۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای آمریکا

اغلب رهسپاران ایالات‎متحده با انواع و اقسام مسائل و سوالات گوناگون در رابطه با پیکاپ ویزا مواجه می‎شوند که قرار است در این صفحه جوابگوی بسیاری از مشکلات پیکاپ ویزای آمریکا باشیم. همانطور که اطلاع دارید با توجه به روابط تاریک کشورمان و امریکا، سفر به این کشور با سختی‎ها و پیچیدگی‎های زیادی همراه می‎باشد که چنانچه بدون استفاده از خدمات گردشگری و توریستی آژانس‎های مسافرتی قصد سفر داشته باشید با مشکلات عدیده‎ای مواجه خواهید شد. پس از تحویل مدارک به کنسول‎گری‎های مستقر در ترکیه، امارات و یا ارمنستان معمولا دو الی سه ماه ( در خوشبینانه‎ترین حالت) باید صبر کنید تا تکلیف تایید یا ریجکت شدن روادید امریکا توسط سفارت صادر شود. در چنین شرایطی بهتر است به ایران برگردید و امور پیکاپ ویزای آمریکا سفر خود را به ما محول کنید تا دیگر نیاز نباشد برای اینکار دوباره به کشورهای واسطه کنسول‎گری ایالات‎متحده‎آمریکا سفر کنید و متحمل هزینه‎های بلیط هواپیما، هتل و دیگر مخارج مسافرت به ترکیه، امارات یا ارمنستان باشید.

چرا پیکاپ ویزا مناسب‎ترین گزینه است؟

وقت سفارت آمریکا با ساحل شنیهمانطور که در قسمت قبل نیز مختصر توضیح دادیم، چنانچه ویزای آمریکا خود را به آژانس گردشگری ساحل شنی محول کنید، کارشناسان باتجربه ما تمامی امور مسافرت شما به ایالات‎متحده را از ثبت‎نام و ترجمه مدارک گرفته تا اخذ وقت سفارت و پیکاپ ویزا را انجام خواهند داد و ویزای این کشور را در دستان شما خواهند گذاشت. اخذ وقت سفارت آمریکا در یکی از کشوهای ترکیه، امارات و یا ارمنستان برای شما انجام خواهد شد که می‎بایست جهت تحویل مدارک و انگشت نگاری به یکی از این سه کشور مراجعه کنید. پس از تحویل مدارک، در بهترین حالت ممکن، دو الی سه ماه باید منتظر جواب سفارت جهت تایید یا رد شدن درخواست روادید شما باشیم که پس از روشن شدن تکلیف، باید برای پیکاپ ویزا اقدام نمایید. چنانچه خودتان قصد عزیمت به ترکیه، امارات یا ارمنستان را برای اینکار داشته باشید می‎توانید از تورهای خارجی آژانس ساحل شنی با بهترین قیمت‎ها و شرایط ممکن استفاده نمایید اما پیشنهاد می‎کنیم که چنانچه پیکاپ ویزای سفر خود را به ما بسپارید، با صرف هزینه بسیار اندکی می‎توانید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا ساحل شنی بهره‎مند شوید و دیگر نیازی نیست صرفا برای پیکاپ، بار سفر را به دوش بکشید! مخصوصا در این شرایط سخت اقتصادی که مسافرت‎تان ممکن است چند میلیون تومان خرج در دستان شما بگذارد و وقت شما را نیز بگیرد. لذا با سپردن پیکاپ ویزای ایالات‎متحده‎آمریکا به کارشناسان ساحل شنی صرفه جویی بسیاری در وقت و هزینه‎های خود میکنید و روادید خود را در سریع‎ترین زمان ممکن در دستان خود می‎بینید.

اخذ ویزای آمریکا در آژانس گردشگری ساحل شنی

پیکاپ ویزای آمریکا از آنکارا

شما مسافرین و توریست‎های عزیز ایالات‎متحده‎آمریکا بعد از انگشت نگاری و تحویل مدارک ترجمه شده به کارگزاری سفارت آمریکا مستقر در آنکارا، اصل پاسپورت خود را دریافت خواهید کرد تا به کشور برگردید. بعد از روشن شدن تکلیف تایید یا ریجکت شدن درخواست روادید شما، چنانچه از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا ساحل شنی بهره‎مند باشید می‎بایست وکالت‎نامه محضری به آژانس مسافرتی ساحل شنی بدهید تا از جهت قانونی حق پیکاپ روادید شما را از کنسول‎گری امریکا در آنکارا داشته باشیم. در واقع اگر خدمات اخذ وقت سفارت آمریکا در آنکارا ساحل شنی را انتخاب کرده باشید، کنسول‎گری مستقر در امریکا فقط در ازای ارائه وکالت‎نامه محضری، کارشناسان ما را نماینده قانونی شما جهت تحویل ویزا می‎دانند. لذا چنانچه از کشور ترکیه اقدام به وقت سفارت کرده باشید، برای پیکاپ ویزای آمریکا باید وکالت‎نامه محضری به ما ارائه کنید تا کارشناسان آژانس مسافرتی ساحل شنی مستقر در آنکارا امور دریافت ویزای شما را انجام دهند. معمولا پس از روشن شدن تکلیف تایید یا ریجکت شدن ویزای افرادی که از کنسول‎گری آنکارا اقدام به تحویل مدارک و انگشت نگاری کرده اند، دو الی سه هفته زمان انتظار برای پیکاپ ویزای آمریکا می‎باشد. آژانس ساحل شنی با پروازهای همه روزه ای که به ترکیه انجام میدهد می‎تواند در سریع‎ترین زمان ممکن روادید را به شما تحویل دهد که موجب شده در حال حاضر، یکی از آژانس‎های معتبر ایران باشیم که خدمات پیکاپ ویزای آمریکا را با سرعت برق انجام می‎دهد. بدون اینکه نیاز باشد خود به آنکارا سفر کنید و درگیر تهیه بلیط، هتل و دیگر مسائل سفر شوید، کافیست روند پیکاپ پاسپورت آمریکا خود را به ما محول کنید. جهت اطلاع از هزینه‎های پیکاپ و کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات میتوانید با شماره گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پیکاپ ویزای آمریکا از دبی و ایروان

اگر یکی از کارگزاری‌های سفارت ایالات‎متحده در کشور امارات یا ارمنستان را برای انگشت‌نگاری و تحویل مدارک خود انتخاب کرده باشید، برخلاف کنسول‎گری امریکا در ترکیه، نیازی به ارائه وکالت‎نامه محضری به ما نیست. اگر وقت سفارت خود را از ایروان گرفته باشید نیازی به هیچگونه ارائه وکالت‎نامه‎ای به ما برای پیکاپ نیست و چنانچه وقت سفارت خود را از شهر دبی گرفته باشید، ارائه وکالت‎نامه مخصوص آژانس مسافرتی ساحل شنی جهت پیکاپ ویزای آمریکا کاملا کافی‎ست.. پس از جواب تایید یا رد شدن ویزا، معمولا بازه زمانی دو الی سه هفته‌ای برای پیکاپ روادید آمریکا به طول می‎انجامد که در صورت سپردن کار پیکاپ ویزای آمریکا به آژانس مسافرتی ساحل شنی با نازل‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن، مدارک، روادید الصاقی به پاسپورت و یا نامه ریجکت شده سفارت را از کنسول‎گری تحویل می‌گیریم و به شما ارائه می‌کنیم. پروازهای ایروان ارمنستان هر چهارشنبه و ارسال به دبی همه روزه در آژانس گردشگری انجام می‌شود که موجب می‎شود امر پیکاپ ویزای آمریکا شما مسافرین گرامی با بیشترین سرعت ممکن قابل انجام باشد.

مدارک لازم برای پیکاپ ویزای آمریکا

  • رسید سفارت
  • ایمیل سفارت
  • اصل پاسپورت
  • کپی پاسپورت
  • ارائه وکالت نامه به آژانس مسافرتی
  • یوزر پسورد اکانت

وقت سفارت آمریکا با ساحل شنی

به ما بسپارید

با افزایش نرخ ارز و نرخ بلیط‎های هواپیمایی چنانچه قصد داشته باشید جهت دریافت روادید به کنسولگری‌های ایالات‎متحده‎آمریکا در امارات یا ترکیه یا ارمنستان مراجعه کنید، متحمل هزینه‌های گزافی بمنظور هتل، بلیط پرواز و دیگر مخارج سفر خواهید شد و اگر این مسائل را به یک آژانس خدمات مسافرتی بنام و معتبر مثل ساحل شنی محول کنید، صرفه‎جویی بسیاری در وقت و هزینه‎های خود میکنید. چراکه از دغدغه‌ها و چالش‎های مربوط به سفر دوباره و مراجعه به کنسولگری آمریکا رهایی می‎یابید و هم صرفه‌جویی اقتصادی چشمگیری را انجام می‌دهید. شما کافیست با شماره‌گیری ۵۷۹۳۸-۰۲۱ و یا مراجعه به آدرس تهران، سعادت‌آباد، نبش خیابان ۳۱ شرقی، پلاک ۲، طبقه ۲ امور پیکاپ ویزای آمریکا سفر خود را به کارشناسان زبده و باتجربه ما در آژانس گردشگری ساحل شنی محول کنید.

ارسال پاسخ

11 − پنج =