۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات [ابوظبی و دبی]

در این نوشتار در مورد پیکاپ ویزای آمریکا از امارات صحبت خواهیم کرد و شرایط مربوط به آن را توضیح خواهیم داد.

پیکاپ ویزای آمریکا چیست؟

ایرانی‌ها اگر قصد سفر به بسیاری از کشورهای جهان را داشته باشند، باید ویزای آن کشور را در دست داشته باشند. برای داشتن ویزا هم به انجام یک سری مراحل نیاز است که اصلی‌ترین مرحله دریافت وقت سفارت آن کشور جهت انجام مصاحبه است. متأسفانه کسانی که قصد سفر به آمریکا را دارند این امکان برای‎شان فراهم نیست که در ایران به سفارت آمریکا بروند و مصاحبه انجام دهند، چراکه آمریکا در ایران سفارت ندارد، بنابراین برای انجام مصاحبه باید به یکی از کشورهای ارمنستان، ترکیه و امارات متحد‌ه‌ی عربی بروند. پس از انجام مصاحبه و تأیید، چندی بعد ویزای آمریکا برای آن‌ها صادر می‎شود و باری دیگر باید به ارمنستان، ترکیه یا امارات سفر کنند و ویزای خود را تحویل بگیرند. اما این کار مستلزم هدر رفتن زمان و صرف هزینه است.

پرچم آمریکا

متقاضیان دریافت ویزای آمریکا برای آن که در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند می‌توانند به یک مرکز معتبر وکالت دهند و انجام مراحل دریافت ویزای آمریکای خود را به آن مرکز بسپارند. مرکز مورد نظر هم تمامی کارهای دریافت ویزای آمریکای آن‌ها از کشورهای نام‌برده را انجام خواهد داد و ویزای آمریکا را دریافت خواهد کرد. به این مورد، پیکاپ ویزای آمریکا گفته می‌شود.

مرکز معتبر ساحل شنی آماده‌ی دریافت سفارش‌های شما در راستای پیکاپ ویزای آمریکا از ارمنستان، ترکیه و امارات است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ پل ارتباطی کارشناسان ما با شماست.

گفتنی است که چه کارهای وقت سفارت آمریکا را خود شما انجام داده باشید و چه بخواهید از ابتدا تمامی مراحل را به ساحل شنی بسپارید، از جمله دریافت وقت سفارت آمریکا، در هر دو صورت این امکان برای‌تان وجود دارد که از خدمات ساحل شنی استفاده کنید. با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ که تماس بگیرید، کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم در ارتباط با این زمینه را خدمت شما ارائه خواهند داد.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

کسانی که وقت سفارت آمریکا را از امارات دریافت کرده‌اند و قرار است ویزای آمریکای آن‌ها ازامارات صادر شود، می‌توانند برای پیکاپ ویزای آمریکا از امارات روی تخصص و تجربه‌ی کارشناسان ما در مرکز ساحل شنی حساب کنند.

چه در سفارت آمریکا در ابوظبی و چه در کنسولگری آمریکا در دبی کارهای مربوط به ویزای آمریکا را انجام داده باشید، می‌توانید انجام مراحل اخذ ویزای آمریکا در هر یک ازاین دو شهر امارات متحده‌ی عربی را به کارشناسان ما بسپارید. تیم ویزای آمریکای مرکز ساحل شنی سال‌هاست که در زمینه‌ی اخذ ویزای آمریکا و پیکاپ ویزای آمریکا در حال فعالیت هستند و می‌توانند کارهای شما را به بهترین شکل انجام دهند و بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده کارهای مربوط به ویزای آمریکا را به آن‌ها بسپارید و هیچ دغدغه‌ای از هیچ بابت نداشته باشید.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

  • اصل پاسپورت امضا شده
  • برگه زرد یا صورتی
  • فرم آی ۲۰ یا سایر فرم‌های لازم برای ویزای دانشجویی
  • وکالت نامه
  • دو قطعه عکس

از بابت مدارک نگرانی نداشته باشید، کارشناسان ما به طور کامل در مورد مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا راهنمایی‌تان خواهند کرد.

تفاوت پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزای آمریکا چیست؟

میان پیکاپ پاسپورت آمریکا و پیکاپ ویزای آمریکا هیچ تفاوتی وجود ندارد. بنابراین اگر به جای عبارت پیکاپ ویزای آمریکا از پیکاپ پاسپورت آمریکا از امارات استفاده شود هم کاملاً صحیح خواهد بود.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی

سفارت آمریکا در امارات در شهر ابوظبی، پایتخت امارات، واقع است. اگر وقت سفارت خود را در ابوظبی گرفته‌اید و مصاحبه‌تان را در سفارت آمریکا در این شهر انجام داده‌اید می‌توانید روی خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی مرکز ساحل شنی حساب کنید.

پیکاپ ویزای آمریکا از دبی

در دبی کنسولگری آمریکا واقع است. اگر وقت سفارت‌تان را در دبی گرفته‌اید و مصاحبه‌تان را در دبی انجام داده‌اید هم می‌توانید روی خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از دبی مرکز ساحل شنی حساب کنید. هیچ تفاوتی میان اخذ ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در ابوظبی و کنسولگری آمریکا در دبی وجود ندارد.

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

قطعاً هزینه‌ای که به مرکز ساحل شنی برای پیکاپ ویزای آمریکا از امارات پرداخت خواهید کرد بسیار کم‌تر خواهد بود از هزینه‌ای که باید صرف سفر به امارات جهت دریافت ویزای آمریکا کنید. ضمناً در زمان شما هم صرفه‌جویی خواهد شد.

برای آگاهی از هزینه‌ی خدمات پیک آپ ویزای آمریکا از امارات می‌توانید با شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور دقیق هزینه را خدمت شما اعلام خواهند کرد.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

مختصری در مورد کشور آمریکا

آمریکا با نام رسمی ایالات متحده آمریکا، جمهوری‌ای فدرال است که از مجموع ۵۰ ایالت تشکیل شده و چند سرزمین دیگر تشکیل شده. جمعیت کلیه‌ی ایالات آمریکا بیش از ۳۲۷ میلیون نفر است. مساحت این کشور هم بیش از ۹ میلیون کیلومتر مربع بوده و به همین دلیل در میان کشورهای وسیع جهان رتبه‌ی سوم را پس از روسیه و کانادا داراست. این کشور  در بسیاری از زمینه‌ها، چه اقتصاد، چه فرهنگ، چه دانش، چه فلسفه، چه سیاست، چه صادرات و واردات، چه نیروی نظامی، چه تولید ناخالص ملی و چه ثروت، جزو کشورهای برتر جهان به شمار می‌رود. همین امر موجب شده که از سرتاسر جهان هرساله افراد زیادی خواهان اقامت در کشور آمریکا باشند. افزون بر این، به دلایل مختلف هم بسیاری از افراد جهان و همچنین ایران خواهان سفر به آمریکا هستند، چه دلایل تجاری، چه دلایل دانشجویی و چه دلایل توریستی. برای اقامت دائم در آمریکا و برای اقامت موقت در این کشور باید ویزای آمریکا دریافت شود.

زبان اکثر مردم آمریکا، انگلیسی – آمریکایی است و از مهم‌ترین ایالات این کشور می‌توان به واشینگتن، نیویورک، کالیفرنیا، تگزاس و فلوریدا اشاره داشت.

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات

پیکاپ ویزای آمریکا از امارات را به ساحل شنی بسپارید

تیم ساحل شنی در زمینه‌ی ویزای آمریکا، همانطور که در بالا هم چند بار گفته شد، سال‌ها تجربه دارد و بنابراین می‌توانید بدون دردسر مراحل لازم اخذ ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در امارات را طی کند. برای پیکاپ ویزای آمریکا از ابوظبی یا از دبی می‌توانید روی تجربه و تخصص کارشناسان ساحل شنی حساب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش‌تان در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما در ساحل شنی تماس بگیرید. شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ در اختیار شماست.

ضمناً تیم مجرب ساحل شنی در ارتباط با ویزای آمریکا، سایر خدمات مربوط به ویزای آمریکا را هم ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات لازم در مورد هر یک از خدمات می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

ضمناً این امکان برای شما وجود دارد که از خدمات وقت فوری سفارت آمریکا هم بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات لازم در مورد وقت فوری سفارت آمریکا نیز می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

وقت فوری سفارت آمریکا

ارسال پاسخ

دو − یک =