۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای شینگن پرتغال | ویزای پرتغال

ویزای شینگن پرتغال (Portugal Schengen Visa) و ارائه درخواست ویزا برای کشور پرتغال (Apply for VISA to Portugal)

پرتغال یکی دیگر از کشورهای منطقه شنگن و قاره اروپا می‌باشد که برای ورود به آن نیاز به ویزای شینگن پرتغال و یا ویزای پرتغال می‌باشد. هم‌چنین شما با دریافت ویزای شینگن می‌توانید به سایر کشورهای عضو منطقه شینگن و همین‌طور کشورهایی که از قوانین ویزای شینگن پیروی می‌کنند، سفر کنید.

پرتغال عضو کشورهای هم‌پیمان شینگن در همسایگی آب‌های پُرتلاطم اقیانوس اطلس و کشور اسپانیا واقع شده‌است. مسافران علاقمندِ سفر به کشور پرتغال تنها با اخذ ویزای شنگن قبل از سفر می‌توانند وارد خاک کشور پرتغال شوند و از گذراندن لحظاتی خوش در سرزمین دریادلان لذت ببرند.

پرتغالپرتغال

پرتغال (Portugal) با نام رسمی جمهوری پرتغال، کشور دریانوردان و کشف‌کننده سرزمین‌های نوین در جنوب غربی قاره اروپا سکنی‌گزیده و هر مسافری را به سمت خود می‌کشاند. جمعیت کشور پرتغال حدود ده میلیون و نیم نفر می‌باشد. پرتغال که عضو اتحادیه اروپا و ناتو می‌باشد، دارای مساحتی حدود ۹۲۲۱۲ کیلومتر مربع می‌باشد. زبان رسمی کشور پرتغال، زبان پرتغالی و پایتخت آن نیز شهر زیبای لیسبون می‌باشد. هم‌چنین واحد پول کشور پرتغال یورو می‌باشد.

آب‌وهوای مدیترانه‌ای وجاذبه‌های گردشگری این کشور پُر رمز و راز بر هیچ مسافری پوشیده نیست. مسافران کشور پرتقال با دریافت ویزای شنگن از سفارت پرتغال قادر خواهند بود به سرزمینی اروپایی سفر کنند؛ در ادامه با ساحل شنی درخشان همراه باشید تا با انواع ویزای شینگن پرتغال و مدارک مورد نیاز برای ویزای پرتغال آشنا شوید.

ویزای شینگن پرتغال یا ویزای پرتغال

برای اخذ ویزای پرتغال لازم است فُرمی را که سفارت پرتغال در سایت خود قرار داده به صورت آنلاین پُر کنید تا بتوانید درخواست ویزای شینگن پرتغال خود را ثبت کنید و بتوانید از سفارت‌خانه کشور پرتغال وقت بگیرید و یا اقدام به اخذ وقت سفارت پرتغال کنید.ویزای شینگن پرتغال | ویزای پرتغال

متقاضی ویزای شینگن پرتغال باید شخصاً در سفارت حاضر شود و تمام مدارک خواسته‌شده را که در ادامه به اطلاعتان می‌رسانیم به همراه یک کپی با خود به همراه داشته باشد تا بتواند در مصاحبه ویزای پرتغال در تاریخ تعیین‌شده حضور داشته‌باشد.

متقاضیان ویزای پرتغال باید به‌خاطر داشته باشند که در هنگام حضور در سفارت پرتغال حتماً مبلغی بالغ بر ۶۰ یورو به همراه داشته باشند که باید در آن‌جا پرداخت کنند و قابل یادآوری است که این مبلغ ربطی به قبول و یا رد شدن ویزای شنگن پرتغال نخواهد داشت بلکه این مبلغ تنها برای روند بررسی مدارک برای اخذ روادید پرتغال پرداخت می‌گردد.

انواع ویزای شینگن پرتغال

شما مسافران عزیز به کشور پرتغال قبل از اخذ ویزا باید این نکته را بخاطر داشته باشید که با کدام نوع از انواع ویزای پرتغال و به چه منظور به این کشور سفر می‌کنید. چرا که مدارک اخذ انواع ویزای پرتغال کمی متفاوت است و بعضاً شاید به مدارک بیشتری نیاز خواهد بود. برای بیشتر متوجه‌شدن مسافران از انواع ویزای پرتغال، آن‌ها را به اختصار لیست می‌کنیم:

 • ویزای توریستی پرتغال (Portugal Tourist/Visitor Visa)

 • ویزای تجاری پرتغال (Portugal Visa for Business Purposes)

 • ویزای پزشکی پرتغال (Portugal Visa for Medical Purposes)

 • ویزای شرکت در رویدادهای فرهنگی، ورزشی و … (Portugal Visa for Cultural, Sports, Film Crew or Religious Purposes)

 • ویزای مقام‌های رسمی (Portugal Visa for Members of Official Delegations)

 • ویزای تحصیلی – تحقیقاتی (Portugal Visa for Study, Training, Research, or other type of Internship Purposes)

 • ویزای ترانسفر فرودگاهی (Portugal Airport Transit Visa)

 • ویزای پرتغال برای همسر/شوهر که شهروند پرتغال می‌باشد. (Portugal Visa For The Wife/Husband of a Portuguese citizen)

 • ویزای کودکان زیر سن قانونی (Portugal Visa for Under-Age Children)

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ویزای شینگن پرتغال در شرکت ساحل شنی درخشان برای ویزای توریستی پرتغال و ویزای تجاری پرتغال اقدام کنید. جهت اخذ ویزای پرتغال با شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل کنید. متخصصین ویزای شنگن در انتظار شما هستند.

ویزای شینگن پرتغال | ویزای پرتغال

مدارک مشترک مورد نیاز برای ویزای شینگن پرتغال (ویزای توریستی پرتغال و ویزای تجاری پرتغال)

برای دریافت ویزای شینگن پرتغال نیاز به مدارکی است که با توجه به نوع ویزای درخواستی باید آن‌ها را آماده و با خود در سفارت پرتغال به همراه داشته باشید که در ادامه به صورت اختصار شرح می‌دهیم:

 • فرم درخواست تکمیل‌شده ویزای شینگن پرتغال (موجود در سایت سفارت پرتغال)
 • یک عکس جدید تمام رنگی با پس‌زمینه سفید در اندازه ۳/۵ در ۴/۵ سانتی‌متر
 • پاسپورت امضاء‌شده توسط صاحب گذرنامه و فتوکپی آن (توجه کنید که حداقل به تاریخ انقضای پاسپورتتان باید ۳ ماه باقی مانده‌باشد.)
 • کپی از تمامی صفحات پاسپورتتان که مُهر یا ویزای کشورهای دیگر را دارد. (چه پاسپورت‌های قدیمی و چه جدید)
 • کپی از کلیه ویزاهای دریافت‌شده از کشورهای عضو شنگن (در پاسپورت جدید و قدیم)
 • به همراه داشتن پاسپورت‌های قبلی
 • ترجمه رسمی تمام صفحات شناسنامه.
 • مدارک مربوط به کار متقاضی ویزای شینگن پرتغال
  – معرفی‌نامه از محل کار (این معرفی‌نامه یا باید به زبان انگلیسی باشد و یا در دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ترجمه شده‌باشد.)
  – در صورت داشتن کسب و کار: اصل و فتوکپی روزنامه رسمی با درج آگهی ثبت شرکت (به زبان انگلیسی ترجمه رسمی شده باشد).
  – کپی از هرگونه تغییرات شرکت (ترجمه‌شده رسمی به زبان انگلیسی)
  – در صورت داشتن کارت بازرگانی باید اصل آن را به همراه داشته باشید که توسط وزارت بازرگانی صادر شده‌باشد. هم‌چنین یک کپی از آن باید به همراه داشته باشید.
  چنان‌چه هزینه‌های طول اقامت در خارج توسط شرکت شما پرداخت شود باید در معرفی‌نامه قید گردد.
  مدارکی دال بر اثبات بر فعال‌بودن شرکت
  فیش حقوقی یعنی اولین و آخرین ماه‌‌های دریافت حقوق را باید داشته باشید.
  لیست بیمه‌ای که برایتان واریز می‌شود.
 • مدارکی مبنی بر تمکن مالی متقاضی ویزای شینگن پرتغال: گردش حساب سه ماه اخیر به همراه اظهار موجودی حساب و ریز صورت‌حساب بانکی به همراه سندهای ملکی و یا اجاره‌ای و هر ‌آن‌چه که وضعیت معیشتی شما را ثابت کند.
 • در صورت داشتن دعوت‌نامه باید آن دعوت‌نامه امضاء‌شده باشد و تمام جزییات در آن رعایت شده‌باشد، از جمله:
  – نام و نام‌خانوادگی درخواست‌دهنده
  – علت مسافرت
  – مدت اقامت
  – آیا این‌که در طول اقامت، دعوت‌کننده هزینه‌های مربوطه را به عهده خواهد گرفت یا خیر.
  کپی از کارت اقامت و یا پاسپورت پرتغالی و هم‌چنین پرینت حساب بانکی دعوت‌کننده نیز باید به همراه دعوت‌نامه باشد.
  در صورتی‌که شما سفر کاری دارید و نماینده شرکت دعوت‌کننده هستید: اصل قرارداد نمایندگی و کپی از آن را هم باید همراه داشته باشید.
  اثبات همکاری‌های گذشته با شرکت دعوت‌کننده یا سایر همکاری‌‌های جهانی مانند: بارنامه، اثبات پرداختی‌ها و هر نوع قرارداد امضاء‌شده بین طرفین
 • در صورتی‌که فرزند با یکی از والدین همراه است، باید پدر یا مادر، اجازه رسمی که به مُهر وزارت امور خارجه و دادگستری رسیده‌است را داشته باشد.
 • رزرو هتل اقامت و تأییدیه آن در کشور پرتغال توسط متقاضی ویزای شینگن پرتغال
 • برای دریافت ویزای پرتغال باید بیمه مسافرتی که در کشورهای عضو اتحادیه شنگن مورد قبول باشد را به همراه فتوکپی به همراه داشته باشید.
  حداقل پوشش بیمه مسافرتی متقاضی ویزای شینگن پرتغال باید مبلغ ۳۰۰۰۰ یورو یا ۵۰۰۰۰ دلار آمریکا باشد.
  پوشش بیمه باید برای بازگشت به کشور در مواردی که به پزشک نیاز است و شامل پوشش جهت کمک‌های فوریت پزشکی و معالجه فوری در بیمارستان باشد.
 • رزرو بلیط پرواز و یا رزرو بلیط هواپیما به پرتغال حتماً باید به‌صورت رفت و برگشت باشد.

ویزای شینگن پرتغال | ویزای پرتغال

اخذ ویزای شینگن پرتغال (چگونه ویزای شینگن پرتغال بگیریم؟)

مرکز ساحل شنی درخشان نماینده رسمی اسکای‌لاین در ایران با داشتن کارکنان مجرب در اخذ انواع ویزای شینگن پرتغال و ویزای شینگن، شما را از آغاز تا انتها همراهی می‌کند. پس با ما به شماره ۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا هر چه زودتر برای اخذ ویزای پرتغال اقدام نماییم.

تصاویر

ارسال پاسخ

دو × یک =