۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای مولتی فرانسه

همیشه درخواست و اخذ ویزای شینگن کشور فرانسه خصوصاً ویزای مولتی فرانسه برای متقاضیان ایرانی از گذشته تاکنون با پیچیدگی‌ها و سختی‌های خاصی همراه بوده است و با توجه به قوانین سفارت این کشور و یا کلاً سایر کشورهای عضو اتحادیه شینگن، روزبه‌روز دریافت ویزای شینگن نیز باهدف توریستی و گردشگری (ویزای نوع C) سخت و سخت‌تر نیز می‌شود تا جایی که شما خود تمایل داشته باشید تا با مشورت و سپردن پروسه دریافت ویزای شینگن خود به یکی از آژانس‌های گردشگری و یا دفاتر خدمات مسافرتی همچون مجموعه ما؛ یعنی آژانس مسافرتی و گردشگری ساحل شنی، در این زمینه اقدام نمایید.

ویزای مولتی شینگن

شاید برای عده‌ای از شما مخاطبان و گردشگران علاقه‌مند به کشورهای عضو منطقه شینگن در قاره اروپا این سؤال مطرح شده باشد که اصلاً تفاوت ویزای مولتی شینگن با ویزای معمولی شینگن در چه چیزی محدود شده است؟! ما بسیار خرسند هستیم که با داشتن مشاورانی زبده و کارشناسانی کاملاً حرفه‌ای و آشنا به روند اخذ انواع ویزای های مختلف جهانی خصوصاً ویزای مولتی از کشورهایی همچون فرانسه، هلند، آلمان، پرتغال و غیره در آژانس ساحل شنی می‌توانیم برایتان به‌صورت کاملاً مختصر اما مفید دراین‌باره صحبت نماییم.

ویزای مولتی فرانسهویزای شینگن دارای انواع و اقسام مدل‌ها مثلاً برای تحصیل، برای اشتغال، برای تجارت و از همه مهم‎تر برای تفریح و گشت‌وگذار در منطقه دوست‌داشتنی از قاره اروپا تحت نام منطقه شینگن صادر می‌شود که به‎جرات می‌توان گفت نزدیک به ۹۰٪ متقاضیان ایرانی برای دریافت این ویزای کاملاً معتبر جهانی تنها هدفشان توریستی و گردشگری جهت انجام سفر به کشورهای موجود در این منطقه می‌باشد. ویزای شینگن با تمامنوع‌های گوناگون خود به‌طور کلی به دو دسته سینگل Single و مولتی Multi تقسیم می‌شود که دسته اول؛ یعنی ویزای سینگل شینگن با هر میزان اعتباری که صادر شود تنها اجازه یک‌بار ورود به منطقه شینگن را به فرد درخواست‌کننده اعطا می‌کند و این ویزای مولتی شینگن است که با توجه به پروسه سخت دستیابی به آن و اخذ چنین ویزایی، می‌توان با در دست داشتن آن در بازه‌های زمانی مختلفی به‌طور مکرر وارد سرزمین‌های عضو پیمان شینگن شد و سپس از آنان خارج شد.

گردشگران کشور فرانسه که متقاضی ویزای مولتی فرانسه هستند توجه داشته باشند که اولاً سفارت فرانسه تنها به کسانی ویزای مولتی خود را اعطا می‌کند که از قبل دارای ویزای شینگن معمولی شده باشند و از روزمه مسافرتی مطلوبی طبق نظر مسئولان کنسول‎گری برخوردار باشند و دوما اینکه بایستی حتماً چه در ویزای سینگل شینگن و چه در ویزای مولتی شینگن، برای دفعه اول ورودتان به این منطقه گسترده که متشکل از ۲۶ کشور اروپایی می‌باشد؛ از خود کشور صادرکننده ویزای سینگل و یا مولتی شینگن تان برای این منظور استفاده نمایید با این تفاوت که در ویزای سینگل شما تنها یک‌بار اجازه ورود دارید و با خارج شدن از محدوده شینگن حالا به هر دلیلی، دیگر مجوز بازگشت و ورود مجدد به این منطقه را ندارید و این در حالی است که دارندگان ویزای مولتی شینگن همچون ویزای فرانسه می‌توانند به‌دفعات از مرزهای این کشور خارج و سپس به آن وارد شوند که البته این ورودها وخروج‌ها نیز تابع قوانین و مقررات خاصی می‌باشد که قطعاً با مراجعه حضوری و یا غیرحضوری به آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری ساحل شنی ما نکته به نکته این قوانین را به شما گوش زد خواهیم نمود.

ویزای مولتی پل فرانسه

ویزای مولتی پل فرانسه یا همان Multiple Entry Visa نوع بسیار معتبر و البته کاملاً سختگیرانه ویزای مولتی شینگن است که در وهله اول بایستی شرایط شما از سوی کارشناسان فعال در زمینه‌های توریستی و گردشگری ما ( آژانس خدمات مسافرتی ساحل شنی ) مورد واکاوی قرار بگیرد تا اصلاً اثبات شود که شما دارای صلاحیت اخذ ویزای مولتی پل فرانسه هستید و یا خیر، آن هم با توجه به مقررات پیچیده و عجیب‌وغریب سفارت فرانسه در صدور ویزا برای گردشگران ایرانی!

ویزای مولتی فرانسه با آژانس مسافرتی ساحل شنی درخشان

ویزای مولتی پل فرانسه به ویزای طولانی‌مدت و چندین بار ورود شینگن از سفارت فرانسه گفته می‌شود که تنها فرق آن با ویزای مولتی فرانسه در مدت اعتبار یک تا چهار ساله آن به‌حساب می‌آید. گردشگران ایرانی با برخورداری از ویزای طولانی‌مدت کشور فرانسه و یا همان مولتی پل فرانسه می‌توانند به‌راحتی و در بین تمامی کشورهای منطقه شینگن آزادانه به گشت‌وگذار آن هم در محدوده زمانی بیشتری بپردازند و به همین خاطر است که با توجه به فراهم شدن چنین شرایطی جهت ورود، تردد و خروج از منطقه شینگن بسیاری این نوع از ویزا را تنها مناسب تاجران می‌دانند.

نکاتی مهم در اخذ ویزای فرانسه

گردشگران و دوستان عزیزی که قصد اخذ ویزای فرانسه را کرده‌اند و می‌خواهند روادید شینگن این کشور را به‌دست آورند، لازم است بدانند که سراغ بد سفارتی در محدوده شینگن اروپا رفته‌اند و قطعاً چنانچه به‌صورت کاملاً مستقل و بدون مشورت با هیچ کارشناس زبده‌ای دراین‌ بین جهت اخذ ویزای سینگل و یا ویزای مولتی فرانسه اقدام نمایند؛ که هم‌ زمان و هزینه خود را تلف خواهند کرد و هم حتی ممکن است شانس تقاضای مجدد تعیین وقت شینگن را چنانچه تشخیص دهند که شما تنها وقتشان را گرفته‌اید، برای همیشه از بین برود. پس خواهش می‌کنیم اگر تمایل به دریافت ویزای سینگل، مولتی یا مولتی‎پل (Multiple Entry Visa) فرانسه را داشته‌اید، حتماً امور و کارهای مسافرتی خود را بر عهده یکی از دفاتر مسافرتی و آژانس‌های معتبر کشورمان ازجمله مجموعه فوق العاده حرفه‌ای و خوشنام ساحل شنی واگذار نمایید.

ویزای مولتی فرانسه با آژانس مسافرتی ساحل شنی درخشان

توجه داشته باشید هیچ تفاوتی میان ارسال مدارک متقاضی جهت اخذ ویزای شینگن فرانسه با ویزای مولتی فرانسه وجود ندارد به‌جز اینکه شما بایستی برای دریافت ویزای مولتی حداقل یک‌بار ویزای شینگن در گذرنامه‌تان (پاسپورت) خورده باشد و برای گرفتن ویزای مولتی‎پل یا همان ویزای طولانی‌مدت و چندین بار ورود شینگن از سفارت فرانسه نیز بایستی حداقل دو ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته باشند. البته از قلم نیافتد که برخورداری از رزومه مسافرتی بی‌دردسر و بدون حاشیه نیز می‌تواند در نظر و تصمیم‌گیری مسئولان سفارت کشور فرانسه در صدور و یا عدم صدور ویزای موردنظر شما کاملاً مثمر ثمر و تعیین‌کننده باشد.

به ما بسپارید

ایرانیان متمایل به گشت‌وگذار در منطقه شینگن با تمام سختی‌ها و پیچیدگی‌هایی که سفارت کشور فرانسه جهت صدور ویزاهای مخصوصِ خود ایجاد کرده است، بدانند که آژانس گردشگری ساحل شنی با کادر مجرب خود تمام تلاش و اعتبار خود را برای انجام برنامه مسافرتی و دریافت وقت فوری ویزای شینگن مورد نظرتان با روش‌هایی کاملاً مجاز و قانونی به‌کار خواهد بست و نگرانی شما را از بابت چنین مسائلی به‌طور تمام و کمال از میان خواهد برد. کافیست با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

5 × 4 =