۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

ویزای مولتی کانادا

کانادا دومین کشور وسیع جهان است که فارغ از جنبه‌های توریستی و گردشگری به دلیل وجود متقاضیان زیادی از سراسر دنیا جهت اخذ ویزای این کشور، همیشه در رأس اخبار مهاجرتی قرار داشته و دارد و این‌طور که معلوم است؛ قرار نیز خواهد داشت. ویزای مولتی کانادا که در بسیاری از نقاط دنیا به آن ویزای ۵ ساله و یا ویزای چند بار ورود کانادا نیز گفته می‌شود یکی از انواع ویزاهای توریستی جهت ورود به خاک کشور کانادا به‌حساب می‌آید که اگر در ادامه این مطلب با آژانس توریستی ساحل شنی همراه شوید، به اطلاعات مغتنمی در خصوص این نوع ویزای مسافرتی کانادا دست پیدا خواهید کرد.

ویزای مولتی کشور کانادا

ویزای مولتی کانادا با آژانس مسافرتی ساحل شنیاگر از جمله ایرانیانی باشید که در سال به جهاتی مختلف عازم کشورهای گوناگون جهان هستید، قطعاً با رویه و دریافت اخذ ویزاهای مختلف آشنایی دارید و می‌دانید که گرفتن ویزای کانادا همیشه با مشکلات تلخ و شیرین بسیاری همراه بوده است که متأسفانه در حال حاضر با توجه به عدم ثبات روابط دیپلماسی مناسب میان کشورهای ایران و کانادا، اخذ ویزای کانادا برای متقاضیان ایرانی کمی سخت‌تر از قبل نیز شده است. البته شما گردشگران و علاقه‌مندان سفر به کانادا اصلاً نیازی نیست در این خصوص دچار نگرانی و تشویش ذهنی شوید چرا که با وجود آژانس مسافرتی ساحل شنی درخشان و کادر مجربی که در این دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مشغول به کار هستند، می‌توان ظرف مدت مشخص و با درصد اطمینان بالایی موفق به اخذ هرگونه ویزای کشورهای مختلف از جمله ویزای مولتی کانادا شوید. لازم به ذکر است که سفارت کشور کانادا در ایران مدتی است به حالت تعطیلی کامل درآمده است.

با تمام این اوصاف باید بدانید ویزای مولتی کانادا در حقیقت یکی از انواع ویزاهای توریستی این کشور به‌حساب می‌آید که از اعتباری ۱۰ ساله برخوردار است و صرفاً به خاطر اینکه پاسپورت (گذرنامه) گردشگران ایرانی نمی‌تواند بیشتر از ۵ سال اعتباردار گردد، این ویزا نیز به ویزای ۵ساله کانادا در کشور عزیزمان ایران شهرت یافته است. ایرانیان عزیزی که موفق به اخذ ویزای مولتی کشور کانادا خواهند شد؛ این را به خوبی باید بدانند که ویزای اعطاشده به آنان از سوی کنسولگری کانادا در حال حاضر تنها ویزای بلندمدت این کشور است که برای درخواست‌کنندگان آن با هر نوع هدف تحصیلی،‌ تفریحی، تجاری و غیره که منافاتی با منشور قوانین تصویب شده در این سرزمین نداشته باشند، صادرمی‌شود و این اجازه را به آنان می‌دهد که برای مدت زمانی پنج ساله و بدون هیچ‌گونه محدودیتی وارد در این مدت به کشور کانادا سفر کنند و بتوانند در هر بار ورود خود به خاک این کشور، برای مدتی حداکثر ۹۰ روز در آن اقامت داشته و سپس از مرزهای این کشور برای مدت کوتاهی خارج ومجدداً به آن وارد شوند.

طریقه دریافت ویزای مولتی کانادا

برای اخذ ویزای مولتی کشور کانادا هم می‌توانید به‌صورت حضوری در سفارت این کشور حاضر شوید و هم از طریق سایت رسمی این سفارتخانه، به‌صورت کاملاً آنلاین به دنبال انجام مقصود خود باشید که البته پیشنهاد می‌کنیم حتی‌المقدور از اقدام شخصی برای دریافت این نوع ویزای کشور کانادا اجتناب کنید؛ چرا که حتی یک مشکل کوچک نیز می‌تواند به‌طور کلی سبب رد درخواست شما و از بین رفتن وقت و هزینه‌ای که صرف کرده‌اید، شود. به همین خاطر ما می‌توانیم در امر دریافت و صدور ویزای تضمینی کانادا با توجه به تمام پیچیدگی‌ها و ظرافت‌های موجود در امر رسیدن به چنین ویزایی در حال حاضر، جدی‌ترین کمک را به شما متقاضیان عزیز ایرانی نماییم.

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

دوستان عزیز توجه داشته باشید برای صدور ویزای مولتی کانادا باید چک‌لیستی از مدارک خود را در تاریخ معینی حاضر و آماده نمایید و سپس آن‌ها را توسط دارالترجمه رسمی کشورمان مطابق زبانی که سفارت کانادا از شما خواسته است؛ ترجمه نموده و تمام مدارک خود را نیز به مُهر رسمی سازمان دارالترجمه ایران مزین کنید و سپس آن‌ها را با در نظر گرفتن نکات خاصی در داخل پرونده مسافرتی خود به ترتیب قرار دهید! برای انجام سریع اینکار میتوانید به صفحه خدمات ترجمه مدارک ساحل شنی مراجعه فرمایید یا با مشاوران ما تماس بگیرید. ما همیشه به تمامی هموطنانِ عزیز ایرانی‌مان توصیه می‌کنیم چنانچه تمایل به اخذ ویزای کشورهایی همچون کانادا، آمریکا و غیره را دارند؛ حتماً با مشاوران زبده و کارشناسان حرفه‌ای مستقر در آژانس گردشگری ساحل شنی درخشان چه به‌صورت حضوری و چه غیرحضوری ارتباط برقرار نمایند تا خدایی ناکرده تمام هزینه و زمان مصرف شده آنان به دلایلی پوچ و واهی از بین نرفته و مجال اخذ ویزای همچون ویزای مولتی کانادا نیز از دستشان نرود.

دوستان عزیز توجه داشته باشید که در حال حاضر مدتی است سفارت کشور کانادا در میهن عزیزمان به حالت تعلیق کامل درآمده است و بایستی برای انجام مراحل انگشت‌نگاری و ارائه مدارک به این سفارتخانه، راهی نزدیک‌ترین کنسلوگری این کشور در شهرهایی همچون دبی، ابوظبی، استانبول و غیره شد که بدیهی است در صورت عدم دریافت اطلاعاتی صحیح و مغتنم در خصوص اخذ ویزای مولتی این کشور با این شرایط، جز هدر رفتن هزینه و وقت گران‌بهای شما گردشگران محترم چیزِ دیگری نصیب‎تان نخواهد شد.

همچنین ناگفته نماند که طبق زمان‌بندی در نظر گرفته‌شده از سوی کنسولگری کانادا، پاسخ درخواست شما متقاضیان این نوع ویزای کانادایی پس از دریافت مدارک و انجام مراحل انگشت‌نگاری در سفارتخانه، ظرف مدت زمانی بین ۲تا ۴ هفته خواهد آمد که آیا شما بالاخره موفق به دریافت ویزای مولتی کانادا خواهید شد و یا خیر.

ویزای کانادا با آژانس ساحل شنی

به ما محول کنید

با توجه به رویه اخذ و دریافت ویزای مولتی کانادا یا همان ویزای ۵ ساله و چندین بار ورود این کشور، می‌توان گفت تنها راه کاملاً مطمئن و تضمین‌شده جهت رسیدن به چنین ویزای معتبری از کشور کانادا، مراجعه به یکی از دفاتر مسافرتی و یا آژانس‌های توریستی فعال در کشورمان می‌باشد که شرکت ما؛ یعنی آژانس گردشگری ساحل شنی با رزومه‌ای کاملاً درخشان و کادری مجرب و تخصص مدار در امور مسافرتی و مهاجرتی می‌تواند بهترین گزینه برای شما متقاضیان ایرانی محسوب شود. لازم به ذکر است که بایستی پیش از پکاپ ویزای کانادا به فکر گرفتن وقت سفارت کانادا باشید که در این خصوص نیز ساحل شنی درخشان می‌تواند به شما کمک‌های شایانی را اعطا نماید. کافیست به ما اعتماد کنید و با مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ و یا شماره گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارسال پاسخ

پانزده − سه =