۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری

ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری راحت‌ترین راه برای متقاعد کردن افسران سفارت برای اخذ ویزای شینگن است تا نشان دهد که شما، متقاضیان ویزای شینگن قصد اقامت غیرقانونی در کشورهای منطقۀ شینگن را ندارید. در صورت نیاز به مشاوره برای دریافت ویزای نمایشگاهی شینگن می‌توانید با تیم اخذ ویزای آژانس مسافرتی و گردشگری ساحل شنی درخشان تماس بگیرید.

ویزای شینگن (شنگن) چیست؟

ویزای شینگن، مجوز ورود به منطقۀ شینگن در قارۀ اروپا می‌باشد که برای کشورهایی از جمله مردم کشور ایران الزامی است تا بتوانند به منطقۀ شینگن سفر کنند. دریافت ویزای شینگن بسیار دشوار است و شما باید مراحلی مثل: گرفتن وقت سفارت، تکمیل مدارک مورد نیاز ویزای شینگن، حضور در سفارت مربوطه، انجام مصاحبه و انگشت‌نگاری را سپری کنید تا موفق به دریافت ویزای شینگن کشورهای منطقه شینگن شوید. ویزای شینگن انواع مختلف و متعددی دارد که بسته به نوع آن شرایط و مدارک آن نیز تغییر خواهند کرد. در این مطلب به بررسی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

هم‌چنین بخوانید: چگونه ویزای شینگن بگیریم؟

دعوت‌نامه ویزای شینگن چیست؟

دعوت‌نامه ویزا، یک دعوت‌نامه از سوی شخص یا شرکتی است که در کشورهای منطقۀ شینگن اقامت دارد. در واقع این شخص یا شرکت از شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) دعوت می‌کند که برای بازدید از وی و یا شرکت مورد نظر به منطقۀ شینگن اروپا بروید. با ارسال دعوت‌نامه از طرف شخص یا شرکت، شما این دعوت‌نامه را با دیگر مدارک مورد نیاز ویزای شینگن به سفارت کشور مورد نظر ارائه می‌دهید. در اصل دعوت‌نامه شینگن یک محرک برای سرعت بخشیدن به درخواست ویزای شینگن شما است. و این دعوت‌نامه شامل نام و مشخصات شما، مدت زمان اقامت شما در کشور مورد نظر را بطور کامل بیان کرده است و نشان می‌دهد که شما قصد اقامت غیرقانونی در منطقۀ شینگن را ندارید و بعد از اتمام اعتبار ویزا به کشور خود بازمی‌گردید.

انواع دعوت‌نامه ویزای شینگن

از آنجایی که ممکن است سفر شما به کشورهای منطقۀ شینگن به منظور اهداف مختلفی باشد، می‌توان دعوتنامه‌های متنوعی برای شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) ارسال شود. هر نوع دعوت‌نامه ارسالی، مستلزم تأیید اسناد اضافی برای اثبات آن است که آنچه در نامه نوشته شده است، صحیح می‌باشد. در نظر داشته باشید که سفارت/کنسولگری، دعوت‌نامه‌های بدون ضمیمه و مدارک کافی را بررسی نخواهند کرد. درادامۀ این مطلب انواع دعوت‌نامه و مدارک لازم برای ضمیمه‌کردن آن را بیشتر توضیح داده‌ایم. توجه داشته باشید که به عنوان شخص یا شرکت ارسال‌کنندۀ دعوت‌نامه، باید رابطه شما با شخص، مدت زمان اقامت، هدف و پشتیبانی از هزینه‌های شخص در سفر را بیان کنید. هم‌چنین این دعوت‌نامه می‌تواند از طرف همسر، والدین، فرزند و … باشد.

دعوت‌نامه ویزای شینگن برای اهداف تجاری

بسیاری از مردم برای کسب و کار ممکن است به یکی از کشورهای منطقۀ شینگن سفر کنند. شما ممکن است یک ملاقات با یک سرمایه‌گذار بالقوه یا شرکای خارجی داشته باشید. به همین دلیل، شما یک دعوت‌نامۀ تجاری می خواهید. این دعوت‌نامه باید بیان‌کنندۀ ارتباط تجاری شما با شخص مورد نظر شما، مدت زمان اقامت در کشور مورد نظر و فعالیت شما در این مدت زمان باشد. این یک ایده خوب است که شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) بتوانید برنامه سفر فعالیت‌های تجاری را به نامۀ دعوت‌نامه پیوست کنید تا بتوانید آنچه را که در طول زمان خود در آنجا برنامه‌ریزی کرده‌اید نشان دهد. هم‌چنین باید یک تأییدیه از کارفرمای خود آماده کنید که تأیید کرده است که شما یک کارمند در یک شرکت خاص هستید و نشان‌دهندۀ جزئیات کار شما باشد که این مورد شامل موقعیت شغلی شما، تاریخ استخدام، حقوق و دستمزد است.

دعوت‌نامه نمایشگاهی شینگن (دعوت‌نامه از اسپانسر در اروپا)

علاوه بر رفتن به منطقه شینگن برای کسب‌وکار، شما می‌توانید به یک کنفرانس دعوت شوید تا یک سخنرانی داشته باشید و یا در یک نمایشگاه شرکت کنید. دعوت‌نامۀ نمایشگاهی هم باید از طرف شخص یا یک شرکت باشد که نشان‌دهندۀ حمایت شما از آن نمایشگاه می‌باشد. برگزارکنندگان کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌های تجاری باید دعوت‌نامۀ نمایشگاهی و تجاری برای شما (متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری) بنویسند و ارسال کنند و نام خود را در آنجا به عنوان دعوت‌کننده ذکر کنند.

این نامه باید بگوید چرا شما فرد مناسب برای این رویداد هستید و سایر جزئیات مانند برنامه سفر، تاریخ کنفرانس و جایی که شما اقامت دارید را بیان کند. حامی مالی هم‌چنین باید متعهد به پوشش هزینه‌های سفر شما شود. در نهایت، دعوت‌نامۀ نمایشگاهی برای ویزای شینگن تجاری و نمایشگاهی باید بطور واضح اطلاعات تماس و گواهینامۀ ثبت‌نام شرکت یا فردی که شما را برای این رویداد دعوت کرده است را نشان دهد.

دو دعوت‌نامه دیگر تحت عناوین دعوت‌نامه ویزای شینگن دانشگاه یا کالج در اروپا و دعوت‌نامه ویزای شینگن بیمارستان شناخته شده است که برای تحصیل و درمان بیماری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر قصد سفر به منطقه شنگن را دارید و می‌خواهید اقدام به اخذ ویزای شینگن و یا ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز ساحل شنی درخشان به شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل کنید تا ضمن مشاوره رایگان، شما را تا رسیدن به این ویزا همراهی کنند. متخصصین ویزای شینگن در انتظار شما هستند.

مدارک لازم و اطلاعت ضروری برای ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری

 • فرم درخواست روادید کوتاه‌مدت که به زبان انگلیسی تکمیل شده باشد و دارای امضاء و تاریخ باشد.
 • یک عکس رنگی و جدید، تمام رخ در زمینۀ روشن و در اندازۀ ۳/۵ در ۴/۵ سانتی‌متری
 • پاسپورت متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری باید دارای اعتبار حداقل ۶ ماهه و دو صفحۀ تمام سفید و بدون مهر باشد. (از تمام صفحات شناسنامۀ صاحب گذرنامه کپی به همراه داشته باشید.)
 • فتوکپی کلیه روادیدهای شینگن که تاکنون دریافت کرده‌اید. (بروی گذرنامه فعلی و گذرنامه‌های قبلی) و هم‌چنین به همراه داشتن فتوکپی همه مُهرهای ورود و خروج شما الزامی است.
 • اسناد تمکن مالی که باید گردش حساب ۶ ماه اخیر شخص متقاضی ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری باشد. (در صورت داشتن شغل آزاد و یا کارمند بودن برای اسناد تمکن مالی به مطلب مدارک مورد نیاز ویزای شینگن مراجعه کنید.)
 • گواهی برخورداری از محل سکونت که باید واچر رزرو هتل باشد.
 • دعوت‌نامه شرکت مورد نظر که باید بیان‌کنندۀ موضوع سفر شما، مدت آن و تقبل هزینه‌های سفر شما باشد.
 • برنامه سفر به منطقۀ شینگن
 • بیمه‌نامه مسافرتی
 • مدت زمان تحویل ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری تقریباً ۲۵ روز کاری زمان نیاز دارد.
 • مدت اعتبار ویزای نمایشگاهی شینگن با توجه به تاریخ نمایشگاه و دعوت‌نامه مشخص می‌گردد.
 • تعیین وقت سفارت برای ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری با توجه به دعوت‌نامه مشخص می‌گردد.
 • باید یادآور شویم که دعوت‌نامه برای ویزای تجاری شینگن باید شامل معرفی کامل فعالیت و حرفه شما باشد.
 • اصل همۀ مدارک ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری باید همراه با فتوکپی کامل همه مدراک ارائه شود. مدارک اصل (به جز آن‌هایی که مستقیماً خطاب به سفارت است.) پس از مصاحبه به شما بازگردانده می‌شود.
 • حضور شخص درخواست‌کننده ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری در سفارت ضروری است .

چگونه ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری بگیریم؟

ساحل شنی درخشان، نماینده رسمی اسکای‌لاین، با چندین سال سابقه در دریافت ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری برای تمامی کشورهای منطقۀ شینگن می‌باشد. برای درخواست ویزای شینگن با دعوت‌نامه نمایشگاهی و تجاری کشورهای منطقۀ شینگن با شماره تماس ۵۷۹۳۸-۰۲۱ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

تصاویر

3 پاسخ
 1. مرجان صدفی زاده

  سلام‌
  من المان زندگی میکنم و مدیر گروه آموزشی فرهنگی اجتماعی “صدف “در کلن و دوسلدرف هستم.
  برای مسافران نمایشگاه، کلیه امکانات موجود است. میتونیم با هم همکاری کنیم .

ارسال پاسخ

دو × 1 =