۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد

ویزای شینگن سوئد (Sweden Schengen Visa) و ارائه درخواست ویزا برای کشور سوئد (Apply for VISA to Sweden)

سوئد یکی دیگر از کشورهای حوزه شنگن و قاره اروپا می‌باشد که اتباع ایرانی برای ورود به آن نیاز به اخذ ویزای شینگن سوئد و یا ویزای سوئد دارند. شما با اخذ ویزای شینگن، می‌توانید به سایر کشورهای حوزه شینگن و کشورهایی که از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌کنند، سفر کنید. در ادامه به بررسی کشور سوئد و شرایط و مراحل اخذ ویزای سوئد خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ویزای سوئد (Sweden Visa)

کشور سوئد یکی از اعضای هم‌پیمان شینگن است که هر سال گردشگران زیادی به قصد بازدید و یا مسائل کاری، تجاری و یا تحصیلی اقدام به اخذ ویزای شینگن سوئد می‌کنند. در نظر داشته باشید که اگر قصد اخذ ویزای شینگن سوئد را دارید، باید در هنگام مصاحبه در سفارت سوئد، به سؤالاتی از قبیل این‌که «چرا به سوئد سفر می‌کنید؟» پاسخ دهید. البته قبل از دریافت ویزای سوئد باید فُرم درخواست ویزای سوئد را پُر کنید و مدارک مورد نیاز ویزای شینگن سوئد را به سفارت‌خانه این کشور در تهران تحویل دهید. تمام مراحل اخذ ویزا برای تمامی کشورهای اعضای پیمان شنگن کمی خوف‌انگیز است ولی اصلاً نگران نباشید، چون مرکز اخذ ویزای ساحل شنی درخشان شما را با یک تماس از ابتدا تا انتها برای اخذ ویزا همراهی خواهد کرد، پس اگر در فکر سفر به سوئد هستید، هر چه سریعتر برای دریافت ویزای سوئد اقدام فرمایید.

سوئدسوئد (Sweden)

کشور سوئد که با نام رسمی پادشاهی سوئد (Kingdom of Sweden) نیز شناخته می‌شود، در قاره اروپا و شبه‌جزیره اسکاندیناوی واقع شده‌است. کشور سوئد هم‌چنین یکی از اعضای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن نیز می‌باشد. سوئد که از قوانین ویزای شنگن پیروی می‌کند با کشورهای نروژ، فنلاند و دانمارک همسایه می‌باشد. پایتخت سوئد شهر استکهلم است که بزرگترین شهر کشور سوئد نیز می‌باشد. زبان رسمی این کشور، زبان سوئدی می‌باشد و دارای مساحت ۴۴۹۹۶۴ کیلومتر مربع و با جمعیتی بیش از ده میلیون نفر می‌باشد. واحد پول این کشور نیز کرون سوئد می‌باشد.

سفر به سوئد

سوئد، بهشت گردشگران جهان در شمال اروپا و شبه جزیره اسکاندیناوی است که دیدن این کشور هم‌پیمان شینگن و عضو اتحادیه اروپا آرزوی هر اهل سفری می‌باشد. سفر به سوئد یعنی سفر به شادترین و بی‌بدیل‌ترین کشور دنیا در جهان، سفر به طبیعت بکر و جنگل‌های زیبا و پر آوازه. شما با دریافت ویزای شینگن سوئد وارد سرزمین پُر رمز و راز و پُر از گنجینه‌های تاریخی خواهید شد که شش ماه شب و شش ماه صبح است. سوئد با چشمه‌ها و رودخانه‌های کریستالی و زلالش در انتظار مسافرانش است تا از آن‌ها به نحو احسن پذیرایی کند تا به هر کجا که سفر کردند از سوئد بگویند و استشمام هوای تمیزش. حالا که خیال سفر به سوئد، کشوری با جنگل‌های سبزش را دارید با ساحل شنی درخشان می‌توانید ویزای شینگن سوئد را دریافت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مراحل و مدارک مورد نیاز ویزای شینگن سوئد بیشتر آشنایی پیدا کنید.

ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد

انواع ویزای شینگن سوئد

می‌دانید که سفر به سوئد نیاز به ویزای شینگن سوئد دارد و این ویزا در انواع مختلفی هستند که عبارت‌اند ‌از:

 • ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئدویزای توریستی یا گردشگری سوئد (Swedish Tourist/Visitor Visa)

 • ویزای تجاری سوئد (Sweden Visa for Business Purposes)

 • ویزای پزشکی (Sweden Visa for Medical Purposes)

 • ویزای مقام‌های رسمی (Sweden Visa for Members of Official Delegations)

 • ویزای سوئد برای امور فرهنگی، ورزشی، فیلم و مذهبی (Sweden Visa for Cultural, Sports, Film Crew or Religious Purposes)

 • ویزای سوئد برای تحصیل، آموزش، پژوهش، و یا سایر اهداف کارآموزی (Sweden Visa for Study, Training, Research, or other type of Internship Purposes)

 • ویزای ازدواج با شهروندان سوئد (Sweden Visa For The Wife/Husband of a Swedish citizen)

 • ویزای حمل‌و‌نقل فرودگاهی سوئد (Swedish Airport Transit Visa)

 • ویزای کودکان زیر سن قانونی (Sweden Visa for Under-Age Children)

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ویزای شینگن و ویزای شینگن سوئد در مجموعه ساحل شنی درخشان برای ویزای توریستی سوئد و ویزای تجاری سوئد اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره کارشناسان ویزای شنگن با شماره ۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. متخصصین ویزای شینگن در انتظار شما هستند.

ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد

حالا که با انواع روادید سوئد آشنا شدید، باید مراحل زیر را برای دریافت ویزای شنگن سوئد بگذرانید:

وقت سفارت سوئد

برای اخذ ویزای شینگن سوئد باید برای سفارت سوئد وقت بگیرید و برای این کار باید فُرم درخواست ویزای سوئد را به‌صورت آنلاین پُرکنید. البته لازم است که به‌صورت هم‌زمان هزینه سفارت سوئد را چه به‌صورت آنلاین و چه به‌صورت حضوری در بانک بپردازید؛ که البته هزینه ویزا به ازای هر نفر بزرگسال و برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال متفاوت است. بعد از انجام این مرحله، وقت سفارت سوئد را دریافت می‌کنید.

فراموش نکنید زمان وقت سفارت سوئد از تاریخ ۱ آگوست سال ۲۰۱۶ متداول شده‌است و حتماً باید به سایت سفارت سوئد مراجعه کنید. و اگر چند نفر هستید که می‌خواهید ویزای شینگن سوئد را دریافت کنید، همگی باید به‌صورت جداگانه فرم درخواست ویزای سوئد را پُر کنید و هزینه جداگانه پرداخت کنید. قابل یاد‌آوری است که در تعیین وقت سفارت سوئد دقت کنید تا حتماً در همان تاریخ در سفارت سوئد حضور داشته باشید، چون بعد از انتخاب تاریخ، دیگر قادر نخواهید بود که این زمان را تغییر دهید.

ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد

مدارک اخذ ویزای سوئد و اسناد مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن سوئد

حالا در وقت تعیین‌شده در سفارت سوئد نیاز به مدارک اخذ ویزای شینگن سوئد دارید که حتماً باید با خود به همراه داشته باشید که به شرح زیر هستند:

 • فُرم درخواست ویزای شینگن سوئد را تکمیل و امضاء کنید. کسانی که کمتر از ۱۸ سال هستند فرمشان باید توسط سرپرست قانونی (پدر یا مادر و …) به امضاء برسد.
 • پاسپورتی که بعد از خروج از حوزه شنگن حداقل سه ماه اعتبار داشته باشد، در ۱۰ سال گذشته صادر و حداقل دو برگ سفید داشته باشد.
 • یک قطعه عکس تمام رخ که از زمان گرفتن آن حداکثر ۶ ماه گذشته باشد را در مدارک خود به همراه داشته باشید.
 • اگر هزینه را به‌صورت آنلاین پرداخت نکرده‌باشید، حتماً باید رسید بانکی پرداخت را در بین مدارک اخذ ویزای شینگن سوئد به همراه داشته باشید.
 • یکی از مدارکی که حتماً باید همراه داشته باشید، اصل مدارک شناسایی است. متقاضی ویزای شینگن سوئد باید اصل مدارک را به سفارت نشان و کُپی همان مدرک را به سفارت تحویل‌دهد. همه مدارک را باید به زبان انگلیسی و سوئدی ترجمه‌شده به سفارت سوئد تحویل‌دهید.
 • حتماً باید سندی به همراه خود داشته‌باشید که نشان‌دهد که قصد سفر شما به سوئد تنها دیدار از اقوام، کار و تجارت و گردشگری است نه چیز دیگر. این مدرک می‌تواند در صورت وجود سند مالکیت، پروانه کسب و … باشد.
 • مدرکی که ثابت کند در سوئد محل اقامت و پول کافی برای ماندن و برگشت به ایران را دارید. این مدارک شامل رزرو هتل در سوئد، گواهی تمکن مالی از بانک (پرینت حساب بانکی سه ماه گذشته)، کارت اعتباری بین‌المللی و … است.
 • برای سفر به سوئد، بیمه‌نامه مسافرتی یکی از الزامات ویزای شینگن سوئد است که باید همراه خود داشته باشید.
 • فراموش نکنید که بلیط برگشت از سوئد خود را رزرو کنید و بلیط هواپیما را همراه داشته باشید. چون تنها مدرکی است که ثابت می‌کند که شما تا قبل از تمام شدن اعتبار ویزای سوئد به ایران بازمی‌گردید.

ویزای شینگن سوئد | ویزای سوئد

اخذ ویزای شینگن سوئد (چگونه ویزای شینگن سوئد بگیریم؟)

ساحل شنی درخشان نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران به عنوان مرکز اخذ ویزای شینگن، آماده خدمت‌رسانی به شما همراهان گرامی است. ساحل شنی درخشان با توجه به ویزای درخواستی شما، برای دریافت ویزای کشور‌های مختلف اقدام می‌کند و در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود تا سفری بسیار عالی به همراه دوستان و خانواده داشته باشید. شما می‌توانید با شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل کنید تا مراحل اخذ ویزای سوئد را با کارشناسان ما آغاز کنید.

مطالب مرتبط

تصاویر

ارسال پاسخ

2 × سه =