۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای مولتی هلند

هلند یکی از کشورهای حاضر در پیمان شینگن است و به همین خاطر بایستی برای حضور و بازدید از جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های دیدنی آن، اقدام به اخذ ویزای شینگن هلند نمایید. البته این یک اصل کلی برای ورود گردشگران و مسافران به کشورهای عضو منطقه شینگن به‌حساب آورده می‌شود و افرادی که قصد اقامتی طولانی‌تر را در چنین کشورهایی ازجمله کشور هلند داشته باشند، بایستی به سراغ تهیه ویزای مولتی آن؛ یعنی ویزای مولتی هلند نیز بروند. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای مولتی کشور هلند می‌توانند در ادامه این مطلب از آژانس گردشگری ساحل شنی درخشان ما را همراهی کنند.

فرق میان ویزای سینگل هلند با ویزای مولتی هلند

پرچم هلندایرانیان عزیزی که در سال چندین و چند مرتبه به مسافرت‌های خارج از کشور به هر دلیلی از جمله کاری و غیر کاری سفر می‌کنند، به خوبی بایستی با اصطلاحات ویزای سینگل و مولتی آشنایی پیدا کرده باشند! ویزای سینگل از جمله ویزاهای معمولی است که از سوی سفارت کشور مورد نظرتان برای شما متقاضیان محترم صادر می‌شود و شما تنها می‌توانید با در اختیار داشتن چنین ویزایی، فقط یک‌بار به کشور مقصد خود وارد شوید و بعد از آن ویزایتان دیگر از اعتبار ساقط خواهد شد.
این در حالی است که شما در صورت داشتن مدارکی قابل قبول از سوی افسران کنسولگری، می‌توانید تقاضای دریافت ویزای مولتی کشور موردنظرتان همچون هلند را نمایید و با در دست داشتن ویزای مولتی هلند تا زمان اعتبار ویزایتان، هرچند بار که دوست داشتید به سرزمین لاله‌های رنگین دنیا؛ یعنی هلند سفر کنید و در آن اقامتی طولانی مدت را تجربه نمایید. البته ناگفته نماند که این نوع ویزای مسافرتی بیشتر مناسب گردشگرانی است که با اهداف کاری بلندمدت همچون تجارت و کسب وکار راهی این کشور اروپایی می‌شوند.

مراحل دریافت ویزای مولتی هلند

ویزای مولتی پل هلند یا بهتر است بگوییم ویزای شینگن بلند مدت کشور هلند از میزان اعتبار ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۱ ساله و همچنین ۲ ساله برخوردار است که البته در صورت داشتن شرایطی این میزان اعتبار نیز می‌تواند بیش از زمان گفته شده لحاظ شود. فرقی نمی‌کند شما ایرانی باشید یا تابع کشوری دیگر، تمام متقاضیان ویزای هلند و یا سایر ویزاهای مولتی کشورهای دیگر موجود در حوزه شینگن باید بدانند که با داشتن این نوع ویزای مسافرتی می‌توانند حداکثر ۹۰ روز (سه ماه) را در کشور مقصد اقامت داشته باشند و بایستی به محض اتمام این بازه زمانی، خاک کشور مورد نظرشان که در این مطلب هلند می‌باشد را ترک نمایند و در صورت تمایل مجدداً از طریق خطوط مرزی و به صورت کاملاً قانونی وارد سرزمین هلند شوند.

گردشگران و متقاضیان ایرانی توجه داشته باشید که گرفتن ویزای مولتی هلند کار بسیار سخت و پیچیده‌ای تلقی می‌شود و به همین خاطر ما به‌طورجدی توصیه می‌کنیم تا پیش از انجام هرگونه اقدامی با کارشناسان خبره ما در آژانس توریستی ساحل شنی تماس حاصل کرده و اطلاعات مقتضی را در این خصوص دریافت نمایید. همچنین فراموش نکنید که تکمیل مدارک جهت اخذ ویزای مولتی با ویزاهای سینگلی که معمولاً برای هر نوع مسافرت خارجه خود تهیه کرده‌اید؛ اندکی متفاوت است و تنها با مشاوره گرفتن از متخصصان این امر همچون همکاران زبده ما در آژانس مسافرتی ساحل شنی می‌توانید به چک لیست مدارکی رایج جهت اخذ ویزاهای مولتی دست پیدا نمایید و از اینکه اصلاً دارای شرایط لازمه جهت اقدام برای اخذ ویزای مولتی هلند هستید یا نه، اطمینان حاصل نمایید.

اخذ ویزای مولتی هلند در آژانس مسافرتی ساحل شنی

توجه: سفارت هلند به تمام درخواست‌کنندگان و متقاضیان دریافت ویزای معمولی این کشور که برای بار اول است قصد انجام سفر به این کشور رادارند، ویزای شینگن با اعتبار ۴۵ روزه صادر می‌کند که فرد دارنده این ویزا می‌تواند از این مدت مشخص، ۳۰ روز کامل را در اقصی نقاط هلند اقامت داشته باشد.

نکاتی مهم در خصوص دریافت ویزای مولتی هلند

با اینکه بهترین کار جهت دریافت ویزای مولتی هلند، مشاوره و بهره گیری از کارشناسان توریستی و مهاجرتی فعال در آژانس‌های مختلف گردشگری از جمله ساحل شنی درخشان می‌باشد؛ اما با این حال بد نیست در خصوص طی کردن پروسه دریافت این نوع ویزا از سفارت کشور هلند، قدری اطلاعات به‌دست آورید که عبارتند از:

  • تحویل سالم و بدون خط خوردگی مدارک به سفارت کشور هلند
  • عدم مراجعه تکی به سفارت این کشور در صورت داشتن سنی کمتر از ۲۸ سال
  • اطمینان از صحت و سقم مدارک خود جهت تکمیل و تحویل آن به سفارت
  • پیگیری منظم از پیمودن مراحل اخذ بررسی مدارک و همچنین صدور ویزای مولتی هلند
  • داشتن سابقه مسافرتی مطلوب (چندین بار ورود و خروج از کشور هلند) جهت اخذ ویزای بلند مدت شینگن کشور هلند
  • و …

به ما بسپارید

دوستان عزیز توجه داشته باشید چنانچه بتوانید موفق به دریافت ویزای مولتی کشور هلند شوید، به راحتی می‌توانید علاوه بر سفر به تمام ۲۶ کشور عضو پیمان شینگن و همچنین ۴ کشور کوچک آن از قبیل آندورا، موناکو، سن مارینو و واتیکان از ۱۰ کشور دیگر نیز بازدید به عمل آورید که این کشورها شامل: مونته نگرو، قبرس، بلغارستان، کرواسی، بوسنی و هرزگوین، کوزوو، مقدونیه، صربستان، آلبانی و رومانی می‌شود. البته شرط اجازه سفر به تمامی این کشورها داشتن اعتبار کافی در ویزای مولتی هلند شما و همچنین استفاده حداقل یک‌باره از ویزای مولتی شینگن تان می‌باشد.

گردشگران و متقاضیان عزیز ایرانی توجه داشته باشند پروسه تکمیل و ترجمه مدارک، و همچنین تعیین وقت سفارت هلند بمنظور تحویل مدارک به کنسولگری جهت صدور ویزای مولتی این کشور همیشه با وسواس فکری بیشتری از سوی افسران کنسولگری هلند همراه بوده است. به همین خاطر ما همیشه به تمام افراد مشتاق جهت دریافت ویزای مولتی این کشور توصیه می‌کنیم پیش ازهرگونه اقدام جهت اخذ ویزای شینگن این کشور با یک تماس تلفنی با کارشناسان آژانس مسافرتی و توریستی ساحل شنی و یا یا مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ از مشاوره‎های دلسوزانه و تخصصی ما بهره‎مند شوید و ۰ تا ۱۰۰ اخذ روادید مولتی هلند خود را به ما محول کنید. ما در آژانس ساحل شنی با سالها تجربه و دانش کافی در زمینه اخذ ویزای کشورهای مختلف، سریع‎ترین و مناسب‎ترین راه‎های اخذ ویزای طولانی مدت و چندین بار ورود شینگن از سفارت هلند را برای شما توریست یا مسافر گرامی برمی‎گزینیم و تمام تلاش خود را برای اخذ ویزای مولتی‌پل هلند انجام خواهیم داد.

ارسال پاسخ

بیست − نوزده =