۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای شینگن یونان | ویزای یونان

ویزای شینگن یونان (Greece Schengen Visa) و ارائه درخواست ویزا برای کشور یونان (Apply for VISA to Greece)

یونان پیونددهندهٔ سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا در جنوب شرقی قاره اروپا است که جزء اتحادیه اروپا و اعضای هم‌پیمان شینگن است که باید برای سفر به کشور تاریخی یونان اقدام به اخذ ویزای شینگن یونان کنیم.

شخص متقاضی ویزای شینگن یونان می‌تواند شخصاً از طریق سفارت یونان اقدام به دریافت ویزا کند، در غیر این‌صورت می‌تواند تمام انجام مراحل اخذ ویزای شنگن یونان خود را به مراکز معتبر اخذ ویزا و یا آژانس‌های گردشگری محول کند تا آن‌ها پیگیر مراحل پذیرش ویزای شنگن یونان باشند.

یونانیونان (Greece)

یونانی کشوری پُر تمدن با بهترین جاذبه‌های گردشگری و تاریخی بین سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا واقع شده است. کشور یونان که در جنوب شرقی قاره اروپا واقع شده، یکی از مقاصد پُرطرفدار برای سفر است. آب‌وهوای معتدل و ملایم یونان باعث‌شده که این کشور در هر فصلی از سال مسافران مخصوص خود را داشته باشد.

یونان که چندین سده در دست ترکان عثمانی بوده، بعد از دوران یونان باستان و امپراتوری بیزانس حالا در آتن قدرت‌نمایی می‌کند و پایتخت کشور وسیع و باستانی خود را آتن معرفی کرده‌است. مساحت کشور یونان ۱۳۱۹۹۰ کیلومتر مربع است که طبق آخرین آمار در سال ۲۰۱۶، جمعیتی بالغ بر ۱۱۱۸۳۷۱۶ نفر در آن زندگی می‌کنند.

علت بسیار محکمی که بسیاری از ایرانی‌ها بعد از اخذ ویزای شینگن به یونان سفر می‌کنند، هزینه‌های کمتر این کشور اروپایی نسبت به دیگر کشور‌های قاره اروپاست که نیاز به ویزای شنگن دارد. به همین دلیل یکی از مقاصد پُرطرفدار برای سفر و گردش، کشور یونان محسوب می‌شود.

ویزای شینگن یونان یا ویزای یونان (Greece Visa)

مسافران یونان که ملزم به دریافت ویزای شنگن یونان هستند باید سه ماه قبل از تاریخ سفرشان اقدام به دریافت ویزای شنگن یونان کنند. البته مدت زمانی که سفارت یونان برای اعلام نتیجه اخذ ویزا اعلام کرده است، یک ماه کاری می‌باشد. برای دریافت روادید یونان باید همانند دیگر اعضای هم‌پیمان شینگن ابتدا به سایت سفارت یونان مراجعه کنید و اقدام به پُر کردن فُرم درخواست ویزا کنید تا برای شما وقت سفارت یونان مشخص شود. بعد از تکمیل فُرم تا زمان وقت سفارت، زمان باقی است تا مدارک اخذ ویزای خود را تکمیل کنید و در روز مصاحبه و انگشت‌نگاری در سفارت یونان به آن‌ها تحویل دهید.

با توجه به این‌که مراحل اخذ وقت سفارت یونان و دریافت ویزای شینگن یونان نیاز به تسلط بر زبان خارجی دارد و هم‌چنین می‌بایست تسلط کافی بر مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن یونان داشته‌باشید، توصیه ما به شما این است که کلیه مراحل اخذ روادید یونان را به متخصصین و مشاورین ویزای شینگن در مرکز ساحل شنی درخشان بسپارید تا با خیالی آسوده جهت اخذ روادید یونان اقدام کرده‌باشید.

ویزای شینگن یونان | ویزای یونان

انواع ویزای شینگن یونان

ویزای شینگن یونان همانند دیگر کشورهای ملزم به داشتن ویزای شنگن دارای انواع مختلفی ویزا است که به ویزای بلند مدت و کوتاه مدت و یکبار ورود و چند بار ورود تقسیم می‌شوند. اما تقسیم‌بندی کلی که در انواع روادید یونان بیشتر مورد توجه متقاضیان اخذ ویزای یونان هست، به شرح زیر می‌باشد.

 • ویزای توریستی و گردشگری (Greece Tourist/Visitor Visa)

 • ویزای تجاری (Greece Visa for Business Purposes)یونان

 • ویزای خصوصی (دیدار با اقوام و آشنایان)

 • ویزای یونان برای اهداف پزشکی (Greece Visa for Medical Purposes)

 • ویزای یونان برای امور فرهنگی، ورزشی، فیلم و اهداف مذهبی (Greece Visa for Cultural, Sports, Film Crew or Religious Purposes)

 • ویزای یونان برای اعضای نمایندگی‌های رسمی (Greece Visa for Members of Official Delegations)

 • ویزای یونان برای تحصیل، آموزش، پژوهش یا سایر اهداف کارآموزی (Greece Visa for Study, Training, Research, or other type of Internship Purposes)

 • ویزای یونان برای همسر/شوهر شهروند یونان (Greece Visa For The Wife/Husband of a Greek citizen)

 • ویزای حمل‌ونقل فرودگاه یونان (Greece Airport Transit Visa)

 • ویزای یونان برای کودکان زیر سن قانونی (Greece Visa for Under-Age Children)

 • ویزای کار یونان

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ویزای شینگن و ویزای شینگن یونان در مجموعه ساحل شنی درخشان برای ویزای توریستی یونان، ویزای تجاری یونان و ویزای خصوصی یونان جهت دیدار با اقوام و آشنایان اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از مشاوره کارشناسان ویزای شنگن با شماره ۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. متخصصین ویزای شینگن در انتظار شما هستند.

یونان

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن یونان

با مشخص‌شدن نوع ویزا حالا باید مدارک لازم برای دریافت ویزا را تکمیل کنید که به‌صورت خلاصه و کاملاً واضح برایتان لیست می‌کنیم تا مدارک و یا سندی از قلم نیوفتد:

 • یونانهمراه داشتن پرینت فُرم درخواست ویزای شینگن یونان که در سایت سفارت یونان پُر کرده‌اید.
 • اصل پاسپورت و کُپی آن که حداقل ۶ ماه بیشتر از مدت زمان ویزای درخواستی متقاضی اعتبار داشته باشد. (اگر قبلاً ویزای شینگن و یا ویزای کشوری دیگر را کسب کرده‌اید، از آن‌ها و مهر ورود و خروجتان یک کُپی تهیه کنید و ضمیمه پرونده داشته باشید.)
 • کارت ملی و شناسنامه متقاضی ویزای شنگن یونان (برای هر فرد باید فُرم درخواست ویزای جدا پُر کنید و آن شخص حتماً باید در سفارت یونان حضور داشته باشد.)
 • ۲ قطعه عکس رنگی با پس‌زمینه سفید در اندازه ۳/۵ * ۴/۵ سانتی‌متری
 • برای نشان‌دادن تمکن مالی که از پس هزینه‌های سفر به یونان برمی‌یایید، باید پرینت حساب ۶ ماه گردش آخر حساب خود را داشته باشید.
 • گواهی و نامه اشتغال به کار که اطلاعاتی هم‌چون تاریخ استخدام، سمت، میزان حقوق و مرخصی برای مدت سفر شما در آن ذکر شده باشد.
 • پروانه کسب و یا ثبت شرکت و کارت بازرگانی برای متقاضی ویزایی که شغل آزاد دارد الزامی است و باید ۳ ماه گردش حساب آخر خود را هم داشته باشد.
 • گواهی بازنشستگی برای متقاضیانی که بازنشسته شدند، ضروریست.
 • همراه داشتند گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و سندی دال براین‌که شخصی (خانواده) هزینه‌های سفر وی به یونان را متقبل می‌گردد، ضروری است.
 • بیمه‌نامه مسافرتی برای اتفاقات احتمالی در هنگام سفر.
 • رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل محل اقامتتان در یونان که نشان از بازگشت شما به میهن است.

نکته‌ای که در همه مدارک ویزای یونان باید رعایت شود این است که تمامی مدارک باید ترجمه رسمی به زبان انگلیسی باشند.

ویزای شینگن یونان | ویزای یونان

مدت زمان اعتبار ویزای شینگن یونان

این ویزا دارای اعتبار ۹۰ روزه می‌باشد و بسته به نوع ویزای درخواستی شما، اجازه ۱ یا ۲ و یا چند بار ورود و خروج به کشور یونان داده می‌شود. البته متقاضی اخذ ویزای شینگن یونان در صورت دریافت ویزای شنگن می‌تواند به دیگر کشور‌های حوزه شینگن نیز سفر کند.

مدارک لازم برای ویزای توریستی یونان

برای ویزای توریستی یونان که به قصد گردش و تفریح صادر می‌شود باید برنامه سفر را در مدارک ویزای خود قرار دهید که نشان دهد شما تنها برای بازدید از یونان اقدام به اخذ ویزای گردشگری کرده‌اید، علاوه بر این باید بلیط رفت‌وبرگشت و تأییدیه رزرو هتل حتماً در پرونده اخذ ویزا قرار داشته‌باشد.

اخذ ویزای شینگن یونان (چگونه ویزای شینگن یونان بگیریم؟)

اسکای‌لاین با به رسمیت شمردن مرکز اخذ ویزای دفتر خدمات مسافرت هوائی و جهانگردی ساحل شنی درخشان این امکان را برای متقاضیان اخذ ویزا فراهم‌کرده تا بتوانند با خیالی آسوده اخذ ویزای شینگن خود را به آن‌ها محول کنند تا از دریافت ویزای یونان خود مطمئن باشند. اگر سؤال و یا ابهامی در تکمیل مدارک ویزای شینگن یونان دارید، می‌توانید با شماره ۵۷۹۳۸ تماس حاصل فرمایید تا بتوانیم شما عزیزان را در تکمیل مدارک و اخذ ویزای یونان راهنمایی و همراهی کنیم.

مطالب مرتبط

تصاویر

ارسال پاسخ

4 × دو =