۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان [ایروان]

کسانی که به‌دنبال سفر به آمریکا هستند باید ویزای آمریکا را دریافت کنند، اما ازآن‌جا که روابط ایران و آمریکا به تیرگی گراییده، این کشور سفارتی در ایران ندارد و بنابراین برای دریافت ویزا بایستی چاره‌ای دیگر اندیشید. چاره‌ی اصلی در حال حاضر گرفتن ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در کشورهای مجاور است. سه کشور ترکیه، ارمنستان و امارات متحده‌ی عربی در حال حاضر گزینه‌هایی مناسب برای دریافت ویزای آمریکا هستند. این نوشتار بر روی پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان تمرکز دارد. در ادامه در مورد پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان توضیح خواهیم داد.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

وقتی که وقت سفارت آمریکا در ایروان پایتخت ارمنستان را بگیرید، بایستی برای ملاقات با مسئولان سفارت آمریکا به این شهر سفر کنید. پس از یک بار سفر به کشور ارمنستان و شهر ایروان و ملاقات با مسئولان سفارت آمریکا و مصاحبه با آن‌ها، پس از دو یا سه ماه اگر درخواست شما برای ویزا تأیید شده باشد، بایستی باری دیگر به ارمنستان بروید و ویزای خود را تحویل بگیرید. اما این سفر دوباره به ارمنستان، هم زمان‌تان را خواهد گرفت و هم به پرداخت هزینه‌هایی مجبورتان خواهد کرد. یعنی طبیعتاً سفر شما به ایروان هزینه‌هایی در پی دارد و همچنین لااقل چندروزتان درگیر این سفر خواهد بود. اما اگر بخواهید هم در زمان‌تان و هم در هزینه‌های‌تان صرفه‌جویی کنید، بهترین کار این است که مراحل اخذ ویزا از سفارت آمریکا در ارمنستان را به یک مرکز معتبر بسپارید تا تمامی کارهای شما را انجام دهد.

مزیت نخست سپردن مراحل اخذ ویزا به یک مرکز معتبر این است که، همانطور که در بالا گفته شد، در زمان و هزینه‌های شما صرفه‌جویی به عمل خواهد آمد و مزیت دوم آن است که کارشناسان آن مرکز معتبر با توجه به تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند بهتر از شما می‌توانند کار را پیش ببرند و بنابراین تا حدود زیادی خیال‌تان از نحوه‌ی انجام کارها راحت خواهد بود. البته این به شرطی است که مرکزی که برای دادن وکالت به کارشناسان آن انتخاب می‌کنید مرکزی معتبر باشد و کارشناسانی که دارد همه از تجربه و تخصصی بالا برخوردار باشند.

مرکز ساحل شنی با دارا بودن یک تیم با تجربه در زمینه‌ی اخذ ویزا و پیکاپ ویزا می‌تواند کارهای اخذ ویزای آمریکای شما از ارمنستان را به بهترین شکل انجام دهد. برای سپردن کارهای‌تان به کارشناسان ما می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید تا تمامی نکات لازم توسط کارشناسان ما خدمت شما توضیح داده شود.

چه کارهای وقت سفارت را خود شما انجام داده باشید و چه بخواهید از ابتدا تمامی مراحل را به ساحل شنی بسپارید، در هر دو صورت می‌توانید از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. با شماره‌تلفن فوق که تماس بگیرید راهنمایی‌های لازم در ارتباط با این زمینه، خدمت شما ارائه خواهند شد.

پرچم و نقشه آمریکا

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان یا در واقع ایروان باید ابتدا به مرکز ساحل شنی وکالت محضری بدهید تا ساحل شنی بتواند وکیل رسمی شما شود و به نیابت از شما مراحل مورد نیاز برای اخذ ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در ایروان را انجام دهد. پس از این کار، یک سری مدرک را باید به کارشناسان ساحل شنی تحویل دهید از جمله:

  • پاسپورت
  • نام کاربری و پسورد حساب کاربری‌تان در سفارت
  • برگه زرد یا صورتی
  • فرم آی ۱۲۰ یا سایر فرم‌های مربوط به ویزای دانشجویی [این مورد صرفاً برای ویزای دانشجویی است]
  • دو قطعه عکس

در مورد مدارک مورد نیاز نگران نباشید، کارشناسان ما تماماً در این مورد شما را راهنمایی خواهند کرد.

تفاوت پیکاپ پاسپورت با پیکاپ ویزا چیست؟

کسانی که با چیستی دقیق پیکاپ ویزا آشنایی ندارند گاه عبارت پیکاپ پاسپورت هم به گوش‌شان می‌خورد و در مورد آن هم کنجکاو می‌شوند، اما حقیقت این است که پیکاپ پاسپورت دقیقاً همان پیکاپ ویزا است. در واقع زمانی که وکیل شما درصدد اخذ ویزای شما از سفارت یک کشور در کشورهای همسایه برمی‌آید، پاسپورت و ویزای شما را از سفارت دریافت می‌کند و به همین دلیل کل این فرآیند هم با نام پیکاپ پاسپورت شناخته می‌شود و هم با نام پیکاپ ویزا. بنابراین اگر در این نوشتار به جای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان می‌گفتم پیکاپ پاسپورت آمریکا از ارمنستان باز جمله درست بود و دقیقاً همان معنی را می‌داد.

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

همانطور که در بالا هم گفتم، یکی از مزایای این که مراحل اخذ ویزای آمریکا از ارمنستان را به مرکز ساحل شنی بسپارید این است که در هزینه‌های‌تان صرفه‌جویی می‌شود، چراکه دیگر لازم نیست پس از ملاقات با مسئولان سفارت آمریکا در ایروان باری دیگر برای اخذ ویزا به ایروان بروید و هزینه‌های سفر را متقبل شوید. بنابراین هزینه‌ای که برای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان به ساحل شنی پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از هزینه‌ای است که برای سفر به ایروان صرف خواهید کرد. برای آگاهی دقیق از هزینه پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان می‌توانید از طریق تماس با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و هزینه را از آن‌ها جویا شوید.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان

 

مختصری در مورد کشور آمریکا

آمریکا از بزرگ‌ترین کشورهای جهان است و بیش از ۳۲۷ میلیون نفر جمعیت دارد. این کشور، با نام رسمی ایالات متحده آمریکا، از ۵۰ ایالت و چند جزیره‌ی کوچک تشکیل شده و در بسیاری از زمینه‌ها جزو سرآمدهای جهان به شمار می‌رود: از فرهنگ و علم و نیروی نظامی گرفته تا اقتصاد و ادبیات و صنعت و ورزش.

از مهم‌ترین ایالت‌های آمریکا می‌توان به واشینگتن، نیویورک، کالیفرنیا و فلوریدا اشاره داشت. پایتخت کشور آمریکا، شهر واشینگتن دی سی در ایالت واشینگتن است و البته این شهر پرجمعیت‌ترین شهر آمریکا نیست بلکه نیویورک پرجمعیت‌ترین شهر در میان شهرهای بسیارِ آمریکا است.

پرچم و نقشه آمریکا

وضعیت عالی آمریکا از لحاظ دانشگاه و جایگاه علم، وضعیت عالی آمریکا از لحاظ صنعت گردشگری و برخی موارد دیگر موجب شده‌اند که افراد زیادی از کل جهان از جمله ایران درصدد سفر به آمریکا برآیند و حتی بخواهند در این کشور اقامت داشته باشند. کم نیستند افرادی که در آمریکا هویت غیرآمریکایی دارند.

پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان را به ما بسپارید

همانطور که در بالا هم گفتیم، کارشناسان ساحل شنی با تجربه و تخصصی که دارند می‌توانند تمامی اخذ ویزای آمریکای شما از سفارت آمریکا در ارمنستان را به بهترین شکل انجام دهند. برای سپردن مراحل اخذ ویزای آمریکا به مرکز ساحل شنی با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. کارشناسان ما توضیحات لازم را خدمت شما ارائه خواهند داد.

ضمناً برای آگاهی از سایر خدمات ساحل شنی در راستای وقت سفارت آمریکا و ویزای این کشور می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

خدمات آمریکا

ارسال پاسخ

6 + سه =