۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

اخذ ویزای تضمینی کانادا برای متقاضیانی که دغدغه رفتن به کشور کانادا را دارند، امری ضروری می‌باشد. بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا بدلیل نیاز مبرم به ویزا، ترس ردشدن (Reject) در مصاحبه را دارند. و همین امر و سایر عوامل دست‌به‌دست هم می‌دهند تا فرایند اخذ ویزای کانادا را طولانی‌کند و به تعویق بیاندازد.

راه حل ما برای اخذ ویزای تضمینی کانادا

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان نماینده انحصاری اسکای‌لاین در ایران این اطمینان را به متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا خواهد داد که با دریافت مدارک و اطلاعات مورد نیاز متقاضیان و تحلیل و بررسی‌کردن آن‌ها و رفع نواقص مدارک و ابهامات در مدارک، اخذ روادید کانادا را برای متقاضیان امکان‌پذیرکرده و متقاضیان را یک گام به کانادا نزدیک‌تر کند.

چرا ویزای تضمینی کانادا؟

متقاضیان ویزای تضمینی کانادا در جریان می‌باشند که گردآوری مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای کانادا مستلزم طی‌کردن مراحل زیاد و مختلفی می‌باشد. در کل اخذ ویزای کانادا کاری بسیار وقت‌گیر و زمان‌بر می‌باشد و بدلیل تکمیل اطلاعات به‌صورت آنلاین و به زبان خارجی می‌تواند ریسک کار را بالا ببرد و در صورتی‌که فرد آشنایی زیادی با این مراحل نداشته‌باشد ممکن است دچار سردرگمی شود. در این زمینه شرکت ساحل شنی درخشان با داشتن مشاورین و متخصصین ماهر می‌تواند با ارائه چندین روش مطمئن و مشاوره‌های لازم صدور ویزای تضمینی کانادا را برای متقاضیان به راحتی اجرایی کند.

فرایند اخذ ویزای تضمینی کانادا

از آن‌جایی که تمام درخواست‌های ویزای کانادا در سایت سفارت کانادا بصورت آنلاین و به زبان انگلیسی می‌باشد از اینرو متقاضیان ویزای تضمینی کانادا می‌بایست حداقل آشنایی را با زبان انگلیسی داشته‌باشند تا بتوانند به راحتی جملات و مفاهیم ویزای کانادا را درک کنند.

چرا باید برای اخذ ویزای تضمینی کانادا از یک مشاور مسلط به زبان انگلیسی استفاده کرد؟

افسر سفارت کانادا کلیه مدارک تحویلی شما را با دقت بررسی می‌کند و در صورتی‌که کوچک‌ترین اشتباه در واژگان نوشته‌شده‌باشد به درخواست ویزای کانادا شما جواب رد خواهد داد. بنابراین لازم است جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا حتماً از یک مشاور مسلط به زبان انگلیسی و امور مهاجرتی استفاده کنید.

پرداخت هزینه ویزای تضمینی کانادا

متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا باید در مرحله بعد از تکمیل اطلاعات اقدام به پرداخت هزینه ویزای کانادا کنند. پرداخت این هزینه مستلزم‌داشتن یکی از کارت‌های معتبر بین‌المللی مثل مسترکارت (MasterCard)، ویزا کارت (Visa)، پی‌پل (PayPal) و … می‌باشد. در صورت نیاز می‌توانید با استفاده از خدمات گروه ساحل شنی درخشان هزینه مربوطه به پرداختی سفارت کانادا را به راحتی واریز نمایید.

نکاتی در خصوص مدارک تحویلی به افسر سفارت کانادا جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا

 • متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا توجه داشته‌باشند که تمامی مدارک تحویلی به افسر سفارت کانادا می‌بایست به ترتیب چک‌لیست مرتب شده‌باشند.
 • مدارک شما می‌بایست نشان‌دهنده توانایی مالی برای سفر در طول مدت زمانی که در کشور کانادا هستید، باشد.
 • مدارک ارائه‌شده می‌بایست افسر سفارت کانادا را برای بازگشت شما به ایران متقاعد کند و تضمین کند که شما قصد کارکردن و یا تحصیل در کانادا را نخواهیدداشت و پس از اتمام اعتبار ویزا به خاک ایران بازخواهیدگشت.
 • با توجه به اعلام نتایج اخذ ویزای تضمینی کانادا که بین یک تا سه ماه بطول خواهدکشید باید توجه داشته‌باشید که هنگام درخواست ویزای کانادا، پاسپورت و یا گذرنامه شما دارای حداقل یک‌سال اعتبار باشد.
 • هم‌چنین باید توجه داشت که داشتن عکس مناسب با اندازه ۵*۷ که به تازگی گرفته‌شده‌باشد و کیفیت مناسبی نیز داشته‌باشد از جمله الزامات برای اخذ ویزای تضمینی کانادا می‌باشد.
 • متقاضیان اخذ ویزای تضمینی کانادا در نظر داشته‌باشند که با توجه به متفاوت‌بودن مدارک هر متقاضی، شرایط پذیرش ویزای کانادا نیز برای هر متقاضی متفاوت خواهدبود. بنابراین به شدت توصیه می‌شود که در این زمینه از متخصصین و مشاورین مجرب استفاده شود تا بسته به شرایط و مدارک هر متقاضی، راهنمایی‌های متناسب و مطمئن ارائه‌شود.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تضمینی کانادا

 • تکمیل فُرم فارسی درخواست ویزا DS-160
 • تکمیل فُرم مربوط به اطلاعات خانوادگی متقاضی اخذ ویزای کانادا
 • اسکن صفحه اول پاسپورت و یا گذرنامه‌ای که حداقل یک‌سال اعتبار داشته‌باشد به همراه رونوشت (کپی) از تمامی صفحاتی که دارای مُهر ویزا و یا روادید می‌باشند.
 • ترجمه اصل شناسنامه متقاضی
 • دو قطعه عکس ۵*۷ که به تازگی گرفته‌شده باشند. عکس می‌بایست رنگی و پشت‌نویسی‌شده باشد و دارای مُهر، تاریخ، شماره و آدرس عکاسی باشد.
 • پرینت (چاپ) گردش ۴ ماهه از حساب بانکی متقاضی اخذ ویزای کانادا
 • نامه استطاعت مالی
 • ترجمه سند ملکی که به نام متقاضی اخذ ویزای کانادا می‌باشد.
 • ترجمه آخرین مدرک شغلی متقاضی که برای کارمندان شرکت‌های خصوصی شامل گواهی اشتغال به‌کار، گواهی تأییدیه بیمه، فیش حقوقی، کارت پرسنلی، روزنامه رسمی شرکت و برای کارفرمایان بخش خصوصی شامل برگه پرداخت مالیاتی و روزنامه رسمی تأسیس شرکت می‌باشد.
  برای کارمندان دولتی هم شامل حکم کارگزینی، کارت پرسنلی، گواهی اشتغال به‌کار و فیش حقوقی سه ماهه اخیر می‌باشد.
  و در نهایت برای بازنشستگان شامل حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی و فیش حقوقی سه ماه اخیر می‌باشد.
 • ارائه دعوت‌نامه رسمی به‌نام متقاضی اخذ ویزای کانادا در صورت وجود
 • ترجمه سند ازدواج و یا طلاف که به‌نام متقاضی اخذ ویزای کانادا باشد.
 • ارائه رزرو واچر هتل و بلیط هواپیما (Voucher)

خدمات ارائه‌شده توسط شرکت ساحل شنی درخشان

متقاضیان با مراجعه به آژانس ساحل شنی درخشان می‌توانند علاوه بر دریافت ویزای تضمینی کانادا از خدمات جانبی دیگر مانند ترجمه مدارک، بیمه مسافرتی، رزرو هتل، رزرو بلیط، پیکاپ ویزای کانادا و سایر موارد نیز بهره‌مند شوند.

بازگشت کامل وجه در صورت رد شدن درخواست ویزای تضمینی متقاضی

در قرارداد مذکور ویزای تضمینی کانادا در صوتی‌که درخواست ویزای متقاضی رد شود و مورد قبول واقع نشود، تمام مبلغ واریزی سفارت به متقاضیان عزیز برگشت داده‌می‌شود.

ویزای تضمینی کانادا

مشاوره اختصاصی ساحل شنی درخشان

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان از طریق شماره تلفن 57938-021 تماس حاصل فرمایید.

ارسال پاسخ

سیزده + 15 =