۰۲۱-۵۷۹۳۸
۰۲۱-۵۷۹۳۸

پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان (ایروان)

موقعیت مناسب تحصیلی و تجاری و کیفیت بالای زندگی در انگلستان، که می‌توان آن را از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان به حساب آورد، باعث شده تا افراد زیادی از تمامی کشورها و از جمله ایران متقاضی مهاجرت به این کشور باشند. البته مهاجرت هدف تمامی افرادی که متقاضی ورود به انگلستان هستند نیست و بسیاری برای اقامت کوتاه‌مدت و یا گردشگری قصد سفر به انگلستان را دارند. هدف از ورود به کشور انگلستان هر چه که باشد مسافران باید ابتدا نسبت به دریافت ویزای این کشور اقدام کنند. در همین راستا ایرانیانِ متقاضی دریافت ویزای انگلیس به هر دلیلی در برخی موارد تقاضای خود را به سفارت‌خانه‌های این کشور در کشورهای ثالث مجاور ایران از جمله ارمنستان ارائه می‌دهند. درواقع یکی از مراحل دریافت ویزای انگلستان به این شکل پیکاپ ویزا انگلیس از ارمنستان است که در این نوشته به آن خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاعات کامل درخصوص چگونگی پیکاپ پاسپورت انگلیس از ایروان ارمنستان، هزینه‌ها، زمان مورد نیاز و … می‌توانید علاوه بر مطالعه‌ی این نوشته با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با کارشناسان ساحل شنی تماس بگیرید و پرسش‌های خود در این زمینه را با همکاران ما در میان بگذارید.

پیکاپ ویزا انگلیس از ارمنستان

پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان

همان‌طور که اشاره کردیم و احتمالاً خودِ شما اطلاع دارید پس از ارائه‌ی پاسپورت به سفارت‌خانه‌ی انگلستان در ایروان، درصورت تأیید و صدور ویزا، متقاضی باید بار دیگر به این شهر سفر کرده تا با مراجعه به سفارت انگلیس پاسپورت همراه با ویزای این کشور را دریافت کند. مراجعه‌ی مجدد به ایروان برای دریافت پاسپورت با مهر ویزا برای بسیاری از متقاضیان دریافت ویزا زمان‌بر است و هزینه‌های بسیاری را به آنان تحمیل می‌کند. خدمات ساحل شنی برای پیکاپ ویزا انگلستان از ایروان به‌منظور کاهش این هزینه‌ها و صرفه‌جویی در وقت متقاضیان ویزای انگلستان در اختیار شما مراجعان محترم قرار گرفته است.

ویزای انگلیس

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ساحل شنی برای پیکاپ ویزای انگلیس از ایروان با کم‌ترین هزینه و حداقل زمان پاسپورت خود را از سفارت انگلستان دریافت کنید و در ایران تحویل بگیرید. برای این کار تنها کافی ست که قرارداد وکالتی رسمی برای انجام امور مربوط به دریافت پاسپورتِ همراه ویزایِ انگلستان را با ما امضا کنید و مدارکی را که باید برای تحویل پاسپورت به سفارت انگلستان در ایروان تحویل دهید در اختیار ما بگذارید. از آن‌جا که حضور شخص متقاضی برای دریافت پاسپورت ضروری نیست ما به وکالت از شما به سفارت انگلیس در ایروان می‌رویم و گذرنامه‌ی شما را، که مسلماً درصورت تأیید دارای مهر ویزای انگلستان نیز هست، دریافت می‌کنیم و آن را در ایران به شما تحویل می‌دهیم.

هزینه پیکاپ ویزا انگلستان از سفارت انگلیس در ایروان

مراجعه به ارمنستان برای دریافت پاسپورت همراه با مهر ویزای انگلستان مستلزم تهیه‌ی بلیط رفت‌وبرگشت به ایروان و همچنین اقامت در هتل تا زمان دریافت گذرنامه از سفارت است و این نیاز به پرداخت مبلغ نسبتاً زیادی دارد. چنان‌چه این هزینه‌ها را به هزینه‌های رفت‌وآمد هم‌وطنانی اضافه کنیم که فرودگاه شهرشان پرواز مستقیم به ایروان ندارد این مشکل مضاعف نیز خواهد شد. گذشته از این هر سفری هزینه‌های جانبی پیش‌بینی‌شده، مثل هزینه‌ی خوراک، و البته هزینه‌های پیش‌بینی‌نشده‌ی بسیاری دارد. افزون بر تمامی این موارد مراجعه به ایروان برای دریافت ویزا نیازمند صرف زمان است و این درحالی ست که بسیاری از مسافرانی که با قصد سفر به انگلستان نسبت به دریافت ویزا از ایروان اقدام کرده‌اند کارهای زیادی برای انجام‌دادن امور مربوط به سفر دارند و زمان برای‌شان اهمیت خاصی دارد.

با توجه به تمامی این موارد و مقایسه‌ی هزینه‌های ذکرشده با مبلغی که برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از ایروان پرداخت می‌کنید می‌توان استفاده از این خدمت ساحل شنی را کاملاً مقرون‌به‌صرفه و هزینه‌ی آن را ناچیز به شمار آورد. برای کسب جزئیات اطلاعات درباره‌ی هزینه‌ی پیک آپ ویزا انگلیس از ارمنستان با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از ارمنستان

نخستین و مهم‌ترین مدرک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای انگلستان از ایروانِ ارمنستان، وکالتی ست که شما به ما برای دریافت پاسپورت خود از سفارت این کشور در ایروان می‌دهید. علاوه بر این وکالت‌نامه، که البته به‌طور کاملاً رسمی و تنها برای انجام این کار به ما می‌دهید، با توجه به نوع ویزای درخواستی خود باید مدارکی مانند مدارک شناسایی، ایمیل دریافت‌شده از سفارت انگلستان در ارمنستان و … را در اختیار ما قرار دهید. درباره‌ی کامل‌بودن مدارک جهت پیکاپ پاسپورت‌تان از سفارت انگلیس در ایروان نگران نباشید چرا که همکاران ما به شما در گردآوری درست تمامی مدارک مورد نیاز کمک خواهند کرد و مسلماً از این بابت به مشکلی برنخواهید خورد.

تفاوت پیکاپ ویزای و پیکاپ پاسپورت انگلستان از ارمنستان

پیکاپ ویزا و پیکاپ پاسپورت اصطلاحاتی هستند که برای یک کار مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارائه‌ی وکالت رسمی به ما برای مراجعه به سفارت انگلستان در شهر ایروان در ارمنستان برای دریافت پاسپورت‌تان، که قبلاً آن را برای تأیید ویزا در اختیار این سفارت قرار داده‌اید، به همراه مهر ویزای این کشور، البته درصورت تأیید درخواست ویزای شما، و تحویل پاسپورت همراه با مهر ویزا به شما در ایران پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت انگلستان از ایروان ارمنستان خوانده می‌شود.

پیکاپ ویزای انگلیس از ارمنستان

معرفی سایر خدمات ساحل شنی در ارتباط با پیکاپ ویزا

به‌محض عقد قرارداد با ساحل شنی برای پیکاپ پاسپورت انگلیس از ایروان همکاران ما پروسه‌ی دریافت پاسپورت شما از سفارت این کشور در ارمنستان را آغاز می‌کنند و پاسپورت شما را در مدت زمانی بسیار کوتاه در ایران به شما تحویل می‌دهند. درصورتی‌که برای دریافت ویزای انگلستان از سفارت یا نماینده‌ی سفارت این کشور در شهرهای دیگری مانند آنکارا، استانبول، ابوظبی و … اقدام کرده‌اید نیز می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کنید. ساحل شنی علاوه بر این، خدمات پیکاپ ویزای سایر کشورها از جمله آمریکا و کانادا را نیز از کشورهای ثالث اطراف ایران در اختیار شما مراجعان محترم قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات کامل درباره‌ی تمامی خدمات ساحل شنی برای پیکاپ ویزای کشورهای مختلف و همچنین سایر خدمات این مرکز برای دریافت ویزای شنگن و سایر انواع ویزا می‌توانید به دیگر صفحات وب‌سایت مراجعه کنید و یا با استفاده از شماره‌تلفن ۰۲۱۵۷۹۳۸ با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را خدمت شما ارائه دهند.

ارسال پاسخ

14 + یک =