند و مدام این میزانهزینه‌ها در حال تغییر هستند و تنها می‌توان در این خصوص اذعان داشت که هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای آمریکا به نوع هدف و انگیزه شخصی شما متقاضیان گرامی بستگی دارد.

اخذ ویزای آمریکا در آژانس گردشگری ساحل شنی

ویزای امریکا را به ما بسپارید

با توجه به شرایط سخت سیاسی میان کشور عزیزمان ایران و ایالات متحده، اخذ روادید این کشور امری بسیار دشوار می‎باشد و نیاز است که در این راه، با کارشناسانی باتجربه و زبده یکی از خوش‎نام ترین آژانس‎های مسافرتی کشور؛ یعنی ساحل شنی در ارتباط باشید تا برای سفر به این کشور، کمترین دغدغه را داشته باشید. ما در آژانس گردشگری ساحل شنی آماده خدمت‎رسانی به شما مسافرین امریکا هستیم و این قول را می‎دهیم مادامی که ویزای امریکا را در دستان شما نگذاریم، از تلاش دست نکشیم. کافیست ۵۷۹۳۸-۰۲۱ را شماره گیری کنید و دیگر نگران روادید ایالات متحده نباشید.

ارسال پاسخ

سیزده + 13 =