۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه [آنکارا]

آمریکا از جمله کشورهایی ست که شمار زیادی از ایرانیان، چه برای گردشگری و چه به هدف مهاجرت، متقاضای ورود به آن هستند. شرایط مناسب زندگی در آمریکا و موقعیت تحصیلی مطلوب از جمله عواملی هستند که باعث شده‌اند افراد زیادی قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشند. اما در این بین یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پیش‌رویِ متقاضیان ورود به آمریکا، عدم امکان دریافت ویزای این کشور از ایران به علت نبود سفارت آمریکا در کشور است. خوشبختانه این مشکل از طریق اقدام برای دریافت ویزای این کشور از طریق سفارت آمریکا در کشورهای مجاور مانند ترکیه، ارمنستان و امارات قابل حل است. در این نوشته به موضوع دریافت ویزای کشور آمریکا از ترکیه یا همان پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه خواهیم پرداخت. پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه یکی از خدمات ساحل شنی در راستای تسهیل سفرهای مهاجرتی و غیرمهاجرتی هم‌وطنان عزیز به دیگر کشورها برای داشتن سفری آسوده و تجربه‌ی زندگی‌ای متفاوت است. شما عزیزان می‌توانید برای پیکاپ ویزای خود برای کشور آمریکا از سفارت این کشور در ترکیه، از خدمات ما استفاده کنید. ما تمامی مراحل این کار را به نمایندگی از شما انجام می‌دهیم و پاسپورت همراه با ویزای شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید علاوه بر مطالعه‌ی این مطلب با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید و از راهنمایی همکاران ما در این زمینه استفاده کنید.

پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا ترکیه
پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا ترکیه

پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا ترکیه

یکی از مراحل تقریباً پایانی دریافت ویزای کشور آمریکا ارائه‌ی پاسپورت برای الصاق ویزای این کشور جهت ورود قانونی به آن است. انجام امور مربوط به دریافت ویزای آمریکا به‌خودی‌خود زمان‌بر و پرهزینه است و این به‌خصوص برای افرادی که دارای مشغله‌های کاری هستند، در حال سامان‌دادن به دیگر امور مربوط به سفر خود هستند یا به هر علت دیگری نمی‌خواهند یا نمی‌توانند برای ارائه‌ی پاسپورت به سفارت آمریکا در ترکیه بار دیگر به این کشور سفر کنند مشکل پررنگ‌تری است. این دسته از افراد می‌توانند با استفاده از خدمات پیکاپ ویزا در وقت و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و بدون حضور در سفارت آمریکا در آنکارا پاسپورت همراه با مهر ویزای آمریکا را در ایران دریافت کنند.

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه تنها کافی ست که یک قراداد وکالت رسمی جهت انجام امور مربوط به ارائه‌ی پاسپورت برای الصاق ویزای آمریکا با شرکت ساحل شنی امضا کنید و پس از آن بدون انجام هیچ کاری در مدتی کوتاه پاسپورت خود را همراه با ویزای آمریکا در ایران از ما تحویل بگیرید. ما پس از انعقاد قرارداد وکالت، پاسپورت شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت آمریکا در آنکارا ارائه می‌دهیم و پس از الصاق ویزای درخواست‌شده از جانب شما، آن را به ایران بازمی‌گردانیم و به شما تحویل می‌دهیم.

پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا ترکیه

هزینه پیکاپ ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در ترکیه

مراجعه‌ی مجدد به سفارت آمریکا در آنکارا برای ارائه‌ی پاسپورت و دریافت مهر ویزای این کشور مستلزم صرف وقت، پرداخت مبلغ نسبتاً زیاد بلیط هواپیما آنکارا برای رفت و برگشت به این شهر، اقامت کوتاه‌مدت در آن، هزینه‌های جانبی خصوصاً برای افراد ساکن در شهرهایی که فرودگاه آن‌ها دارای پرواز به آنکارا نیست و بسیاری موارد دیگر است. از سوی دیگر مسافرانی که قصد سفر به آمریکا را دارند عموماً باید به امور متعدد دیگری برای فراهم‌آوردن مقدمات سفر بپردازند و این خود به وقت تقریباً زیادی نیاز دارد. با توجه به هزینه‌های نسبتاً بالای رفت‌وبرگشت به ترکیه برای ارائه‌ی مجدد پاسپورت و زمان زیادی که این کار می‌طلبد می‌توان هزینه پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه را تقریباً ناچیز به‌شمار آورد. شما می‌توانید با پرداخت مبلغ بسیار اندکی پیکاپ ویزای خود را به ما بسپارید. برای کسب اطلاع از جزئیات هزینه پیکاپ ویزا آمریکا از سفارت این کشور در آنکارا ترکیه با استفاده از شماره‌‎تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

پرچم آمریکا

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا از ترکیه

برای پیکاپ ویزای کشور آمریکا از سفارت این کشور در شهر آنکارا لازم است تا در درجه‌ی اول وکالتی رسمی برای ارائه‌ی پاسپورت‌تان به سفارت آمریکا در آنکارا جهت الصاق ویزا و دریافت مجدد آن به مرکز ساحل شنی بدهید. گذشته از این وکالت‌نامه، که در تمامی انواع ویزا مشترک است، لازم است با توجه به نوی ویزای درخواستی خود مدارک متفاوتی را در اختیار ما قرار دهید تا بتوانیم با ارائه‌ی آن‌ها به سفارت آمریکا در آنکارا مراحل پیکاپ ویزای شما را بدون هیچ مشکل یا وقفه‌ای انجام دهیم. برخی از مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا شامل موارد زیر هستند:

  • وکالت‌نامه‌ی محضری برای انجام امور پیکاپ ویزا به ساحل شنی
  • پاسپورت امضاء‌شده
  • مدارک شناسایی (شناسنامه)
  • ایمیل دریافت‌شده از سفارت آمریکا در آنکارا
  • و …

از کامل‌نبودن مدارکی که برای پیکاپ ویزای آمریکا مورد نیاز هستند نگران نباشید، چرا که همکاران ما به شما در تکمیل مدارک کمک خواهند کرد و از این نظر به مشکلی برنخواهید خورد.

تفاوت پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه

با توجه به آن‌چه در این نوشته گفتیم احتمالاً متوجه شده‌اید که تفاوتی بین پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت وجود ندارد. پروسه‌ی دریافت مهر ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در آنکارا شامل ارائه‌ی پاسپورت شما به این سفارت و دریافت مجدد آن در حالی ست که ویزای آمریکا به آن الصاق شده است و پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت دو اصطلاح مختلف برای اشاره به این پروسه هستند.

معرفی سایر خدمات ساحل شنی در ارتباط با کشور آمریکا

شرکت ساحل شنی سریع‌ترین خدمات پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه را با قیمتی مناسب در اختیار مراجعان محترم قرار می‌دهد. با سپردن پیک آپ ویزا آمریکا از ترکیه به کارشناسان ما، در زمانی بسیار کوتاه پاسپورت خود همراه با مهر ویزای آمریکا را در ایران دریافت خواهید کرد. شرکت ساحل شنی علاوه بر پیکاپ ویزای آمریکا از کشور ترکیه، خدمات متنوع دیگری را نیز در اختیار متقاضیان دریافت ویزای این کشور قرار می‌دهد. پیکاپ ویزای آمریکا از ایروان و ابوظبی، وقت سفارت آمریکا از دبی و آنکارا، ویزای آمریکا و … از جمله سایر خدمات ساحل شنی در این زمینه هستند.

متقاضیان دریافت ویزای کشورهای کانادا و انگلیس نیز می‌توانند از خدمات ساحل شنی برای پیکاپ ویزای این کشورها از کشورهای ثالثِ مجاور ایران استفاده کنند. برای آگاهی بیشتر از خدمات ما در زمینه‌ی پیکاپ ویزای کانادا و پیکاپ ویزای انگلستان می‌توانید به صفحات مربوط به این خدمات در همین وب‌سایت مراجعه کنید و یا از طریق شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

16 − 6 =