۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای اوکراین

اوکراین کشوری است مهم در بخش شرقی قاره اروپا که همچون سایر کشورهای مختلف دنیا بایستی جهت ورود به خاک این کشور، ویزای اوکراین را دریافت کرد. ویزاهای کشور اوکراین برخلاف سایر کشورهای پرحاشیه جهان از تنوع خیلی زیادی برخوردار نیست و می‌توان تمامی ویزاهای مربوط به اوکراین را در سه دسته ویزاهای کوتاه مدت (ویزای توریستی)، ویزاهای بلند مدت (ویزا جهت اقامت دائم) و همچنین ویزاهای ترانزیتی تقسیم نمود. چنانچه تمایل به حضوری کوتاه مدت در خاک کشور اوکراین کرده‌اید و می‌خواهید ازجاذبه‌های گردشگری مشهور این کشور اروپایی نیز بازدید به عمل آورید، در ادامه این مطلب از آژانس مسافرتی ساحل شنی با ما همراه شوید تا اطلاعات کاملی را در خصوص اخذ و دریافت ویزای کشور اوکراین به شما عزیزان ارائه نماییم. همچنین میتوانید با شماره‎گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ می‎توانید از کارشناسان ما درباره روادید اوکراین مشاوره رایگان بگیرید.

ویزای اوکراین در آژانس گردشگری ساحل شنی

گرفتن وقت از سوی سفارت اوکراین در ایران

برای اینکه بتوانید بدون هیچگونه مشکل قانونی وارد کشور اوکراین شوید، بایستی ویزای این کشور را تهیه نمایید. البته همیشه یادتان باشد پیش از دریافت ویزای کشور مقصد، بایستی به دنبال تعیین وقت سفارت آن کشور باشید که خوشبختانه تمامی این مراحل با وجود سفارت اوکراین در کشور عزیزمان ایران می‌تواند به سادگی هر چه تمام‌تر برایتان به انجام رسید؛ منتها به شرطی که در طول انجام این پروسه از مشاوران زبده و کاربلدی همچون مشاوران فعال در آژانس توریستی ساحل شنی استفاده نمایید.

ویزای اوکراین در آژانس گردشگری ساحل شنیمتاسفانه واقعیت این است که بسیاری از متقاضیان ایرانی سفر به کشور اوکراین این‌طور به قضیه نگاه می‌کنند که چون سفارتخانه اوکراین در ایران قرار مستقر شده است، پس به‌راحتی می‌توان درخواست خود را بدون هیچگونه مشورت و مشاوره‌ای به‌صورت کاملاً مستقیم تقدیم افسران کنسولگری این سفارتخانه در کشورمان بکنند! که بدیهی است معمولاً چنین افرادی با ریجکت های متمادی و یا رد مدارک ارسالیشان در جهت اخذ ویزای اوکراین مواجه می‌شوند. دریافت ویزای کشور اوکراین به آن سادگی‌ها هم که بعضی از دوستان و هموطنان عزیزمان تصور می‌کنند، نیست و لازم است تا شما پیش از حضور در سفارتخانه این کشور حتماً با شخص مطلعی در این خصوص ملاقاتی چندین ساعته را داشته باشید تا هم بتوانید به خوبی با قوانین موجود در صدور ویزای کشور اوکراین آشنایی پیدا نمایید وهم بتوانید کمی از سؤالات و بحث‌هایی که در تاریخ تعیین شده جهت حضورتان در سفارت این کشور مطرح می‌شود، بیش از پیش اطلاع حاصل نمایید.

شایان به ذکر است معمولاً زمان مورد نیاز جهت تأیید و صدور ویزای اوکراین برای آن دسته از متقاضیان ایرانی که مدارک موردنیاز خود را بهدرستی تهیه و به مسئولان کنسولگری اوکراین تحویل داده‌اند، چیزی بین ۱۵تا ۳۰ روز به طول خواهد انجامید که توصیه می‌کنیم در این بازه زمانی با مراجعه و اخذ مشاوره‌هایی کاملاً مثمره ثمر از سوی کارشناسان فعال در آژانس توریستی ساحل شنی، اطلاعات خود را از اوکراین و شرایط اتباعغیربومی این کشور در آن افزایش دهید.

اخذ ویزای کشور اوکراین بدون هیچگونه هزینه

سفارت اوکراین با توجه به قوانینی از قبل تعیین شده برای گروه های مختلفی از متقاضیان دریافت ویزای خود به صورت کاملا رایگان، این کار را انجام می دهد که این گروه ها عبارتند از:

 • متقاضایانی که کمتر از شش سال سن دارند
 • اشخاصی که صرفا برای انجام کارهای کلان سازمانی و یا وظایف اداری به این کشور سفر می کنند
 • اتباع بیگانه و غیر اوکراینی که دارای همسری از اوکراین هستند
 • نمایندگان دولتی سایر کشورهای جهان شاغل در انجمن های بین المللی
 • تمام اعضای خانواده های پناهندگانی که به اوکراین سفر کردند
 • کارمندان نمایندگی های دیپلماتیکی
 • هیئت های رسمی و سران کشوری و لشکری سایر کشورهای مختلف جهانی
 • داوطلبان کمک های بشر دوستانه به کشور اوکراین و همچنین جمعیتی از خیران
 • متقاضیانی که به صورت کاملا افتخاری، وظایف کنسولگری اوکراین را بر عهده گرفته اند
 • نابغه های فنی و تخصصی که بنا به دعوت یکی از شرکت ها و سازمان های بین المللی و شناخته شده اوکراین به این کشور فراخوانده می شوند.
 • کارکنانی فعال در زمینه های امدادرسانی که از سوی سازمان حوادث غیر مترقبه اوکراین جهت کمک در بحران های گوناگون به این کشور دعوت می شوند
 • و همچنین تمام نیروهای نظامی و گاردهای محافظتی از چهره های بزرگ کشورها که مطابق با دعوت کشور اوکراین خود را راهی این سرزمین اروپایی می کنند.

ویزای اوکراین در آژانس گردشگری ساحل شنی

ویزای اوکراین با آژانس ساحل شنی

دوستان و هموطنان عزیز ایرانی توجه داشته باشید که آژانس گردشگری ساحل شنی با تمام مشاوران، کارشناسان و سایر نیروهای انسانی خود آماده خدمت رسانی در امور مسافرتی و مهاجرتی شما، خصوصاً در زمینه‌های گردشگری و توریستی می‌باشد و ما می‌توانیم با ارائه راهکارهایی کاملاًقانونی و کوتاه خیلی زود شما را به آنچه که در سر می‌پرورانید؛ برسانیم. علاقه مندان به دریافت ویزای اوکراین توجه داشته کنند چنانچه به هر دلیلی سفارت کشور اوکراین صحت و سقم مدارک و یا انگیزه شما از سفر به این کشور را تأیید نکند و با صدور ویزای شما مخالفت کند، شما می توایند با کمک مشاوران ما این مسئله را بدون هیچگونه نگرانی و استرسی به خوبی حل و فصل نمایید. لازم به ذکر است تمامی این موارد منوط به اعتماد شما ارجمندان به معتبرترین آژانس توریستی کشور عزیزمان ایران؛ یعنی ساحل شنی درخشان می‌باشد. ساحل شنی برگزارکننده بهترین تورهای خارجی این نوید را به شما می‎دهد تا  علاوه بر دریافت سریع روادید کشور اکراین، خدماتی مانند رزرو هتل و تهیه بلیط هواپیما را نیز به نحو احسن برای شما مسافرین گرامی تدارک ببیند.

همچنین بد نیست بدانید با توجه به تغییرات گسترده و وسیعی که به‌صورت متداوم در سیستم قانونی صدور روادید (ویزا) از سوی تمامی کشورهای دنیا در حال ایجاد و به اجرا درآمدن می‌باشد، نمی‌توان هزینه‌های مربوط به اخذ ویزای کشور اوکراین را محدود به اعداد و ارقام خاصی نمود و تنها می‌توان با کمک به متقاضیان انجام سفر به این کشور قرارگرفته در بخش شرقی قاره اروپا این نوید را داد که لااقل با پیمودن یک مسیر کاملاً درست در راستای رسیدن به مقصودشان از کانال آژانس گردشگری ساحل شنی درخشان، هزینه‌های جانبی و غیر ضروری آنان برای اخذ ویزای اوکراین کاملاً از بین خواهد رفت و با بهره گیری از دانش و تجربه مشاوران و کارشناسان فعال در این بنگاه گردشگری نام آشنای ایرانی نیزاین دسته از عزیزانمان با کمترین میزان نگرانی و مشکلی موفق به دریافت ویزای کشور اوکراین از سوی سفارت این کشور در میهن عزیزمان ایران خواهند شد. فقط کافیست با مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ و یا تماس با ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با ما در تماس باشید.

ارسال پاسخ

15 − نه =